Odcinek 4. (24.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Matiz99 »

PartOfIt pisze:nie wiem jak bywa na spotkaniach z Edytą
Edyta często ma czas dla fanów. Chociażby ostatnie podpisywania płyt w empikach kiedy Edyta siedziała do późnych godzin nocnych by nikt nie wyszedł z kwitkiem. Po koncertach też często wychodzi do fanów, a jeśli nie to trzeba zrozumieć bo każdy może mieć gorszy dzień. Jak widac wiele osób robi z igły widły narzekając na sytuację z BnG. :P
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: niuto »

Słuchajcie, jakich argumentów byście nie wysunęli, to ja30 i tak będzie swoje pisał. On chyba lubi po prostu siać ferment i wyprowadzać niektórych z równowagi.
Edyta często ma czas dla fanów. Chociażby ostatnie podpisywania płyt w empikach kiedy Edyta siedziała do późnych godzin nocnych by nikt nie wyszedł z kwitkiem. Po koncertach też często wychodzi do fanów, a jeśli nie to trzeba zrozumieć bo każdy może mieć gorszy dzień.
Jeżeli chodzi o Empiki, to były to spotkania zaplanowane w określonym celu - promocji i sprzedaży płyty. Owszem, fajnie, że Edyta siedziała do późnych godzin, ale to chyba nie zwalnia jej ze spotkań z fanami przez następny rok. A i tak jak sie okazało, spotkania odwołano z bliżej nie określonych przyczyn i na 3 się pewnie skończy. Gdybym jechał przez pół Polski na Bitwę, stracił mnóstwo czasu i pieniędzy, a Edyta nie wyszła nawet na 5 minut to byłbym bardzo zawiedziony. W jakim nastroju by nie była, to jednak mogła zacisnąć zęby i sprawić przyjemność fanom.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: magda s »

mam tylko jedno pytanie? chcecie się z Edytą jeszcze spotkać? bo jeśli tak ,to może trochę więcej pokory by się przydało ;)
powiedziałam Wam coś ostatnio " tyle daję ludziom, ile mogę dać, a jeśli nie daję więcej to po prostu dlatego, że nie chę" :edi: ile razy widzieliście się z Edytą w tym miesiącu czy w lutym? BARDZO dużo! wydaje mi się, że zawsze mówi Was - dziękuję że mnie odwiedziliście, że przyjechaliście...czyż nie tak?
Ania bardzo dobrze to ujęła ( w czasie podróży autobusem) cytuję "bardzo dużo w Was kpiny" i to jest prawda. Edi spotka się z Wami jeszcze nie raz i nie dwa - nie przejmujcie się , ale też nie atakujcie Jej :-)
Co do pozowania fotoreporterom - był to 1 raz w tym programie i sama jestem w szoku, że dopiero pierwszy raz więc nie przesadzajmy, że pozowała 10 min ;) :roll: :edi:
mi osobiście podoba się, że krzycie , piszczycie , przynosicie ze sobą różne gadżety itp itd i Edi też to widzi, ale nie oczekujcie, że zawsze będzie miała czas i ochotę na pogaduszki :-) przejmujecie się bo ją kochacie jak większość z Nas tutaj na forum ,ale serio ogarnijcie się ;)
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: DAAMI »

PartOfIt pisze:Najlepszym na to dowodem niech będzie chociażby liczba fanów na FB.
nie każdy na FB, więc nie ma się tu czy sugerować.
PartOfIt pisze:Choć pewnie znając życie pojawi się jakiś spisek lub Edyta zrobi specjalnie coś, żeby z programu odpaść.
Edyta o tym mówiła, ale tylko ogólnikowo
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: milencia1992-mk »

PartOfIt Dzięki!
niuto pisze:Słuchajcie, jakich argumentów byście nie wysunęli, to ja30 i tak będzie swoje pisał. On chyba lubi po prostu siać ferment i wyprowadzać niektórych z równowagi.
Ja30, Matiz99 dzięki Wam, mój dzień nabrał koloru (u)śmiechu :buahaha:
ED> pisze:" tyle daję ludziom, ile mogę dać, a jeśli nie daję więcej to po prostu dlatego, że nie chcę"
Wszystko jasne ;-)
magda s pisze:Ania bardzo dobrze to ujęła ( w czasie podróży autobusem) cytuję "bardzo dużo w Was kpiny"
Dokładnie, najlepiej jak wypowiadają się osoby, które nie były bezpośrednio przy zdarzeniu.

Na potrzebę sytuacji jestem w stanie powiedzieć każde zdanie... niekoniecznie będzie ono prawdziwe i obiektywne. Ale będzie ku czci :aniolek: ... 8P
KrzysiekF pisze:Taka prawda , szacunek dla Fanów widać nie w blasku fleszy , ale już kiedy wszystko ucichnie i nie ma Tv, fleszy , dziennikarzy.
Kopaneek pisze:Szacunku nigdy dosyć.
Ja nie oczekuje jakiegoś tam szacunku (nie ten wiek, nie ta profesja)... ale chociaż aprobaty, a NIE SKARG I ŻALI DO PRODUKCJI, bo piski się Divie nie podobają!
PartOfIt pisze:przyjaciółka kogoś z zespołu(nie pamiętam już jakiego wykonawcy) powiedziała, że chciałaby zdjęcie z Edytą, w ramach odpowiedzi dostała: "Z Edytą? Nawet nie marz"...
Słyszałam coś podobnego, na holu. "Autograf, pfff...? Górniak nie wyjdzie."

kpina a ironia :PP aż się prosi... o słownik :)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2012, 21:35 przez milencia1992-mk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Anu$$ia »

magda s pisze:Ania bardzo dobrze to ujęła ( w czasie podróży autobusem) cytuję "bardzo dużo w Was kpiny"
Tak to moje słowa, przyznaje się do nich :-D I nadal to utrzymuje. (zamiast kpina, powiedziałam ironia, tak dla sprostowania ;-) )

Aczkolwiek nie rozumiem i jednej strony i drugiej.
milencia1992-mk pisze:Dokładnie, najlepiej jak wypowiadają się osoby, które nie były bezpośrednio przy zdarzeniu.
Powiedziałam, że to oceniam to na podstawie kilku spotkań na których byłam,ale mniejsza z tym, już była o tym dyskusja. Tylko właśnie- przy zdarzeniu było kilko osób, tylko kilka osób miało o tym wiedzieć - w konsekwencji wiedzą wszyscy (nawet ja 8P ).

Tylko tak też sobie myślę, żeby nie wyolbrzymiać "konfliktu". Wszystko się ułoży ;-)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2012, 21:33 przez Anu$$ia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Joan »

milencia1992-mk pisze:Ja nie oczekuje jakiegoś tam szacunku (nie ten wiek, nie ta profesja)... ale chociaż aprobaty, a NIE SKARG I ŻALI DO PRODUKCJI, bo piski się Divie nie podobają!
Można rozumieć, że Edyta sama donosi na swoich fanów?
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: strzalka21 »

A ja nie mogę wyjść z podziwu, że ta dyskusja ma już tyle stron :D
Zacznijmy żyć swoim życiem a Edyta niech będzie diamentowym dodatkiem.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Meg »

milencia1992-mk pisze:NIE SKARG I ŻALI DO PRODUKCJI, bo piski się Divie nie podobają!
Aż mnie zatkało... :lol3:
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: strzalka21 »

Jeszcze lepsza była reakcja Edyty, gdy Milena jej o tym powiedziała :D Omal, że Edyta z siebie nie wyskoczyła :lol3:
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: milencia1992-mk »

Bo PRAWDA wyszła na jaw!!

Ot, macie te niewygodne pytania! Fani są źli i niedobrzy! Bo chcą wiedzieć co robić, żeby Edi była zadowolona! wrrr...
Ostatnio zmieniony 27 mar 2012, 22:12 przez Marecki, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytujemy bardzo długich postów, wielu zagnieżdżonych cytatów oraz całości posta znajdującego się bezpośrednio nad naszym. W razie potrzeby można zwrócić się po nicku/imieniu.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: magda s »

Milena- nie gadać za dużo, nie zajmować się plotkami;) tak...PO PROSTU.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: niuto »

Meg napisał(a):
milencia1992-mk napisał(a):
NIE SKARG I ŻALI DO PRODUKCJI, bo piski się Divie nie podobają!

Aż mnie zatkało...


Jeszcze lepsza była reakcja Edyty, gdy Milena jej o tym powiedziała Omal, że Edyta z siebie nie wyskoczyła
Bożesz ty mój, nie wiedziałem, że wyrabiają się tam wyrabiają :shock:
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: milencia1992-mk »

Magda, no własnie. A jeżeli plotki rozsiewa sama Edyta Górniak (zaczynając od Wrocławia)? :beczy:
Gdyby nie Edka to sprawa by nie ujrzała światła dziennego.
Już mi nerwy puszczają.

Me serce krwawi. :placzka:
Kończę z postami w tym temacie 8P

Buziaki dla wszystkich Edytomaniaków, kochajmy Edi i siebie nawzajem! W końcu jesteśmy Edytową rodziną! <3
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: strzalka21 »

milencia1992-mk pisze:Buziaki dla wszystkich Edytomaniaków, kochajmy Edi i siebie nawzajem! W końcu jesteśmy Edytową rodziną! <3
AMEN :edi:
ODPOWIEDZ