The Voice Of Poland VI

Edyta w szóstej edycji polskiego The Voice (2015).
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Flux »

endeven pisze:nie wiedziałęm Flux, że ogarnia Cię tak wielka potrzeba kosy między celebrytami, kolejny raz :D
Nie mogę się doczekać tych wszystkich pięknych scenek, jakie Edyta odegra przed telewidzami :D To jest dopiero prawdziwy teatr telewizji! Te wszystkie dramatyczne sceny, niepowetowane straty, łapówkarstwo w postaci "klówek", mylenie Chylińskiej z Bartosiewicz etc. Konflikt w przypadku Edyty to rzecz nieodzowna :D Każdy protagonista potrzebuje antagonisty :d

PS. szczęśliwie odzyskała sprzymierzeńca w postaci Sadowskiej :D

-- 1 lip 2015, o 21:16 --

Jeszcze nikt nie pisze o Edycie-łuczniczce, która strzałą Amora będzie podbijać telewidzów nowego sezonu? :d
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: theshape »

Alez pisze, pisze - Jastrzab Post specjalnie na ten temat 8)
http://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gorn ... 41070.html
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Nuklodem »

http://voice.tvp.pl/wideo/kulisy/nastro ... -20703819/

Edyta MEGA wygląda w takim wdzianku a włosy <3
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: theshape »

Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: lordarek1 »

dziś wystartowały przesłuchania w ciemno :D

https://www.facebook.com/voiceofpoland/ ... =1&theater
Awatar użytkownika
Gusiek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 226
Rejestracja: 29 maja 2010, 22:15
Lokalizacja: Mysłowice

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Gusiek »

Obrazek zdjęcie ze snapchata tvp.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Michael »

Bardzo fajny look :hellobaby:.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: ray »

W poniedziałek byłem na nagraniach ostatniej części "Przesłuchań w ciemno". W sumie nagrania pierwszego etapu programu trwały 4 dni, każdego dnia były nagrania poranne i popołudniowe. Ja byłem tylko na tych popołudniowych ostatniego dnia, czyli widziałem na żywo tylko 1/8 przesłuchań. Wystąpiło wtedy jakieś 15 uczestników, mniej niż połowa przeszła do kolejnego etapu. Zaskoczyło mnie, że w przypadkach, kiedy w trakcie występu żaden z foteli jurorskich się nie odwrócił, po zakończeniu piosenki trenerzy nadal się nie odwracali i nie wyjaśniali, czemu nie zdecydowali się na wybór uczestnika. Teraz na fanpage'u programu jest filmik z Edytą, w którym ona mówi, że w tej edycji jest właśnie ta zmiana.
Obserwując z bliska nagranie programu, miałem wrażenie, że w tym programie niestety uczestnicy są najmniej ważni, najważniejsza jest dobra realizacja telewizyjna i to, żeby jurorzy byli zadowoleni. Każdy ze śpiewających uczestników wychodził na scenę w absolutnej ciszy, nie można było bić braw, by ośmielić wykonawcę; brawa były dopiero, kiedy odwrócił się któryś z jurorów.
Edyta miała na sobie niebieską bluzkę, niebieską miniówkę eksponującą jej naprawdę zgrabne nogi i szpilki. Bardzo dobrze się czuła w studiu (albo dobrze udawała). Parę razy jurorom poprawiano make-up. Przy Edycie pojawiała się wówczas jedna dziewczyna dbająca o fryzurę, psikająca jej na włosy lakierem, druga dziewczyna, która dbała o sam makijaż, oraz oczywiście Marcin Wieczorek.
Podczas krótkich przerw jurorzy parę razy pozwolili sobie na muzyczne improwizacje. Edyta zaśpiewała dłuższy kawałek "I wanna dance with somebody" okraszony jej ukochanym "Everybody dance now" i znanym z Kołobrzegu "Uła uła, uła uła". Zaśpiewała też fragment "Ave Maria", trzymając Sadowską za rękę i mówiąc później, że zaśpiewała to dla niej. Fani zgromadzeni na wprost trenerów zaczęli też w pewnym momencie śpiewać ich piosenki. Usłyszałem, jak śpiewają "Chodź, przytul, przebacz" i "Kiedy nie ma miłości". Zastanawiałem się, co zaśpiewają z repertuaru Edyty, pomyślałem, że pewnie coś starego. A oni zaczęli śpiewać refren "Oczyszczenia". :-) Edyta tak się ucieszyła, że też zaśpiewała refren "Oczyszczenia", po czym powiedziała: "A po angielsku znacie? Nie, nie znacie jeszcze..." i sama zaśpiewała refren wersji angielskiej. Nie powtórzę Wam teraz tych słów, ale pamiętam, że refren zaczynał się od słowa "cause", a ostatni wers to było chyba "if you don't worry, baby", w każdym razie, na pewno słowo "baby" było na końcu.
Jedyną osobą, podczas występu której odwrócili się wszyscy trenerzy, była blondynka o imieniu Emilia, śpiewająca "Suddenly I see". Edyta, chcąc ją przekonać, by wybrała właśnie ją, powiedziała: "Widzisz - E jak Emilia, E jak Edyta", na co Piasek odpowiedział: "E jak eee tam". Kogo wybrała Emilia, nie zdradzę, zobaczycie w telewizji. ;)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Michael »

ray pisze: Edyta tak się ucieszyła, że też zaśpiewała refren "Oczyszczenia", po czym powiedziała: "A po angielsku znacie? Nie, nie znacie jeszcze..." i sama zaśpiewała refren wersji angielskiej. Nie powtórzę Wam teraz tych słów, ale pamiętam, że refren zaczynał się od słowa "cause", a ostatni wers to było chyba "if you don't worry, baby", w każdym razie, na pewno słowo "baby" było na końcu.
I jak brzmiał refren Oczyszczenia po angielsku? Lepiej niż po polsku? :>
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: karen »

Ray w tym programie bodaj od 3 edycji uczestnicy są najmniej ważni, niestety....
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: addar »

KAREN DAAAAAAA?? PRZCIEZ OD 3 EDYCJI JEST TAM eDYTKA , TO KTO MA BYĆ TAM NAJWAŻNIEJSZY NO KTO ? :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: ray »

Michael pisze:I jak brzmiał refren Oczyszczenia po angielsku? Lepiej niż po polsku? :>
Lepiej. Piosenka bardziej płynęła. Krótsze słowa bardziej pasują do tego tego typu piosenek.

Pamiętam też, że podczas jednej z krótkich przerw Sadowska zwróciła się do publiczności z informacją, że w piątek wystąpi w warszawskiej Fabryce Trzciny, powiedziała, że będzie to jej pierwszy "Jazz na ulicach" po urodzeniu dziecka i że rozpiera ją energia (ale koncert został już odwołany).
Edyta nic nie powiedziała, że zaprasza na swoje koncerty.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Flux »

ray pisze:Zaskoczyło mnie, że w przypadkach, kiedy w trakcie występu żaden z foteli jurorskich się nie odwrócił, po zakończeniu piosenki trenerzy nadal się nie odwracali i nie wyjaśniali, czemu nie zdecydowali się na wybór uczestnika. Teraz na fan page'u programu jest filmik z Edytą, w którym ona mówi, że w tej edycji jest właśnie ta zmiana.
Ta zmiana miała już wejść w życie w poprzedniej edycji, były filmiki z trenerami mówiącymi o tych zmianach, ale ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu. Dzięki za relację! :wink:
Awatar użytkownika
Gusiek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 226
Rejestracja: 29 maja 2010, 22:15
Lokalizacja: Mysłowice

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Gusiek »

Wiadomo coś o nagraniu "Tysiace głosów " w tym sezonie?
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Pawel »

Nie wiem czy ktoś wspominał, ale dziś w Warszawie jest konferencja dla mediów i fanów programu w Temacie Rzeka nad Wisłą
Będzie można spotkać jurorów i prowadzących
godzina 18:00

https://www.facebook.com/events/882674601819779/
ODPOWIEDZ