The Voice of Kids

Edyta w pierwszej edycji show TVP2 (2018).
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Re: The Voice Kids

Post autor: channel »

Czyli prace nad płytą znów pójdą w odstawkę - o ile nad takową pracuje. Jeśli zaś prac nad płytą nie rozpoczęła, to znów będzie miała wymówkę - twierdząc, że musiała poświęcić się w całości męczącym wielogodzinnym nagraniom do programu ... wrrrrrrrrr :beczy: :niedlaczego:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: The Voice Kids

Post autor: Grzegorz »

Płyta bedzie... :lol3:
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: The Voice Kids

Post autor: Sebuch »

A jednak...
Hit Hit Hura zamienione na The Voice Kids... Cóż, z deszczu pod rynnę.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: The Voice Kids

Post autor: Marrcino »

Światowo :casting:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice Kids

Post autor: Piter »

Krzyż na drogę
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: The Voice Kids

Post autor: stinger »

Żenada.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Kids

Post autor: ray »

Ktoś jest zaskoczony? ;-)
To będzie już piąta jesień z rzędu, kiedy Górniak będzie nagrywać jakieś talent show. Wiadomo było, że Edyta nie napisze na Facebooku tak jak Jusia: "Nie mam czasu w tym roku na żadne tego typu programy, bo jesienią ruszam w kolejną trasę i kończę płytę". :)

Edyta odpowiedziała sobie w myślach na 3 pytania:
1. "Czy chcę jesienią wydać płytę?" - "Nie, nie chcę".
2. "Czy chcę jesienią ruszyć w trasę koncertową?" - "Nie, nie chcę".
3. "Czy chcę jesienią jurorować w jakimś talent show?" - "Tak, chcę".
I jak postanowiła, tak zrobiła. ;-)

Swoją drogą, Edyta, jeżeli chce, potrafi być naprawdę dobrze zorganizowana. Kiedy ostatnio przyleciała do Polski w drugiej połowie maja, załatwiła naprawdę dużo spraw:
- zaśpiewała 2 piosenki na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie
- wystąpiła z recitalem podczas targów Warsaw Expo w Nadarzynie
- wystąpiła z recitalem w centrum handlowym Posnania
- spotkała się z dziadkami Allana na kolejnej rozprawie sądowej
- podpisała umowę na "The Voice Kids"
- pojawiła się na imprezie urodzinowej jakiejś Beksy i zapozowała do grupowej fotki m.in. z synem Jusi
- udzieliła wywiadu Bartoszowi Pańczykowi
- być może nagrała teledysk do wspólnego singla z Donatanem.
Wróciła do Stanów 28 maja i przez cały czerwiec nie zrobiła kompletnie nic.

"Przesłuchania w ciemno" do "The Voice Kids" odbędą się w dniach 19-23 sierpnia. Ciekawe, czy dopiero wtedy Edyta zawita do Polszy...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Kids

Post autor: spot_me »

Zalosne jest to co zrobila ze swoim talentem i kariera.
Jesli potwierdza sie pozostale plotki z brukowcow, to zasiadzie w fotelu obok Hyzego i Kwiatkowskiego...
No ale tytul najwiekszej gwiazdy programu bedzie zachowany, a to najwazniejsze.
I po raz kolejny udowodnila jak bardzo leniwa osoba jest. No bo przeciez z doroslymi uczestnikami Voice'a trzeba popracowac, a tu wystarczy sie poprzytulac do dzieci i pluszakow.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: The Voice Kids

Post autor: Margaret »

Nie wiem co myśleć. Jestem załamana. Kolejne show (w końcu z czegoś trzeba żyć). Nie byłoby w tym nic złego, gdyby chociaż wydała singla, teledysk, zaśpiewała go w śniadaniowce, odwiedziła 2-3 stacje radiowe i na FB nie publikowała postów z jastrząbpost itp. -> tak niewiele, a i to nieosiągalne ...
To Jej życie, ale jestem Jej fanem i przykro się na to patrzy...

Swoją drogą ... Donatan obraził się na Edytę? Po hucznych zapowiedziach nic nie dostaliśmy... :beczy:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: The Voice Kids

Post autor: ANETA »

Brak mi słów. Żenada. Kolejne głupie show, łzy, wielkie wzruszenia i słodzenie dzieciom. Słodko-pierdząca Edzia.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: The Voice Kids

Post autor: IgaAga »

Najlepszy był news Pańczyka o Grzeszczak, że idzie po łatwe pieniądze. Ciekawe kiedy to samo napisze o Edi?
Praktycznie z niewielkimi wyjątkami Edi przez całą swoją drogę muzyczną lubuje się w łatwej kasie. Teraz jak będzie chciała pozostać w LA trochędłużej, tym bardziej będziemy oglądać kampanie reklamowe i talent show z udziałem Edi , bo właśnie z tego Edyta żyje. Teraz tylko jedna zmiana jest ułożyć tak kalendarz, aby za jednym przylotem załatwić jak najwięcej spraw i jeszcze, by ktoś zapłacił za bilet lotniczy. Później naprawdę można udawać oddanie i przesłanie dla idei uczestnictwa w czymkolwiek.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Kids

Post autor: fifi »

Biedne dzieciaki.....
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice Kids

Post autor: dorota »

IgaAga pisze: Praktycznie z niewielkimi wyjątkami Edi przez całą swoją drogę muzyczną lubuje się w łatwej kasie. Teraz jak będzie chciała pozostać w LA trochędłużej, tym bardziej będziemy oglądać kampanie reklamowe i talent show z udziałem Edi , bo właśnie z tego Edyta żyje. Teraz tylko jedna zmiana jest ułożyć tak kalendarz, aby za jednym przylotem załatwić jak najwięcej spraw i jeszcze, by ktoś zapłacił za bilet lotniczy. Później naprawdę można udawać oddanie i przesłanie dla idei uczestnictwa w czymkolwiek.

nie wiem czy Edzia tego nie widzi, że na tym koniu długo nie pojedzie?
ja rozumiem, że chałturzy gdzie się da bo to są łatwe pieniądze i każdy tak dorabia/zarabia ALE za tym musi isc także muzyka ....a Edzia niestety na tym najbardziej oszczędza... w końcu pozostanie jej tylko granie do kotleta na coraz gorszych imprezach, a jak długo zabaluje w USA to może i o niej zapomną ...
oj EDzia Edzia ... niedługo stuknie Ci 50-tka a TY nadal śpiewasz jakby za karę :lol3: :lol3: :lol3:
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: The Voice Kids

Post autor: kamil87 »

gdyby to był chociaż zwykły voice, a nie śpiewające bachory, które będą przebierana zapewne w stroje dla dorosłych i śpiewające o rzeczach i wartościach, których nigdy nie doświadczyły i nie rozumieją. Nawet z nudów tego nie włączę.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Kids

Post autor: ray »

Dokładnie 3 i pół roku temu - 7 stycznia 2014 - Edyta napisała na Facebooku:
Edyta Górniak pisze:"The Voice" & "Must be the Music" -

Oba programy Muzyczne. Oba z wielką renomą. W obu wspaniali Reżyserzy, genialna organizacja i Produkcja.
To był trudny miesiąc przemyśleń i bardzo trudna decyzja..

Czy to rozsądne ? Nie wiem. Każdy ma prawo do własnych odczuć.

Lubię nie mieścić się w ramach.
I wiem jedno - Prawdziwe jest tylko to, co czuję.

Moje serce musi teraz dokończyć płytę.
Taka jest moja decyzja. Trzymam kciuki za oba programy. Za obie obsady jurorsko-trenerskie.

A Wy trzymajcie kciuki za mnie.
Bo wracam do studia

Dobrej nocy.

EDI
"Moje serce musi teraz dokończyć płytę".
:rotfl:

A dzisiaj "Super Express" napisał:
Super Express pisze:A jednak! Edyta Górniak (44 l.) po raz kolejny zasiądzie w fotelu trenerskim show "The Voice of Poland". Gwiazda wybrała jednak edycję dla dzieci, którą TVP 2 wyemituje już zimą. Jak dowiedział się "Super Express", obok wokalistki w fotelach jurorskich zasiądą też Dawid Kwiatkowski (21 l.) oraz Tomson (34 l.) i Baron (34 l.).
Początkowo Edyta miała zasiadać w jury "The Voice of Poland" w wersji, którą wszyscy znamy. Wycofała się jednak. Wybrała program z dziećmi. Tomson i Baron natomiast zasiądą w jury obu programów. Początkowo mieli być trenerami jedynie wersji dla najmłodszych, ale gdy w ostatniej chwili Górniak wycofała się z udziału w dorosłej edycji, muzycy Afromental zastąpili diwę. Dawid Kwiatkowski natomiast świetnie wypadł na zdjęciach próbnych organizowanych kilka tygodni temu.
Wiadomo, że do tego, co publikuje "Super Express", trzeba podchodzić z dystansem. Ale skoro Baron i Tomson mają pojawić się i w wersji dla dorosłych i w wersji dla dzieci, to możliwe, że faktycznie Edyta w ostatniej chwili zmieniła zdanie. Pewnie przez Szpaka. :lol3: Szpak, jego stylizacje i zachowanie wzbudzałyby większe zainteresowanie i emocje niż Edyta, więc Diva pragmatycznie wybrała ten program, w którym nie będzie miała konkurencji. :)
ODPOWIEDZ