Consequences -> głosujemy

Oddajemy głosy na Edytę.
ODPOWIEDZ
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:09 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mateusz_
Hope for us
Hope for us
Posty: 32
Rejestracja: 10 mar 2012, 8:48
Ulubiony album: E·K·G
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Poznań

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: Mateusz_ »

Edit: I kolejny news, jedna z rozgłośni radiowych w Maroko wyraziła chęć promocji singla, tylko prosiła o podesłanie płytki z utworem na adres, który wskazali. :ha:
Dobrze, zatem pomału możecie zaglądać na stronę radia ECR z RPA, podrzucę jeszcze ich profil Facebookowy: https://www.facebook.com/eastcoastradio. Wydaje mi się, że w tym przypadku współpraca będzie wyglądała całkiem OK, ale zobaczymy. :) Jeżeli chodzi o Maroko to się okaże, ale możecie nadzorować Radio Anwarock. Na odzew z pozostałych kolonii francuskich i nie tylko czekam. :-D

PS.
Natomiast muszę z przykrością powiedzieć dla chętnych którzy ambitnie głosują w naszym krajowym SLiP'ie, że jutro w południe wyjeżdżam i dostęp do internetu będę miał w niedzielę wieczorem bądź też w poniedziałek rano, więc wtedy dopiero będę mógł dostarczyć formularz. Jeżeli nie chcecie czekać, możecie swoje głosy wysyłać po prostu w treści maila, sam tak kiedyś wysyłałem, więc nie ma problemu.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, 22:06 przez Mateusz_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: KrzysiekF »

lado pisze:
theshape pisze:Zal, naprawde zal Edyty i jej glosu. Szkoda jednak, ze nie zainteresowala sie wieksza wytwornia. :roll:
Fufff, chyba zartujesz. Interesowaly sie chyba wszystkie, ale Eda postanowila zrobic wszystko sama. Nie winie jej, ale to jednak (jednak..) nie byl dobry pomysl.
Pamiętam podniete na forum i newsy o EMi, Universalu i prawie pewnej na 99 % SONY :lol3: Najlepszy był kolega , który dałby sobie rękę uciąć że Anaconda to firma Hirka Wrony :lol3:
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:09 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: KrzysiekF »

Dystrybucja była ok, płyty w Empikach mówiły WEŹ MNIE z każdego rogu...Nie ma ma już chyba lepszej promocji jak ekspozycja płyty na półkach za kasjerami... :lol3:
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: abcd »

Edyta wybrała? Raczej - Edyta nie miała wyboru. Jeśli nagrałaby materiał naprawdę godny Jej talentu, to wytwórnie same by się o nią biły. A teraz kogo mają promować? Wokalistkę, która nagrała średni album i zamiast go promować pierdo** trzy po trzy w fakcie? Edyta to nie Houston, żeby sobie na takie coś pozwolić. Mogła być. Może będzie kiedyś... Ale jedyny ratunek to naprawdę totalne zniknięcie z mediów, nagranie genialnej płyty i powrót pełną parą - powrót muzyką, a nie życiem!
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: theshape »

lado pisze:
theshape pisze:Zal, naprawde zal Edyty i jej glosu. Szkoda jednak, ze nie zainteresowala sie wieksza wytwornia. :roll:
Fufff, chyba zartujesz. Interesowaly sie chyba wszystkie, ale Eda postanowila zrobic wszystko sama. Nie winie jej, ale to jednak (jednak..) nie byl dobry pomysl.
Nie zrozumiales mojego postu. Napisalem: szkoda, ze [ EDYTA ] nie zainteresowala sie wieksza wytwornia, a nie wytwornia Edyta.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: Blur »

KrzysiekF pisze:Dystrybucja była ok, płyty w Empikach mówiły WEŹ MNIE z każdego rogu...Nie ma ma już chyba lepszej promocji jak ekspozycja płyty na półkach za kasjerami... :lol3:
Za którą też trzeba zapłacić, EMPIK sam z siebie nic nie wystawi by waliło po oczach klientowi.
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:09 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: endeven »

Ok,
Zaczyna mnie wkurzać to, że z każdego wątku co niektórzy chcą robić śmietnik. Chcecie się nabijać w ten swój nieudolnie złośliwy i pseudo błyskotliwy sposób to róbcie to tam, gdzie już stęchlizną wieje i kopci. To jest dział VOTING dla tych, którzy tu głosują, przekazują sobie newsy i wzajmnie sobie pomagają, nawet jeśli niektórzy zrozumieć tego nie potrafią. Mam nadzieję, że przeniesiecie swoje tyłki wątek dalej. Dziękuję.

Co jest śmiesznego w Kamerunie, Kosowie? Belgia też łechta Wasze poczucie humoru? Typowe klepanie jęzorem by dopiec. W imię czego?

Na każdy poruszony tu temat, o wytwórniach, o promocji, o lepszym gorszym singlu, o albumie - już się wypowiadałem, a jeśli zechcę to uczynić, to zrobię to jeszcze raz - ale nie w tym wątku.

A MY walczymy sobie dalej, choćby dla własnej satysfakcji.
Choć CQs nie należy do mych ulubionych utworów z płyty, mam silne przekonanie, że jesli dzięki tej akcji cokolwiek minimalnego się wydarzy poza krajem to tylko z pożytkiem dla następnych nagrań.

Moje głosy oddane na dziś. Do jutra!
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: sexuality »

Głosujemy


SLIP - 43 miejsce (głosowanie e-mailem -> [email protected]
Głosujemy na maksymalnie 20 dowolnych piosenek, oprócz tych, które były już kiedyś na liście i z niej wypadły. Trzem najbardziej ulubionym piosenkom można przyznać po 2 punkty, reszta otrzymuje po 1 punkcie.

Strefa.fm - PROPOZYCJE
http://strefa.fm/strefa/lista/

Radio ZET - PROPOZYCJE
http://www.radiozet.pl/Programy/Lista-P ... -Radia-ZET
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:róbcie to tam, gdzie już stęchlizną wieje i kopci
Mamy przenieść się na fb Edyty? :o

Niech każdy robi co chce - jedni ślą maile, drudzy żartują.
Awatar użytkownika
Mateusz_
Hope for us
Hope for us
Posty: 32
Rejestracja: 10 mar 2012, 8:48
Ulubiony album: E·K·G
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Poznań

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: Mateusz_ »

Emil45677 pisze:Chwała wam za to co robicie. No i mnie w zasadzie też bo także wysyłałem maile do zagranicznych stacji radiowych heh :D. Mam nieco bardziej ukierunkowany punkt widzenia dotyczący promocji Edyty za granicą... otóż moim zdaniem powinniśmy uderzyć w te stacje które grały singiel "Impossible", no i ewentualnie te które grały single z albumu "Edyta Górniak". Na pierwszy ogień proponuję radio MDR 1 Thuringen gdzie Edyta była nawet gościem w 2003 roku... tylko jest mały problem gdyż ja kompletnie nie znam niemieckiego i nie wiem skąd wziąć adres e-mail tej rozgłośni. Gdyby ktoś pomógł byłoby super :). Dotarłem do tej strony i nie wiem który adres mailowy wybrać: http://www.mdr.de/mdr-thueringen/kontak ... 60d05.html
Nie mam pojęcia w którym studiu była Edyta a tam są podane różne... chyba że ja coś źle rozumiem heh :). Z góry dziękuję za pomoc... Może ktoś z was pamięta zagraniczne stacje radiowe które grały kiedyś Edytę?
Ja znam stosunkowo niemiecki, ale powiem Ci, że nie mam pojęcia gdzie by tu uderzyć z informacją do nich. Na tej stronie w dziale "Kontakt" jest tylko formularz kontaktowy do specjalistów i tak jak pisałeś kilkanaście maili do różnych studii nagraniowych, a nad każdym informacja o korespondencie tam pracującym. Ogólnego maila nie znalazłem, więc w tej sytuacji jedyna możliwość to porozsyłać informację wszędzie gdzie to możliwe... Chociaż ja spróbowałbym na Twoim miejscu przez ten formularz zgłoszeniowy, bo w tym przypadku na 100% dostaniesz jakąś odpowiedź, więc napisz ewentualnie w mailu, że "nie jesteś pewien z kim się w tej sprawie skontaktować, ale...". :) Takie jest moje zdanie. :-D


A powiedzcie mi, bo kojarzy mi się, że Edyta była kiedyś na jakiejś większej liście przebojów w RPA z jakimś singlem (chyba WYCBtM). Idzie to gdzieś sprawdzić, są jakieś źródła na to? Może ktoś coś pamięta, co to była za lista (jeżeli w ogóle była), gdzie, kiedy, etc? :)
Awatar użytkownika
D4m14N^^
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 24 sie 2011, 22:37
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: zachodniopomorskie :)

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: D4m14N^^ »

Ja znam bdb niemiecki - jestem do dyspozycji, podajcie maila i mniej więcej treść wiadomości.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences -> głosujemy

Post autor: sexuality »

W dniach 18 - 22 sierpnia wyjeżdżam na urlop, więc zwracam się do Was z prośbą
o uaktualnianie notowań z "CQ".

Proszę o pomoc jak i wyrozumiałość.

Zamieszczam także wczorajszy wpis, na wypadek gdyby został przeoczony ;)

Głosujemy


SLIP - 43 miejsce (głosowanie e-mailem -> [email protected]
Głosujemy na maksymalnie 20 dowolnych piosenek, oprócz tych, które były już kiedyś na liście i z niej wypadły. Trzem najbardziej ulubionym piosenkom można przyznać po 2 punkty, reszta otrzymuje po 1 punkcie.

Strefa.fm - PROPOZYCJE
http://strefa.fm/strefa/lista/

Radio ZET - PROPOZYCJE
http://www.radiozet.pl/Programy/Lista-P ... -Radia-ZET

Pozdrawiam,
sexuality :)
ODPOWIEDZ