The Voice of Kids

Edyta w pierwszej edycji show TVP2 (2018).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

The Voice of Kids

Post autor: cruise.tom »

Wlasnie Allan zakonczyl live na Instagramie z Radomia z kolezanka i wsrod pytan i odpowiedzi, wygadal sie :hellobaby: powiedzial ze Edyta wlasnie podpisuje umowe na nowa edycje The Voice of Poland ze bedzie w Jury! No moze mu sie dostac za to!
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: karen »

Ciekawe czy razem w pakiecie na występ ma Festiwalu opolskim w Kielcach :twisted:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: Flux »

Here we go again... Znów będzie bidulka latać na nagrania, wzdychać ze wzruszenia i mdleć z wycieńczenia. Już słyszę te opowieści o heroicznym wysiłku dzielenia czasu między kontynenty. Artystka interkontynentalna, nie ma co. Gratuluję przedsiębiorczości, tego akurat odmówić jej nie można. Jednak jako trenerka sprawdza się kiepsko, jeśli nie najgorzej ze wszystkich dotychczasowych mentorów w polskiej edycji. No i udział w programie to doskonała wymówka na brak wyników własnej pracy (płyta, koncerty).
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: dorota »

Każdy kto teraz wystąpi w Kielcach będzie miał przekichane. . Oby edyta nie wpadła na taki pomysł ...
Co do VoP to z czegoś musi żyć ...a zarabia głównie w Pl jedzac za dolary ...
Dla kasy edka zniesie jeszcze więcej niż jetlag. .
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: max28 »

dorota pisze:Każdy kto teraz wystąpi w Kielcach będzie miał przekichane. . Oby edyta nie wpadła na taki pomysł ....
Dorota, już od pewnego czasu wiadomo, że festiwal się jednak nie odbędzie w Kielcach, gdyż prawdopodobnie Pan Kurski nie znalazł chętnych artystów, którzy wystąpiliby na powyższym ;)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: dorota »

Oooo odwołane jednak ?
Nie wieodzlam na czym stanęło ...
Czyli Pietrzak i Frąckowiak to za malo. ..

Kiedy rusza nowa edyta voice ?ciekawe kto jesCze będzie w jury poza edyta ...skoro tylu artystów się zbudowalo. ..
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: ray »

Dorota, trzymajmy się tematu. O Opolu piszmy w temacie o Opolu. :)

Co do "Voice'a", to eliminacje rozpoczynają się już na początku czerwca. 2,3, 9 i 10 czerwca odbędą się castingi w budynku TVP przy Woronicza. Ale wtedy pewnie jeszcze nie będzie jurorów. Oni są potrzebni dopiero na etapie "Przesłuchań w ciemno".
Kto będzie w jury, nie mam pojęcia. Może Natalia Niemen? Ona pasowałaby zarówno TVPiS, jak i Edycie.

Decyzja Edyty o udziale w kolejnej edycji w ogóle nie nie zaskoczyła. To już tradycja, że Górniak wydaje jedną piosenkę rocznie, a jesienią zawsze zasiada w jakimś talent show. Wyjątkiem był rok 2014, kiedy Edyta wydała aż 2 nowe piosenki, tym samym wyrabiając 200% swojej normy. :)
Diwa pewnie sobie pomyślała: "Nagrałam piosenkę z Donatanem, więc swoją normę roczną już wyrobiłam, teraz czas na jakieś talent show". ;-)
"The Voice" ma jakiś tam prestiż w świecie, "Hit, hit, hurra!" to przy tym pikuś. Nic więc dziwnego, że Edyta wybrała właśnie "Voice'a".
Rok temu, 16 maja, Edyta napisała:
Edyta Górniak pisze:Serdecznie Dziękuję za zaufanie i czwarte już zaproszenie do roli trenera w programie "The Voice of Poland".

Każdy udział w kolejnej edycji wspominam z wielkim sentymentem.
Przepraszam wszystkich Fanów tego programu, niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia.

Pozdrawiam Wszystkich

<3

Życie pokazało, że te zapowiedziane "inne działania zawodowe" to było okrąglutkie zero działań muzycznych. Po prostu za mało jej chcieli zapłacić i tyle. I koniec końców zostało jej "Hit, hit, hurra!".
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: dorota »

Myślę że przechytrzyla i w końcu Wziela, co zostało czyli #CIACH# hip hip hurra ...
A to dziwne ze zaczynają się przesłuchania a nie wiadomo kto w jury ....
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: spot_me »

ray pisze:The Voice" ma jakiś tam prestiż w świecie.
Na swiecie tak, w Polsce - coraz mniejszy.
Dodatkowo, jezeli sprawa Opola nie znajdzie pokojowego rozwiazania, a wszystko wskazuje, ze nawet jesli odbedzie sie we wrzesniu w TvP, to i tak Artysci, ktorzy teraz zbojkotowali PiSowska propagandowa telewizje, i we wrzesniu tam nie wystapia. Kazdy kto zgodzi sie na wspolprace z TvPis automatycznie zyska miano popierajacego rezim Kaczynskiego i doswiadczy ostracyzmu wsrod kolegow z branzy. Edyta duzo straci podpisujac ten kontrakt na jurora w the VoP, zwlaszcza jesli Kurski odbierze fotel Marysce, ktora poparla Czarny Marsz i Piaskowi, ktory powiedzial, ze 'Przyzwoity czlowiek nie postapilby inaczej' w kwestii solidarnosci w walce z cenzura Kurskiego. Wiec Edyto, czy warto dla kasy stac sie 'pisowska diva'?? :?: I byc tm samym zwiazana umowa na sylwestra w TvP, na ktorym prawie nikt obok Zenka Martyniuka nie bedzie chcial wystapic?
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: niuto »

A co Edyta ma do stracenia? W środowisku i tak nie istnieje, nikt jej nie bierze poważnie, nikt z nią nie współpracuje, nikt nie gra jej muzyki. Na TVOP tylko zyska, bo podreperuje domowy budżet. Ja bym nie wybiegał tak daleko w przyszłość, myślę, że sylwester TVP będzie jak zwykle sukcesem i nie zdziwię się, jeśli pojawią się na nim również ci, którzy teraz zrezygnowali z Opola.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: ray »

Z jednej strony można powiedzieć, że Edyta nie ma już nic do stracenia, ale z drugiej - udział w każdej kolejnej edycji tego czy podobnego programu jeszcze bardziej ją pogrąża. Ona stała się już etatową jurorką talent show, jak Zapendowska.
Edyta, zamiast bawić się w ten nikomu niepotrzebny program, powinna całkowicie zniknąć z mediów na jakieś pół roku i wrócić z dobrą płytą.

Pod koniec zeszłego roku Edyta tak się przymilała do Kayah, a teraz, kiedy tylu artystów stanęło za Kayah murem, Górniak właśnie podpisała umowę z TVPiS... :roll:
Zgadzam się z Niuto, że Edyta w środowisku i tak nie istnieje, ale to nie znaczy, że ona powinna jeszcze bardziej się od niego dystansować. W tym momencie decyzja Edyty o udziale w kolejnej edycji "Voice'a" wygląda tak, jakby :edi: miała swoich kolegów z branży w głębokim poważaniu - zero solidarności. I nie ma co udawać, że to uczestnicy są tu najważniejsi...

Żadna inna jurorka polskiej wersji "Voice'a" aż tyle razy nie odchodziła i nie wracała do tego programu, co Edyta. Przed każdą edycją portale plotkarskie się rozpisują, czy będzie Górniak, czy nie, dlaczego zrezygnowała, dlaczego zdecydowała się wrócić, itp., itd.
Mam wrażenie, że Edyta celowo odchodzi i wraca do tego programu, żeby o niej pisano i mówiono. Przecież bez względu na to, czy ona występuje w "Voice" czy nie, to i tak nie wydaje płyt i nie gra koncertów dla fanów. :)

A co do sylwestra...
Półtora roku temu Edyta była jurorką w "Voice" i kiedy jej finalistka, Ana Andrzejewska, śpiewała na sylwestrze w TVP, ona śpiewała na sylwestrze w TVN. Teraz może być tak samo - wszystko zależy od wysokości honorarium.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: spot_me »

Potwierdzily sie informacje, ze ze wspolpracy z TvPis zrezygnowali Piasek i Maria.
Nieoficjalnie w jury zasiada: Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson. Rinke poszedl na wszelkie ustepstwa dla Divy i sklad jury wskazuje na to, ze wymogla na produkcji tylko takich kolegow, ktorzy publicznie okazuja jej wylacznie podziw, zachwyt i uwielbienie :d

http://muzyka.interia.pl/raporty/raport ... Id,2400073
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: Flux »

Oprócz Edyty w jury najbardziej irytują mnie Tomson i Baron. Na początku jeszcze wnosili jakiś powiew świeżości, teraz zostały tylko ciepłe, zasiedziałe kluchy.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: karen »

Kowalska powiedziała ze to nie prawda ze bedzie w TVOP

A na myśl ze znów bedą dwaj panowie-Tomson i Baron już mdli normalnie. Od kilku edycji gadają w kółko jedno i to samo-ale beda siedzieć póki program trwa-chyba że produkcja w końcu z nich zrezygnuje, sami w zyciu nie ustąpią niestety. Piekarczyk-też zanudzał-Górniak nic ciekawego-na pocztku wzruszenia i zachwyty potem idzie wszystko w niepamięć. Kukulska w ostatniej edycji -fajny powiew swieżości-nowe spojerze na to wszystko-dla mnie całe jury powinno być do wymiany-ale znów dostaniemy to samo-bez zaskoczeń. Program sie juz wypalił...
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: k+b »

Według portalu wirtualnemedia.pl w nowej edycji w fotelach trenerskich mają zasiąść: Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Baron i Tomson oraz Michał Szpak.
Wychodzi na to, że (zakładając prawdziwość słów Allana) Edyta zostanie trenerką w The Voice Kids.
ODPOWIEDZ