Darley Awards 2017 Gala Dinner

Beverly Hills Los Angles California

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Darley Awards 2017 Gala Dinner

Post autor: channel »

dzięki YB możemy podziwiać co działo się na "gali" ( :edi: od ok 25 min filmiku)

a najlepsze jest to że nasza EDYTA .... to EDYTA GOMIAK !!!!! 8P :shock:
... szału nie ma

https://www.youtube.com/watch?v=EXvXUL1Hpf8
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: max28 »

I ok. 1:03:30 Edyta w imieniu Polski przyjmuje nagrodę czy coś ;-)
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: Margaret »

max28 pisze:I ok. 1:03:30 Edyta w imieniu Polski przyjmuje nagrodę czy coś
ciekawe czemu nie chce mówić po polsku ? Przecież prosili ją o to ... wstydzi się ?

Poza tym na tym nagraniu nie ma fragmentu gdy śpiewa "I Have Nothing", którym dziś jarał się JastrząbPost ... :beczy: :beczy: czyli to plotka wyssana z palca ?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: endeven »

a co to za szopka?
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: karen »

Na Jastrzebiu artykuł na zamówienie ;
http://jastrzabpost.pl/exclusive/edyta- ... 11677.html

To jest juz druga wersja tego artykułu-poprawiona wcześniej pisali ze śpiewała "I Have Nothing" ale pojawiło sie w sieci nagranie całej gali ten "wielki występ" o którym pisali trwał minutkę i nie było to "I Have Nothing" :lol3: Naciągneli fakty do granic-ale musieli sie wycofac-bo nagranie jest dowodem ze zmyślali wcześniej...
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: Charlie »

Edyta, po 27 latach obycia ze sceną i śpiewania, gdy zostaje poproszona o zaśpiewanie piosenki, DOWOLNEJ!, śpiewa... Happy Birthday.
Gdy zostaje poproszona o powiedzenie czegoś po polsku, w swoim ojczystym języku to kaleczy go jak obcokrajowiec.
Wyglądała okropnie, zaśpiewała słabo, zachowała się niestosownie. Obecni pewnie zastanawiali się, gdzie jest ta zapowiadana gwiazda i kim jest ta kobieta na scenie.

A facet poleciał po całości mówiąc, że śpiewała z Whitney Houston. Chyba w domu ze słuchawkami na uszach...
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: Eurydyka »

Mam pytanie do tych z Was, którzy obejrzeli cały filmik: czy Edyta oprócz "Happy birthday" coś jeszcze zaśpiewała? Tak by wynikało z relacji na Jastrzabpost, jednak w dwóch wskazanych przez Was fragmentach (ok. 25 i 63 minuty) oprócz angielskiej wersji "Sto lat" nic więcej nie ma :-(
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: ray »

Najbardziej żenujące było to, że Edyta odmówiła zaśpiewania czegokolwiek po polsku. Mogła przecież zanucić a cappella fragment Nie opuszczaj mnie czy To nie ja, ale oczywiście nie chciała. :roll:

Artykuł z Jastrząbpost jest równie żenujący.
Tytuł: "Edyta Górniak zaśpiewała dla rodziny królewskiej! Była gwiazdą międzynarodowej gali!".
Jak to zobaczyłem, to w pierwszej chwili pomyślałem, że Edyta zaśpiewała dla brytyjskiej rodziny królewskiej, dla Elżbiety II. :lol3:
A tymczasem ona zaśpiewała (i to jeszcze niechętnie) kawałeczek Happy Birthday dla takiej rodziny królewskiej, o której nikt w Polsce nigdy nie słyszał...
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: karen »

Eurydyka pisze:Mam pytanie do tych z Was, którzy obejrzeli cały filmik: czy Edyta oprócz "Happy birthday" coś jeszcze zaśpiewała? Tak by wynikało z relacji na Jastrzabpost, jednak w dwóch wskazanych przez Was fragmentach (ok. 25 i 63 minuty) oprócz angielskiej wersji "Sto lat" nic więcej nie ma :-(
No właśnie na tym polega manipulacja jasrząbpost-mysleli ze wszystko co napisza bedzie łykniete-wiec napisali ze wystąpiła i zaspiewała I Have Nothing a nagranie no niestety dla nich pokazało prawdę. Wiec zmienili juz treść. Jastrząb nie pierwszy raz koloruje rzeczywistość i dodaje więcej żeby przysłodzić Edytce :P
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: Eurydyka »

Czyli cały ten występ, którym "uświetniła" imprezę, to było to wymęczone Happy birthday???

Przy okazji zgodzę się z przedmówcą, iż odmowa zaśpiewania czegoś po polsku (czegokolwiek!) była wysoce niestosowna. W chwilach takich jak ta szczególnie wyraźnie jawi się spadek zainteresowania Edyty muzyką.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: fifi »

To była gala powiązana z koniami i niestety jaki nasz kuń jest to każdy widzi..... :roll:
To już nie rumak pędzący za muzyką, teraz to już raczej kuń cyrkowy.....
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: Eurydyka »

karen pisze:
Eurydyka pisze:Mam pytanie do tych z Was, którzy obejrzeli cały filmik: czy Edyta oprócz "Happy birthday" coś jeszcze zaśpiewała? Tak by wynikało z relacji na Jastrzabpost, jednak w dwóch wskazanych przez Was fragmentach (ok. 25 i 63 minuty) oprócz angielskiej wersji "Sto lat" nic więcej nie ma :-(
No właśnie na tym polega manipulacja jasrząbpost-mysleli ze wszystko co napisza bedzie łykniete-wiec napisali ze wystąpiła i zaspiewała I Have Nothing a nagranie no niestety dla nich pokazało prawdę. Wiec zmienili juz treść. Jastrząb nie pierwszy raz koloruje rzeczywistość i dodaje więcej żeby przysłodzić Edytce :P
Racja. Manipulatorskie jest również główne zdjęcie artykułu - z Edytą wyciągającą mikrofon w stronę publiczności - które NIE POCHODZI z gali, a sugeruje interakcję diwy z publicznością na tej gali właśnie.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: Marecki »

Pytanie po co ona w ogóle na tej gali była? Nikt jej czasu antenowego nie liczył, mogła zaśpiewać a cappella choćby i minutę jakby chciała. Ale przynajmniej przygarnęła sobie cudzą nagrodę/upominek. :P

Drugie "wejście" mnie rozbroiło. Może niejaka Lara Sawaya zaproponowała by było po polsku, bo myśleli że za pierwszym razem wyleciała z Happy birthday nie znając nic po angielsku? :ha:
Mina tej pani po upartej odmowie zaśpiewania mówi sama za siebie :lol:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: Michael »

Skąd ona się w ogóle wzięła na tej gali i w jakim charakterze? :lol:

Nie do wiary, że Diva potrafi chodzić od drzwi do drzwi producentów w USA i zabiegać o kontakty, a mając okazję do zaprezentowania się szerszej publiczności odwala taką szopkę :roll:.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Darley Awards 2017 Gala Dinner Beverly Hills Los Angles California

Post autor: dorota »

Obejrzalam te dwa występy edi no i oczywiście edyta sobie a jastrzęb sobie ..a pomiędzy nimi jest rzeczywistość. ..
Edi oczywiście bardzo się stresowala ale rzucała dowcipem na prawo i lewo. ..wybrała Happy b - day bo pewnie przyszło jej to na myśl w pierwszej kolejności ...ale skoro już wspomniala o Fosterże to mogła zanucic I have nothing. .. pewnie tekstu zapomniała ...

Z odmowa śpiewu po polsku faktycznie się nie popisała no ale bez przesady .. dramatu nie było

Edi miała szansę zaprezentować swój cudowny głos Ale jak zwykle nie skorzystała z okazji ...życie cala edi ...
ODPOWIEDZ