Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Premiera 24 listopada 2017

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: spot_me »

Skoro tak to dlaczego podczas ostatniego wywiadu powiedziala, ze Lewandowski jest producentem tego singla?
Ciekawe czy Donatan odcina sie na tyle by nie chciec z nia wystepowac na scenie the voice'a w sobote ... 8)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Steffie »

Pewnie wtedy jeszcze myslala, ze to Donatan bedzie promowal kawalek, a wiec Lewy razem z nim, skoro byl taki news, ale po rozmowach okazalo sie, ze Donatan oddal jej ten kawalek. Teraz pewnie zaangazuje kogos innego, zrobia teledysk z tymi od masla i bedzie kolejny hicior Donatana, a Edyta zostanie ze swoim kawalkiem na lodzie.
Gdyby pozbierala te wszystkie dotychczasowe single do kupy i dodala cos nowego, to juz by miala nowa plyte. Fani byliby zadowoleni i Edyta uratowalaby honor. Ale trzeba byloby sie dogadac z ludzmi.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Michael »

spot_me pisze:Ciekawe czy Donatan odcina sie na tyle by nie chciec z nia wystepowac na scenie the voice'a w sobote ...
W charakterze statywu na mikrofon miałby z nią występować? :lol: Przecież on nie śpiewa. Z Cleo też chyba nie występował.

Jeśli Diva dostała ten utwór na własnych warunkach i Donatan odetnie się od jego promocji, to stacje radiowe szybko przestaną grać Andromedę.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Większość pisze, że Edyta wykona utwór 2 razy i na tym koniec, ale prawda jest taka, że jeśli utwór okaże się hitem to będzie katowany przez :edi: jak YH czy TT.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ediva »

Szkoda, że Edyta nie nagrała teledysku :( Bardziej przecież zapracowana, 70-letnia Maryla marzła przez dwie noce na zamku nagrywając teledysk do "Pełni", a Diva nie znalazła dogodnego terminu i okoliczności przyrody ku temu... Od czasu gdy Edyta wstrzymała teledysk do "Oczyszczenia" i biorąc pod uwagę zamazane kadry z Your High, mam wrażenie, że ona po prostu źle znosi fakt, iż się starzeje i nie do końca akceptuje swój obecny wygląd. O ile zdjęcia można odstrzelić "na 20-stkę", o tyle ruchomy obraz, nawet z filtrami, bardziej zdradza wiek i mankamenty urody... Podejrzewam, że to z tą "jakością" Edyta się nie identyfikuje.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2017, 14:51 przez ediva, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Steffie »

Zawsze mozna wypuscic teledysk z innymi osobami albo rysunkowy. Nikt wykonawcom nie kaze byc glownymi bohaterami teledyskow. Jesli Edyta wyrwala ten kawalek Donatanowi i teraz bedzie go promowac na wlasna reke, to tylko mozna przypuszczac, ze ona chyba naprawde nie ma zadnego materialu na nowa plyte i stoi w miejscu. Z punktu widzenia muzycznego szkoda tego czasu spedzonego w Stanach.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: endeven »

a może klip jednak będzie i specjalnie rozsiewane są plotki, że go nie będzie, by jednak zaskoczyć?

w sumie to i tak jedna z tych lepszych okładek singlowych Edyty, mimo pewnych zastrzeżeń. Mam nadzieje, że ujrzymy więcej ujęć z tej sesji promocyjnej. wiadomo o jakich porach będą te premiery radiowe w piątek? ciekawe, czy Edyta będzie gościem zarówno w rmf, jak i w zetce. Pytanie, czy streamingi będą dysponowac kawałkiem już od piątku rano...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: spot_me »

lordarek1 pisze:Donatan: Mam nadzieję że będzie to "kamień węgielny" pod jej nową płytę
Oczywiscie, ze Donatan sobie kpi - wie doskonale ile juz lat fani czekaja na plyte Gorniak.
Nie wierze, ze material, ktory zbiera w Stanach zechce podpiac pod Andromede, albo tez promowac przyszla plyte tym utworem. Najbardziej prawdopodobna opcja to ta, ze chce nam po prostu wcisnac kawalek, by potem mowic, ze przeciez co roku przez ostatnie lata wydawala jeden singiel, a nowego materialu na plyte wciaz nie ma.
Donatan musial sie niezle wkurzyc jesli mial juz wszystko zaplanowane. Pewnie swoj album bedzie promowal singlem z Chylinska. Edycie zrzednie mina jak zobaczy co to znaczy prawdziwa promocja muzyki, ktorej na wlasne zyczenie nie chciala.
Muzsze przyznac ze jestem naprawde ciekaw tego dziela - skoro zrobila wokol niego takie halo, to musi sie jej naprawde podobac ten numer. Okaze sie czy warto bylo czy moze raczej to kolejny klops.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Pawel pisze:Dyzio, ja tez lubię długie historię, zapraszam na priv :)
Wcześniej nie mogłem, ale skoro sam Donatan o tym na swoim Insta napisał to już nie tajemnca.

Andromeda została napisana przez Cleo, stworzona przez Donatana a wyprodukowana dzięki Lewandowskiemu i... oddana Edycie! Nie jest już częścią wielkiego projektu Donka a utworem dla Edyty uzyskanym przy ogromnym wsparciu UNIVERSALu
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: spot_me »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:uzyskanym przy ogromnym wsparciu UNIVERSALu
czy to znaczy, ze to Universal walczyl z Donatanem o ten utwor w imieniu Edyty i teraz mozemy liczyc na to, ze to wlasnie wytwornia go wypromuje? 8)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: KrzysiekF »

Ale Wy macie zdolność do wizualizacji marzeń. Niesamowite !!!

Edyta jest postrzegana przez rozgłośnie radiowe niezbyt korzystnie, i nawet" wielka" promocja , "wielkie" halo i "wielkie" nakłady wytwórni tu nie pomogą. Publiczność nie czeka na nowe utwory Edyty, poza małym gronem jej Fanów.

Nie pompujcie balonika bo jak powietrze zejdzie będzie ból.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: spot_me »

KrzysiekF pisze:Publiczność nie czeka na nowe utwory Edyty
Dlatego nadzieja bylo imie Donatana i Lewandowskiego w tytule obok Edyty Gorniak. Moze ludzie by sie nabrali i pokochali :ha:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: KrzysiekF »

Michael pisze: Jeśli Diva dostała ten utwór na własnych warunkach i Donatan odetnie się od jego promocji, to stacje radiowe szybko przestaną grać Andromedę.
Dokładnie, fajnie że Michale wyciągasz trafne wnioski. Takie są realia.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2017, 15:25 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 1 raz.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: IgaAga »

Że coś zaczyna zgrzytać było wiadomo dawno. Przecież nikt Edycie nie będzie nakazywał kiedy ma pracować, promować cokolwiek itp. Ona sama jest sobie sterem, okrętem, żeglarzem. Mądrzejsi od niej postanowili oddać jej kawałek swojej roboty i nie mieć nic wspólnego z divą. Edycie jak zwykle przy niewielkim nakładzie udało się wycyganić utwór, dlatego to tyle trwało. Inwestować w muzykę nie zamierza jak zawsze, a Voice doskonała promocja. Cwaniactwo to ona ma w genach. :ha: :lol3: :beczy:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: addar »

to teraz wiadomo co tak obruszyło dive że nie chce miec nic do czynienia z donkiem .... kocham Edytę bo jest taka "konsekwentna " w tym co robi, całe życie pod górkę tylko wielkiego talenty szkoda :edi:
ODPOWIEDZ