Consequences -> głosujemy

Oddajemy głosy na Edytę.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: endeven »

Mnie to nie zraża. Wiadomo, że jest różnie, kwestia indywidualnego podejścia danego radiowca... XXI wiek..

Ja tam wierzę, że znajdzie się choć kilka osób/stacji, które dobrowolnie się zainteresują, po prostu. Może coś z tego wyjdzie.

My chcemy działać, więc po prostu nie podcinajcie Nam skrzydeł:]

Wysyłamy dalej na podstawie świetnego wykazu Sex,
i nie odpuszczamy w Polsce! Radio Zet, SLP i inne!
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:11 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: sexuality »

Nikt a przynajmniej ja nie myślalam o robieniu z "CQ" hita za granicą. Znam realia.
Założenie było tylko jedno, aby piosenka była grana od czasu do czasu poza granicami kraju.
Czy to coś da? Zobaczymy... Próbować zawsze można.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: DAAMI »

co to za zamieszanie z tym całym Radiem Camerun ?

czyli Nasza praca daje rezultaty ? :)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, 19:32 przez DAAMI, łącznie zmieniany 1 raz.
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:10 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: sexuality »

My tu o "CQ" piszemy, a w Radiu Fama "Nie Zapomnij" na 1 miejscu.

http://www.radiofama.com.pl/?id=fun&action=ba

Dodam, że piosenka jest tam pół roku na liście
kamroll7
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:40
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: On The Run
Lokalizacja: Wrocław

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: kamroll7 »

Niestety Chris ma racje. Takim prawem rządzą się polskie radia. Jeżeli wytwórnia/menager wynegocjują kontrakt ze stacją radiową, wtedy utwór ma szanse na stanie się hitem. Radio utwór często emituje, do ludzi on dociera, zaczyna im się podobać, szukają teledysku/informacji, ostatecznie kupuję płytę, przychodzą na koncerty. Takie koło. A gdy zabraknie hitu, to wszystko się sypie. Na dobrą sprawę to nie słuchacze wybierają hity, a radio narzuca słuchaczom.

Oczywiście można próbować, jak najbardziej, ale sami nie damy rady. Bez promocji radia Edyta hitu mieć nie będzie.
Awatar użytkownika
Mateusz_
Hope for us
Hope for us
Posty: 32
Rejestracja: 10 mar 2012, 8:48
Ulubiony album: E·K·G
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Poznań

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: Mateusz_ »

Ja mam wielką satysfakcję z tego, że udało mi się porozumieć z radiem z Kamerunu i że, mimo braku wsparcia finansowego dla rozgłośni, "Consequences" poleci tam od czasu do czasu. Fenomenalnie wręcz, cieszę się, że mogłem choć w drobnym elemencie pomóc międzynarodowej promocji aktualnego singla Edyty, bo w tej chwili mamy już Belgię, Kosowo i... Kamerun. A dodam, że jeszcze jedna z rozgłośni w RPA chciałaby download singla...
DAAMI pisze:DAAMI napisał(a):
co to za zamieszanie z tym całym Radiem Camerun ?

czyli Nasza praca daje rezultaty ?
Taak, "Consequences" najnowszą propozycją radia Cameroun! :)
Nasza praca więc przynosi jakiś efekt, czy ktoś już ogarnął mailing do krajów z Azji? :-D


Edit: I kolejny news, jedna z rozgłośni radiowych w Maroko wyraziła chęć promocji singla, tylko prosiła o podesłanie płytki z utworem na adres, który wskazali. :)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, 22:04 przez Mateusz_, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: Matiz99 »

sexuality pisze:Matiz99 liczymy na Ciebie. Jeśli istnieje taka możliwość to wstaw ogólny link do tematu to jeszcze raz rozesłałabym e-maile, bo faktycznie nie mają skąd pobrać singla :(
Dobrze wiesz że nie istnieje taka możliwość :-)

Swoją drogą, dziwne że nie prowadzono takich działań promocyjnych z OTR które miało by znacznie większe szanse (w końcu puszczali clip za granicą beż żadnej promocji) tylko męczy się z takim gniotem jak CQ :PP
Awatar użytkownika
Emil45677
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 04 lip 2012, 17:32
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything, Linger
Lokalizacja: Polska

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: Emil45677 »

Chwała wam za to co robicie. No i mnie w zasadzie też bo także wysyłałem maile do zagranicznych stacji radiowych heh :D. Mam nieco bardziej ukierunkowany punkt widzenia dotyczący promocji Edyty za granicą... otóż moim zdaniem powinniśmy uderzyć w te stacje które grały singiel "Impossible", no i ewentualnie te które grały single z albumu "Edyta Górniak". Na pierwszy ogień proponuję radio MDR 1 Thuringen gdzie Edyta była nawet gościem w 2003 roku... tylko jest mały problem gdyż ja kompletnie nie znam niemieckiego i nie wiem skąd wziąć adres e-mail tej rozgłośni. Gdyby ktoś pomógł byłoby super :). Dotarłem do tej strony i nie wiem który adres mailowy wybrać: http://www.mdr.de/mdr-thueringen/kontak ... 60d05.html
Nie mam pojęcia w którym studiu była Edyta a tam są podane różne... chyba że ja coś źle rozumiem heh :). Z góry dziękuję za pomoc... Może ktoś z was pamięta zagraniczne stacje radiowe które grały kiedyś Edytę?

I jeszcze takie krótkie słowo ode mnie... To jest wstyd żeby fani potrafili lepiej wypromować singiel artysty niż jego asystenci/pracownicy. Oni tam chyba nic nie robią oprócz wysłania singli do stacji radiowych... a jak powszechnie wiadomo to także u nich dość wyraźnie nawala bo nie wszystkie stacje dostały singiel "CQ". Edyta także popełniła wielki błąd nie wybierając dużej wytwórni muzycznej - Promocja wyglądała by wtedy zupełnie inaczej bo duża wytwórnia miała by odpowiednie środki finansowe na promocję. Gdyby tylko Edyta zgłosiła się do wielkiej wytwórni ta na pewno nie odmówiła by współpracy. Powiem nawet więcej... Edyta jak artystka która wydała już dwa międzynarodowe albumy ma na tyle korzystne CV by postarać się o kolejny międzynarodowy kontrakt...ale nic samo nie przyjdzie... no chyba że fani ją tak wypromują że w końcu jakaś globalna wytwórnia się nią zainteresuje :).
Matiz99 pisze: Swoją drogą, dziwne że nie prowadzono takich działań promocyjnych z OTR które miało by znacznie większe szanse (w końcu puszczali clip za granicą beż żadnej promocji)
Tutaj muszę się zgodzić... gdyby "On The Run" miało zagraniczną promocję i to nie przez fanów ale gdyby było oficjalnie promowane w Europie przez Edytę to mógłby wyjść z tego niezły "smash hit" jak to mówią :).
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, 21:34 przez Emil45677, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: Blur »

Nositorba chciał od nas wykaz stacji radiowych w Polsce, teraz sex zrobiła wykaz stacji na świecie.
Armia fanów Edyty jest mała, ale jakże zawzięta.

A Diva siedzi przed swoim Mackiem, wpiernicza dropsy i pada ze śmiechu spoglądając jednocześnie na swój rachunek bankowy i dział Voting naszego kochanego tak nie lubianego przez nią forum.
Chociaż najwięcej ubawu ma Diva nr 2 - Wieczorek, w końcu to on zgarnia waszą pensję.
Mimo wszystko rządzicie!!!!!
Szacun <3 <Wszystkie Serca dla Was>
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: theshape »

Ja pierdykam, za chwile beda grac CQ w zagranicznych stacjach radiowych, a u nas lipa. :shock: :D
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:09 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: theshape »

Zal, naprawde zal Edyty i jej glosu. Szkoda jednak, ze nie zainteresowala sie wieksza wytwornia. :roll:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: KrzysiekF »

Super na miejscu Edyty wykorzystałbym ten sukces i wydał płytę w Maroko oraz Kamerunie :) Tylko nie wiem jak Edyta pogodzi aranżacje nowej rezydencji ze światową karierą. Czyżby znów Edyta wybrała ciepło rodzinne zamiast kariery międzynarodowej , która jak piszecie stoi już u progu Edyty... 8)
ODPOWIEDZ