Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Premiera 24 listopada 2017

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: spot_me »

Kopaneek pisze:Jestem ciekaw występu w Voice.
Szpak tez zaprezentuje swoj nowy singiel wiec fanusie beda sie bily kto byl lepszy 8)

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
ray pisze:Mam złe przeczucia co do tej piosenki. Znów będziemy mieli Edytę udającą seksowną dwudziestkę.
Oby nie wywalila na zywo piersi tak jak na tym zdjeciu bo bedziemy sie spalac ze wstydu :lol3:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: MacLean »

Wiedziałem, że premiera w wojsie jest złym pomysłem. Teraz widzę ratunek jedynie w zastąpieniu śpiewu okrzykiem "brońmy sądów!" :3
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: fookmetoo »

Teraz widzę że to tylko taki kolaż ze zdjęć z napisami.... zdjęcia taniej wyretuszować niż obraz ruchomy wideo.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: endeven »

Wieje kiczem niestety. A ta szata graficzna... który mamy rok? 1998??
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:Wieje kiczem niestety. A ta szata graficzna... który mamy rok? 1998??
Daj Boże!
Wtedy całe artystyczne życie było przed Edytą! :ha:
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Cristof006 »

Chyba trochę zbyt pesymistycznie do tej premiery podchodsicie ;) Ja myślę, że z całą promocją nie będzie tak źle. Teraz The Voice, za chwilę sylwester, w międzyczasie może PNŚ albo DDTVN, w radio też pewnie trochę pograją (na jednym puszczeniu na pewno się nie skończy) :) Jesteśmy w takim momencie, że aby mieć hita trzeba być granym w radio, a tu jak wiemy rządzą układy. Zależy jak panom z góry się uwidzi. Ważne, by piosenka fanom się podobała.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: SLAVEK »

Nie wydaje mi sie, ze ta piosenka osiagnie sukces, bo ona nie ma tylu fanow, dzieki ktorym moglaby czerpac profity, ale za to ma tysiace obserwatorow jej “kolorowego” zycia, ktorzy kupia gazete lub wejda na portal plotkarski. Ale Edytta jest w czepku urodzona, wiec moze i tym razem jej sie uda, czego szczerze jej zycze. Mam nadzieje, ze ten jej nowy singiel choc w jednej czwartej osiagnie sukces na miare TNTJM.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kamui Shiro »

Tekst zapowiada się troszkę niezgrabnie i kiczowato, ale jeśli całość (muzyka,klip, tekst, występ) będą MEGA kiczowate, to może zyskać status legendy i hita na miarę Filiżanki, Rolowania, Egipskich nocy -> szansa dla Edzi jak nigdy, żeby choć raz mówiono znowu o jej muzyce, a nie o wszystkim, co nią nie jest.

Co do wyglądu, wciąż jest seksowna, to jej duży atut, więc czemu ma śpiewać w habicie? :roll: w tej pracy trzeba się rozbierać trochę dłużej niż w innych. To ze nie każda piosenkarka to robi nie znaczy, że żadna nie powinna. Chrupałbym, chociaż nie wiem, jak lekko strawny jest ten fotoszop.
fookmetoo pisze: "I Wanna Go" nagrano razem z "3" na "Singles Collection", ale ostatecznie odłożono na kolejny album. Nagrany w połowie 2009, wydany w połowie 2011. Więc to tylko 2 lata, ale mimo wszystko piosenka poczekała trochę.

Popatrz, nie wiedziałem :) szkoda, że nie zostało na tamtej płycie.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Michael »

radek pisze:Andromeda - Edyta Górniak odsłania pierś. PRZECIEK nowego tekstowego klipu TYLKO na ESKA.pl

http://www.eska.pl/news/andromeda_-_edy ... _pl/147571
Żeby była jasność - nie jestem pruderyjny, ale razi mnie brak konsekwencji w kreowaniu wizerunku medialnego przez Edytę. Trzeba się zdecydować, czy jest się damą - divą z klasą, czy hot laską z odsłoniętym cyckiem.
Edyta, mimo wszystko, wciąż tkwi w świadomości Polaków jako kobieta z klasą, a tego typu stylizacjami, jak z sesji (teledysku?) do nowego singla jedynie podkopuje swój wizerunek i sama sobie szkodzi.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: dorota »

czyli znowu brak klipu....

jesli nie zrobią normalnego teledysku, to po co w ogóle cos wydają?
przeciez nie od dzis wiadomo, ze klipy żyją sobie własnym zyciem w necie ... :roll:
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: kamil87 »

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na nową muzykę od Edyty, nie obchodzi mnie to czy będzie teledysk czy nie. Wolę nowy utwór bez teledysku, niż nic. Okładka całkiem fajna, oby utwór był również.

Jeśli to będzie lyrics video to co w tym złego? Bo nie puszczą go na MTV ? kto teraz ogląda tv w ogole? Na yt powstaje mnóstwo lyrics video i ludzie to chcą ogladać, jeśli to będzie coś ciekawego z ładnymi widokami, to może spodoba się. Co Wam z "normalnych" teledysków, które Edyta nagrywa, a które i tak nie wychodzą, tylko są chowane do szuflady?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ANETA »

Nie chce się z góry uprzedzac ale wyczuwam kicz w tym klipie ... :? Obym się myliła.

Mimo wszystko jaram się, w koncu cos nowego od Edyty !! :biega:
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: mpjp »

Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ediva »

ANETA pisze:Nie chce się z góry uprzedzac ale wyczuwam kicz w tym klipie ... :? Obym się myliła.
A czy muzyka Donatana to nie kicz? To nic innego jak kiczowaty pop/folk z równie kiczowatymi klipami. Myślę, że utwór to będzie coś jak Cygańskie Serce w nowocześniejszą produkcją, mocniejszym bitem. Z pewnością nie stylowy, acz letargiczny Glon. A nasza Diva nie zamierza ubijać masła :edi:
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: SLAVEK »

Jesli Edytta sprzeda ten singiel w radiu to bedziemy mieli jej kolejny dlugoletni niebyt i wakacje no i czekanie na nowa plyte nastepne 5 lat. Jesli jednak nic z tego nie wyjdzie,to jest szansa, ze w koncu zacznie robic cos sensownego.
ODPOWIEDZ