Saving All My Love For You na YT

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: Flux »

Tylko, że w tym utworze wcale się nie trzeba popisywać, wyciągać niebotycznych gór itd. Jest tutaj sporo miejsca na subtelność, detale. To jedna z najpiękniejszych piosenek w wykonaniu Houston. Górniak nabrała jednak takich manier wokalnych, że ciśnie te dźwięki na siłę, jakby chciała udowodnić że wciąż potrafi, forsuje głos i gubi melodię.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: ANETA »

Dobrze jest widzieć Edytę w studio. Chciałabym wiedzieć czy w ogóle pracuje nad jakimś materiałem czy nie ma co się łudzić. Jedyne co moge powiedzieć to : W końcu ma ładny kolor włosów !! <3
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: Kamui Shiro »

Wolę piosenkę w wykonaniu Whitney i wiem, że Edytę było [kiedyś] stać na więcej, ale cover ujdzie, zresztą to przecież rozgrzewka - jak ktoś słusznie zauważył - nie ma o co się denerwować.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: Flux »

Według słów samej Edyty - zawsze lepiej wypada na próbach niż podczas właściwego wykonania. Można zakładać, że jakby przyszło jej to śpiewać oficjalnie, wcale nie byłoby lepiej. Rozgrzewka rozgrzewką, ale przed publicznością dochodzi stres i znając obecny stan jej strun głosowych i jej zachwiane poczucie pewności na scenie, prawdopodobnie byłoby to wymęczone wykonanie jak kilka ostatnich.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: MacLean »

Flux pisze:Według słów samej Edyty - zawsze lepiej wypada na próbach niż podczas właściwego wykonania. Można zakładać, że jakby przyszło jej to śpiewać oficjalnie, wcale nie byłoby lepiej.
A to niestety bardzo prawdopodobne.
W przytoczeniu rozgrzewkowego charakteru występu chodziło o to, że cechuje się on specyficznym przeciąganiem dźwięków. Wszystkiego to nie tłumaczy. No ale też nie oczekujmy, że przy takim ćwiczeniu ktoś uruchomi cały warsztat aktorskowokalny :)
Dla mnie była to milutka niespodzianka, ale chwilowej mocy rażenia. I choć chciałbym usłyszeć to w wersji gotowej, to odradzałbym Edycie taki krok. Piosenka pochodzi chyba sprzed debiutu Edyty i wątpię by ludziom wróciła ochota na taką muzykę tylko dlatego, że diva podjęła się coveru.
ODPOWIEDZ