Hit, hit, hurra!

Edyta w pierwszej edycji show TVP1 (2016).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Aro »

"Azja Express" miała 2,1 mln widzów i udzialy 25%
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: niuto »

Brawo Edyta! :lol3:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: spot_me »

Edyta o swojej nastepczyni, w niezbyt skromnym odniesieniu do wlasnej osoby:
https://www.youtube.com/watch?v=BnTMef4_JzE 8)
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: k+b »

Piękne! Tylko ona potrafi pochwalić kogoś, tak by koniec końców pochwalić jednak siebie :D
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Flux »

Jeszcze nie oglądałem tego programu, ale wypowiedź bossssska! :D Są przynajmniej dwie dziewczynki, które mogą zająć jej miejsce w panteonie najbardziej zdolnych i zmarnowanych talentów 8) Mówię serio :edi:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: KrzysiekF »

Jak oglądalność programu, czy dobrze widzę, że program nie mieści się już w TOP20 tygodnia w żadnej z badanych grup wiekowych ?

Tymczasem VoP prawie 2,5 mln widzów, Mam talent ponad 3 mln 8)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

KrzysiekF, w ostatnią środę nie wyemitowano drugiego odcinka - bo był wtedy mecz Legii z Borussią.
Dopiero w tę środę będzie drugi odcinek.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: KrzysiekF »

Jak Edyta znosi to chwalenie innych przez Hirka. Birdy, Łobaszewska etc...ta płyta jest cudowna , bardzo dobra ....a ja biedna nie nagrałam płyty od 5 lat :beczy:
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Nuklodem »

Oglądałem dziś powtórkę programu, przyznam że Edytę wolałbym w Voice, a jeszcze bardziej w studio nagraniowym (a może tam właśnie jest :D) aczkolwiek tutaj zachowuje się całkiem inaczej, jest luźna, świetnie dogaduje się z resztą jurorów, nie jest przesłodzona, cukierkowa, powiedziałbym nawet że jest najsurowsza, często merytoryczna i sprawiedliwie oceniająca, reakcje są szczere nie wymuszone po prostu normalne. Naprawdę bardzo przyjemnie się ogląda program i jej wypowiedzi.

Po cichu liczę że Edi tam coś zaśpiewa, chętnie usłyszałbym piosenkę z bajki "Smocze Wzgórze"
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

Nuklodem pisze:przyznam że Edytę wolałbym w Voice, a jeszcze bardziej w studio nagraniowym (a może tam właśnie jest :D)
No właśnie nie. :( Według informacji z fanpage'a PublicoTV, dzisiaj i jutro od 18.15 do 23.00 trwają nagrania kolejnych odcinków "Hit, Hit, Hurra!".

Oglądałem tylko kawałeczki pierwszego i drugiego odcinka (o 21.30 zawsze przełączam na "Azja Express", bo ten program jest po prostu ciekawszy). Mnie się "Hit, Hit, Hurra!" nie podoba. To jest nudne... :) Najlepiej prezentuje się Hirek Wrona - propaguje modę na winyle i pokazuje, że ma naprawdę ogromną wiedzę o muzyce pop. Widziałem mniej więcej półgodzinny fragment ostatniego odcinka i za każdym razem, kiedy przychodziło do przyznawania punktów, Hirek układał swoje place w znak # i przyznawał maksymalną liczbę punktów, czyli 6. Jak będę oglądał następny odcinek, będę zwracał uwagę, czy on dalej układa palce w ten znak. :) W tym programie 6 punktów to znaczy "hit", 5 punktów to "świetne", a 4 to "dobre". Zdarzyło się, że któreś z dzieci dostało od któregoś z jurorów mniej niż 4 punkty? Bo nie widziałem...
I mam jeszcze parę pytań:
- jak jest wyłaniany zwycięzca odcinka?
- co jest nagrodą dla zwycięzcy? I pozostałe dzieci też coś dostają?
- czy później będą jakieś odcinki półfinałowe i finał?
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: k+b »

Hirek układa palce w literę "H" jak "Hit". Nie można przyznać mniej niż 4 punkty, bo w zamyśle ten program ma być pozbawiony krytyki. Ostatni odcinek to finał, do którego przechodzi szóstka najlepszych wykonawców (na podstawie sumy punktów). Nagroda jest przyznawana szkole/instytucji/organizacji, która opiekuje się zwycięzcą.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

k+b pisze:Ostatni odcinek to finał, do którego przechodzi szóstka najlepszych wykonawców (na podstawie sumy punktów).
Ale jest bardzo dużo dzieci, które od wszystkich jurorów dostają po 6 punktów...
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: k+b »

To jest w 100% polski format, więc nie ma nawet jak sprawdzić jak to rozwiązano w zagranicznych edycjach, ale jakoś ten top będą musieli wyłonić.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Cypix »

"Dziecięcy talent-show „Hit Hit Hurra!” na antenie TVP1 pokazywany jest w środy o godz. 20.30, począwszy od 7 września br. Średnia widownia trzech dotąd pokazanych odcinków programu (do 28 września) wyniosła 1,09 mln osób, co przełożyło się na 7,18 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 4,91 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 5,69 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl."

Niespełna 5% w grupie komercyjnej 8P Widownia spada z odcinka na odcinek. Program startował z prawie 1,5 milionową widownią, trzeci odcinek nie miał nawet 900 tysięcy...

(Wirtualne Media)

Edyta w wielkim stylu kończy rok "dobrej zmiany" w swojej karierze, pogratulować 8P
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: karen »

Chciałam donieść pierwsza o tym "sukcesie",ale byli lepsi ;-)

Sprecyzujmy ;
Oglądalność formatu spada z odcinka na odcinek. Pierwszy z nich oglądało 1,42 mln widzów, drugi - 980 tys., a trzeci - już tylko 839 tys.
ODPOWIEDZ