Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

25.11.2017 r.

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: rav33 »

juz sam nie wiem, czy dobrze, że Edzia była w TVOP, czy źle...
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: IgaAga »

endeven pisze:To było karykaturalne niestety. Nieopanowanie własnej piosenki i bezgustowny look. Biedna potem jeszcze stała w tym pióropuszu przed fotoreporterami. Przykro na to patrzeć.
Diva postrzegała siebie zjawiskowo, była dumna z premiery ani słowka o wpadce z tekstem. Ona liczy, że nie wszyscy znają tekst. Wojciechowski w ZEtce,jak próbował jej powiedzieć, że jest emocjonalna i niepotrzebne prowokuje fanów to w wywiadzie po premierze dla jastrzębia powiedziała, że ludzie zabierają jej prawo do emocjonalności, a ona, co czuje to pisze i nic nikomu do tego to jest jej serce to samo co tak głęboko czuje muzykę. Dlatego tak świetnie spierniczyła premierę z uczuciem po prostu. :D :lol3: :hellobaby:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: KrzysiekF »

Ostatnia edycja VoP zyskała widzów w stosunku do przed ostatniej edycji z Edytą 8)

Ósmą edycję „The Voice of Poland” oglądało średnio 2,09 mln osób. W porównaniu do siódmej serii widownia show wzrosła o 70 tys. osób.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/th ... ladalnosci
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: Kamui Shiro »

niuto pisze: Edyta zawala ważny występ live, w którym miała okazję dobrze wypromować nowy singiel, to ty piszesz, że się czepiamy i przecież obowiązkiem wokalistki nie jest uczenie się tekstu na pamięć, bo to nie lekcja języka polskiego. A jak Edyta daje bardzo dobry (nikt nie twierdził, że rewelacyjny) występ w Opolu, to ty hejtujesz i doszukujesz się błędów :D

Nie tylko ja tu, nie tylko ja tam. Tak już mam, że lubię równowagę, jak ktoś się dowala za bardzo, to bronię. A jak ktoś przesłodzi, to wytykam niedostatki. Poza tym mam swoje osobiste wrażenia jeszcze i według nich piszę, występ w Opolu podobał mi się bardzo średnio z uwagi wiele różnych spraw. Występ w VoP mi się bardziej (?) spodobał, bo wolę taką konkretną, trochę przeszarżowaną wizualnie Edzię ze świeżym, dynamicznym utworem niż łzawe ballady sprzed lat i grzeczną Edytkę. Chyba dobrze, że na forum nie wszyscy mają takie samo zdanie o wszystkim :) ja mam z reguły inne, ale co z tego xD

Dodano po 5 minutach 9 sekundach:
DeathlySilence pisze:Premiera LIVE singla niczym lot do Smoleńska.
Duchu mój proszę leć!!!
Pull UP! Pull UP!

Na szczęście sprawnie wylądowała.
Obejdzie się bez komisji śledczej, choć za te białe kozaczki, pióropusz i ogólnie stylizację powinna mandat dostać od stróżów dobrego smaku.

Występ bez polotu, energii, lękliwy, z wtopami, bez tancerzy i skrócony. KLAPA.
Tyle dobrze, że na żywo.

Ech, naprawdę to porównanie do masowej katastrofy nieszczęsnych ludzi jest tu potrzebne? poczucie humoru poczuciem humoru, ale może jeszcze napisz, że do gazu z nią... jak już lot Twojego dowcipu osiągnął taki kierunek.

Post bez polotu, wtopa.

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
niuto pisze:Wy się śmiejecie, ale coś jest z tymi fanami Szpaka. Niegdyś takimi fanami nie do pobicia byli wyznawcy Dody, potem Farny, a teraz Szpaka. To są fanusie pokroju fanusiów Edyty, którzy lubią się mścić :) Ale fakt, że Edyta zapracowała sobie na wszystko sama latami.

A cóż ona takiego zrobiła Szpakowi?

Dodano po 56 sekundach:
endeven pisze:To było karykaturalne niestety. Nieopanowanie własnej piosenki i bezgustowny look. Biedna potem jeszcze stała w tym pióropuszu przed fotoreporterami. Przykro na to patrzeć.
Mi się podobało. Czasami coś komicznego jest tak głupie, że aż fajne. Poza tym... ładnie jej w bieli :P
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: Blur »

No i Edyta na instagramie sama pokazała, że na próbie z kartki leciała.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: Katarzynaa »

rafal22 pisze:Witam Was ponownie...

Nie było mnie tu ojjj nie pamiętam kiedy. Oczywiście oglądałem wczoraj występ Edyty w TVP2. Nie był to szczyt szczytów i widać było, że Eda jest sparaliżowana do granic możliwości. Obejrzałem dziś ponownie i żeby nie rozpisywać się bezsensu. Dla potencjalnego słuchacza, który nie zna singla, który ma 3 dni oraz dla osób które siedzą na kanapie przed TV występ był bardzo ok a Edyta wyglądała mega, te nogi i te buty.....

I ja zamierzam Edytę wspierać bo jestem jej fanem, ja nie jestem idealny, wy też idealni nie jesteście a jako fani powinniśmy trzymać jeden front, bo każdy tylko czeka na to abyśmy wylewali hejt i się napieprzali w swoim gronie, co widać w komentarzach. Nienawidzę hejtu, zawsze nawet z najgorszej sytuacji wolę wybrać coś pozytywnego nawet małego ale zawsze pozytywnego.

Odnośnie Andromedy - dla mnie idealny singiel z idealnym tekstem w tym momencie życia Edyty w którym jest!. Trzymam kciuki za singiel i za Edytę bo napewno chciałaby abyśmy ją teraz wspierali a nie hejtowali bo co to zmieni? Nic.

Pozdrawiam.
Zgadzam się w 100% że powinniśmy wspierać Edytę. Myślę że kolejnym problemem w jej karierze jest właśnie podział między fanami. Co jak co ale fani Dody są z nią zawsze na przekór wszystkim obojętnie ile kolejnych afer wypływa lub jakie wpadki jej się zdarzają. To samo dotyczy Szpaka czy Farnej którzy nawet jak zrobią coś co nie podoba się fanom to koniec końców mają ich wsparcie. A my.. sami widzicie jak jest. Zamiast zachować pewne rzeczy i uwagi między sobą wylewamy dodatkowe szambo na Edytę, co na pewno jej nie pomaga. Już zresztą pojawiły się głosy że ktoś nie będzie głosować na listach skoro Edyta mówi że muzyka broni się sama.. Smutne to, ale każdy niech robi co uważa za słuszne. Ja wspieram Edytę i szukam jakichkolwiek dobrych stron jej działań.
Dzięki takiemu wsparciu doda.mimo braku współpracy z radio ma już prawie 4 mln. wyświetleń na YT przy.kopiuj wklej.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: endeven »

Kto doprowadził do podziałow i tak negatywnej atmosfery wokol siebie? Niespelnione obietnice, niezliczona ich ilość, mijanie się z samą sobą w wywiadach, skupianie uwagi na swoim prywatnym życiu, klepanie jęzorem na prawo i lewo o wszystkim, bo ktoś spyta, to nie jest dojrzalosc emocjonalna, tylko marketingowa, choc nieudana... kto doprowadzil do tego, ze jest się obiektem kpin i drwin, kto jest po prostu śmieszny gdy zapewnia i naglaśnia swoj profesjonalizm a potem wyskakuje na scenę w pióropuszu i kładzie występ live brakiem przygotowania? Nie pierwszy raz... jak ktoś ma czas na projektowanie ciuszkow i rozdrapywanie oszczerstw wobec innych swoimi świeżo pomalowanymi pazurami, a nie ma czasu nakrecic teledyskow? Na lakiery i video sesje reklamowe mozna stracic swoja międzykontynentalną uwagę, ale na zawodostwo w muzyce nie starcza dość uwagi? To do kogo potem pretensje? Każdy żyje swoim życiem, tylko potem bez płaczów że fani mają rozum i wspierają tylko tych artystów, którzy dają im swój szacunek. Edyta to tylko wokalistka, nie jest osobą z rodziny, ani przyjaciolką, więc nie ma kredytu zaufania, jest obcą osobą, wokalistką, która pracuje na swoje zaufanie i uwielbienie fanów. Nic ponadto. Nikt szantażu emocjonalnego uprawiać nie będzie. To jest zero jedynkowe. Black and white. Niech Edyta zdecyduje się jaką chce mieć karierę, bo chyba nie chce być przeciętnym odcieniem szarości.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: spot_me »

endeven pisze:To było karykaturalne niestety. Nieopanowanie własnej piosenki i bezgustowny look. Biedna potem jeszcze stała w tym pióropuszu przed fotoreporterami. Przykro na to patrzeć.
Mialem wrazenie, ze to jakis spozniony halloween w jej wykonaniu. Kilka dni wczesniej byla przebrana za ksiezniczke, teraz za Indianina (bo Indianki przeciez nie nosza pioropuszy). Chyba juz czas byc po prostu soba, ale to trudne jak sie nie ma zadnego wlasnego stylu (ani muzycznie ani wizerunkowo - ciagle tylko kopie, covery i przebieranki).
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: fifi »

Katarzynaa pisze: A my.. sami widzicie jak jest. Zamiast zachować pewne rzeczy i uwagi między sobą wylewamy dodatkowe szambo na Edytę, co na pewno jej nie pomaga.
Wiesz co jej na pewno nie pomaga, a nawet ją rujnuje i to od wielu lat? Właśnie takie bezkrytyczne głaskanie, przytakiwanie i popieranie jej lenistwa muzycznego. Fani to nie prywatna armia a rynek muzyczny to nie pole bitwy. Fani to przede wszystkim sympatycy muzyki swojego idola a jak jej nie ma i do tego ciągle słyszą wymyślone historyjki bez pokrycia co jedynie służy podtrzymaniu jej popularności by ciągle mogła zarabiać duże pieniądze na swoim nazwisku to kto tu może czuć się niekomfortowo? Ona czy fan?
Ty żyjesz mrzonkami o czymś czego już nie ma i raczej nie będzie. To już nie jest wokalistka, to pierwszej wody celebrytka, bizneswomen robiąca tylko tyle w muzyce ile musi by istnieć w show biznesie.
Nawet tego singla by nie było gdyby nie wymogi jednego z kontraktów pozamuzycznych jak ktoś już tu pisał. To nie dla fanów jak ona stara się wszystkim wmówić, to czysty biznes i czas nazywać rzeczy po imieniu...
Biedna rozerwana między kontynentami matka, kroplówki, narkozy, pogoda, suche powietrze, klima w samolocie itd.... wiecznie jakieś tłumaczenia się... to żenada...
Jak szykuje ci się jakieś ważne wydarzenie to upychasz je między wizyty u lekarzy, fryzjerów, wypady tu i tam, zakuy, srupy itp czy rezerwujesz sobie stosowny czas by się należycie do niego przygotować? To jest profesjonalizm a nie wieczne tłumaczenie swojego niedomagania na wystąpieniach milionem przeszkód, którym sama jest winna. Mamy XXI wiek, jest coś takiego jak aklimatyzacja, nawilżacze powietrza, inhalatory a na brak czasu odpowiednie planowanie kalendarza. Profesjonalista się nie tłumaczy, profesjonalista w razie wpadki przeprasza bo wie, że skoro zaliczył wtopę to przede wszystkim jego wina. Bierze z pokorą na klatę i na przyszłość stara się by sytuacja się nie powtórzyła.
Ty wymagasz by stać murem za kimś kto wiecznie o wszystko obwinia wszystko i wszystkich a może czas najwyższy by poszukała winy w sobie?
Wydajesz się być rozumna więc tak na logikę : jak głodnego leniucha będziesz ciągle dokarmiała to myślisz, że on się weźmie za robotę? Co by miało go do tego zmusić? Co zmotywować?
Uważam więc, że to nie anty fani są dla niej bardziej destrukcyjni a właśnie ci bezkrytyczni zagłaskujący i zalewający wazeliną jej nic nierobienie.
Pewnie że ona nic nie musi dopóki kasa z tego jest. Żyje dzięki brukowcom to niech brukowce na nią głosują bo jakby wyciąć z jej kariery brukowe dramy to ona od wielu lat już praktycznie nie istnieje, taka jest prawda, smutna ale prawdziwa... E.G wokalistka skończyła się odkąd posmakowała celebryckiego błogiego leniwego życia.
Porzuciła fanów na muzycznej pustyni to nie dziwota, że w akcie walki o przetrwanie zamienili się w kaktusy a jak to z kaktusami bywa, mają kolce to i kłują, zdziwiona? ;)

A czytanie z kartki podczas Róż Gali to już przekroczyło wszelkie granice...to już nie jest nawet śmieszne...
To brak szacunku wobec publiki, fanów i samego Zbigniewa Wodeckiego. I co czytałaś po tym wystąpieniu w internecie? Bo ja kolejne tłumaczenie się. Potrzebna była kroplówka... Profesjonalista po prostu zaplanowałby sobie tą operację w innym terminie by być w dobrej formie i w pełni przygotowany do zaplanowanych występów, to one byłyby priorytetem a nie dodatkiem do wizyty w Polsce.

Kogo chcesz wspierać? Kogo bronić? Kogoś kto nie szanuje ani muzyki ani Ciebie?
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: IgaAga »

100% racja fifi, za 1 bilecik z LA jak najwięcej spraw pozałatwiać, domyślam się że bilet też kupiony za voice kasę taka strategia maksymalizacja zysków przy minimalnym nakładzie pracy. Leczenie odwala tutaj bo taniej.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: Katarzynaa »

fifi pisze: Ty wymagasz by stać murem za kimś kto wiecznie o wszystko obwinia wszystko i wszystkich a może czas najwyższy by poszukała winy w sobie?
Wydajesz się być rozumna więc tak na logikę : jak głodnego leniucha będziesz ciągle dokarmiała to myślisz, że on się weźmie za robotę? Co by miało go do tego zmusić? Co zmotywować?
Uważam więc, że to nie anty fani są dla niej bardziej destrukcyjni a właśnie ci bezkrytyczni zagłaskujący i zalewający wazeliną jej nic nierobienie.
Fifi, po pierwsze nie wymagam, aby wszyscy bronili Edyty. Napisałam, że w mojej ocenie powinno tak być. Ale jednocześnie dodałam,że:
Katarzynaa pisze: Smutne to, ale każdy niech robi co uważa za słuszne. Ja wspieram Edytę i szukam jakichkolwiek dobrych stron jej działań.
Tak więc nie wymagam od nikogo, aby wspierał Edytę. Chciałam, aby to było jasne.

Po drugie, na tym forum jestem obecna niespełna rok. Tak samo jak od niespełna roku zdarza mi się komentować posty Edyty, zaś pół roku dopiero śledzę jej Instagrama. Zapewniam Cię, że przez zdecydowaną większość czasu bycia fanką Edyty nie byłam lizusem z fejsa, który słodzi jej na każdym kroku. Śledziłam związane z nią wydarzenia, słuchałam piosenek, kupiłam płytę, ot tyle i aż tyle. Może dlatego,że nie byłam aż tak zaangażowanym fanem jeszcze się do niej nie zraziłam tak bardzo jak Wy (i miałam to szczęście, że koncert, na który pojechałam się odbył :P). Patrzę na pewne rzeczy chyba z dystansu.

Po trzecie w swojej wypowiedzi w ogóle nie odnosiłam się do kwestii tego kto ponosi winę za to, że fani są podzieleni, w tym, że nie chcą jej wspierać. Tylko stwierdziłam fakt,że z takim stanem rzeczy mamy do czynienia. Niemniej jednak zgadzam się, że jest to wina Edyty, bo o ile mogę rozumieć różne sytuacje i nieporozumienia, o tyle nie rozumiem jej braku komunikacji z nami - prawdziwej komunikacji, abyśmy wiedzieli co, gdzie, jak, kiedy, dlaczego itp. Gdyby miała z nami dobry kontakt to też pewnie wiele rzeczy nie byłoby aż tak negatywnie odbieranych. A tu nie dość, że spotykamy się permanentnie z szeregiem rozczarowań to jeszcze wszystko musimy wyśledzić i się domyślać, bo Edyta nas nie raczy poinformować na bieżąco.

Zgadzam się, że nie mam do niej tak złego nastawienia jak niektórzy. Nie wynika to jednak z idealizowania Edyty, czy też mojej nieuwagi. Przede wszystkim uważam, że w wielu sprawach prawda leży gdzieś pośrodku i poza wspomnianym powyżej brakiem komunikacji, za niektóre rzeczy nie przesądzałabym jedynie winy Edyty. Otóż, dla przykładu, Edyta wielokrotnie mówiła o tym jak producenci ją rozczarowali, oszukali itp. Podkreślam nie był to pojedynczy epizod, a stanowisko, które prezentuje od dłuższego czasu. Doszło do tego, że zapytana o Dustplastic wprost powiedziała,że została okradziona! Przecież, gdyby oni byli czyści to już Edyta miałaby wezwania od ich prawników o wycofanie swoich twierdzeń, pod rygorem skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Przy czym ja, stawiałabym tu i na postępowanie cywilne i karne. Jeżeli bowiem swoją pracę wykonali prawidłowo i zgodnie z umową to ona a) narusza ich dobra osobiste b) pomawia ich o takie właściwości, które mogą poniżyć ich w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Jakoś do tej pory nie słyszałam, aby taki proces został Edycie wytoczony. A z praktyki gospodarczej uważam, że Dustplastic broniłby się rękami i nogami od takich zarzutów, gdyby były nieprawdziwe. Jeżeli zaś nie mam racji, to jest to co najmniej zastanawiające, że z ich strony nie ma żadnej reakcji, za tak poważne publiczne oskarżenia.
Wobec tej przykładowej sytuacji uważam, że faktycznie przynajmniej część spraw została spieprzona nie tylko przez Edytę.

Idąc dalej, warto zauważyć, że może być przykładowo bardzo dobry fryzjer, który super obcina włosy, ale nie jest dobrym przedsiębiorcą. Gubi się w terminach, nie potrafi wyliczyć sobie czasu pracy, nie dogaduje się z hurtowniami itp. I taki fryzjer mimo, iż dobry z czasem zacznie tracić klientów i będzie rozżalony, smutny i nieszczęśliwy, że on tak się stara a tu nic. Wydaje mi się, że podobnie jest z Edytą. Ona dostała dar w postaci swojego talentu, ale nie ogarnia co to jest prowadzenie kariery i budowanie wizerunku. Ja po prostu mam wrażenie,że ona nawala, że wiele rzeczy przekręca, gubi się itd. bo nie daje rady. Być może jest to naiwne ,ale chyba działa trochę nieświadomie i to nie jest to, że nie uczy się na swoich błędach - DO NIEJ CHYBA NIE DOCIERA, ŻE TE BŁĘDY W OGÓLE POPEŁNIŁA, a to jest dużo gorsze :(

Nadto, ostatnia i chyba najważniejsza rzecz. Być może masz rację, że Ci słodzący fani są przyczynkiem do jej destrukcji. Nie twierdzę, że nie. Ja sobie zwyczajnie przeanalizowałam kilka możliwych opcji i z nich wsparcie Edyty wydaje mi się najbardziej rozsądne.

Jeżeli nie będziemy wspierać Edyty to pewnie Andromedę spisze na straty, a przez krytykę, która prędzej czy później do niej dotrze (ba razie chyba jej nie widzi :O ) zamknie się w sobie i nic już nie nagra, bo będzie się bała kolejnej porażki, a dwa będzie się bala utraty swojej pozycji, którą wypracowała, którą to pozycją zarabia na życie, w jaki sposób sami wiecie (paznokcie, ciuchy, TV, gale itp.).

Ja natomiast chce jeszcze posłuchać jej głosu w innych piosenkach, licząc, że może będzie śpiewać do 55 roku życia to może z 5 piosenek i jakimś cudem może 1 płyta się uzbiera. Tylko to jest możliwe przy opcji ze wspieraniem jej. :/

Trzecia opcja to, że inne kontrakty ją będą zobowiązywać do nagrywania czegokolwiek, ale to ciężko stwierdzić.

Edyta, wydaje się być osobą, której zimny prysznic nie zmotywuje tylko upewni w tym, że nie warto się wychylać i tkwić w miarę stabilnej i bezpiecznej pozycji. Dlatego też nie jestem pewna czy, aby na pewno to słodziaki z fejsa psują jej karierę. Jak oni się odwrócą to ona nie będzie o nic walczyć.

:)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: Kamui Shiro »

Oj, przypomina mi to zniecierpliwienie fanów Britney - jak zaczęła odwalać maniany, to też pojawiły się u nich takie nastawienia: nie pomagajmy, nie akceptujmy, hejtujmy - dużo to nie dało, jak coś w koncu się zaczęło przebijać do niej tak jak teraz do Edy z tego głosu krytyki, to na odczep się zrobiła kilka pożądanych kroków i gestów - ale czy to coś zmieniło? Raczej niekoniecznie. Nigdy nie byłem za masowym nabijaniem głosów piosenkom, Eda i tak sobie wszystko wytłumaczy, a jak przez sztuczne bicie piany Andromedę coś podwinduje wyżej o milimetr na listach, to tylko powiększy jej ego. Fajnie, że ma wysokie ego, nie żałujmy jej, niemniej podbijać już wyżej się chyba nie da ;) szkoda energii.

Pióropusz w wersji albinoskiej jest prześwietny. Bardzo chciałem go sobie wstawić na awatar, ale może się wstrzymam :oops:

Katarzynaa, fajnie tłumaczysz Edytę, może i faktycznie trochę tak może być, może można jej współczuć nieogaru, ale z drugiej strony można też jej postawę interpretować dużo mniej korzystnie, a wiadomo jedno - ściemnia, kluczy, wypindrza się. A to zawsze drażniło ludzi. Nie idzie jej zarządzanie karierą - inne gwiazdy jakoś nie mają z tym problemu, może warto zejść z piedestału galaktyki i wziąć lekcję pokory? Poszukać odpowiednich osób?
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: Katarzynaa »

No właśnie może problem tkwi już nie tylko w tym że Edyta nie szuka osób które by ją poprowadzily. Chyba ma tak złą opinie że i tak nikt porządny nie chciałby z nią pracować. W każdym razie jak ktoś jej nie pomoże to będzie tyko coraz gorzej... Ja myślałam że fani dona i cleo pomogą wypromować Andromede a tu nawr9 praca z ludzmi którzy są na "fali" nic nie pomogła.... Masakra.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: Kamui Shiro »

Ale nie da się wypromować piosenki, która ani muzyką, ani tekstem, ani teledyskiem nie spełnia wymagań rynku na przebój.
Zapewniam, że nawet gdyby Edyta obleciała wszystkie tv i alarmowałaby media na każdym kroku o Andromedzie, to co najwyżej zostałaby uznana za nieznośną.
Części ludzi się ten utwor podoba oczywiście, niemniej to nie jest to, co zażre.Opinia tu oczywiście nie pomaga...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: Marrcino »

Czemu Edyta nie wrzuciła swojego "wystąpienia" w Voice na fejsa? :lol: 8)
ODPOWIEDZ