Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Premiera 24 listopada 2017

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Steffie »

Tak sobie mysle, ze jak na Edyte i jej opinie jako muzyka to jest to wielki sukces tego kawalka. ;)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze:
ediva pisze:To samo można powiedzieć o starym pajacu Kubie i jego Żenulce. :roll:
Nie.
Wojewódzki jest szalenie inteligentnym i cholernie oczytanym facetem. Czasami przegina, zdarzało mu się dogryzać osobom, które lubię (Steczkowska, Korwin Piotrowska), ale nie uważam, by zasłużył sobie na hejt.
Z przeproszeniem: starawy, głupi, do tego żenująco nietaktowny ćwok.
Nieraz czytywałem (dając szansę) jego rubryczkę "Mea pulpa" w Polityce i nigdy nie zdarzyło mu się napisać nic inteligentnego ani zabawnego. A wyraźnie się starał. Kudy takim do prawdziwych satyryków... Jego wypowiedzi na temat Edyty można traktować równie poważnie co recenzje dawniej poczytnej Sary May.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: MacLean »

Na tej gali Polsatu Edyta mogłaby ciekawie zaprezentować nową piosenkę :oops:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Z przeproszeniem: starawy, głupi, do tego żenująco nietaktowny ćwok.
Nie. Kuba Wojewódzki nie jest głupi. Człowiek, który ma tak dużą wiedzę o filmie, o muzyce czy o literaturze, nie może być głupi. Poza tym jeżeli Wojewódzkiego nazywasz głupim, to jak byś określił na przykład Deynn, Martę Linkiewicz, Radka Pestkę czy uczestników "Warsaw shore"?
MacLean pisze:Na tej gali Polsatu Edyta mogłaby ciekawie zaprezentować nową piosenkę :oops:
5 lat temu na gali 20-lecia Polsatu Edyta zaśpiewała My heart will go on. Dzisiaj na gali 25-lecia Polsatu tę piosenkę dostała Szroeder. :) Gdyby Górniak tam występowała, to wykonałaby albo znów hit z "Titanica", albo I will always love you (zamiast Grzeszczak), albo jeszcze jakiś inny "divowski" cover. Andromedy na pewno by nie zaśpiewała, bo po pierwsze, ten utwór nie pasowałby do charakteru gali, a po drugie, Edyta "nie będzie prowadziła Andromedy za rękę, bo nie można reżyserować wolności, ta piosenka musi więc żyć swoim życiem i wytyczać własne ścieżki". ;-)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: MacLean »

ray pisze:Kamui Shiro pisze:
Z przeproszeniem: starawy, głupi, do tego żenująco nietaktowny ćwok.

Nie. Kuba Wojewódzki nie jest głupi.
Na pewno nie jest głupi. Ale już kilka razy wyleciał z zakrętu w pogoni za puentą ;-)
Gdyby Górniak tam występowała, to wykonałaby albo znów hit z "Titanica", albo I will always love you (zamiast Grzeszczak), albo jeszcze jakiś inny "divowski" cover.
Najprawdopodobniej. Ale użyte na tej gali efekty mogłyby dać dobrą oprawę piosence :)

Niby udało się wskoczyć na 7 miejsce w Zetce, a Andromedzia nie zagościła wczoraj ani razu na ich antenie :P
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kamui Shiro »

Mnie już Andromeda niestety trochę się osłuchała. Konieczny jest jeszcze jeden występ w tym miesiącu i może klip, inaczej nie wróżę utworowi długiej przyszłości. Ale w razie czego, i tak nawet nieźle... Trudno, żeby Edyta promowała utwór na każdej możliwej gali, skoro nie wszędzie może jest ciągnięta za fraki, a do tego gros czasu spędza jednak za granicą.
ray pisze:
Kamui Shiro pisze:Z przeproszeniem: starawy, głupi, do tego żenująco nietaktowny ćwok.
Nie. Kuba Wojewódzki nie jest głupi. Człowiek, który ma tak dużą wiedzę o filmie, o muzyce czy o literaturze, nie może być głupi. Poza tym jeżeli Wojewódzkiego nazywasz głupim, to jak byś określił na przykład Deynn, Martę Linkiewicz, Radka Pestkę czy uczestników "Warsaw shore"?
)
Możesz sobie pisać "Nie.", ale zaakceptuj, że można mieć inne zdanie niż Ty :evil:


Pestka ledwo co dorosły, poza tym po modelu/blogerze modowym nikt chyba nie spodziewa się koniecznie wygłaszania wyższych mądrości? Tymczasem rubryczka dla Powiatowego w poważnym, opiniotwórczym piśmie, jego hołubienie w mediach masowych, uważam za nieporozumienie. Przy całej niefrasobliwości wypowiedzi Pestki np. o koncercie Ariany Grande czy też jego akcji ze snapem przynajmniej nie można mu zarzucić, że seksistowsko ///(i bynajmniej nie śmiesznie) obraził ciężko pracującą w Polsce mniejszość narodową. Już snapchat Pestki bardziej zabawny i na czasie niż denne żarty tego gościa.

Głupi to może nie jest, bo chytry, ale nie przypisywałbym szczególnej mądrości komuś, komu najlepiej wychodzą żenujące prowokacje.

Wiedzę o kulturze może mieć niemal każdy, kto zechce. Pełno jest durnych, niskolotnych intelektualnie absolwentów humanistycznych kierunków. Jak się uda im złapać ciepłą posadę i zarabiać krocie na tym, że mędrkują o kulturze czy show biznesie, to nic dziwnego, że starają się orientować. Żadna szczególna zasługa i żadne świadectwo klasy.

Deynn czy Linkiewicz - sorry, ale nie wiem kto to. Podziwiam, że śledzisz takie szuwary. Ale skoro cenisz Kubę, nie dziwię się, że sięgasz na jeszcze głębsze wody polskiego show biznesu :lol:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Steffie »

Edyta nie moglaby chyba zaprezentowac nowego kawalka na gali Polsatu, bo wydaje sie, ze od jakiegos czasu ma bana na wystepy w Polsacie, poza tym "Andromeda" kompletnie nie wpisuje sie w stylistyke gali.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Bob »

Grzeszczak -niezwykła forma i zapas w skali w MHWGO , format światowy natomiast Natalia jak na możliwości średnio, Edyta już wypadła z obiegu na własne życzenie , a każdy rok na obczyźnie to równia pochyla w zapaści kariery ,zaprzepaszczonych reklamowych kontraktów , jurorowania i innej łatwej kaski...Ech!!!
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: MacLean »

Grzeszczak śpiewała IWALY 8P Nie podzielam zachwytów :)
Błagam, darujcie sobie argumenty o stylistyce gali, bo to był groch z kapustą :P
Edyta ma bana w Polsacie? :shock: ;( A miała tam takie wybitne występy :( :( :(

Zetka dziś łaskawie zagrała Andromedę, ale wczoraj ani razu :(
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: niuto »

Z przeproszeniem: starawy, głupi, do tego żenująco nietaktowny ćwok.
Jak to się ma do twoich walk o nie obrażanie ludzi (gwiazd, które cenisz)? Owszem, Kuba wzbudza kontrowersje i nie wszystkie jego komentarze muszą wszystkich bawić czy przekonywać, ale nazywanie go głupim jest słabe. No i "starawy" - sam się oburzasz jak ktoś wytyka wiek Edycie czy Beacie :D

Co do samej "Andromedy" to rzeczywiście jak na Edytę jej wyniki są całkiem dobre, szkoda, że i tak to kolejny zmarnowany potencjał :)))
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Deynn czy Linkiewicz - sorry, ale nie wiem kto to. Podziwiam, że śledzisz takie szuwary. Ale skoro cenisz Kubę, nie dziwię się, że sięgasz na jeszcze głębsze wody polskiego show biznesu :lol:
Och, ach, ale Ci się udało mi dogryźć...
A Kubę faktycznie cenię, zawsze byłem miłośnikiem błyskotliwych intelektów. :)

Skoro Edyta nie zaśpiewa Andromedy na sylwestra, skoro nie zaśpiewa jej na żadnym z najbliższych koncertów (bo Diva nie ma w tej chwili ogłoszonego żadnego koncertu - nie dlatego, że jest chora, albo że ktoś z jej bliskich jest chory, albo dlatego, że nagrywa płytę, tylko po prostu dlatego, że jej się nie chce występować dla fanów) i skoro teledysku nie ma i nie będzie, i skoro Edyta nie przypomina o Andromedzie na swoim Facebooku i Instagramie, to popularność tej piosenki będzie teraz już tylko malała. Tym bardziej, że na radiowych playlistach coraz więcej miejsca będą teraz zajmowały piosenki świąteczne.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kamui Shiro »

Ludzie słuchają w grudniu nie tylko piosenek świątecznych. Poza tym to raptem jeden miesiąc, a w zmasowaniu: dwa tygodnie. Słucham różnych stacji i naprawdę częściej lecą w nich teraz aktualne hity (ewentualnie nieaktualne hity) niż piosenki świąteczne. Edyta wciąż ma szanse na lansowanie Andromedy do karnawału, ale wpierw musi przeczołgać ją przez sezon sylwestrowy, a chyba faktycznie nie chce.


Sorry, ale jeśli ktoś obraża publicznie innych, szczególnie mniejszości lub kobiety - a facet zrobił 2w1, to przyznaję sobie prawo do obrażania w odwecie. Serio bronicie czegoś takiego...? :roll: Choćby miał nie wiem jakie IQ, to są pewne granice tej błyskotliwości. A dowcip ma ciężki jak kamień, nie tylko moralnie, także intelektualnie. Skończmy już dywagować na temat KW i gali Polsat, bo to nie ten temat. Nositorba Raya --- pozdrawiam, spełniasz się w tej roli.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: niuto »

Niestety torby raya nie miałem jeszcze okazji trzymać w ręku. Może kiedyś kopnie mnie ten zaszczyt :lol3:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kopaneek »

Bob pisze:Grzeszczak -niezwykła forma i zapas w skali w MHWGO
Przecie to dziewczę nie ma skali do takich utworów. :smile:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: MacLean »

endeven pisze:Ktoś ma dostęp do newsa o Andro z tego serwisu radiowego? -> http://www.radionewsletter.pl/
Klub singlowy: Edyta Górniak "Andromeda"
trzeba zjechac niżej do 29.11. gdzie jest początek i tytuł artykułu/opinii radiowej o singlu Edyty.
Opiniują: Michał Celeda (Radio Eska), Marcin 'Cinek' Marzec, Konrad Pacula (Radio Rodzina) oraz Zbyszek Zegler (Radio Zet)

W „Andromedzie” muzycznie jest lekko, łatwo i przyjemnie. Można tu znaleźć zgrabne producenckie patenty, ale to nie problem, bo skoro robimy hit, to wsłuchujmy się w to co modne. Dopełnieniem muzyki jest tekst, który wydaje się być dopasowany do Edyty. »»
Cytuję, bo ktoś z dostępem może przegapić.
ODPOWIEDZ