Edyta w The Voice of Poland

Edyta w trzeciej edycji polskiego The Voice (2013).
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Piter »

Nie lubię Mateusza. Nie ulega wątpliwości, że to dobry wokalistka, ale nie mój typ. Jednak swoim autorskim kawałkiem całkowicie mnie zaskoczył. Pomyślałem, że faktycznie, powinien wygrać ten program, bo ma materiał godny zaprezentowania.
Pociąga mnie energia Arka i liczę, iż kiedyś jeszcze go usłyszę.
Cieszę się, że Jagoda dotarła do finału, to największa metamorfoza tego programu i mimo iż przed dziewczyną jeszcze długa droga, to myślę, że Edyta może być dumna, bo sporo Jagodę nauczyła. Wczoraj tam stała na tej scenie inna, nie ta sama dziewczyna, pewniejsza siebie, pociągająca. Podobała mi się. Trzymam za nią kciuki.
I jeszcze o duetach słów kilka, wolałbym usłyszeć wczoraj samą Kayah i samego Piekarczyka.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Kopaneek »

Ciekawe co byłoby, gdyby Edyta próbowała wrócić na międzynarodową arenę coverem NEM. W wersji z wczoraj. Zrobiła z tym utworem to, co Mariah z "Without you" czy Celine z "All by myself".

Mam jeszcze takie przemyślenie odnośnie Edyty i jej decyzji podejmowanych w programie.
To kogo wybierała a później eliminowała z kolejki do zwycięstwa obrazuje, jak bardzo nie umie podejmować właściwych decyzji, nie ma wyczucia rynku i publiki.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: dorota »

Kopaneek pisze: To kogo wybierała a później eliminowała z kolejki do zwycięstwa obrazuje, jak bardzo nie umie podejmować właściwych decyzji, nie ma wyczucia rynku i publiki.
nie oglądałam programu, ale wydaje mi się, że takie było założenie od samego początku, że trenerzy sami budują swoją drużynę wg tego co i jak czują, co też Edyta zrobiła, nie można krytykować jej decyzji tylko dlatego, że komuś się one nie podobały .... :nono: :roll:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Michael pisze:Arek tylko śpiewa. Ziółko pisze również muzykę i to nie byle jaką.
Błąd. Arek również tworzy. Poza tym, w przeciwieństwie do Mateusza ma szansę zostać zapamiętanym przez publiczność. Pozostaje tylko pytanie czy ową szansę wykorzysta. Łzawe spojrzenia i przewidywalne interpretacje Ziółko szybko się ludziom znudzą. To bohater sezonu.

Muszę się pocieszać, bo zawiodłem się na widzach programu. Myślałem, że poznali się na tej tandecie emocjonalnej :o

PS. ciekawe jakby wypadła Edyta w wokalnym zestawieniu z Dorotą Osińską zamiast Jagody :d
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Michael »

Flux pisze: Łzawe spojrzenia i przewidywalne interpretacje Ziółko szybko się ludziom znudzą. To bohater sezonu.
Póki co ludzie wybrali Mateusza zwycięzcą tej edycji, więc pogódź się z tym :lol:.

To, który z finalistów programu zostanie artystą na lata, a który tylko gwiazdą sezonu zweryfikuje rynek muzyczny, a nie Twoje przepowiednie :wink:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Michael pisze:Póki co ludzie wybrali Mateusza zwycięzcą tej edycji, więc pogódź się z tym :lol:.
Nigdy! :PP
Michael pisze:To, który z finalistów programu zostanie artystą na lata, a który tylko gwiazdą sezonu zweryfikuje rynek muzyczny, a nie Twoje przepowiednie :wink:
Jeszcze wspomnisz moje słowa! :PP
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: baker »

Michael pisze:
baker pisze:Najbardziej utalentowany jest Arek,
Arek tylko śpiewa. Ziółko pisze również muzykę i to nie byle jaką. Jego autorska piosenka z finału była naprawdę niezła, na światowym poziomie.
Tylko, że głos Arka jest dla mnie marką, a kompozycja Mateusza - chociaż ma warsztat - niczym.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

Trzymałem kciuki za Ernesta, niestety wygrał Ziółko - kariery jak nie zrobił tak nie zrobi.
Jednak kiedy wyszedł Ernest ze swoją piosenką pomyślałem "Chłopie! Z czym do ludzi! :placzka: "
Zaraz pewnie wyskoczy Ziółko z popową balladką i będziesz Erneściku w Obrazek
Aro miał fajne gacie, zmieściłby tam ze cztery pampersy :bobas2:
Sikora niezmiennie przerażająca, niczym wiedźma :smierc:
Diva zrezygnowała na finał z loków :guru:
A Sadowska w HD ma żółte zęby :placzka:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Marcin A. »

Virtual Tom pisze:A Sadowska w HD ma żółte zęby
Nie, żebym się czepiał, ale psuła mi nimi całą wizualną część widowiska.....Okropność.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: stinger »

Tom,jak dobrze,że tu jesteś,zawsze mi poprawisz zły humor. :d

W zasadzie nic dodać,nic ująć.Ziółko ma dobry wokal,niestety dla mnie jest bezbarwny niczym woda.
Trzymałem kciuki za Ernesta lub Arka.Występ Jagódki pokazał ile się nauczyła.Sympatyczna dziewczyna.Bardzo ją polubiłem w przeciwieństwie do Ziółki,którego nie trawię.
Mam nadzieję,że reszta finalistów nie przepadnie,szczególnie liczę na dalszą muzyczną drogę Arka.

No Diva,program się skończył,emocja opadają to od poniedziałku do pracy! :hellobaby:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Blur »

Szkoda, że Diva nie skorzystała z fantastycznej okazji by podczas programu 2 miliony polaków usłyszało jej nowy singiel.
A no tak..jaki singiel ?!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Flux »

https://www.youtube.com/watch?v=QI90uBAz70c

Biedna Patrycja. Wypaść gorzej od uczestnika show we własnej piosence :placzka:
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: Natu$ »

Co do Edyty - efekt WOW był, jest i jeszcze przez jakiś czas na pewno będzie. Coś pięknego! W dalszym ciągu potrafi człowieka wbić w fotel. Czyściutko, lekko i AUTENTYCZNIE! To jest to! :-D Jagoda, jak już ktoś wspomniał, nawet nie przeszkadzała. Do Edyty - wiadomo - jej daleko, ale myślę, że dała radę.

Druga lady of the day - Justyna Steczkowska. Czy ta kobieta dopiero co urodziła i ma kilkutygodniowe dziecko?! :shock: Przecież jak ona wygląda! Szczuplutka, piękna, promienna i w formie wokalnej. :d Niewyobrażalne... Te jej ozdobniki, ah. :wub: Wiele się mówi o tym, że Aro taki nietuzinkowy, oryginalnym, a po tym duecie w końcu skojarzyłam ten typ. Przecież to istny Janusz Radek! :P Nawet mimikę ma podobną. :lol:

Marycha i Ziółko postawili na coś lekkiego. Muszę przyznać, że bardzo to było smaczne, choć Marysi chyba ziółko nie służy. Nadpobudliwa była jak ch*lera. Na tyłku nie mogła usiedzieć. :P

Co to zwycięstwa Mateusza, cóż, też myślałam, że ludzie go przejrzą i wygra Ernest, ale muszę przyznać, że ta jego autorska kompozycja naprawdę rewelacyjna! :shock: Cóż, pożyjemy, zobaczymy, jak się uczestnikom ułoży. Będę szczególnie obserwować dalsze losy Ernesta i Mai.

Cieszę się, że ta edycja już dobiegła końca. Nie było tak źle, jak wydawało mi się po przesłuchaniach w ciemno, wiele osób naprawdę fajnie się rozwinęło i rozkwitło w programie (Marzena Ugorna zwłaszcza), ale uważam, że edycja numer 2 była lepsza. Również plus dla Edyty. Pokazała się naprawdę jako kompetentna, merytoryczna, wyedukowana muzycznie osoba dodatkowo z wielkim talentem. Jedyny minusik wiadomo jaki - Edyto, w takich programach naprawdę warto promować swoje utwory, bo to darmowa reklama z szerokim gronem odbiorców.

Występ odcinka: Mateusz Ziółko w swojej autorskiej kompozycji
Duet odcinka: Edyta i Jagoda/Justyna i Aro
Występ edycji: Marzena Ugorna - This is the man world
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: witcher »

Całkiem fajny odcinek. Szkoda mi, że Jagoda tak szybko odpadła, bo całkiem fajnie sobie poradziła - podobała mi się w każdej odsłonie i wokalnie nie ustępowała pozostałym finalistom. Paradoksalnie najmniej podobał mi się Ziółko, ale uczciwie przyznaję, że głos ma wielki. Tylko czy coś poza tym? Czas pokaże. W programie mnie nie porwał. W przeciwieństwie do Ernesta - ma "to coś", charyzmę, poza tym może się podobać na scenie, przykuwa uwagę, zasłużył na zwycięstwo. Z drugiej strony może to i lepiej, że nie wygrał i nie wtłoczą go z miejsca na antenę RMF-u? Jego propozycja autorska całkiem fajna, nieradiowa.
Co do duetów. Najsłabiej wypadła Kayah, trochę jak szczekający piesek. Sadowska też mnie nie porwała. Marek zupełnie ustąpił miejsca Ernestowi. Trochę nie o to chodziło. Pojawiają się zarzuty, że Edyta skradła Jagodzie piosenkę i ją zmiotła, a Marek dał się wykazać Ernestowi. A ja to widzę inaczej: Edyta sprawiła, że duet z Jagodą to było widowisko. Pociągnęła Jagodę za sobą, razem porwały publiczność, świetnie się uzupełniając. Natomiast Marek był tylko tłem, dodatkiem, który bardziej nużył niż pomagał Ernestowi. Repertuar też ciągle z tej samej beczki. Może to dlatego ludzie wybrali Ziółkę? Już trochę niechcący wspomniałem o Edycie, a zostawiałem ją sobie na deser: co za wokal! Świetna forma. Faktycznie szkoda, że nie w swoim repertuarze, ale na nową piosenkę raczej nie było w tym odcinku miejsca, więc nie ma się co czepiać. "NEM" w duecie z Jagodą wspaniałe. Wracam już kolejny raz pod rząd i nie mogę się nasłuchać. Choćby dlatego warto było oglądać Edytę w kolejnym telewizyjnym show. Ciekawe, czy skusi się na kolejną edycję.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w The Voice of Poland

Post autor: dorota »

Natu$ pisze:edyny minusik wiadomo jaki - Edyto, w takich programach naprawdę warto promować swoje utwory, bo to darmowa reklama z szerokim gronem odbiorców.
no właśnie, wiem amerykańskiej edycji z Kryśką, że tam trenerzy troszkę dużo śpiewają, także swoje utwory, każdy artysta wykorzystałby ten program do promocji swojej twórczości (jak np. już wspomniana Kryśka), no właśnie każdy poza Edytą ... :roll:

niemniej NEM w finale -> cudo <3

ps. czy ktoś może podrzucić wypasioną wersję video z tego występu ? :>

a już znalazłam -> http://e-gorniak.com/forum/viewtopic.ph ... 52#p337052
ODPOWIEDZ