The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Edyta w szóstej edycji polskiego The Voice (2015).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: adaś »

Ale Edi ładnie dziś wygląda :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: ray »

To fakt. Edyta wygląda dzisiaj bardzo ładnie. Lubię ją w tej fryzurze. Podoba mi się też "tatuażowa" sukienka Młynkovej.
Napisałem tydzień temu, że fakt, że Maciej Grenda przeszedł do odcinków live i to nawet bez konieczności walki w nokautach, może świadczyć o tym, że po prostu wpadł Piaskowi w oko. Dzisiejsza decyzja Piasecznego jeszcze to potwierdza. Publika uwielbia Williama - śpiewał ostatni, a i tak zdążył przegonić liczbą uzyskanych głosów wszystkich tych, którzy śpiewali przed nim. Za tydzień William też pewnie dostanie najwięcej głosów, a Piasek odrzuci Tłustochowicza, by znów ocalić Grendę.
Drużyna Edyty wypadła słabiej od drużyny Andrzeja.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: karen »

:edi: jak milion dolców!!!

Niestety jej druzyna mega słabo- i jeszcze przeszła dzieczyna co spierniczyła wydaje sie nie jakas trudną piosenke Kowalskiej-a tekst popierniczyła na maksa,więc coś ma wspólnego z trenerką ;-)
Wykonanie NPOW koszmarne...
Julka dojdzie od Edzi do finału.
Druzyna Piaska zdecydowanue lepiej -Piotrek fajnie , ale za tydzień poleci.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: Michael »

Dziwiliście się tydzień temu, że Edyta puściła płazem nieprzychylne komentarze Marcina Czyżewskiego na swój temat, ale :edi: nigdy nie zawodzi w takich sprawach i mistrzowsko wsadziła go na minę wybierając mu swoją piosenkę :ha: , w której niestety poległ. Był bardzo daleki od wykonania Piotra Cugowskiego, który poradził sobie całkiem nieźle z NPOW.
Jestem pewien, że z tą małolatą - Julią Bogdańską Edyta dotrze do finału. A może nawet wygra z nią tę edycję. Dziewczyna ma w sobie coś co skupia uwagę: nie potrzebuje tancerzy, przyciągających wzrok strojów, czy nadmiaru świateł. Poza tym, ludzie lubią historie pod tytułem najmłodsza uczestniczka programu.
Edyta wygląda dzisiaj jak milion dolarów :hellobaby:.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2015, 21:35 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
alicjaanna
Make it happen
Make it happen
Posty: 118
Rejestracja: 18 mar 2014, 8:34
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Kielce

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: alicjaanna »

Dla mnie drużyna Edyty lepiej od Piaska, u niego jedynie ten Włoch na bardzo wysokim poziomie. U Edyty Julka piękna barwa głosu, najlepszy występ jako do tego momentu. Katarzyna Miśkowiec zasłużenie przeszła jest potencjał.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: niuto »

Te komentarze z Piaskiem są naprawdę żałosne. Dlaczego przy wyborach pozostałych trenerów nie pojawiają się insynuacje, że kierują się oni walorami wyglądu uczestników, a nie ich talentem? Rozumiem, że hetero jest zawsze merytoryczny i seksualność nie odgrywa żadnej roli przy jego wyborach a homo wybiera na podstawie tego co podpowiada mu nie głowa, lecz główka. Akurat MAciej (chłopak z gitarą) wypadł moim zdaniem lepiej niż ten od Hyżego czy dziewczyny, której imię też nie zapadło mi w pamięć.

Zgadzam się z tym, że drużyna Edyty na razie wypadła najsłabiej. Nie wiem co jest z tym Czyżewskim, ale przy wszystkich zachwytach nad nim ja jakoś nie potrafię się do niego przekonać. Werdyktu Edyty też nie łączyłbym z ta dziwna sprawą na facebooku, która, jak się okazało, była sfingowana.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: Kopaneek »

Uwielbiam, gdy Edyta wygląda jak... kobieta! :edi:
Wow, wow, wow! :szok: :lody:
Takiego stylu powinna trzymać się zawsze (co wiemy od czasów JOŚ).

A teraz mniej przyjemne: Edyta jest mistrzynią.
Mistrzynią w fatalnym doborze repertuaru.
Ani sobie, ani innym nie potrafi dobrać.
Teraz mamy to czarno na białym.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: Piter »

Wspaniali uczestnicy. Fan ta sty czni. U chłopaków to rodzeństwo z oazy. Nudne jak ch... ale zachwycajacy. U Marysi ten chłopak. Przypomina mi tego Igora, choć jest ladniejszy i zezowaty. Za to śpiewa tak jak Igor lub inszy uciekinier z psychoatryka. Jest w tym prawda. PRAW DA. I jakieś inne cuś.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: MacLean »

A mnie przeraził "słuch zbiorowy" telewidzów. Dziewczę z drużyny Edyty śpiewające Kowalską to po prostu zło! A przeszła pierwsza...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: Flux »

Edyta znowu dała swojemu uczestnikowi Nie proszę o więcej? :roll: Już jej ukochana Jagódka katowała ten utwór...
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: Bob »

:oops:
Flux pisze:Edyta znowu dała swojemu uczestnikowi Nie proszę o więcej? :roll: Już jej ukochana Jagódka katowała ten utwór...
Zaśpiewał jak amator , jakoś tak koślawo.Mam dziś fatalny sygnał w pracy.Obejrzę powtórkę może zabrzmi lepiej?
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: theshape »

Przeciez ten gostek od NPOW byl slaby, i zadna inna piosenka by mu nie pomogla, a Edyta nie bedzie za niego spiewac. Dobrze, ze odpadl teraz i nie zabieral innym miejsca.
Jesli chodzi o innych uczestnikow, to tez nie blysneli, sam program jest juz tak naladowany wszystkim i niczym, ze trenerzy nie maja czasu podrapac sie po nosie, nie mowiac o czyms innym.
Zgadzam sie, ze Edyta wygladala bardzo dobrze. Licze na to, ze przed koncem tej edycji choc raz cos zaspiewa.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: witcher »

Zupełnie się nie zgadzam, że drużyna Edyty wypadła najsłabiej. Moim zdaniem wypadła całkiem dobrze! I dobór repertuaru też był raczej trafiony. W porównaniu z tym, co zaserwował Andrzej Piaseczny swoim uczestnikom Edyta dała radę... To właśnie przez dobór repertuaru Piasek pogrążył Karolinę i o mały włos nie pogrążyłby Piotrka... U Edyty podobały mi się dziewczyny. Kasia Miśkowiec wcale nie zaśpiewała źle, bardzo muzykalna dziewczyna. Ana i Julka także bardzo pozytywnie.

Wkurza mnie jednak pewna prawidłowość, której nie da się nie zauważyć. Edyta raczej pozytywnie wypowiada się o uczestnikach z innych drużyn, a przynajmniej stara się wyłapywać pozytywy. Pozostali trenerzy (zwłaszcza Piasek) starają się jednak doczepić do czego tylko można jeśli chodzi o ludzi z drużyny :edi: . Jest to strasznie niemerytoryczne (ale mimo wszystko zdarza się ciągle). Ponad wszystko śmieszy mnie jak ktoś, kto nie potrafi śpiewać na żywo krytykuje młodych ludzi, którzy naprawdę fajnie wypadają. Andrzej, go home!

Trzymam kciuki za Anę, mam nadzieję, że się pięknie rozwinie w dalszych występach, bo głos ma niesamowity.
alicjaanna
Make it happen
Make it happen
Posty: 118
Rejestracja: 18 mar 2014, 8:34
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Kielce

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: alicjaanna »

witcher pisze:Zupełnie się nie zgadzam, że drużyna Edyty wypadła najsłabiej. Moim zdaniem wypadła całkiem dobrze! I dobór repertuaru też był raczej trafiony. W porównaniu z tym, co zaserwował Andrzej Piaseczny swoim uczestnikom Edyta dała radę... To właśnie przez dobór repertuaru Piasek pogrążył Karolinę i o mały włos nie pogrążyłby Piotrka... U Edyty podobały mi się dziewczyny. Kasia Miśkowiec wcale nie zaśpiewała źle, bardzo muzykalna dziewczyna. Ana i Julka także bardzo pozytywnie.

Wkurza mnie jednak pewna prawidłowość, której nie da się nie zauważyć. Edyta raczej pozytywnie wypowiada się o uczestnikach z innych drużyn, a przynajmniej stara się wyłapywać pozytywy. Pozostali trenerzy (zwłaszcza Piasek) starają się jednak doczepić do czego tylko można jeśli chodzi o ludzi z drużyny :edi: . Jest to strasznie niemerytoryczne (ale mimo wszystko zdarza się ciągle). Ponad wszystko śmieszy mnie jak ktoś, kto nie potrafi śpiewać na żywo krytykuje młodych ludzi, którzy naprawdę fajnie wypadają. Andrzej, go home!

Trzymam kciuki za Anę, mam nadzieję, że się pięknie rozwinie w dalszych występach, bo głos ma niesamowity.
Zgadzam się z Tobą. Piasek, a nawet Maria wyłapują najdrobniejsze niedociągnięcia( może nawet ich nie ma) u drużyny Edyty, natomiast dla swoich mają same superlatywy, co nie jest prawdą. Nastawiają w ten sposób negatywnie publiczność wobec drużyny :edi: . Podczas gdy Edyta stara się każdego zawodnika pochwalić, u każdego można znaleźć coś pozytywnego. Dlatego Piasek nie podoba mi się w tym programie, jest nieszczery i nieobiektywny. Z drużyny Edyty też mi się podoba Ana, Julia ma bardzo ładną barwę i mocny głos. Podoba mi się też Kasia Miśkowiec wg mnie ma jeszcze duży potencjał.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI -Live

Post autor: addar »

jestem dumny z edyty, dumny ze poznała się na pozerstwie tego "Krzysia" od Marysi i nie omieszkała mu tego wytknąc. Chłopak ma ewidentnie największy talent i powinien tę Edycję wygrać ale do tej pory myślałem że to typ improwizatora który spiewa całym sobą( takich lubie najbardziej) ale po dzisiejszym(btw. świetnym wykonie) wiem że to bardziej typ wyrachowanego perfekcjonisty w stylu Celne Dion. Miał wszystko obcykane co do joty, kazdy dźwięk, każdy melizmat te podwójne zakrecenie mikrofonem totalnie straciło efekt za drugim razem, zgadzam się z Edytą- przekombinował. Czy to źle ? NIE ale jakoś ciężej mi będzie teraz uwierzyć w wyśpiewywane w niego emocje

Juz bardziej mnie zauroczył ten drugi chłpaczek od Marysi.... naturalny. muzykalny, nie wymuszony
:-)

ten tleniony okularnik tez dał rade w jej portrecie :smile:

Z druzyny Edki to tylko ta 16-latka, bo ma duży potencjał i szanse że wyrosnie z niej niezła piosenkarka :-)

Osobiście uważam że Edyta dobiera swietne piosenki....
wciąż uważam że nudnaway "normals" z drużyny edyty powinien wrócic do pracy na 8 h etacie ale po tuningu wiz4runku nie wyglądał już tak bardzo przezroczyście i anwet nie zmasakrował justina!!
ODPOWIEDZ