The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Edyta w szóstej edycji polskiego The Voice (2015).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: KrzysiekF »

Oglądam MBTM i nie wierzę, Natalia Lubrano poszła znów do Show ?

Widać Voice nic nie pomógł 8) ( a była w finałowych lajfach)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: MacLean »

Widocznie słuchać o wielkiej karierze przed sobą lubi bardziej, niż ją robić :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Flux »

Strasznie przykre, że ktoś kto wydał 3 świetne albumy z zespołem i jeden solo, zbierał rewelacyjne recenzje zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie, brał udział w przeróżnych festiwalach, muzycznych wydarzeniach i istnieje na scenie od wielu, wielu lat musi biegać od programu do programu.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: niuto »

Dopiero dziś obejrzałem Voica. I w zasadzie jedna decyzja tylko mnie zaskoczyła. Jak można było wybrać ten przeciętny duet zamiast dać szansę Ani Kłys? Nie twierdze, że spośród tego rodzeństwa chłopak nie ma talentu, ale mimo wszystko byli lepsi. Natomiast kiedy do akcji wkraczała siostra - rozczochrana i dziwnie rozedrgana - nasuwała się tylko jedna emocja - żenada.

Jak mi przykro, ze nikt nie może znowu pojeździć po Piasku, bo Maciej przeszedł głosami widzów :D
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: MacLean »

Maciek to bardzo dobra odpowiedź na gusta tej licznej części publiczności, która lubi sobie popatrzeć i nie ma wielkich wymagań muzycznych :) Wolałbym go widzieć na scenie bardziej niż Brzozowskiego czy Hyżego, bo to wokalista podobnego talentu, ale bez przekonania, że umie więcej, niż umie.
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Rad. »

Ta edycja to ogólnie jakaś porażka... Te występy na żywo tak bardzo nietrafione, że aż przykro słuchać. Ogólnie sama formuła programu jest beznadziejna. Pamiętam Asteye Dec i Anię Kłys (ale ją jeszcze z xfactora)... Resztę nazwisk już zapomniałem!

Co do występu drużynowego... O jakie to było zapominalne. Edyta spoko, jednak bez szału - ale to raczej wina piosenki, której po prostu nie lubię.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: strzalka21 »

Jak można oglądać to g.ó.w.n.o wiedząc jaki poziom reprezentują zagraniczne vojsy :roll:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: ray »

niuto pisze:Jak mi przykro, ze nikt nie może znowu pojeździć po Piasku, bo Maciej przeszedł głosami widzów :D
Nikt po Piasku nie jeździł, co najwyżej zwracał uwagę, że był wybitnie nieobiektywny. :-)
Jetem zdania, że w najbliższym odcinku wszyscy trenerzy powinni podzielić swoje głosy po równo między dwoje swoich półfinalistów i to wyłącznie od widzów powinno zależeć, kto zaśpiewa w finale. Ale tak nie będzie.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: niuto »

Nikt po Piasku nie jeździł, co najwyżej zwracał uwagę, że był wybitnie nieobiektywny. :-)
Mozesz używać eufemizmów jeśli chcesz. Zwał jak zwał, ale publiczność wytrąciła zwracającym uwagę oręż z rąk :) Jak się okazuje Maciej może się podobać nie tylko Piaskowi - ciekawe, że decyzja Barona i Tomsona nie spotkała się z takimi reakcjami. Tomsonowi pewnie wpadł w oko braciszek, a Baronowi siostrzyczka...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: MacLean »

strzalka21 pisze:Jak można oglądać to g.ó.w.n.o wiedząc jaki poziom reprezentują zagraniczne vojsy :roll:
Dla Edyty?
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Nuklodem »

Adam Lambert będzie Gościem Specjalnym Voice of Poland TVP!!!
Wokalista wystąpi na naszej scenie, będzie kibicował uczestnikom jako ekspert w dziedzinie śpiewu, a może nawet wcieli się w rolę Trenera?
Oglądajcie w sobotę o 20.05! ‪#‎Live‬ ‪#‎VoiceofPoland‬
Prosto z FB Voice of Poland TVP

Zapowiada się fajnie tylko liczę na występ z jakimiś high notes w przypadku tego pana :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Piter »

ray pisze:
niuto pisze:Jak mi przykro, ze nikt nie może znowu pojeździć po Piasku, bo Maciej przeszedł głosami widzów :D
Nikt po Piasku nie jeździł, co najwyżej zwracał uwagę, że był wybitnie nieobiektywny. :-)
Jetem zdania, że w najbliższym odcinku wszyscy trenerzy powinni podzielić swoje głosy po równo między dwoje swoich półfinalistów i to wyłącznie od widzów powinno zależeć, kto zaśpiewa w finale. Ale tak nie będzie.
Może jestem uprzedzony, ale gdy w pierwszej edycji Piasek przepuszczal to beztalencie Rafała, co teraz jest nawet sławny, też myslalem, że na niego leci. Podobnie jak Kayah na swojego uczestnika. Nie wiem czemu Tomson i Baron przepuszczają tę oaze, ale poziom tej edycji jest tak mizerny, że nie ma to większego znaczenia.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: baker »

Piter pisze: poziom tej edycji jest tak mizerny, że nie ma to większego znaczenia.

Nom, brakuje Arka Kłusowskiego, Sarsy, Gienka Loski, Natali-tej-od-Joplin, Bednarka czy kogoś z podobnym charakterystycznym stylem. Reszta z talenszołów rozmyła się gdzieś... ...eś ...eś ...eś...


A jeszcze Dawid Podsiadło, on też się udał. Na 15 lat miażdżenia umysłów telewidzów w sobotnie wieczory, to chyba nie za wiele?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: endeven »

Najsłabsza drużyna Piaska.
Grupowe wykonanie kulawego "Hero" kiepskie. Edyta również niczym nie błysnęła.
Genialny Tobiasz. Świetny Iwaneczko. Jego profesjonalizm i własny styl to jest to, czego się na scenie pożąda. Nie musi się oczywiście każdemu podobać, o to też chodzi, by budzić mieszane uczucia.
Halinka jako muzyczny gośc specjalny to nieporozumienie. Biedna piosenka. Biedna wokalistka.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Piter »

baker pisze:
Piter pisze: poziom tej edycji jest tak mizerny, że nie ma to większego znaczenia.

Nom, brakuje Arka Kłusowskiego, Sarsy, Gienka Loski, Natali-tej-od-Joplin, Bednarka czy kogoś z podobnym charakterystycznym stylem. Reszta z talenszołów rozmyła się gdzieś... ...eś ...eś ...eś...


A jeszcze Dawid Podsiadło, on też się udał. Na 15 lat miażdżenia umysłów telewidzów w sobotnie wieczory, to chyba nie za wiele?
Wg mnie Osinskiej, Sikory, potem długo dlugo nic, potem Arek i kropka. Bez reszty mógłbym się obejść.
ODPOWIEDZ