The Voice Of Poland VI - bitwy

Edyta w szóstej edycji polskiego The Voice (2015).
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: betka »

Piter pisze:Gosia B charyzmą przebija tego chłopaka. Choćby nie wiem, jak się pocil, jest nudny i przezroczysty.

Edyta, zdaje się, że już niedługo strzeli Marysi minetę.
Wolałam kiedy Twoje komentarze były bardziej subtelne.

-- 17 paź 2015, o 23:49 --
KrzysiekF pisze:Również dałbym szansą Gośce. Z pewnością ciężko jej jeszcze wychodzić po depresji do ludzi. Otwierać się na ludzi. Ale ma to coś, a chłopocek jest taki czysty przeźroczysty.
Nie zgadzam się. Uważam, że ten utwór w ogóle nie był pod niego a jednak podołał.
Widać było, że to nie jest do końca jego stylistyka, ale zrobił co mógł, posłuchał uwag i za to naprawdę wielki szacunek. W trakcie występu naprawdę "wszedł" w ten kawałek, zaczął go czuć i to było naprawdę przyjemne.

Co do Gosi- przez cały występ wydawało mi się, że na siłę chce zaśpiewać prościej, ciszej niż powinna.
Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że równowaga (a może "kompromis") to droga do szczęścia.
Chętnie ściągnęłabym mp3 tego występu, bo przez czas trwania piosenki czułam wiatr we włosach i letnią bryzę ;-) jednak nie obraziłabym się, gdybym usłyszała trochę energii od Gosi (zwłaszcza w "Oh oh oh"!)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: Michael »

Dziwne są bitwy w tej edycji Voice'a - wielu ludzi, którzy zachwycili podczas przesłuchań w ciemno, w bitwach rozczarowuje.
Brawo dla Edyty za wybór Euphorii Loreen. Uwielbiam ten utwór! :walkman: ^^
Zachowanie i prezencję Edyty w tym odcinku również można zaliczyć do udanych.
Diva bardzo fajnie wyglądała zwłaszcza na warsztatach wokalnych: lekki makijaż, modny, lekki styl, wyglądała dziewczęco :hellobaby:. Tak powinna się ubierać w TVOP, zamiast przebierać się w kombinezony.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: Sebuch »

Bitwa Edyty i Marii świetna. Edyta pieknie operuje swoim głosem w takich klimatach. Było bardzo sensualnie.

Uwielbiam Edytę w tej edycji, Wyluzowana, naturalna, spontaniczna, ale stonowana. Nie pajacuje, nie popisuje się, nie aktorzy. Czuc swietne relacje z pozostałymi trenerami. Edyta - pomimo tej zachowawczosci - nie jest zimna i zdystansowana, ma poczucie humoru, żartuje, ale to jest w smacznym wydaniu, z klasą. Momentami jest też bardzo merytoryczna, surowa, bezpośrednia. Świetne są te jej opinie. Taką ją lubię.

ps. Ewka Farna wychwala na fejsie poziom muzyczny TVoP, dodała foto TV z Edzią :D
https://www.facebook.com/ewafarna/photo ... =3&theater
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: ediva »

KrzysiekF pisze:Również dałbym szansą Gośce. Z pewnością ciężko jej jeszcze wychodzić po depresji do ludzi. Otwierać się na ludzi. Ale ma to coś, a chłopocek jest taki czysty przeźroczysty.
Gosia leczy się z depresji i musi pokonać jeszcze wiele zblokowań w sobie jeśli chce śpiewać na scenie. Mam nadzieję, że udział w programie pomoże jej w walce z chorobą, a nie pogrąży jej psychicznie jeszcze bardziej. To wyjątkowa dziewczyna o wyjątkowym głosie, prawdziwa perełka tej edycji. Oby się nie poddała.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: baker »

A w którym miejscu Edyta zapomniała tekstu i wsparła ją Marysia? Głucha jestem, bo nie wiem, co jest konwencją, a co wpadką.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: addar »

fajny odcinek ja tez był wybrał córke kasprzykowej ten chłopaczyna powinien siedziec w domu i sobie podśpiewywać przy keybordzie....zero polotu. Dziewczyna MA GŁOS i potencjał i chyba o to chodzi w THE VOICE chodzi


ps :

a ja lubie że wrócił stary piter z cietym języczkiem a nie ten udawany pierdziel po jakiś środkach uspokojających :edi: <3
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: ray »

Podobało mi się zachowanie Edyty w ostatnim odcinku - była merytoryczna i ani razu nie powiedziała niczego głupiego.
Michael pisze:Dziwne są bitwy w tej edycji Voice'a - wielu ludzi, którzy zachwycili podczas przesłuchań w ciemno, w bitwach rozczarowuje.
Z tym się bardzo zgadzam. Ana Andrzejewska, Sara Girgis, Emilia Dębska, Gosia Bernatowicz - przecież na etapie "blindów" wszystkie cztery wypadły świetnie.
Wczoraj najlepszą bitwą w drużynie Edyty był pojedynek Natalii Świerczyńskiej z Emilią Dębską. Gosia i Daniel dostali piosenkę, która nie pasowała ani do niej, ani do niego. Z kolei panowie od "Napraw" Lemona przedobrzyli - Edyta miała rację, mówiąc, że to było zbyt aktorskie. Absolutnie nie zgadzam się z Baronem, że nie powinno się krytykować wykonawców za niewyraźną wymowę, złą dykcję, bo "jak się nie rozumie słów, to się je ściąga z internetu".
Wydaje mi się, że po wszystkich trzech bitwach Edyta dokonała właściwych wyborów.
Najlepiej wypadły wczoraj Kasia Malenda i Ola Turoń.
Za tydzień ma być bitwa Krzysztofa Iwaneczki z Piotrem Tłustochowiczem. Z jednej strony - po co Marysia akurat ich dobrała w parę, skoro wiedziała, że wtedy jednego z nich będzie musiała odstrzelić? Z drugiej strony, jedynym przeciwnikiem godnym Iwaneczki jest Tłustochowicz i jedynym przeciwnikiem godnym Tłustochowicza jest Iwaneczko. Ten, który przegra, i tak pewnie zostanie ukradziony.
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: adaś »

słyszeliście ,Edyta zaprosiła Eweliną Łuszczak do duetu na trasie :shock:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: Flux »

Tak. Miły gest z jej strony, choć fanem dziewczęcia nie jestem. Podoba mi się, jak Piasek gasi entuzjazm Edyty swoimi komentarzami :ha:
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: adaś »

Będzie NZ w Lublinie
http://party.pl/tv-show/edyta-gorniak-z ... -93585-r1/

-- 24 paź 2015, o 23:25 --

A piasek wiecznie skrzywiony ,przecież prawie wszystko krytykował. Ogólnie cały odcinek nudny ,tylko ta,,bitwa gigantów" od Marii zrobiła na mnie jakieś większe wrażenie no i może Joanna Reczyńska i Anna Kłys od chłopaków + ten duet w piosence Natalii Nykiel, reszta kiepsko.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: Nuklodem »

Flux pisze:Podoba mi się, jak Piasek gasi entuzjazm Edyty swoimi komentarzami :ha:
Piasek mówi to co myśli :D mi natomiast bardzo się podoba, jak Edyta na to reaguje bez żadnej zgryźliwości, naturalnie. Ogromnie mnie to cieszy widząc taką zdrową relacje między nimi, trenerami.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: ray »

Maciej Grenda przeszedł do odcinków live i to nawet bez konieczności walki w nokautach. Chyba musiał wpaść Piaskowi w oko.
Paweł Tymiński zaśpiewał "Nieznajomego". Edyta powiedziała, że to wykonanie było przepiękne. Mnie się to nie podobało, on śpiewał niewyraźnie. Może Edyta po prostu ma słabość do tej piosenki...
Jeśli chodzi o drużynę Edyty, to dokonała dobrych wyborów - z wyjątkiem ostatniego - zamiast Kasi powinna była przepuścić Olę Turoń. Natalia Świerczyńska wybrała sobie złą piosenkę - dla mnie "Przyjdzie taki dzień" Kasi Popowskiej to pomiot. Dobrze, że Edyta i Maria też nie cenią tego utworu.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: Piter »

A ja wolę Kasie od Oli i rozumiem decyzję Edyty. Zaskoczył mnie chłopak śpiewający Podsiadło. Piasek kręcący nosem po tym, jak z Marysią spaskudzili Phila Collinsa, to jakiś żart. Edyta wciąż chce strzelić choć palcowke Marii i jara się każdym chocby najgorszym wystapierdzieleniem jej uczestników. Taki wlazidupny sposób tworzenia relacji. Smutek.

-- 31 paź 2015, o 23:45 --
baker pisze:A w którym miejscu Edyta zapomniała tekstu i wsparła ją Marysia? Głucha jestem, bo nie wiem, co jest konwencją, a co wpadką.
Maria choćby puściła bąka, to Edyta powie, że chce ją ogrzać.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: baker »

ray pisze:Maciej Grenda przeszedł do odcinków live i to nawet bez konieczności walki w nokautach. Chyba musiał wpaść Piaskowi w oko.
Czy Piasek jest gejem? Skąd to wiadomo?

-- 1 lis 2015, o 00:03 --
Piter pisze:A ja wolę Kasie od Oli i rozumiem decyzję Edyty. Zaskoczył mnie chłopak śpiewający Podsiadło. Piasek kręcący nosem po tym, jak z Marysią spaskudzili Phila Collinsa, to jakiś żart. Edyta wciąż chce strzelić choć palcowke Marii i jara się każdym chocby najgorszym wystapierdzieleniem jej uczestników. Taki wlazidupny sposób tworzenia relacji. Smutek.

-- 31 paź 2015, o 23:45 --
baker pisze:A w którym miejscu Edyta zapomniała tekstu i wsparła ją Marysia? Głucha jestem, bo nie wiem, co jest konwencją, a co wpadką.
Maria choćby puściła bąka, to Edyta powie, że chce ją ogrzać.

O ktoś mi odpowiedział! Co prawda nie na temat, ale i tak miło. Dzięki :*
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice Of Poland VI - bitwy

Post autor: Piter »

Gayradar
ODPOWIEDZ