Edyta w Empiku

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta w Empiku

Post autor: homerowa »

marlena pisze:Trzypion - a któlra to Anja - bo ja wczoraj tez poznałam duzo forumowiczów i miło mi ise gadało(m.in. z tobą ) - ale tej pani nie kojarze? jak wygladała?
hmm Anja Orthodox to nie forumowiczka tylko wokalistka zespołu Closterkeller i przy okazji organizatorka imprez w Empiku ;-)
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w Empiku

Post autor: marlena »

homerowa pisze:
marlena pisze:Trzypion - a któlra to Anja - bo ja wczoraj tez poznałam duzo forumowiczów i miło mi ise gadało(m.in. z tobą ) - ale tej pani nie kojarze? jak wygladała?
hmm Anja Orthodox to nie forumowiczka tylko wokalistka zespołu Closterkeller i przy okazji organizatorka imprez w Empiku ;-)

hahhahahaha :lol: :lol: :lol: hahhah no własnie - ja tu zachodze w głowe kto to taki a to przeciez oo tą Anję chodzi :grin: :grin: :grin: :grin:
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Empiku

Post autor: russmaxfan »

A ja niestety nie moglam byc, bo mialam do zrobienia prezetacje na dzis :cry: W Faktach widzialam,ze Edi wygladala zajebiscie pieknie :wink:
Madzia
Hope for us
Hope for us
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2005, 8:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Madzia »

a jak było z ogranizacją? znowu trzeba było stać w tłoku, żeby dostać autograf lub zrobić zdjęcie?
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w Empiku

Post autor: marlena »

ach - zapomnielimy dodac ze wczasie spotkania leciała multimedialna prezentacja zdjęc z sesji " tajemniczy ogrod" - gdzie były zdjecia m. in. z Allankiem
+ filmik z sesji do singla Lunatique
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Magda M »

wooowww......Ale macie szczescie ze to widzieliscie... :) szkoda ze nie zamiescili tej preZentacji na singlu :( to byłby taki fajny gadzecik.... a co tam było tak dokłądniej?? tylko sesja?? czy moze jakies akcje z Allankiem i z Darkiem???
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w Empiku

Post autor: marlena »

magdamiecz pisze:wooowww......Ale macie szczescie ze to widzieliscie... :) szkoda ze nie zamiescili tej preZentacji na singlu :( to byłby taki fajny gadzecik.... a co tam było tak dokłądniej?? tylko sesja?? czy moze jakies akcje z Allankiem i z Darkiem???
to były tylko zdjecia z sesj mw te same co sie pojawiały gdzies na roznych stronach(z sesji z przygotowań itp) + kilka zdjeci z Allankiem

i filmik jak robili zdjecia do tego plakatu Lunatique na schodach
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edyta w Empiku

Post autor: mancia »

A mnie cieszy ,że było duzo ludzi , bo w Trafficu jakoś tak mało było a tu proszę, przynajmniej tak piszecie ,że było sporo.
To może znak ,że znowu Edyta się muzycznie zaczyna podobać, aczkolwiek pewnie formuowicze są trochę mniej szczęśliwi bo nie mogli z Edyta se pogadać ale coś za coś.

P.S.
Do której trwało spotkanie????????????????????????

A ha i nic nie piszecie o projektantkach , miały byc 2 zaproszone czy tzn . że ich nie było a jak były to powiedzcie co robiły itp???????


Serdecznie pozdrawiam, szczęściarze z Was
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Edyta w Empiku

Post autor: FRYMIK »

Nie wiem co dla was oznacza słowo dużo i tłok...Dla mnie tego nie było. Kiedys na spotkaniach z Edi było tłoczno, parno i niewygodnie, bo przychodziło wielokrotnie ludzi więcej. Było w miarę, ale chyba nikt nie stał kilka godzin przed empikiem czekajac

[ Dodano: 2005-06-08, 15:00 ]
Wystarczająco starczało czasu na pogadanko, ja stałam bardzo długo i nikt mnie nie poganiał, myslę, że wszyscy są zadowoleni- mozna było robić zdjecia, filmowac, pozować z Edytą i porozmawiać, nie mówiąc o całowaniu, całusy tez padały gorące
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w Empiku

Post autor: monia80 »

boze kochany :shock: ... :( :( :( sorki ale musze ochlonac ile emocji boze jak edzia slicznie cudownie niepotarzalnie wygladaloa moglam tam byc :( :( :( :( :(

Byly wspolne zdjecia z edzia :?: Trzypion ja juz zamawian u ciebie stos zdjec :D

widze ,ze udalo ci sie Edzie rozbawic :D :grin:
Nie wiecie czy Edzia bedzie podpisywac jeszcze np.w Krakowie :P :D Lunatigue :?:

[ Dodano: 2005-06-08, 15:25 ]
apropos Frymik masz cudowne zdjecie Edzi boskie ujecie :razz:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Empiku

Post autor: B@r »

A Anja Othodox to ta pani: http://trzypion.arktyka.com/Edyta/Foto/ ... ik003.html (i na paru innych też się pojawia)
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Adi »

trzypion pisze:A Anja Othodox to ta pani: http://trzypion.arktyka.com/Edyta/Foto/ ... ik003.html (i na paru innych też się pojawia)
Znam ta pania :wink:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Empiku

Post autor: ANETA »

Kochani - JA TAM BYŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D Życie potrafi byc czasem boskie !!!!! Po raz pierwszy w zyciu widziałam mojego Anioła, najcudowniejszy Skarb- Edytę Górniak :D :D :D Wyglądała przepieknie, na zywo jest duzo ładniejsza niz w tv. Zdjęcia tez nie oddają Jej urody. Ona ma przede wszytkim przepiekne oczy, takie czarne i błyszczące. Jak weszła to myslałam ze zgona zalicze :D to była naprawde Ona, ruszała sie, była prawdziwa hahahah. Serce mi biło tak jak nigdy w zyciu, łzy zakręciły się w oczach, miałam ochotę beczeć na maxa ale dzieki Bogu się powstrzymałam. Cięzko jest pisac i ubrac w słowa wszytkie te uczucia - nareszcie po 10 latach miłosci ujżałam moja ukochana Edytkę, kobietę która swoim głosem, usmiechem i tym ze zyje nie raz wyciągała mnie z psychicznego dołka. Gdy była chwila dla fotoreporterów byłam wśród nich hahahah, miałam taka miejscówe ze szok ! :D Jakas klientka z wielkim aparatem sie mnie zapytała ,,A pani z jakiej gazety?" hahaha ja zrobiłam wielkie oczy i powiedziałam ze z łomzynskiej ahhahha zeby mnie stamtąd nie wywalili wrazie coś haha :D :D :D Potem wcisnełam sie w kolejke i czekałam az nadejdzie mój boski moment spotkania oko w oko z Boginią :D Jakas dziewczyna co była przede mną sie rozpłakała, powiedziała mi ze tak kocha Edytę ze z Grecji przyleciała żeby Ją zobaczyc :D Ja oczyiwscie ciagle wpatrzona byłam w Anioła który zszedł na Ziemię - Edytkę :D No wreszcie nadeszła moja kolej, myslałam ze serce mi wykorkuje :D Moi znajomi kazali mi pozdrowic Darka no wiec powiedziałam ,,Darek pozdrowienia z Łomzy" a on tak fajnie sie spojzał ,,Z Łomzy jestes? A gdzie sie uczysz?" haha musze dodac ze na zywo jest duzo przystojniejszy niz na zdjeciach i w TV. Edziulka mi powiedziała ,,Mój synus tez jest z Łomzy" :D i dodała jeszcze ze 16 lipca mają grac w Łomzy na Dniach Miasta :D :D :D Jak Edytka mi podpisywała singielek to zrobiłam kilka fajnych zdjec i ze stresu juz odchodziłam i mi sie przypomniałąo ze nie zrobiłam sobie z NIĄ ZDJECIA !!! to się szybko zawróciłam i poprosiłam o fotkę :D Uuuuuffff gdybym o tym zapomniała to bym sobie nie wybaczyła. Mam nadzieje ze zdjęcia wyjdą, zrobiłam ok 10 bo wiecej nie miałam na kliszy :sad: :sad: :sad: ale mam nadzieje ze okazji zeby spotkac Edytke będzie jeszcze kilka w moim zyciu. W nocy nie mogłam zasnąc a jak dzis wracałam autobusem do domu to płakałam :wink: Mam nadzije ze nikt nie widział :wink:


Oto moja szczegółowa recenzja z mojego punktu widzenia - i jeszcze coś - Ona jest prześliczna !!!!! :D :D :D i jak patrzy prosto w oczy to nogi sie uginaja pod człowiekiem :D :D

Rozpoznałam kilka osób - Trzypiona, Madziorka888 i chyba Aguss, Magde ale byłam tak przejęta i zaganiana ze nie miałam okazji sie przedstawic i porozmawiac, byłam zbyt przejeta no i w kolejce stałam długo, a wiadomo ze jak bym wyszła na sekunde zeby porozmawiac to natychmiast po powrocie byłabym na koncu bo by mnie nikt nie wpuscił w to samo miejsce :D

Pozdrawiam wszytkich - to był najpiekniejszy dzien w moim zyciu i oby wiecej takich

KOCHAM CIĘ EDYTKO !!!!!!!!!!!! :D :D :D

A ten gosc chyba wyprowadzał z równowagi nie tylko mnie :? http://trzypion.arktyka.com/Edyta/Foto/ ... ik043.html


Hmmm...widziałam jeszcze takiego ładnego chłopaka :D bardzo ładniutkiego ale nie wiem czy jest z forum ..ahhh..... :wink:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Empiku

Post autor: B@r »

Tiaaaaaaa... I się nawet nie przyznałaś która to Ty :P

Natomiast ja miałem dzisiaj "przyjemną" rozmowę na GG z pewnym wielce "kulturalnym" osobnikiem. Szczególy na http://trzypion.arktyka.com/Edyta/Foto/ ... index.html
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Magda M »

DZIEKS ANETKO TY NASZA!!!!!!!!!!!!!! chyba dzis nie zasniesz ;) :D:D ja bym nie zasneła :D:D:D czekam na foty!!!!!!! dziekuje za relację jeszcze raz!~!! :D:D:D:D!!!!!!
ODPOWIEDZ