Edyta w Empiku

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Edyta w Empiku

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

A JA POZWOLE SOBIE WROCIC DO TEMATU PAMIETAM JAK KTOS MOWIL ZE EMPIK MIAL SPROWADZIC NA TE OKAZJE WSZYSTKIE SINGLE EDYTY JAKIE ZOSTALY WYDANE I CO UDALO SIE BYLY DOSTEPNE JAKIES INNE SINGLE NIZ LUNATIQUE ???
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Empiku

Post autor: B@r »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:A JA POZWOLE SOBIE WROCIC DO TEMATU PAMIETAM JAK KTOS MOWIL ZE EMPIK MIAL SPROWADZIC NA TE OKAZJE WSZYSTKIE SINGLE EDYTY JAKIE ZOSTALY WYDANE I CO UDALO SIE BYLY DOSTEPNE JAKIES INNE SINGLE NIZ LUNATIQUE ???
Nie :? zadnych
ada saniewska
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:40
Lokalizacja: warszawa,olsztyn

Re: Edyta w Empiku

Post autor: ada saniewska »

kurcze!!!!koncert w Wawce sie szykuje a ja wyjezdzam na 3 miesiace akurat teraz!!!!róbcie ludziki zdjęcia, proszę! :-))))) a więc nasza słynna już i rozpoznawalna ekipa 2+1 tym razem nie pojawi się w całości-szkoda! Jeśli ktoś będzie na tyle miły to proszę zamieścić jakieś sprawozdanie z koncertu, a ja jak Bóg da odczytam to w usa.pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia i zobaczenia w pazdzierniku!!!!
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Monalisa »

Witam serdecznie. Mam prośbę, czy mogę poprosić o fotki z tego spotkania 7 czerwca 2005 r ? Wszędzie szukam i nie mogę znaleźć. Bardzo mi zależy, proszę :) Pozdrawiam i z góry dzięki

-- Dodano: 11 mar 2012, o 00:09 --

PLISSSS chociaż jedną ponieważ chcę wiedzieć jak wygląda..
ODPOWIEDZ