Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Premiera 24 listopada 2017

Wiadomości na temat Edyty.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Nowa płyta

Post autor: IgaAga »

Już się zaczynam martwić, czy za bardzo się nie przemęczy. Tyle wywiadów....
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Poland

Post autor: MacLean »

Zły wybór. Fani Szpaka z pewnością nie odpuszczą możliwości czepienia się na raz Edzi i Donka. :roll:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: niuto »

O sukcesie singla będzie decydowała jego przebojowość i to czy będą go grały największe rozgłośnie radiowe. Nie ma na to wpływu pora roku. To nieprawda, że latem przebojem nie może stać się ballada, a zimą szanse mają tylko świąteczne piosenki. Pożyjemy zobaczymy, choć szczerze mówiąc, żadnych emocji nie wywołuje u mnie już informacja o premierze singla.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Nowy Singiel to piosenka Edyty a nie Edyty i Donatana i jest to utwór po angielsku!
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Marrcino »

:d
Ostatnio zmieniony 17 lis 2017, 7:31 przez Marrcino, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: B@r »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:Nowy Singiel to piosenka Edyty a nie Edyty i Donatana i jest to utwór po angielsku!
Słucham? Przed moją kamerą Edyta mówiła w dniu swoich urodzin, że nowy singiel to singiel z Donatanem, którego premiera za tydzień w "The Voice". I utwór jest PO POLSKU.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ray »

Margaret pisze:Będzie pewnie tak, jak to ma Donatan w zwyczaju - o 12:00 premiera teledysku, na iTunes, Deezer itp., około 18:00 premiera w Radiu ZET, po 20:00 w The Voice premiera występu Live, a 31 grudnia mimo wszystko Edyta wystąpi w TVP, aby w ramach promocji zaśpiewać nowy singiel ... i na tym się skończy ... ;( 8P
Premiery w serwisach streamingowych są o północy. Tak więc możliwe, że na Spotify i Deezer piosenka pojawi się albo w nocy z piątku na sobotę (wersja najbardziej optymistyczna), albo z soboty na niedzielę, albo dopiero w poniedziałek (wersja najbardziej prawdopodobna).
Nota bene: dzisiaj o północy na Spotify i w innych serwisach pojawi się nowa płyta Lipnickiej. :)
Margaret pisze:Faktycznie współpraca z Donatanem jest dla Edyty bardzo ważna, bo dzięki temu projektowi może powrócić w łaski stacji radiowych. Kayah jest idealnym przykładem na to, że nawet będąc po 40. przy chwytliwej piosence i odrobinie promocji można mieć przebój :) :)
Tylko że Edyta, w przeciwieństwie do Kayah, nie jest skoncentrowana na karierze. Poza tym Kayah i jej menadżer od lat wydają płyty innych artystów, więc też mają nieporównywalnie większe doświadczenie i wiedzę, jak powinna być prowadzona promocja singla / płyty.
Edyta chce przede wszystkim sukcesu komercyjnego, ale czy jej się uda? Zobaczymy.
spot_me pisze:Czy tylko ja mam przeczucie, ze jej wspolpraca z Donatanem skonczy sie jakas pyskowka i konfliktem?
Ona nie da soba dyrygowac, a on zapewne ma wielkie plany na promocje, z ktorych ona raczej sie nie wywiaze.
Nie tylko Ty. :)
Być może Donatan nie wie, że kiedy Edyta wydała swój ostatni singiel, nie odwiedziła wtedy ani jednej rozgłośni radiowej. :PP
W tym roku Maryla i Kayah zaśpiewały w "Dzień Dobry TVN" swoje single, natomiast Edyta na pewno tego nie zrobi.
MacLean pisze:Zły wybór. Fani Szpaka z pewnością nie odpuszczą możliwości czepienia się na raz Edzi i Donka. :roll:
Edzia i Donek mogą mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie. :)

W grudniu mnóstwo miejsca na radiowych playlistach zajmują piosenki świąteczne, ale to jeszcze nie przesądza o tym, że nowy singiel nie będzie miał szans zostać przebojem. Teoretycznie może "wypłynąć" dopiero po Nowym Roku - tylko że znając Edytę i jej słomiany zapał, tak się nie stanie.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Dobi »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:Nowy Singiel to piosenka Edyty a nie Edyty i Donatana i jest to utwór po angielsku!
Wybacz Dyziu ale akurat B@r to pewne i sprawdzone źródło więc wierzę jemu ;) Gdybyś miał jednak jakieś wiarygodne informacje o nowym solowym singlu Edyty daj znać :d
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: MacLean »

ray pisze:Edzia i Donek mogą mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie. :)
Z pewnością nie tylko Edyta gubi się w świecie wypluwanych co sezon fenomenów przeróżnych talent show :) Wypowiedź Edzi była słaba, ale reakcje fanów i samego Szpaka zdecydowanie przesadzone, jakby chodziło o naprawdę wielką gwiazdę ;-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ray »

Reakcje fanów Szpaka były przesadzone, bo on ma sporo fanów-fanatyków - to jest dokładnie ta sama mentalność, co u fanusiów Edyty, którzy potrafili na przykład grozić Korwin Piotrowskiej śmiercią.
Natomiast u samego Michała nie zauważyłem żadnej zdecydowanie przesadzonej reakcji.
Zresztą co fanatycy Szpaka mogą zrobić temu nowemu singlowi Edyty i Donatana? Nie sądzę, by ci, którzy będą wtedy w studiu "Voice'a", odwalili jakiś numer. Fanusie Szpaka mogą tylko złośliwie minusować klip na YouTube i wypisywać negatywne komentarze. Mogą też złośliwie oddawać głosy na "nie" na listach przebojów. No, ale co z tego? Świat od tego się nie skończy. Komu ta piosenka będzie się podobała, i tak będzie jej słuchał.

Wspólna piosenka Edyty i Donatana ma wyjść w przyszłą sobotę, a dzień wcześniej ma wyjść... wspólna piosenka Dody i Bohdana Łazuki.
:lol3:
I znowu Edyta i Doda będą ze sobą porównywane.
Przez ostatni rok ani jedna, ani druga nie wydała żadnej piosenki, a teraz będą wydawać dzień po dniu. :)
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Cristof006 »

Ta piosenka będzie hitem. I nie piszę tego, bo wyczywam, że będzie super (być może tak będzie), ale inne czynniki na to wpływają. Po pierwsze: Donatan za nią odpowiada, a radia go lubią, więc z pewnością ta piosenka będzie w nich grana. Po drugie (i chyba najważniejsze) : stoi za nią też Robert Lewandowski. Wiemy jak ludzie w Polsce reagują na niego. Każdy będzie chciał to usłyszeć.
Z tego co mówiła Edyta to Cleo również była" wmieszana" w powstawanie tego utworu, na pewno więc będzie chciała się pochwalić swoim dziełem w wywiadach, na facebooku.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Cypix »

Tak, tak, będzie hicior na miarę Dumki na dwa serca. Do naszych rozgłośni trafi po polsku, za granicą po angielsku, a w maju na Eurowizję bez żadnych preselekcji :hellobaby:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: B@r »

Ten singiel będzie można usłyszeć już w piątek. Rano na antenie Radia Zet, a popołudniu w RMF FM. :)
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

B@r pisze:Ten singiel będzie można usłyszeć już w piątek. Rano na antenie Radia Zet, a popołudniu w RMF FM. :)
Czy wiesz może czy tego samego dnia będzie również premiera tekedysku?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: endeven »

Andromeda za 5 dni. Okładka słaba. Powtarzalny motyw pióropusza. Ziewanko.
ODPOWIEDZ