Edyta w plebiscycie Telekamery
: 10 lis 2014, 12:08
Edyta nominowana...
Rusza osiemnasta edycja plebiscytu TeleKamery, kolejna bez nominacji dla kanałów TV. Tym razem w 11 kategoriach widzowie mogą głosować na swoje ulubione programy, seriale oraz ulubionych aktorów i dziennikarzy. Głosowanie tylko za pomocą wiadomości SMS. Kto otrzymał nominację?
W nowym wydaniu magazynu Tele Tydzień (w sprzedaży od 10 listopada 2014 roku) redakcja ogłosiła pełną listę nominowanych w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2015. W tegorocznej edycji można oddać głos na swoich ulubieńców w 11 kategoriach.
Głosowanie potrwa do 22 stycznia 2015 roku i odbywać się będzie wyłącznie za pomocą SMS-ów, dzięki którym czytelnicy Tele Tygodnia po raz kolejny będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 9 lutego 2015 roku i będzie transmitowane przez program 2 TVP. Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane w 8. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 16 lutego 2015 r.).
W Plebiscycie nie biorą udziału stacje tematyczne, gdyż w tej kategorii redakcja sama przyzna statuetki za wybitne osiągnięcia telewizyjne w 2014 roku.
Telekamery 2015 - nominacje:
Aktorka:
1. Agnieszka Dygant
2. Joanna Kulig
3. Barbara Kurdej-Szatan
4. Joanna Moro
5. Małgorzata Socha
6. Danuta Stenka
7. Katarzyna Żak
Aktor:
1. Leszek Lichota
2. Antoni Pawlicki
3. Piotr Polk
4. Przemysław Sadowski
5. Michał Żebrowski
Serial:
1. O mnie się nie martw
2. Prawo Agaty
3. Przyjaciółki
4. Ranczo
5. Świat wg Kiepskich
Serial paradokumentalny:
1. Dlaczego ja?
2. Na sygnale
3. Szpital
4. Malanowski i partnerzy
Osobowość telewizyjna:
1. Szymon Hołownia i Marcin Prokop
2. Michał Olszański
3. Karol Strasburger
4. Tadeusz Sznuk
5. Ewa Wachowicz
Prezenter informacji:
1. Jarosław Gugała
2. Piotr Kraśko
3. Jarosław Kuźniar
4. Maciej Orłoś
5. Beata Tadla
Prezenter pogody:
1. Agnieszka Cegielska
2. Bartek Jędrzejak
3. Jarosław Kret
4. Marzena Sienkiewicz
5. Paulina Sykut
Komentator sportowy:
1. Przemysław Babiarz
2. Mateusz Borek
3. Jacek Laskowski
4. Wojciech Zawioła
Program rozrywkowy:
1. MasterChef
2. Rolnik szuka żony
3. Taniec z gwiazdami
4. The Voice of Poland
Juror:
1. Baron i Tomson
2. Agnieszka Chylińska
3. Edyta Górniak (SMS o treści TK.L3 na numer 7265. Koszt 1 SMS: 2,46 zł /z VAT/)
4. Kora
5. Joanna Krupa
Muzyka:
1. Ewa Farna
2. Sylwia Grzeszczak
3. LemON
4. Margaret
5. Perfect
/źródło Media2.pl/