Zagraniczne Media muzyczne

Promujemy Edyte

Oddajemy głosy na Edytę.
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: mike »

Słuchajcie ...
W związku z wypuszczeniem przez Edyte nowego singla "CQ" proponuje abyśmy MY jako wierni fani Divy E.G

Zorganizowali sie i zaczeli dodawac do propozycji , do róznych "Zagranicznych" ; portali , stacji radiowych i telewizyjnych , Nowy utwór Edyty ...

a nóż widelec jakas zacznie ją grać
piosenka jest Hitowa i tu nie ma o czym gadac , teledysk zapowiada sie na mega CZAD
TU MACIE sTACJE RADIOWE DO DODAWANIA PROPOZYCJI , Z CZASEM BEDE POWIĘKSZAĆ LISTE


BBC RADIO - BRITISH
[email protected] ----- NA TEN EMAIL MOZNA PRZESYLAC PROPOZYCJE



NME BRITISH RADIO
[email protected] ----- TU MOZNA PRZESYLAC ZAPYTANIE CZY ZAGRAJA CQ




CAPITAL FM lONDON
http://www.capitalfm.com/london/contact/ -----Tu mozna wyslac wiadomosc z zaptaniem czy mogli by zagrac CQ



RADIO PUNJAB – BRITISH RADIO ----- tu to samo co wyzej
http://www.radiopunjab.com/contactus.php



PRL RADIO LONDON - polskie radio londyn - mozna wyslac email z propozycją
[email protected]



Radio the mountain /Waszyngton w USA ---mozna wysłac propozycje przez formularz kontaktowy
http://www.1037themountain.com/Contact- ... ng/4077361



JACK FM USA ---mozna wysłać zapytanie czy zagraja singiel poprzez maila
[email protected]




Greckie radio KISS --- mozna wysłać zapytanie czy zagrają singiel przez Email
[email protected]



Irlandzkie radiio "iradio" ---- mozna wysłać zapytanie czy zagrają singiel poprzez maila
[email protected]



radio heart UK------- mozna wysłać zapytanie czy zagrają singiel poprzez maila
[email protected]
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 22:22 przez mike, łącznie zmieniany 11 razy.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: ja30 »

bym pomogl ale nie znam Landrynkowej Divy-jedyna jaka chodzi mi po glowie to Doda i Mandaryna
jak by to byla pomoc dla Edyty to owszem dla innych nie
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: pijej1 »

Dobry pomysł Mike tylko powiedz dlaczego akurat MY mamy odpie...lać całą robotę przy...Asów Landryny? Oni rzeczywiście są tylko od dźwigania siatek? :shock:
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: mike »

nie oni są od układania włosów a ja chce aby CQ smigalo po calym swiecie
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Flux »

Fantazja widzę dopisuje :lol3: Działajta, ja do tego ręki nie przyłożę. Żadnej innej części ciała zresztą też.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: sexuality »

Ja radzę pomóc Edycie najpierw w naszych rozgłośniach, a potem brać się za pozostałe kraje.
Nikt nie puści w ciemno utworu za granicą, jeśli we własnym bagienku olewają divę.
Spis polskich rozgłośni w wątku do "CQ" dodałam. Są tam wszystkie najpotrzebniejsze e-maile.

Teraz to lepiej ZETkę przycisnąć do grania, "CQ" nie ma w propozycjach i jeśli tak dalej pójdzie to ZETka z pewnością nie puści dalej utworu.
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: abcd »

sexuality, obawiam się, że jeśli Edyta nie sypnię kasą albo nie załatwi tego inaczej to CQ nie będzie hitem w Zetce, chociaż mogłoby być... Sablewska jako wypromowała TT, który RMF i ZETKA męczyły kilka razy dziennie.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: BAdam »

Flux pisze:Działajta, ja do tego ręki nie przyłożę.


To po co siedzisz na tym forum... Tylko by krytykować?

Ja bardzo chetnie sie przyłoże do tego, tylko musicie podac mi kontakty, e-mail'e do tych zagranicznych stacji radiowych.

W Polsce nie spodziewam się wiekszego sukcesu tej piosenki, bo Edyta u nas jednak jest mega negatywnie odbierana nie przez muzyke tylko osobowość i wizerunek.

A i dosyc mam tego #CIACH#*ego RadiaZet. Oni maja to kompletnie w dupie, ją i jej piosenkę. Tylko się jarają jak do nich Eda wpadnie i sypnie jakąś głupote... Taka jest prawda, no i oczywiście o sypnięcie jakiejś większej kaski, tak jak to było w przypadku Teraz Tu
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Flux »

A po co Edyta wydaje single? Żeby ich później nie promować? Artysta powinien się tym zajmować, ja nie będę tracić czasu, żeby Edyta znowu zrobiła wyj**kę. Poza tym ta piosenka nie istnieje w Polsce a Wy chcecie od razu świat podbijać. Masakra.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: BAdam »

Flux pisze:A po co Edyta wydaje single? Żeby ich później nie promować? Artysta powinien się tym zajmować, ja nie będę tracić czasu, żeby Edyta znowu zrobiła wyj**kę. Poza tym ta piosenka nie istnieje w Polsce a Wy chcecie od razu świat podbijać. Masakra.


Jesli chodzi o ta piosenkę, to Edyta narazie dobrze ją promuje... Mieliśmy Lato Zet i Dwójki , Oficjalną premierę w RadioZet, Pytanie na sniadanie i jeszcze będzie Sabat Czarownic. Więc jak sam widzisz jest tego naprawdę dużo, jak na Edytę i innych artystów
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Flux »

Jak na Edytę jest więcej niż dobrze z promocją, ale doświadczenie nakazuje przypuszczać, że ona za chwilę odpuści. Edyta ma słomiany zapał a ja jej wyręczać nie będę. Fani już nagrywają teledyski za swoją idolkę, niedługo będą za nią udzielać wywiadów, występować zamiast niej i nagrywać nowe albumy. Uważam, że nie warto się męczyć dla Edyty i za Edytę. To jej zadanie.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: sexuality »

abcd pisze:sexuality, obawiam się, że jeśli Edyta nie sypnię kasą albo nie załatwi tego inaczej to CQ nie będzie hitem w Zetce, chociaż mogłoby być... Sablewska jako wypromowała TT, który RMF i ZETKA męczyły kilka razy dziennie.
Z "Teraz Tu" było też trochę inaczej. Premiera była zarówno w RMF FM jak i Esce. Zetka nie od razu zagrała ten utwór. Początkowo "TT" poleciało od czasu do czasu, a dopiero później się zaczęło rozkręcać.
Moim zdaniem Edyta powinna robić również premiery w RMF FM z uwagi na fakt, że stacja ta ma największe grono odbiorców. Z drugiej jednak strony odkąd RMFka została wykupiona przez grupę Bauer zeszła na psy.
O Radiu ZET nie wspomnę. Jeszcze rok temu playlista tej stacji była o wiele ciekawsza, różnorodna. A teraz? W ciągu godziny mało jest nowości, za to pełno starych klasyków, które są w po kilka razy w dzień w dzień powtarzane.

Dziwi mnie, że Edyta nie postarała się o dobrą premierę w RMF MAXXX czy Esce, ale może trzeba poczekać na klip to się rozkręci. Tak naprawdę wiele jest czynników, które mają wpływ na granie utworów.
Kasa ma znaczenia, ale nie w każdej stacji. Czasami decydują kontakty między Artystą, Wytwórnią, a Dyrektorami, a czasami prośby Fanów lub kwestia upodobań DJ-ów czy szefów.

-- Dodano: 26 cze 2012, o 12:00 --
Flux pisze:Jak na Edytę jest więcej niż dobrze z promocją, ale doświadczenie nakazuje przypuszczać, że ona za chwilę odpuści. Edyta ma słomiany zapał a ja jej wyręczać nie będę. Fani już nagrywają teledyski za swoją idolkę, niedługo będą za nią udzielać wywiadów, występować zamiast niej i nagrywać nowe albumy. Uważam, że nie warto się męczyć dla Edyty i za Edytę. To jej zadanie.
Flux masz dużo racji, jednak z drugiej strony to nie do końca jest tak, że Edyta nic nie robi.
Owszem zaprzepaściła totalnie "Nie zapomnij", lecz przy każdym singlu jakąś premierę radiową jednak organizuje. Są wizyty w studiu najczęściej ZETki. w DDTVN lub Pytaniu na Śniadanie pod tym względem nie jest źle. Przeważnie jak jest nowość w rozgłośniach to mało Artystów decyduje się na taki krok, a Edyta jednak przychodzi do rozgłośni, parę słów powie i też to inaczej wygląda.

Głównym problemem jest Jej niezależność artystyczna. Mała wytwórnia - Anaconda ma małe możliwości. Edyta do tego nie koncertuje, nie występuje za często w TV ze swoimi nowymi piosenkami. Ostatnio ok trochę się poprawiło, ale poczekajmy jak przyjdzie lipiec, sierpień i inne miesiące. Tu potrzebna jest trasa koncertowa, projekty związane z muzyką a nie rozczulanie się nad własnym życiem prywatnym.

I zanim jednak komuś przyjdzie do głowy rozsyłanie e-maili zagranicę to poczekajcie na teledysk. Bez tego nie da rady
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Dobi »

Flux pisze:Działajta, ja do tego ręki nie przyłożę.
Ja również a i myślę, że zdecydowana większość tego forum.
Niech Edyta pokaże, że zależy jej na muzyce, niech wykaże trochę kreatywności.

"Consequences" to jeden z najgorszych singli jakie Edyta wydała kiedykolwiek, a tym bardziej nie zamierzam go wspierać po olaniu "Nie zapomnij".
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Flux »

No i to jest problem. Edyta nawet jak już zorganizuje premierę radiową czy telewizyjną to 5 minut pierdzieli o wakacjach w Tybecie i Allanku, a o singlu jak dobrnie do 30 sekund to wielki sukces. PROPORCJE i CELOWOŚĆ DZIAŁAŃ. Fajnie, że w końcu coś ruszyło, zagrała nowe piosenki, ale tą machinę ona musi rozruszać. Wiemy, że jej nastawienie zawaliło już masę projektów. Przede wszystkim brak koncertów niszczy wszystko.

Consequences zagrała dwa razy, ale za każdym razem było coś spartolone. Ludzie siedzący przed telewizorem widzieli playback i Edytę drącą się do wyłączonego mikrofonu a ostatnio, jak ścigała się z podkładem. Zarówno za pierwszym jak i za drugim razem fatalnie to wyszło. Ludzi nie interesuje kto zawinił, bo dla nich zawsze nawalił wykonawca. Także wymarzone premiery to nie były. Jak będę widział pełne zaangażowanie Edyty, to ją wspomogę. Nie wcześniej.
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Mona. »

Chcecie wypuścić "Consequences" za granicę? :ha: Z czym do ludzi?
Radzę trochę poczytać, zainteresować się i zobaczyć, jaką muzykę polskich artystów doceniają za granicą i o kim piszą tam artykuły. Na pewno nie znajdziecie tam dyskotekowych beatów, które mogłaby zrobić pierwsza lepsza gwiazdka. Podobne koszmarki pewnie każdy w swoim kraju ma i więcej im nie potrzeba.
ODPOWIEDZ