VOTING

Oddajemy głosy na Edytę.
ODPOWIEDZ
Nex
Make it happen
Make it happen
Posty: 187
Rejestracja: 08 kwie 2006, 11:26
Ulubiony album: KaŻdy jaki jest
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Wrocław

Edyta w Strefie Gwiazd TVP

Post autor: Nex »

W programie Strefa Gwiazd można głosować na największy przebój Sylwestrowego koncertu Dwójki.
Głosować można pod tym linkiem:

http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-roz ... zd/ranking

Edyta w dwóch utworach: "to nie tak jak myślisz" oraz "Rolling on the river" w trio.
:)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: VOTING

Post autor: milencia1992-mk »

No to głosujemy na trio, bo TNTJM nie ma szans :P
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: VOTING

Post autor: Niekonwencjonalny »

milencia1992-mk pisze:No to głosujemy na trio, bo TNTJM nie ma szans :P
Za Twoją radą zagłosowałem na trio, ale okazuje się, że to właśnie "To nie tak jak myślisz" prowadzi! Ma 22,58% głosów! :D
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: VOTING

Post autor: milencia1992-mk »

Fani Maryli i Beaty działają z większym opóźnieniem :D
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: VOTING

Post autor: Mona. »

Nex pisze:"Rolling on the river" w trio.
Ta piosenka nosi tytuł "Proud Mary" ;)

Proponowałabym głosować na TNTJM, ma więcej głosów, łatwiej będzie wyjść na prowadzenie.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: VOTING

Post autor: Marecki »

Złote Kropy Onetu
Wystartował plebiscyt "Złote Kropy", w którym w internetowym głosowaniu użytkownicy Onetu wybiorą gwiazdy i najważniejsze hity ostatniej dekady polskiego show-biznesu. Przedstawiciele redakcji rozrywki Onetu nominowali pięciu kandydatów w każdej z dwunastu kategorii związanych z filmem, telewizją, muzyką i grami komputerowymi. Ostatecznego wyboru najlepszych z najlepszych dokonają internauci. Laureatów poznamy 21 lutego.

Głosowanie w konkursie odbywa się na stronie konkursu (zlotekropy.onet.pl) poprzez oddanie głosu w internetowej sondzie. Każdy zwycięzca otrzyma statuetkę Złotej Kropy. W serwisie dostępny jest już pierwszy klip promujący kategorię "Elektra". Kolejne będą się pojawiać co 2 dni. Kandydatów do nagród nominowało jury złożone z dziennikarzy serwisów rozrywkowych Onetu: Paweł Kostrzewa - szef redakcji OnetMuzyka, Dagmara Romanowska - wydawca OnetFilm, Sabina Kolasa (pomysłodawczyni i koordynator plebiscytu), Aleksander Król - redaktorzy OnetFilm oraz Kamila Lachowska, Paweł Gaik - redaktorzy OnetMuzyka.

- "Minęła pierwsza dekada XXI wieku, w czasie której wiele się wydarzyło w polskimshow-biznesie. Internetowy plebiscyt "Złote Kropy" jest pierwszym w polskiej sieci podsumowaniem, tego co działo się w ostatniej dekadzie w polskim show-biznesie. Na stronie rankingu wiele cennych informacji o nominowanych,zdjęć, materiałów wideo i quizów. Oczywiście decydujący głos w rankingu mają nasi użytkownicy, których gorąco zapraszam do głosowania i wspólnej zabawy" - mówi Ula Majewska, szefowa rozrywki w Onecie.

Niebanalne kategorie plebiscytu "Złote kropy":

Elektra - największa kobieca osobowość popkultury Nominowane: Anna Mucha, Doda, Grażyna Torbicka, Maria Peszek i Martyna Wojciechowska.

Superhero - największa męska osobowość popkultury Nominowani: Wojciech Mann, Kuba Wojewódzki, Jurek Owsiak, Szymon Majewski, Borys Szyc.

Serialowy odlot - najlepszy serial Nominowani: Kasia i Tomek, Ranczo, Pitbull, Niania, Miodowe Lata.

Blockbuster - najlepszy film Nominowani: Wojna polsko-ruska, Dzień Świra, Testosteron, Wesele, Katyń.

Kiss Kiss Bang Bang - największy ekranowy romans Nominowani: Kasia i Tomek, Nigdy w życiu!, Wojna polsko-ruska, M jak miłość, Magda M.

Szwarccharakter - największy czarny charakter ekranu Nominowani: Bronisław - Marcin Dorociński ("Rewers"), Dziabas - Marian Dziędziel ("Dom zły"), Lucjan Boheme - Andrzej Chyra ("Komornik"), Wójt - Cezary Żak ("Ranczo"), Prezes - Robert Więckiewicz ("Zero").

HitSzoł - Najlepsze telewizyjne show Nominowani: Mam talent!, Taniec z gwiazdami, Big Brother, Jaka to melodia?, Idol.

Diabolic team - najlepsze jury programu rozrywkowego Nominowani: Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Małgorzata Foremniak ("Mam talent!"); Michał Piróg, Agustin Egurrola, Weronika Marczuk-Pazura ("You Can Dance"); Robert Leszczyński, Elżbieta Zapendowska, Jacek Cygan, Kuba Wojewódzki ("Idol"); Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska, Rudi Schubert ("Jak oni śpiewają?"); Piotr Galiński, Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović ("Taniec z gwiazdami").

Mistrz ciętego języka - najbardziej wygadana gwiazda Nominowani: Kuba Wojewódzki, Doda, Karolina Korwin-Piotrowska, Wojciech Mann, Michał Figurski.

Party dekady - najlepsza impreza masowa Nominowani: Heineken Open'er, Era Nowe Horyzonty, Przystanek Woodstock, Plus Camerimage, Off Festival.

Number one - najlepszy utwór muzyczny Nominowani: Wilki - "Baśka", Strachy na lachy - "Dzień dobry kocham cię", Hey - "Cisza, ja i czas", Krzysztof Krawczyk i Edyta Bartosiewicz - "Trudno tak (razem być nam ze sobą...)", Myslovitz - "Acidland".

Timekiller - najlepsza gra Nominowani: Wiedźmin, Call of Juarez, Painkiller, Two World 2, Xpand Rally.

/Media news
Głosowanie w sondzie na stronie http://zlotekropy.onet.pl/naj_jury.html
Na razie wygrywa Mam talent, za nim Idol, TZG i YCD. JOŚ na ostatnim miejscu :ha:
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: VOTING

Post autor: milencia1992-mk »

Jaka to melodia :P
Ankieta po prawej stronie

http://www.tvp.pl/rozrywka/teleturnieje/jaka-to-melodia
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: VOTING

Post autor: witcher »

Z przyzwyczajenia wszedłem na stronę Radia Atut i trochę się zdziwiłem, bo po wypadnięciu z piosenką "Teraz Tu", Edyta wróciła na listę. A z jakim utworem, to już sami zobaczcie:
http://www.radio-atut.de/index.php?choice_nr=91

Oczywiście głosujemy :) Chyba :P
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: VOTING

Post autor: Marek »

Nie rozumiem dlaczego Edyta Górniak feat. Sweet Noise - Nie było jest jako nowość? Chyba coś im się pokręciło :lol:

Głosujemy :D
http://www.radio-atut.de/index.php?choice_nr=91
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: VOTING

Post autor: Dobi »

witcher pisze:A z jakim utworem, to już sami zobaczcie:
http://www.radio-atut.de/index.php?choice_nr=91
To się obudzili to ośmiu latach :lol3:
Ja tam głosuję! "Nie było" było przez bardzo długi czas moim ulubionym kawałkiem Edyty. Mimo tego, że mało tam śpiewa i nie jest jej utworem :d
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: VOTING

Post autor: endeven »

Dobi pisze:
witcher pisze:A z jakim utworem, to już sami zobaczcie:
http://www.radio-atut.de/index.php?choice_nr=91
To się obudzili to ośmiu latach :lol3:
Ja tam głosuję! "Nie było" było przez bardzo długi czas moim ulubionym kawałkiem Edyty. Mimo tego, że mało tam śpiewa i nie jest jej utworem :d
mało tam śpiewa?? a to dobre, to glaca we własnym utworze właśnie mało śpiewa:)
to jeden z najlepszych kawałków "Edyty". Takich mogłoby byc więcej w jej karierze:)
Awatar użytkownika
weronika9494
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 211
Rejestracja: 30 maja 2010, 1:50
Lokalizacja: ...

TOPolki 2011 ranking najpiękniejszych Polek

Post autor: weronika9494 »

Edyta znajduje się teraz na 12 miejscu w rankingu najpiękniejszych Polek :edi: . Można głosować tutaj : http://facet.wp.pl/kat,1027379,pid,1313 ... g2011.html
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: TOPolki 2011 ranking najpiękniejszych Polek

Post autor: sexuality »

weronika9494 pisze:Edyta znajduje się teraz na 12 miejscu w rankingu najpiękniejszych Polek :edi: . Można głosować tutaj : http://facet.wp.pl/kat,1027379,pid,1313 ... g2011.html
Głos oddany, ale raczej nie ma, co głosować. Wiadomo, ze fani Dody się sprężyli :lol3:

W temacie: zostało ok. 30 minut głosowania na Złotych Przebojach. Kto może, niech Edi wspomoże ;)

http://zloteprzeboje.tuba.pl/zloteprzeb ... 02194.html
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: VOTING

Post autor: KrzysiekF »

15 pozycja w Złotych :)
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: VOTING

Post autor: sexuality »

KrzysiekF pisze:15 pozycja w Złotych :)
to spadliśmy o 4 miejsca :( widocznie szykują się na drugi singiel, bo Edyta miała się pojawić w studiu związku z jakąś premierą (wiec pewnie chodzi o nowa piosenke)
ODPOWIEDZ