Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Premiera 24 listopada 2017

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Katarzynaa »

Sebuch pisze:Gdzie tu wina Edyty? To Donatan rok spóźniał się z wydaniem piosenki nagranej w grudniu. Sam niby promował utwór na fejsie w postach wiosną i latem, że niebawem, że już zaraz, że produkcja roku, a nagle cisza w eterze.
Nie wyrobił się ze swoją płytą (Maybe kasa?), więc na łapu-capu zaangażował w projekt Roberta Lewandowskiego.
Dobrze, że zaangażowała się w to też wytwórnia.

Edyta natomiast - tak myślę - miała już dość nagonki i presji rozżalonych fanów i portali plotkarskich, więc się o utwór upomniała. Jakie to ma znaczenie, na czyjej płycie to keidyś tam będzie wydane? Najważniejsze, że PIOSENKA pójdzie już teraz w eter (radiowy, telewizyjny i internetowy). Że nie zostanie na zawsze w szufladzie.

Co więcej, nieprawda, że to wszystko będzie reklamowane jedynie jako utwór Edyty. Na okładce singla jest przecież zapis: Edyta + Don. Wytwornia, Donatan, Cleo i sama Edyta, wszyscy na fejsie reklamują to jako utwór wspólny, zaśpienay przez Górniak, wyprodukowany przez Donatana, napisany przez Cleo.
Też nie wiem dlaczego za wszystko jest obwiniana Edyta. Niektórzy po prostu mają już do niej tak negatywny i pretensjonalny stosunek, że zatracili obiektywizm.. A co gorsza nie zdają sobie sprawy, że być może sami przyczynili się do takiego rozwoju wydarzeń. Otóż Edyta kilka razy zwracała uwagę, że ma serdecznie dosyć ciągłej presji, w akcie desperacji przestała opowiadać "bajki o materiale na 2 płyty" i powiedziała wprost,że jak coś będzie to będzie a jak nie to nie i tyle. Ale to jeszcze bardziej rozgrzało wiele osób, które uparły się,że Edyta musi albo ogłosić koniec kariery albo natychmiast wziąć się ostro do roboty,ale takiej roboty, która ich usatysfakcjonuje. Ostatecznie Edyta nie wytrzymała nerwowo i zrobiła długi wpis do fanów, który oczywiście też został negatywie odebrany. Koniec końców co zrobiła - wyrwała Donatanowi utwór żeby w końcu się ukazał bo i tak wszyscy ją mieli za winną, że nadal go nie ma! Dla mnie to jest czysta hipokryzja, pamiętam jak jeszcze w okresie wiosna-lato wszyscy pisali, że pewnie Edyta wymyśla i dlatego nie ma utworu, a teraz nagle wielkie oburzenie, że Edyta miała być cierpliwa i czekać aż Donatan zbierze cały materiał na płytę.. serio?! I znowu wracamy do tego samego: cokolwiek Edyta nie zrobi zawsze źle. Jak czekała było źle bo utwór miał być przebojem lata jak wyrwała utwór Donatanowi,aby się w końcu ukazał znowu źle... i szczerze na jej miejscu sama potraktowałabym to jako zapychacz, żeby tylko fani coś dostali.. Serdeczne gratulacje! :)

Ps. Cleo twierdzi, że będą promować ten utwór razem z Donatanem. Tak napisała w jednym z komentarzy na fb.
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: radek »

Andromeda - Edyta Górniak odsłania pierś. PRZECIEK nowego tekstowego klipu TYLKO na ESKA.pl

http://www.eska.pl/news/andromeda_-_edy ... _pl/147571
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Marrcino »

radek pisze:Andromeda - [*]Edyta Górniak odsłania pierś.[/b] PRZECIEK nowego tekstowego klipu TYLKO na ESKA.pl

http://www.eska.pl/news/andromeda_-_edy ... _pl/147571
:roll: :roll: :roll:

coż to za nowość 'tekstowy klip' :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Rad. »

radek pisze:Andromeda - Edyta Górniak odsłania pierś. PRZECIEK nowego tekstowego klipu TYLKO na ESKA.pl

http://www.eska.pl/news/andromeda_-_edy ... _pl/147571
Bardzo edytowo. W zgodzie z naturą.

Trochę kojarzy mi się z obrazkami (z dość charakterystycznym fotoszopem z połączenia kilku zdjęć) ze stron typu "starzy ludzie na facebooku" z opisami "śpijcie słodko moi kochani, niech jutrzejszy dzień przyniesie więcej szczęścia i radości".
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: KrzysiekF »

Marrcino pisze:
radek pisze:Andromeda - [*]Edyta Górniak odsłania pierś.[/b] PRZECIEK nowego tekstowego klipu TYLKO na ESKA.pl

http://www.eska.pl/news/andromeda_-_edy ... _pl/147571
:roll: :roll: :roll:

coż to za nowość 'tekstowy klip' :lol: :lol: :lol:
Pytasz się jakbyś nie wiedział, że Edyta wyznacza trendy ! od lat...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: addar »

niech edyta nagra modny vertical video ...chociaz tyle.. doswiadczenie z iphonem juz ma :edi:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kamui Shiro »

Katarzynaa pisze: Też nie wiem dlaczego za wszystko jest obwiniana Edyta. Niektórzy po prostu mają już do niej tak negatywny i pretensjonalny stosunek, że zatracili obiektywizm.. A co gorsza nie zdają sobie sprawy, że być może sami przyczynili się do takiego rozwoju wydarzeń. Otóż Edyta kilka razy zwracała uwagę, że ma serdecznie dosyć ciągłej presji, w akcie desperacji przestała opowiadać "bajki o materiale na 2 płyty" i powiedziała wprost,że jak coś będzie to będzie a jak nie to nie i tyle. Ale to jeszcze bardziej rozgrzało wiele osób, które uparły się,że Edyta musi albo ogłosić koniec kariery albo natychmiast wziąć się ostro do roboty,ale takiej roboty, która ich usatysfakcjonuje. Ostatecznie Edyta nie wytrzymała nerwowo i zrobiła długi wpis do fanów, który oczywiście też został negatywie odebrany. Koniec końców co zrobiła - wyrwała Donatanowi utwór żeby w końcu się ukazał bo i tak wszyscy ją mieli za winną, że nadal go nie ma! Dla mnie to jest czysta hipokryzja, pamiętam jak jeszcze w okresie wiosna-lato wszyscy pisali, że pewnie Edyta wymyśla i dlatego nie ma utworu, a teraz nagle wielkie oburzenie, że Edyta miała być cierpliwa i czekać aż Donatan zbierze cały materiał na płytę.. serio?! I znowu wracamy do tego samego: cokolwiek Edyta nie zrobi zawsze źle. Jak czekała było źle bo utwór miał być przebojem lata jak wyrwała utwór Donatanowi,aby się w końcu ukazał znowu źle... i szczerze na jej miejscu sama potraktowałabym to jako zapychacz, żeby tylko fani coś dostali.. Serdeczne gratulacje! :)
.


Tak, to jest złe, że kobieta trąbi o byciu wielką Artystką, ciężkiej pracy, a od wielu lat są to tylko słowa. Jeśli jej szczytem mozliwosci jest klotnia z Donatanem o to, kiedy wypuscic ich duet, to słabo z nią. Inni w tym czasie robią naprawdę więcej.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: fookmetoo »

Kamui Shiro pisze: O jakim singlu Britney bitch mówisz, o Radarze? :o
"I Wanna Go" nagrano razem z "3" na "Singles Collection", ale ostatecznie odłożono na kolejny album. Nagrany w połowie 2009, wydany w połowie 2011. Więc to tylko 2 lata, ale mimo wszystko piosenka poczekała trochę.

Screen z teledysku zapowiada się ciekawie.
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Rad. »

fookmetoo pisze: Screen z teledysku zapowiada się ciekawie.
Tam jest kilka kadrów (jak wejdziesz w galerię pokaże się więcej zdjęć)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kopaneek »

Artystka, wokalistka, reżyserka, kompozytorka, autorka tekstów, modelka, producentka, jurorka, celebrytka, matka, diva, aktorka musicalowa, żołnierz w spódnicy, obywatelka świata, a teraz jeszcze INICJATORKA/WYNALAZCZYNI! :wow: :wow: :wow:

"Tekstowy klip" - toż to większy wynalazek niż koło.
GRATULACJA! :klaszcze:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: spot_me »

Eska.pl: Takiego klipu na polskim rynku jeszcze nie było!
:lol3:

Dodano po 4 minutach 48 sekundach:
Rad. pisze:
fookmetoo pisze: Screen z teledysku zapowiada się ciekawie.
Tam jest kilka kadrów (jak wejdziesz w galerię pokaże się więcej zdjęć)
... wtedy zobaczysz wiecej i stwierdzisz, ze nie zapowiada sie juz az tak ciekawie :lol3:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kopaneek »

To wygląda, jakby ktoś za pomocą Windows Movie Maker naniósł swoje zdjęcia na kadry z Avatara. :ha:

Mam nadzieję, że Edyta tym razem wie co robi.
Jestem ciekaw występu w Voice.

Oby nie została reżyserką swojego występu, bo możemy mieć powtórkę z rozrywki: https://youtu.be/Z1glr_Vw44k?t=382
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ray »

lordarek1 pisze:okładka singla :hellobaby:

Obrazek
W pierwszej chwili pomyślałem, że Edyta na tym zdjęciu ziewa. :lol3:
I też miałem skojarzenie z odchudzoną przez grafików Mariah Carey.
endeven pisze:ciekawe, czy Edyta będzie gościem zarówno w rmf, jak i w zetce.
Ja obstawiam, że ani w jednym radiu, ani w drugim.
W piątek Edyta będzie pewnie zajęta pracą nad stylizacją, przymiarkami na sobotni występ w "Voice". Wiadomo, że zdjęcia z tego występu będą na wszystkich portalach plotkarskich, więc Diva musi się odpowiednio prezentować. A radio? Kogo obchodzi jakieś tam radio? "Trzeba unikać przechwalstwa i nachalności, muzyka musi przemówić sama za siebie"... ;-)

Myślę, że Donatan zdecydował się oddać Edycie ten singiel, bo w końcu zrozumiał, że ona nie będzie chciała promować Andromedy. Skoro Górniak nie promowała swoich piosenek, to co dopiero takie, w których uczestniczy tylko jako gość, które są częścią większego, nie jej, projektu?
Tym bardziej, że kiedy wydawała Glow on, Oczyszczenie czy Grateful, mieszkała w Polsce, a teraz mieszka w Stanach.
Pewnie Donatan parę razy próbował namówić Edytę na nagranie klipu, ale ona zawsze się wykręcała: "Tu nie mogę, bo tu mam targi kosmetyczne, tu mam występ dla klasy biznesu, tu mam recital w centrum handlowym, tu mam sprawę w sądzie z dziadkami Allana, tu mam nagrania "Voice'a"... W końcu Donek po paru miesiącach stwierdził: "Basta!, kobito, radź sobie sama!". ;-)
alanjopek pisze:Jednocześnie zaznaczam iż jest to utwor Edyty, a nie Donatana i bedzie ona na Edyty plycie !
Jakiej płycie? ;-)
Katarzynaa pisze:Ostatecznie Edyta nie wytrzymała nerwowo i zrobiła długi wpis do fanów, który oczywiście też został negatywie odebrany.
Katarzynaa,
Ty cały czas wierzysz we wszystko, co mówi i pisze Edyta. A ona ciągle kłamie, przekręca fakty, nagina je na swoją korzyść. Naprawdę Ci się dziwię, że Ty cały czas patrzysz na nią przez różowe okulary. Przypominam, że koncert na Torwarze Edyta zapowiada od ponad 2 lat, a wydanie koncertowego DVD od prawie 13 lat.
I ona nie "wyrwała tego utworu Donatanowi", jej ostatnie wypowiedzi dla portalu przeambitni.pl czy dla "Faktu" pokazują, że ta piosenka raczej nie jest dla niej ważna.
Dzisiaj, zamiast wreszcie napisać konkretnie na Facebooku, w którym radiu i o której godzinie odbędzie się premiera piosenki, ona wstawiła serduszka. :lol3:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ediva »

:voodoo:
"Ty masz mnie za głupią dzikuskę, choć cały net poznałeś, przejrzałeś wzdłuż i wszerz; I mądry jesteś tak, że aż lajków brak... Czego powiedz mi ode mnie chcesz? Czego chcesz..." :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ray »

Te kadry z "tekstowego klipu" kojarzą mi się z teledyskiem do Oczyszczenia i troszeczkę z Co tylko chcesz.
Edyta w ostatnich latach bardzo polubiła, kiedy w klipach jej postać jest multiplikowana. :)

I mamy tam pierwsze fragmenty tekstu:
"Tylko chwilę w życiu łap" (bardziej by pasowało: "chwile", a nie: "chwilę")
"Daję ponieść się mu"

Mam złe przeczucia co do tej piosenki. Znów będziemy mieli Edytę udającą seksowną dwudziestkę. :roll:
ODPOWIEDZ