The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Edyta w szóstej edycji polskiego The Voice (2015).
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: Eurydyka »

witcher pisze:Nie wiem, czy po słowach Krzysztofa Edyta zdobyła się choćby na refleksję odnośnie tego, dlaczego jej nie wybrał.
Dopóki Edyta będzie otrzymywała za swój udział w programie gwiazdorską gażę, traktowana jako jego główna siła napędowa, nie zdobędzie się na żadne refleksje.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: KrzysiekF »

Problem w tym, że ta siła już dawno nie działa.

I odcinki VoP osiągnęły w najważniejszej grupie komercyjnej 16-49 lat oglądalność poniżej 1 mln widzów.

Dla przykładu:

1 217 795 Masterchef
1 058 158 Mam talent
1 050 733 MUST BE THE MUSIC - TYLKO MUZYKA
1 071 199 APLAUZ APLAUZ

Mimo tak dużej promocji , reklamy billboardowej w dużych miastach...

Ten format dawno się wyczerpał. Dziwny jest fakt, że TVP 2 poszła w kolejną edycję. Niby jakieś tam zmiany, ale to nic nie działa.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: weroniuka »

Flux pisze: Ciekawe czy przeżywa tak samo za kulisami Opola, kiedy słyszy jak Alicja Majewska i Zbyszek Wodecki rozwalają emocjonalnie scenę? Odpowiedź jest więcej niż oczywista. Edyta robi to pod publiczkę, kiedy kamery są na nią skierowane.
Mam nadzieję, że jest tak, jak piszesz, i Edyta tak naprawdę nie wzrusza się występami uczestników The Voice. Dobrze, że dużo jej płacą za znoszenie tego programu, bo nawet przed telewizorem ciężko go wytrzymać. Na planie musi być jeszcze nudniej.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: ray »

KrzysiekF pisze:Mimo tak dużej promocji , reklamy billboardowej w dużych miastach...
Właśnie... Czy na elewacji Dworca Centralnego w Warszawie znów wisi gigantyczny baner promujący program? W zeszłym roku, patrząc na baner promujący V edycję, zastanawiałem się, czy dla Edyty i jej ego ma znaczenie, że na tym zdjęciu to nie ona, tylko Justyna stoi pośrodku wszystkich trenerów. :-)

Ciekawe, na ile to, co widzimy w zmontowanych odcinkach, jest wynikiem działań osób odpowiedzialnych za wybór i montaż występów uczestników i wypowiedzi jurorów ze wszystkich czterech dni przesłuchań. To jest przede wszystkim show telewizyjne i dla producentów właśnie to jest najważniejsze. Z jednej strony Edyta faktycznie pewne rzeczy robi w tym programie pod publiczkę, ale z drugiej strony producenci też nie są święci - cynicznie wykorzystują negatywny wizerunek Edyty jako nadmiernie emocjonalnej, histerycznej, płaczliwej. Czemu występ Krzysztofa Iwaneczki był wczoraj na samym końcu dwugodzinnego programu? Czemu jako zwiastun powtarzano słowa roztrzęsionej Edyty: "Słuchajcie, my musimy zrobić teraz przerwę, bo ja nie dam rady słuchać teraz kogokolwiek"? Oczywiście Edyta po pierwsze jest dorosłym człowiekiem, a po drugie występuje w telewizyjnych programach od lat, więc pewnie ma świadomość tych manipulacji. Za pieniądze, które dostała za udział w tej edycji, pozwala robić z siebie pośmiewisko.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: Flux »

ray pisze:Oczywiście Edyta po pierwsze jest dorosłym człowiekiem, a po drugie występuje w telewizyjnych programach od lat, więc pewnie ma świadomość tych manipulacji. Za pieniądze, które dostała za udział w tej edycji, pozwala robić z siebie pośmiewisko.
Edyta doskonale zdaje sobie sprawę z prawideł, jakimi rządzi się ten światek. Mogłaby być bardziej merytoryczna, ale nie oszukujmy się, nie po to została tam najęta. Producenci nie zgłosili się do niej z myślą o jej dorobku, doświadczeniu czy umiejętnościach. Liczy się show, a Edyta samą swoją obecnością to zapewnia (słupki oglądalności jednak ani drgną, widzowie są przesyceni tymi programami). Telewizja potrafi wiele rzeczy podkoloryzować, ale w przypadku Edyty Górniak to zbędny zabieg, bo jest z natury przerysowana.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: mpjp »

Była tegoroczna wersja Tysiąca głosów? Gdzieś chyba słyszałem, dziwiąc się, że Ona kolejny raz śpiewa te same fragmenty i dokładnie tak samo. Ale może to był mix poprzednich wersji?
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: ediva »

Wielu uczestników poraża emocjonalność Edyty, chowanie się za fotelem, jej komplementy - "jesteś darem z nieba, pan Bóg miał dobry dzień gdy Ciebie tworzył" - takie coś bardzo onieśmiela. Dlatego wolą iść do zwyczajnej Maryśki, która mówi, że "będzie lanie" za nieczystości i ma w oczach komunikat "wypijemy razem wódkę".
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: MacLean »

@mpjp
Frytka w tym temacie 9 września pisze:
Nuklodem pisze:Zastanawiam się czemu nie było "Tysiące głosów" na rozpoczęciu programu chyba że mi się pomieszało i to jest w odcinkach na żywo bądź coś zmienili.
Chyba w tym roku nie będzie "tysiące głosów". Na potrzeby programu nagrano podobno tylko jedna zwrotke i refren, a Edyta chyba w ogóle nic nie nagrywała, bo wzięli jej wokal z którejś ze wcześniejszych edycji.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: witcher »

Kolejne odcinki za nami i całkiem fajnie Edyta wypada. Jestem trochę zaskoczony, ale to właśnie drużyna Edyty na chwilę obecną wygląda najsolidniej. Obecna edycja o niebo ciekawsza niż poprzednia.
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: tomiks78 »

witcher pisze:Jestem trochę zaskoczony, ale to właśnie drużyna Edyty na chwilę obecną wygląda najsolidniej. Obecna edycja o niebo ciekawsza niż poprzednia.
Zgadzam sie, coraz ciekawsze osoby "wpadaja" do Edyty druzyny .... Tylko martwi mnie jedno - czy w kolejnych etapach, kiedy wybor bedzie nalezal juz do samej Edyty - przez swoje zwichrowane poczucie rzeczywistosci - nie pozbedzie sie tych najlepszych osobowosci. Jak wiemy, nie tylko glos sie tutaj liczy ale i jakas sila przebicia, urok osobisty, charakter ... A jak dobrze pamietamy w poprzednich edycjach Edyta w kilku przypadkach stawiala na osoby, ktore pozniej przepadaly ....
Poczekamy - zobaczymy ...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: Flux »

Hitem odcinka i tak jest mina Edyty i pełen zdziwienia głos: "tu latają muchy" :lol3: No i jak Piasek próbując pozyskać uczestnika, którego i Edyta wabiła: "zrezygnuj z takiego prostego myślenia, że loczki..." i całus słany w kierunku Górniak. Szkoda, że nie zrobili wtedy zbliżenia na jej twarz, bo na pewno minę miała nietęgą :D
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: alternatywna »

Ale ten odcinek był fajny. To jest pierwsz edycje , gdzie podczas występów się nie nudzę i czekam na następne.
Chciałabym aby edycje wygrał ktoś z grupy Marysi.
A propo widzieliście jak piasek dowalił Marysi , kiedy ta walczyła o uczestnika - tylko urywek był , bo reszta za tydzień, ale było to tak
Marysia mówi,, Ja też komponuje'', a Piasek ale ja napisałem więcej hitów i ten śmiech publiki i Marysi. To był pocisk , ale dobrze ze sie nieobraża jak koleżanka obok.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: endeven »

oglądalność The Voice poszła w górę: http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/new ... Id,1889313
Drugą część programu obejrzało prawie 2,5 mln widzów.
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: Monalisa »

Słyszeliście może co to za piosenka leciała chyba Edyty w trakcie tego jak wybrała ja jako trenerkę Julia Bogdańska? (ostatnia uczestniczka na sam koniec, młodziutka 16 lat ) ?
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: max28 »

Monalisa pisze:Słyszeliście może co to za piosenka leciała chyba Edyty w trakcie tego jak wybrała ja jako trenerkę Julia Bogdańska? (ostatnia uczestniczka na sam koniec, młodziutka 16 lat ) ?
your high :-)
ODPOWIEDZ