Hit, hit, hurra!

Edyta w pierwszej edycji show TVP1 (2016).
ODPOWIEDZ
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Hit, hit, hurra!

Post autor: karen »

Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: endeven »

który to już raz w telewizyjnym show? nie ma już nawet sposobów, by obronić artystyczną stronę kariery Edyty. Kolejny skok na główkę do pustego basenu. celebryctwo pełną gębą.
z przerażającą łatwością i konsekwencją tak niszczyć kiedyś ciężko wypracowaną markę.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Ja pie*dolę. Jaka ona jest głupia. :roll: Równie utalentowana, co głupia. Po prostu celebrytka pełną gębą. Ale to było do przewidzenia - skoro jesienią 2013 była jurorką w telewizyjnym show, jesienią 2014 znowu i jesienią 2015 jeszcze raz, to czemu jesienią 2016 miałoby być inaczej?
Przez ostatnich 10 lat Edyta wzięła udział w 13 wieloodcinkowych programach z celebrytami i talent show: 6 edycji JOŚ, 3 edycje "Voice'a" i po jednej "Rankingu gwiazd", "Tańca z gwiazdami", "Bitwy na głosy" i "Hit, hit, hurra!". A w międzyczasie wydała zaledwie 2 płyty z premierowym materiałem i ani jednej, ani drugiej płyty nie promowała trasą koncertową, bo po prostu jej się nie chciało. :roll:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Pudelek...

Post autor: KrzysiekF »

Mistrzowskie :lol3: Prędzej zobaczcie Edytę w xx programach niż płytę w sklepach. W sumie się nie dziwię, znając zainteresowanie MY to przy dobrych wiatrach Edyta jest w stanie sprzedać 2-3 tys kopii. Więcej straty pieniędzy niż korzyści.

Życie kosztuje, a i przy okazji okładki, newsy, pudelki i nazwisko Górniak odmieniane przez wszystkie przypadki. Ot tak kariera :lol3:

<3
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Dobi »

Wirtualne media piszą o "gorącym newsie" i podpisaniu przez Edytę kontraktu na nowy program ;)

-> Edyta Górniak, Hirek Wrona i Bartek Caboń jurorami w dziecięcym talent show TVP1
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: KrzysiekF »

Edyta i TVP. Czekam na wspólne zdjęcie z Kurskim i Popek <3
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Marrcino »

No nie znowu kłody pod nogi :? Już widzę te nagłówki, David Foster nie był wystarczająco profesjonalny - nie pojawiał się w Polszy pomiędzy odcinkami hit hit hura by nagrywać Edzi płytę :beczy:
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: k+b »

Tym gorzej, że ten format jest z góry skazany na porażkę.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: karen »

ale gwiazda będzie tylko jedna :edi:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: max28 »

k+b pisze:Tym gorzej, że ten format jest z góry skazany na porażkę.
Tym bardziej, że będzie konkurował z TVN i ich Azja Expres, programem, który ma być emitowany również w środę, pewnie kilkadziesiąt minut później, ale mogą się nałożyć w ramówce na siebie.
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: k+b »

Azja Express swoją drogą, ale przede wszystkim na TVP2 będzie Na Dobre i Na Złe, które miażdży konkurencję, bo osiąga oglądalność nawet 6 milionów. A ten nowy talent-show jest robiony na szybko (o czym świadczy to, że jury znaleźli na dwa tygodnie przed startem, a prowadzącego wciąż szukają), nie ma promocji i większego sensu.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: spot_me »

Jak ona smie nazywac siebie 'Artystka'? Artysta sie nie sprzeda nawet jak zaproponuja bajonska sume. Musiala dostac gigantyczne honorarium by swym nazwiskiem promowac debiutujacy program w wykletej telewizji. Swoja droga Perzyna to chyba jedyna osoba, ktora ma na nia tak duzy wplyw i to juz od wielu lat.
Czy ona zdaje sobie sprawe, jaka TvPis ma opinie, co sie mowi o ludziach tam wystepujacych i ze programy nadawane w tej telewizji maja ostatnio tragiczna ogladalnosc? Program jest skazany na mierna ogladalnosc ale Kurski bedzie z uporem podtrzymywal autorski format poki nie sprzeda licencji zagranica. Nasza 'artystka' posiedzi tam zatem troche, nie zwazajac zapewne na opinie. Fanom wmowi, ze zarabia w ten sposob na plyte bo przeciez Dustplasiki ukradli kase i nie ma za co nagrywac.
Ciekawe ile jeszcze programow telewizyjnych zaliczy w swym zyciu, bo przeciez po 50tce juz tylko jurorowanie jej zostanie. Podobno wiosna rusza Idol na Polsacie...
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: kamil87 »

Uczestnikami „Hit, Hit, Hurra” będą dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat. Zaśpiewają oni największe polskie i zagraniczne przeboje, a jury oceni występy. W programie nie będzie cotygodniowej eliminacji ani krytyki. W odcinkach zaplanowano także duety z gwiazdami muzyki z Polski i z zagranicy.
Jakie to będzie nudne i przewidywalne, łaszenie się Edi do dzieci, rzucanie im klówek, zachwyty nad byle czym, zero krytyki, zero konkurencji, zero emocji. Jeszcze w tragicznej TvPiS, to już lepiej byłoby jakby poczekała do wiosny przyszłego roku i została jurorem w Idolu, znacznie ciekawszy format niż to coś made in Poland. A do tego czasu mogłaby zamknąć się w studio i nagrać płytę, a następnie promować ją w programie :beczy: :beczy: :beczy:
:lol3: :lol3: :lol3:
ok naiwniak ze mnie
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Michael »

Jedno słowo mi się ciśnie na usta w kwestii rzekomego udziału Edyty w tym show - żenada :roll:.
Swoją drogą to zaskakujące, że Diva, która otwarcie wspiera środowisko LGBT dostaje ciepłą posadkę w TVPiS.
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: alternatywna »

To dziwne jak Edyta szybko zmienia zdanie. mi się wydaje że ona tak naprawdę jeszcze zastanawia sie kim jest. Poszukuje , zmienia - szuka siebie. Świadczy o tym jej dorobek , wypowiedzi i ... DECYZJE.

Ten program to kolejny pomysł by być na szczycie ... portali plotkarskich. Nie czekam już na nową plytę , nie czekam na kolejne utwory ... Życzę jej by wkońcu odnalazła siebie . Póki tego nie zrobi będzie Gwiazdą onetu , wp , gazet ... ale NIGDY Artystką i Gwiazdą Sceny.
ODPOWIEDZ