Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Piter »

Co by nie mówić, pięknie to zaśpiewała.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: fifi »

miko pisze:Moze to jest jej sposob na promocje plytt/plyty ktore sa w planach ?

Bedzie istniec w swiadomosci publicznej nie tylko dzieki wywiadom o zyciu w LA/ Voice'a.
A co ty taki agresywny jesteś na nieco inne postrzeganie wyczynów :edi: ? Napisz po prostu, że twoim zdaniem..... bla bla bla i będzie git bo tu każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, które niekoniecznie będzie kompatybilne z twoim i to cały urok dyskusji ;)

Moim zdaniem np ten cały "Agent gwiazdy" to dla niej najzwyklejsza w świecie fucha dla kasy bez dorabiania do tego ideologii. Ma nazwisko za które organizator chce zapłacić to korzysta a dla lepszego samopoczucia swojego i ego ma w tytule programu, że to dla gwiazd, czyli jak najbardziej dla niej i już bez ujmy na honorze może w tym wystąpić ;)
Ani nie łączyłabym tego z jakąkolwiek muzyką czy promocją muzyki a jeśli już to z promocją nazwiska ( nie ważne co piszą byleby po nazwisku). Się klika się zarabia ;)
I niech sobie zarabia.
A to jak ten projekt wpłynie na jej medialny wizerunek i jak to ująłeś istnienie w w publicznej świadomości się dopiero okaże ;)
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: miko »

Fifi, ale gdzie masz w tym cytacie agresje ?... Bo ja nie czaje gdzie ?... :roll:

A moim zdaniem promocja nazwiska= promocja osoby= promocja Artysty, ten trzeci krok sie uda jesli Edka przy okazji wywiadow o TV szoł bedzie mowic o muzyce. I moim zdaniem to duzo lepsze niz promowanie plyty wywiadem jakiego Chylinksa udzielila Wojewodzkiemu/Miszczakowi.

Ten wywiad Chylinskiej jest... szokujacy. I ja np rozumiem, ze to taka jej terapia, ze moze to "pomoze innym" bla bla bla itd itp ale... zostal on opublikowany przy okazji promocji plyty. Tak jak Edka wypaplala Jastrzebskiej o utracie ciazy przed wyjazdem do Londynu tak jej sie wymsknelo, w wywiadzie ktory byl mocno prze edytowany. Chylinska natomiast zaprosila Miszczaka/Wojewodzkiego i nakrecili i zmontowali na spokojnie i tak jak chcieli dlugi, bardzo osobosty wywiad i puscili go w trakcie premiery plyty. Takie sa fakty. I to mi sie bardzo nie podoba.

No wiec ja wole, zeby Edyta nie promowala swojego albumu takim czyms, o wiele lepiej bedzie jesli podlaczy sie do promocji "Agenta".
Ale to tylko moje zdanie ;-)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Problem w tym, że Edyta nie podłączy do Agenta promocji żadnej nowej muzyki, bo jej nie ma, a nawet gdyby ja miała, to by nie chciała nic połączyć, bo muzyka według Edyty powinna sama odnalezc słuchaczy. Ona jest tam tylko i wyłącznie dla kasy. Zbyt długo obserwujemy już karierę Edyty, żeby myśleć inaczej i kolejny raz ludzic się, że za działaniem Edyty stoi jakaś płyta i jakaś jej promocja. :edi: Ale jak to mówią, nadzieja matka ...
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Frytka »

miko pisze: Tak jak Edka wypaplala Jastrzebskiej o utracie ciazy przed wyjazdem do Londynu tak jej sie wymsknelo, w wywiadzie ktory byl mocno prze edytowany. Chylinska natomiast zaprosila Miszczaka/Wojewodzkiego i nakrecili i zmontowali na spokojnie i tak jak chcieli dlugi, bardzo osobosty wywiad i puscili go w trakcie premiery plyty. Takie sa fakty.
Jak dla mnie, to ten wywiad w sniadaniowce miał być głównie o tym, nie o, jak wspominasz, Londynie. Edycie nic się nie „wymsknęło”. Ona to powiedziała z pełna premedytacja, wiedząc, jakie skutki przyniesie.

Już nie mogę się doczekać tych cotygodniowych kompromitacji i konfliktów, które będą ciągnąć promocje całego szoł :twisted:

Koniec końców, to życie Edyty. Niech robi, co chce. Chce jechać, być może przeżyć przygodę - niech jedzie. Jeśli ja to uszczęśliwi, niech nie patrzy na zawistne, krytykujące dusze na forum :lol3:
Ostatnio zmieniony 19 lis 2018, 23:29 przez Frytka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: miko »

Przede wszystkim to Edyta powiedziala to dziennikarce, ktora wszelkimi sposobami promuje Edyte i wszelskie jej poczynania muzyczne i komercyjne. Zaufala jej i ja mysle, ze jej sie wymsknelo. Taka dziecinna, troche naiwna szczerosc Edyty ze skoro mowi cos przyjaciolce prywatnie (a ta przyjaciolka promuje ja na wszelkie sposoby na swoim portalu) to wszytsko bedzie OK. I to, jak zostalo to zmontowane i ze zostalo wyemitowane w TVN ("sniadaniowce") a nie ekskulywnie na portalu Jastrzebia - na to Eda nie miala wplywu.

Roznica z wywiadem Chylinskiej jest kolosnalna. Co z tego, ze ona ma plyte, juz niewazne czy udana czy nie, skoro de facto reklamuje ja zwierzeniami min o myslach samobojczych i o problemach z mezem ?
Tym sposobem Chylinksa nie jest np dla mnie wiarygodna ani jako osoba robiaca sobie terapie przed cala Polska ani jako Artystka przekuwajaca swoje cierpienie w muzyke.
Ten wywiad pojawil sie rownolegle z premiera plyty - przygotowany, na zimno, na spokojnie. Taka to promocja.

Wiec ja bym chcial, jak juz Edyta bedzie miec gotowy album, zeby podpiela jego promocje do czyjegos projektu np takiego Agenta. A nie opowiadala na kanapie o utraconej ciazy ani o rzeczach jakie opowiada Chylinska.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Ale dlaczego my w ogóle piszemy o Chylińskiej? Przecież to jest temat o udziale Edyty w Agencie! A teraz, jak się okazuje, również i promocji nowej płyty, która ma wyjść na wiosnę! :edi: Nie mogę się doczekać, to będzie rowno 7 lat po ostatniej płycie Edyty. Ciekawe w jakim będzie stylu? Czy będzie to płyta pop? A może będą ballady? A może wykorzysta plenery na Wyspach Kanaryjskich i nakręci super teledyski? Przecież na pewno nie wykorzysta do tego problemów z mężem ani synem. :edi:
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Frytka »

W takim razie przypomnijmy sobie, jak Edyta promowała swój ostatni album... oh, wait, czy to nie był przypadkiem wywiad w jednej z gazet za sławetne 0,99zl, opowieść o związku z ówczesnym partnerem PS, wynurzenia o tym, ze chce mieć z nim drugie dziecko etc.?

Edyta nie podłączy promocji albumu pod jakikolwiek inny projekt z jednej bardzo prostej przyczyny - takowego (albumu) nie ma i nie będzie. Przynajmniej w najbliższej przyszłości.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: niuto »

Przede wszystkim to Edyta powiedziala to dziennikarce, ktora wszelkimi sposobami promuje Edyte i wszelskie jej poczynania muzyczne i komercyjne. Zaufala jej i ja mysle, ze jej sie wymsknelo. Taka dziecinna, troche naiwna szczerosc Edyty ze skoro mowi cos przyjaciolce prywatnie (a ta przyjaciolka promuje ja na wszelkie sposoby na swoim portalu) to wszytsko bedzie OK. I to, jak zostalo to zmontowane i ze zostalo wyemitowane w TVN ("sniadaniowce") a nie ekskulywnie na portalu Jastrzebia - na to Eda nie miala wplywu.
Edycie się to nie wymsknęło. Edyta chciała o tym powiedzieć i przed wywiadem poinformowała Jastrzębską o co ta ma ją zapytać. Podobno nie uprzedziła o tym nawet swoich "asystentów". Była o tym mowa w tzw. "klice pudelka", a zasiadają tam psiapsiółki (obojga płci) Wieczorka, więc mają informacje z pierwszej ręki. Zresztą sam widziałeś wywiad. Edyta nie wygadała się przez przypadek. Jastrzębska ją konkretnie zapytała.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Piter »

Edyta ma tendencje do takich spontanicznych zwierzeń. :)
Czekam na tę promocję w Agencie. Podobała mi się ta z The Voice o tym, że ma gotowy cały album. Może teraz zanuci jakiś numer.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: fifi »

miko pisze:Fifi, ale gdzie masz w tym cytacie agresje ?... Bo ja nie czaje gdzie ?... :roll:
Rozsiana i przyznam się tu do lenistwa że nie chciało mi się jej tu skompletować i może agresja to trochę za mocne stwierdzenie ale masz taki lekko zaczepno obronny ton ( nie tylko w tym wątku) jakbyś miał taką misję za wszelką cenę bronić :edi: jakby była twoją ulubiną panią Kazią z poczy polskiej którą jakiś Janusz śmiał oskarżyć o to że ślini znaczki a przecież ona w swej dobroduszności jeno sprawdza czy aby klej na nich nie jest przeterminowany i nie zaszkodzi wysyłanemu przez Janusza listowi :wink: takie wiesz....ostre: co wy pieprzycie!.... jakbyś tylko ty jeden był rozeznany w temacie :edi: i tylko twoje opinie mają rację bytu a reszta to pomówienia. Tak to odbieram.
miko pisze:A moim zdaniem promocja nazwiska= promocja osoby= promocja Artysty, ten trzeci krok sie uda jesli Edka przy okazji wywiadow o TV szoł bedzie mowic o muzyce.
I właśnie z tym trzecim krokiem jest zawsze problem.
Ośmielę się nawet napisać, że gdyby u :edi: tej muzycznej i około muzycznej aktywności było więcej to nawet jakby sobie reklamowała majtki na Giewoncie to postrzeganie jej jako artystki niewiele by na tym ucierpiało, ot taki miała kaprys i tyle :wink: bo w świadomości ludzi istniałaby jako wokalistka, wielka wokalistka a nie jak teraz głównie jako celebrytka, zdziwaczała o niestabilnej psychice.

I tak strasznie szkoda tego jej talentu, tego potencjału i że to wszystko ginie w takim "brukowym szalecie" wywiadów i artykułów o niczym....
A jak już coś napomyka o koncertach i muzyce to mam jakieś takie nieodparte wrażenie, że ona nie o sobie mówi . Że ciągle taka zapracowana, że takie ogromne stadionowe koncerty, że ciąąągle koncerty.... tytan pracy... i aż się zastanawiam kiedy bidulka miała czas tych ptaków słuchać co to o nich też tak lubi zagadać? :wink:
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: miko »

Mi sie nadal wydaje ze skoro Edyta nie uzgodnila tego z Wieczorkiem to i z Jastrzebska tez nie. Ze zadzialala zasada wzajemnosci, czyli Jaszczomb sie przyjazni z Edkiem to ta jej powtorzy na wizji to, co mowila prywatnie, i ze to bedzie OK.

Nie wiem bo nie stalem im nad glowami, ale tutaj nie podejrzewam Edyty o premedytacje.
Raczej o niefrasobliwosc, ew poczucie ze takie wyznanie komus pomoze (?). Nie wiem.
Tym bardziej, ze o jej trasie sie duzo mowilo/pisalo, o wiele wiecej niz o trasach innych, bardziej plodnych artystycznie piosenkarkach.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Miko, nieprawdą jest, że Agnieszka Jastrzębska wszelkimi możliwymi sposobami promuje muzyczne poczynania Edyty. Nie przypominam sobie ani jednego wywiadu dla Jastrzębskiej, w którym Edyta mówiłaby o Zatrzymać chwilę, Tylko Ty, Domu dobrych drzew albo Andromedzie. Natomiast właściwie w każdym wywiadzie dla Jastrzębskiej Edyta opowiada o Allanie.
Poza tym nie jest prawdą, że wyznanie o poronieniu się Edycie wymsknęło, dlatego że w materiale wideo wyraźnie widać, że w pewnym momencie Jastrzębska mówi: "Straciłaś więcej, niż mogłoby się wydawać" i dopiero po tym Edyta zaczyna mówić o utraconej ciąży. Tak więc ewidentnie widać, że nic się nie wymsknęło, tylko ten temat rozmowy został ustalony wcześniej.
Nieprawdą jest również to, co napisałeś o Chylińskiej - przecież w dniu premiery płyty Agnieszka zagrała koncert, były wywiady w Radiu Zet, w RMF, w "Dzień Dobry TVN", również dla Jastrzębskiej, była też wizyta u Wojewódzkiego. Ten wywiad, o którym wspomniałeś, to był tylko jeden z elementów promocji płyty, a nie jej trzon.
Do dalszych rozważań na ten temat zapraszam do wątku "Kariera Edyty" albo do wątku o Agnieszce Chylińskiej. :)

A wracając do "Agenta", już sobie wyobrażam nagłówki typu: "Mateusz Zalewski zazdrosny o Rafała Jonkisza". I oczywiście wywiad dla Jastrzębskiej, w którym padnie pytanie o to, co Allan myśli o udziale jego mamy w "Agencie". :lol3:
Górniak będzie pytana o Rusin, Rusin będzie pytana o Górniak - karuzela będzie się kręciła. Dzięki udziałowi Edyty w "Agencie" będziemy mieli co czytać, co oglądać i o czym pisać. :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Wystarczy poczytać komentarze na ten temat pod artykułem na pudlu, wszyscy komentujący już wiedzą, że będzie placz, histeria, lament... Edyta sama niszczy swój wizerunek biorąc udział w tego typu programach. I już nigdy nie będzie on wyglądał tak jak np. wtedy, gdy śpiewała "Get here":
http://youtube.com/watch?v=FQm59v2u6Ug
I tego właśnie najbardziej szkoda.
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Stukus »

Myślałem, że Edyta nie jest w stanie niczym już mnie zaskoczyć...A jednak! Strasznie przykro się czyta, że Artystka zgodziła się wystąpić w takim programie. Ona rzeczywiście nic już nie musi. Ona może. Pytanie tylko po co.
ODPOWIEDZ