The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Edyta w szóstej edycji polskiego The Voice (2015).
ODPOWIEDZ
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Robik »

Przez swój dobór punktów, Edyta zadecydowała, że jej drużyna zajmie 4 miejsce w finale :? . 3 miejsce zajmie William, 2 miejsce Tobiasz i 1 miejsce Iwaneczko.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Kopaneek »

alicjaanna pisze:
Castias pisze:No i co z tego, ze Ana odpadnie pierwsza? Zasłużyła sobie, żeby zaśpiewać w finale, wypadła dziś super. I powiem wam, że cieszę się, że Edytę tak naprawdę nie obchodzi poparcie smsowe i miejsce w finale lecz oryginalność i umiejętności.
brawo, też tak myślę
Temat "dobry humor" jest w innym dziale forum.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: niuto »

Przez swój dobór punktów, Edyta zadecydowała, że jej drużyna zajmie 4 miejsce w finale
A jaka różnica, które miejsce zajmie? :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: ray »

niuto pisze:Skoro zasady dają trenerom prawo do rozdzielenia głosów uczestnikom to czemu niby Edyta miała obowiązek rozdzielić je po równo? Od początku widać, że Edyta ma słabość do Any i nie widzę w tym nic złego.
A ja widzę. To jest program dla widzów - widzowie TVP płacą abonament, z którego również opłacane są gaże dla trenerów, mają więc prawo oczekiwać, że trenerzy będą szanować ich opinie, a nie przepychać do finału swoich ulubieńców. Wszyscy jurorzy powinni byli podzielić punkty 50 : 50, ale nikt tego nie zrobił (zresztą tydzień temu napisałem, że właśnie tak będzie) i najbardziej "nie po równo" punkty podzieliła Edyta.
Dla przypomnienia:
pierwszy live - w głosowaniu widzów Julia zajęła pierwsze miejsce, zaś Ana - albo trzecie, albo czwarte, albo piąte;
drugi live - w głosowaniu widzów Julia zajęła pierwsze miejsce, zaś Ana - albo drugie, albo trzecie;
trzeci live - w głosowaniu widzów Julia zajęła pierwsze miejsce, zaś Ana drugie.
Edyta przepchnęła Anę do finału, mimo że we wszystkich odcinkach na żywo telewidzowie woleli Julię. I to jest niesprawiedliwe. Oczywiście Ana też ma talent, nie podważam tego i jej też życzę jak najlepiej. Przede wszystkim życzę jej tego, żeby za tydzień Edyta, dziękując jej za kilka miesięcy wspólnej pracy, za emocje, za piękno, nie dodała też, że jest to ich ostatnie spotkanie. :-) Skoro tak ją uwielbia, niech zatrudni ją u siebie jako chórek. :-)
Piasek dzisiaj się zrehabilitował. :-) Na szczęście to William jest w finale. Choć gdyby to od Edyty zależało, w finale wystąpiłby Maciek. :roll:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: niuto »

Wszyscy jurorzy powinni byli podzielić punkty 50 : 50,
Jak to powinni, skoro zasady jasno mówią, że nie muszą rozdzielać po równo :)

A co do abonamentu i widzów? Jak się nie podoba to niech nie oglądają. Też mi argument. Przepraszam, ale takie dokładne analizowanie tego typu rzeczy i pisanie w wielkich emocjach co kto powinien zrobić trochę mnie śmieszy :) Jeśli ktokolwiek z finalistów ma zrobić karierę to ją zrobi niezależnie od zajętego miejsca. No i dla jasności:

Cieszę się, że Edyta wsparła Anę! Czuję, że pieniądze z mojego abonamentu nie poszły na marne i będę mógł spać spokojnie.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: kamil87 »

niuto pisze:
Wszyscy jurorzy powinni byli podzielić punkty 50 : 50,
Jak to powinni, skoro zasady jasno mówią, że nie muszą rozdzielać po równo :)

A co do abonamentu i widzów? Jak się nie podoba to niech nie oglądają. Też mi argument. Przepraszam, ale takie dokładne analizowanie tego typu rzeczy i pisanie w wielkich emocjach co kto powinien zrobić trochę mnie śmieszy :) Jeśli ktokolwiek z finalistów ma zrobić karierę to ją zrobi niezależnie od zajętego miejsca. No i dla jasności:

Cieszę się, że Edyta wsparła Anę! Czuję, że pieniądze z mojego abonamentu nie poszły na marne i będę mógł spać spokojnie.

Nie rozumiesz chyba o co chodzi, ray wspomniał o tym, że Julka w każdym głosowaniu zajmowała pierwsze miejsce,a Ana jedne z ostatnich, stąd więcej jest widzów w przeciwieństwie do ciebie, którzy wolą Julkę niż Anę. Z szacunku do widzów mogłaby chociaż dać 55-45, tak jak inni jurorzy, ale Edytka uważa jak zawsze, że wszystko wie najlepiej. Ona w każdej edycji kosztem lepszego głosu/ciekawszej osoby, którą lubią widzowie wybiera potencjał, największy wg niej rozwój, a jak się to potem kończy wszyscy wiemy.

Dając 60-40 dała jasny sygnał, że chce Anę w finale, więc nie wiem po co te łzy? Bo chciała dać jeszcze mniej Julce ale serce ją ściskało ?

A dzisiejszy wygląd Edyty - tragedia i jak usiadła obok Lamberta to wyglądała jak tandeciara ;/

W ogóle zauważyliście, że uczestnicy Edyty grupy zwracają się do niej "Pani Edyto", w innych grupach chyba wszyscy mówią sobie po imieniu, tylko u Edyty takie tytułowanie.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Robik »

niuto pisze:
Przez swój dobór punktów, Edyta zadecydowała, że jej drużyna zajmie 4 miejsce w finale
A jaka różnica, które miejsce zajmie? :)
Taka różnica, że gdyby inaczej podzieliła punkty, do finału weszła by Jula, a wtedy była by i szansa na 1 miejsce ;).
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: alternatywna »

Nie odnieśliście wrażenia że Edyta zachowywala się jak zaczasóe JOŚ. Fryzura bardzo podobna , wychudzona twarz , skakanie po fotelach , nieokrzesane potoki łez , pierw placz smęt i lament ale zaraz euforia i szybko na fotel do Adama.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2015, 11:20 przez alternatywna, łącznie zmieniany 1 raz.
Castias
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2014, 15:44
Lokalizacja: podlasie

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Castias »

Mnie tymczasem nie obchodzi miejsce w finale, natomiast nie mogę się już doczekać jak Ana wypadnie z Edytą w duecie w finale :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: MacLean »

Flux pisze:
MacLean pisze:Oj Marysiu, Oj Edyto: udawać, że ten cover Crazy in love Ana sobie sama wymyśliła to naprawdę niełanie...
(...)
Edyta zaznaczyła przecież, że to wersja Beyonce.
O, pardon. Sprawdziłem. To tylko Marysia nie wiedziała. Mea culpa.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: niuto »

Taka różnica, że gdyby inaczej podzieliła punkty, do finału weszła by Jula, a wtedy była by i szansa na 1 miejsce ;)
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Pytałem o to, jaka różnica, które miejsce w finale zamie uczestniczka Edyty. Czy doprowadzenie uczestnika do zwycięstwa daje jakiś ogromny splendor jurorowi? Przekłada się na sprzedaż płyt albo na pieniężną nagrodę? Nie zauważyłem. Tydzień po finale większość ludzi i tak zapomni nazwisko zwycięzcy. Dlatego nie przeżywajcie jak mrówki.... 8)

-- 22 lis 2015, o 12:25 --
Nie rozumiesz chyba o co chodzi, ray wspomniał o tym, że Julka w każdym głosowaniu zajmowała pierwsze miejsce,a Ana jedne z ostatnich, stąd więcej jest widzów w przeciwieństwie do ciebie, którzy wolą Julkę niż Anę. Z szacunku do widzów mogłaby chociaż dać 55-45
Ależ rozumiem o co chodzi. Ja już kilkukrotnie powtórzyłem. Takie sa zasady programu i Edyta mogła rozdzielić głosy 20% do 80%. Z zażaleniami proszę do twórców oryginalnej edycji. Zresztą przewaga Julii w głosowaniu widzów nad Aną też nie była jakoś ogromnie miażdżąca. Edyta uszanowała więc zdanie dużej części widzów, jeśli już wysuwamy takie argumeny.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Robik »

niuto pisze:
Taka różnica, że gdyby inaczej podzieliła punkty, do finału weszła by Jula, a wtedy była by i szansa na 1 miejsce ;)
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Pytałem o to, jaka różnica, które miejsce w finale zamie uczestniczka Edyty.
Choćby taka, że daje satysfakcję uczestnikowi, że się wygrało, no i jest kilka nagród ;).
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Bob »

Kompromitujący podział procentowy w werdykcie, zachowanie , którego nie ogarniam umysłem.Ten odcinek oglądałem z zażenowaniem , może nawet nie zdziwiły mnie potoki łez , teatralna. fałszywa egzaltacja a la Charamza, ale właśnie przeważył kolejny strzał w kolano , zarówno w doborze repertuatu , wieśniackiej stylizaji z piórami , fryzurze u małolaty-taki pewnie był zamysł jutorki- odstrzelić dorastającą konkurencję .Tak to odebrałem, może tak trzeba było właśnie zrobić, zgodnie z góry ustalonym przez produkcję TVP - podziałem miejsc w finale
Ana nie ma jakicholwiek szans w finale....
Słucham od tyg. japońskiej edycji cd Adama Lamberta -swietna popowa produkcja.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: Michael »

Nie dziwię się, że mało kto w tym programie, na etapie przesłuchań w ciemno wybiera drużynę Edyty. Ona traktuje swoich podopiecznych w 100% subiektywnie, przez pryzmat własnych sympatii i "widzimisię".
Dla przykładu, Maria Sadowska potrafiła być obiektywna w półfinale i do finału zabrała ze sobą uczestnika wokalnie lepszego i mającego większe szanse na zwycięstwo mimo, że mentalnie i muzycznie było jej bliżej do Kasi Malendy. Szkoda, że Diva tego nie potrafi :roll:.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice Of Poland VI - odcinki "live"

Post autor: MacLean »

Naprawdę przesadzacie. Takie prawo jurora. Im lepszy konkurs, tym więcej znaczenia nabiera "widzimisię". Na Chopinowskim to dopiero panują "niesprawiedliwości". I jest standardem, że jury ma w nosie publiczność, która w pewnym sensie też utrzymuje jurora :] Piosenka Grzeszczak pokazała, że młoda ma problem ze śpiewaniem po polsku i powinna nad tym popracować.
ODPOWIEDZ