Edyta w Empiku

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Empiku

Post autor: ANETA »

Madziorek888 pisze:
ANETA pisze:Rozpoznałam kilka osób - Trzypiona, Madziorka888 i chyba Aguss, Magde ale byłam tak przejęta i zaganiana ze nie miałam okazji sie przedstawic i porozmawiac

Oj Aneta wiesz co?????? jak moglas! Trzeba bylo podejsc jak mnie rozpoznalas. chcialam Cie poznac, ale skad moglam wiedziec, która to Ty?
oj wstyd wstyd wstyd, popraw sie no troche
Nie podeszła bo stałam w kolejce, a oczywistym jest ze jakbym wyszła z kolejki to juz by mnie tam na to samo miejsce nie dali wejsc tylko na koniec bym musiała isc. Jak dostałam autograf to tez z niikim nie rozmawiałam bo byłam ze szwagrem który juz chciał wracac, bo biedak i tak 3 godizny ze mna stał. Wiadomo ze jesli ktos nie jest fanem Edyty to nie widzi mu się stanie tam tyle czasu. Ja mogłabym stac i 100000 godzin :D
Obiecuje ze przy najblizszej okazji sie ujawnie :wink:

...ale Edyta jest piękniejsza niz myslałam, od Niej bije niebiańskość - KOCHAM CIĘ EDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
monia80 pisze:Anetko kochana dzieki wielgachne za relacjie, ale nawet nie wiesz co ty napisals ja chyba za chwile padne ze szczescia czy to prawda ,ze Edzia 16 lipca jest w lomzy ja zwariuje ze szczescia wlasnie od 9 lipca do 24 jestem w polsce i tak mi sie laplo kuzwa jade jade jade :D :D :D :D :D :D :D
Najgorsze jest to ze akurat 16 lipca mam egzaminy na uczelnie, Boze co ja mam zrobic, Edytka u mnie w miescie a mnie nie bedzie?? Przeciez zgona bym zaliczyła :( Gdyby wystepowała wieczorem to bym zdązyła moze wrócic z Wawy :roll: Musze, chocby na rzęsach ale przylece :mrgreen: zobaczyc mojego Skarba
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w Empiku

Post autor: monia80 »

anetko supcio to jestesmy umowione :D reszta na priw ci napisze ;)

ale wiesz zawsze mozesz liczyc na Trzypiona -jak sie dobrze postarmy moze nas obie zawiezie,byloby supcio :) , bo ja bede jechac z krakowa :P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Empiku

Post autor: ANETA »

Ok, zrobie WSZYSTKO by byc na tym występie Edziulki w Łomzy zeby Ją znowu zobaczyc i jak najmilej przywitac na ,,ojczystej ziemi łomzynskiej" bo znając moje miasto to porywczy i wylewni napewno nie są, z reszta jak reszta rodaków....
No i bardzo chcę Cię poznac Monisiu - bedziemy Edzi kibicowac, chociaz my dwie jak reszta bedzie stała jak cioty hahha :D EDYTKA RULEZ !!!!! :D
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Marcin A. »

Kochani-chyba nie będę oryginalny,jeśli napiszę,że spotkanie w Warszawie było świetne?!Bawiłem się wyśmienicie i to nie tylko dzięki temu,że po raz kolejny miałem okazję choć przez chwilę stanąć twarzą w twarz z Edytką,ale przede wszystkim dzięki Jej cudownym fanom.
MOJA CUDWONA EKIPO-Aguss,Madziorku,Afriodytko i Estratosie-spotkanie z Wami było dla mnie WIELKIM ZASZCZYTEM.Nigdy Wam tego nie zapomnę i koniecznie muszę Was zaprosić kiedyś na pyszny rosół do siebie.Oczywiscie do rosołku będzie TACO QURAAAA :D

Cieszę się też,że mogłem poobcować troszeczkę z Marlenką,Frymik,Alitką,Pepe,Karolinką,Jackiem f i innymi,których imion nie pamiętam,za co z góry przepraszam.
Na koniec specjalne podziękowania dla Alka za gościnę.Dziękuję.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Empiku

Post autor: ANETA »

:shock: To sporo was tam z forum było, myslałam ze było zaledwie pare osób a tu cała forumowa rodzina i armia Edyty :wink:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Marcin A. »

Dlatego Anetko masz w przyszłosci OBOWIAZEK ujawnienia się.... :)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Titter »

Dzięki wszystkim za relacje - szczególnie mnie ujęła Aneta - za tą szczerość :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Empiku

Post autor: ANETA »

Ujawniłabym sie w Empiku gdybym miała czas bo musiałam stac w kolejce, jakbym wyszła z niej by porozmawiac to bym pozniej na koncu była...a tego bym nie chciała, chociaz moze dłuzej na Edytke bym patrzyła dzięki temu... :)

Nastepnym razem ustane na srodku i krzykne - to ja ANETA !!! :wink:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w Empiku

Post autor: monia80 »

ANETA pisze:Ok, zrobie WSZYSTKO by byc na tym występie Edziulki w Łomzy zeby Ją znowu zobaczyc i jak najmilej przywitac na ,,ojczystej ziemi łomzynskiej" bo znając moje miasto to porywczy i wylewni napewno nie są, z reszta jak reszta rodaków....
No i bardzo chcę Cię poznac Monisiu - bedziemy Edzi kibicowac, chociaz my dwie jak reszta bedzie stała jak cioty hahha :D EDYTKA RULEZ !!!!! :D
Anetko :lol: :lol: :lol: mam nadzjie ze nie beda tacy sztywniacy jak w krakowie-Kasiulka ,Trzypion,Asko14,alitka ;) wiecie o kim mowa :lol:

Anetko razem damy rade zobaczysz ja bede robic za cala armie fanow :D

a do lomzy jade 100 procent wiec napewno sie wkoncu poznamy :grin: :grin: :grin: :grin:
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Empiku

Post autor: efka »

Dopiero dzis mam dostęp do sieci, więc piszę...

Udało mi się być w Empiku 7.06. Rano o 9:00 miałam egzamin prawie 300 km od Warszawy, jeśli się nie mylę, potem wsiadłam w pociąg i wylądowałam w stolicy ok. 14:00. Z nikim wcześniej sie nie umówiłam, bo ostatnio bardzo rzadko bywałam na forum :-( Dzięki temu zamiast u forumowiczów nocowałam sama w schronisku... ech... następnym razem sie poprawię ;-) Ok. 16:00 spotkałam sie z Alitką i od razu było lepiej :-)

Na początku nie było wiele osób, tylko forumowicze. W kolejce poznałam Afrodytkę, Frymik- sympatycznie było. Najmniej przyjemni byli ochroniarze, przynajmniej taki jeden. Póżniej zamiast niego przyczłapała jakaś kobieta- wszystkim idącym po schodach na piętro muzyczne wmawiała, że oszukują, nie chcą iść na zakupy (a to byli normalni klienci Empiku) tylko chcą się wcisnąć w kolejkę ;-) mielismy mnóstwo śmiechu :-) potem na miejsce spotkania szedł producent sesji w "Boutique" Paweł Marczewski, a ta pani go złapała i nie chciała puścić dalej! On mówi, że jest z gazety, a ona do niego, że nie wierzy... normalnie kosmos... W końcu przeszedł i siedział przy stoliku razem z Edytką i in.

Edi spóżniła się pół godzinki, ale to chyba normalne? ;-) prześlicznie wyglądała. Fanów najpierw nie wpuścili na piętro, był czas dla dziennikarzy. Potem już wszyscy biegiem ruszyli bliżej Edki ;-) Całośc sprawnie prowadził Alek, w telewizorku pokazywali zdjęcia z sesji (o których już czytaliście- Edytka malowana, przykrywana kocykiem na schodkach, z Allankiem) oprócz tego filmik z sesji do plakatu promującego "Lunatique"- Edi w slicznej czerwonej sukience :-) Przy stoliku siedzieli: Karolina Brodzińska, Paweł Marczewski, Darek, Edi, Artur Włodkowski i Alek. Chyba nikt nie napisał wcześniej, że Edytka dostała jedną z sukienek z sesji! właśnie od Karoliny i Magdy Brodzińskiej. To ta śliczna kreacja z koronką na ramionach- chyba jako jedyna podeszłam do projektantki, powiedziałam, ze sukienka jest prześliczna i poprosiłam o podpis na fotce Edi (40str. gazetki- to moje ukochane zdjęcie z sesji :-) )

Po długiej chwili dla fotoreporterów przyszedł czas na podpsiy. Zrobiło się strasznie duszno! Ludzie się pchali niestety, ale cóż... Większość fanów troche przedłużała spotkanie "oko w oko" z gwiazdą, szczególnie taki jeden pan... Czy ja dobrze kojarzę, to był niejaki Hans z forum??? Wydaje mi się znajomy z koncertu w Krakowie, tzn. ze spotkania z Edytką przed występem na Błoniach... Może ktoś jeszcze go pamięta?? Edytka była cierpliwa, ślicznie wyglądała, podpisywała co jej kto podał i to raczej Alek narzekał, ze za dużo... Były zdjęcia, całusy, uściski... Oczywiście dostawaliśmy plakaty z sesji w "Boutique"- na schodkach, w koronkowej sukience, gdzie Edi ma przymknięte oczy i w rzepaku.Można było wybrać.

W końcu nadeszła nasza kolej, jakoś nie przeżywałam specjalnie, tak jak kiedyś pierwszego spotkania z Edi w Poznaniu na promocji "Perły"/"Invisible" 5.04.2002r. Wtedy to z wrażenia chodziłam po ścianach, hehe :-) Weszłam trójeczką z Homerową i Alitką :-) Jak już wcześniej pisałam podeszłam do projektantki, poprosiłam też o podpis w gazetce Pawła Marczewskiego- siedzieli tak z boku, a wyglądali na całkiem sympatycznych ludzi :-) Potem Darek podpisał mi sie na singlu i plakacie promocyjnym, opowiedział Alitce i mnie jak to przez pięć godzin kupował z Edi tę śliczną bluzeczkę, którą miała na sobie- jest z Londynu... Trzypion oczywiście nie mógł się opanowac i krzyknął na pół Empiku "Ewcia, nie podrywaj Darka!" czy coś w tym stylu... Chyba czerwona sie zrobiłam, ale na szczęście zaraz podchodziam do Edi :-) Podpisała sie na "Lunatique", plakacie, powiedziałam, ze sesja cudna, zobiłam z Altiką fotkę Edzi z Darkiem i musieliśmy zmykać... Takie króciutkie chwile, a tyle dały siły, radości i ciepła... A, zapomniałam wspomnieć, jak to Edyta napomniała Artura Włodkowsiego ;-) poprosiłam o podpis na plakacie "Dla Ewy", a on tego nie napisał. Wtedy Edzia do niego "A dla Ewy gdzie?", więc dopisał ;-)

Potem to już siedziałam z ludzikami z forum, głównie Trzypion trzaskał foty. Poznałam Anię, która mocno się wzruszyła spotkaniem z Edytką, chyba nie jest z forum, ale mam nadzieję, że się odezwie.... Chcieliśmy zrobić sobie grupową ("klasową") fotkę z Edytką, ale się nie udało, więc mamy samych forumowiczów na zdjęciu :-)

To by było na tyle. Mam nadzieję, że moje wypociny są jakims uzupełnieniem dotychczasowych wypowiedzi. |Pozdrawiam ciepło!

efcia :-)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Magda M »

efka pisze:To ta śliczna kreacja z koronką na ramionach- chyba jako jedyna podeszłam do projektantki, powiedziałam, ze sukienka jest prześliczna i poprosiłam o podpis na fotce Edi (40str. gazetki- to moje ukochane zdjęcie z sesji n )

obstawiam ze bedzie jutro w niej na Opolu :D:D:D:D:D:

Dzieks za obszerną i dokładną relacje!!!!! bardzo dziekuje!!!! to jest wspaniałe ze tak duzo nam piszecie bo kazdy to opisuje z innej strony dzieki czemu my mozemy sobie to lepiej wyobrazic!!! a twoja recenzja dopełniła jesze kwestie techniczne .. typu ochroniarze ;) hehehe :D:D:D:D

dzieki jeszcze raz, buzka!!! :D:D:D:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Titter »

No Efka sie rozpisala.. Ale fajnie :) dzieki za relacje :)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta w Empiku

Post autor: homerowa »

Madziorek888 pisze:Pierwsza wchodzilam do Edytki a wierzcie, ze to dodatkowy stresik. Zanim zdazylam powiedziec "a" Edi szepnela" czesc Madziu, czytalam, ale nie wszytko...(nie wtajemniczeni i tak nie beda wiedziec o co chodzi, wiec po co 100 razy opowiadac). Zrobilo mi sie strasznie milo, bo akurat takiej reakcji ze strony Edzi sie nie spodziewalam. Bylam gotowa rozplynac sie... ale Darek mnie sprowadzil na ziemie i na przywitanie powiedzial:"A ty co? Tobie to sie chyba kurcze nudzi" ale oczywiscie puscil i usmiechnal sie, wiec tylko mnie tym tekstem rozbawil. Znaczy to tyle, ze kojarzy mnie i to sie liczy!
No i niestety musze to powtorzyc Edi wygladala cudnie...(brak mi okreslenia, brak mi slów)
Ale cudownie Madziorku888 nic o tym nie wiedziałam, aczkolwiek całą sesję Ci zrobiłam w trafficu jak wręczałas ten zeszyt przeżyć. To naprawdę musiało być miłe. Tak wielka artystka i jednocześnie nasza wielka idolka. W życiu nie pomyślałabym że może mieć tak dobrą pamięć. No ale to co innego jak się dostanie pół życia, a nwet całe od drugiej osoby. Mi Edyta powiedziała dwa zdania, jakże dla mnie także ważne, nie powiem i nie napiszę ich. Jednak w moim skromnym i spokojnym życiu, poprzez uwielbienie do Edzi daja mi dużo siły na przyszłość. Liczę na kolejne spotkanie z Edzią i na możliwośc dłuższej rozmowy. Bo teraz byłam naprawdę bardzo zmęczona i do tego nie miałam wogóle pojecia co mówić. Tym bardziej że obok siedział Alek, któr wciąz tylko powtarzał do Edyty. To jest horrorowa, ona jest straszna, żyć mi nie daje, horrorowa jest okropna. Jakoś tak to brzmiało. Więc dzięki Alku za otuchę i za przedstawienie mojej osoby Edzi, może też mnie zapamięta ;-)
Pozdrawiam po raz kolejny wszystkich którzy tam byli ;-)
I dziekuje po raz kolejny za wszystko Trzypionowi.
To już koniec moich nocek w pracy (uff), zaczynam normalnie funkcjonować na dniu, ale to prawda mam już dość pracy w tym miejscu.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Edyta w Empiku

Post autor: Alita »

Efcia, super że napisałaś swoje przeżycia, nigdy nie czytam tak długich komentarzy ale zrobiłam wyjątek :D Dla Ciebie zawsze :lol: Buziaki :*
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Empiku

Post autor: efka »

Alita pisze:Efcia, super że napisałaś swoje przeżycia, nigdy nie czytam tak długich komentarzy ale zrobiłam wyjątek :D Dla Ciebie zawsze :lol: Buziaki :*
Rzeczywiście trochę się rozpisałam, ale kto nie chce, nie musi czytać :) Miałam wenę twórczą w nocy :D Agniesiu, dziękuję, że byłaś. Fotki powinnaś dostać za dwa tygodnie, jeśli wszystko pójdzie dobrze.

Oczywiście dziękuję Titter i magdziemiecz za pozytywne komentarze moich wywodów. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ