Grateful - głosujemy!

Oddajemy głosy na Edytę.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: KrzysiekF »

Fani i sympatycy Edyty na serio nie mają siły , żeby wprowadzić Edytę do Trójki? szok...

Chyba jest gorzej z postrzeganiem E jako wokalistki niż myślałem. Wchodzą kompletnie nie znani szerzej artyści , a Edyta nie może. Wszyscy kłapią w grupach Edzi serduszka i na tym się kończy. Klawiatura przyjmie wszystko.

Smutne, ale niestety po części sama na to zapracowała.
alicjaanna
Make it happen
Make it happen
Posty: 118
Rejestracja: 18 mar 2014, 8:34
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Kielce

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: alicjaanna »

KrzysiekF pisze:Fani i sympatycy Edyty na serio nie mają siły , żeby wprowadzić Edytę do Trójki? szok...

Chyba jest gorzej z postrzeganiem E jako wokalistki niż myślałem. Wchodzą kompletnie nie znani szerzej artyści , a Edyta nie może. Wszyscy kłapią w grupach Edzi serduszka i na tym się kończy. Klawiatura przyjmie wszystko.

Smutne, ale niestety po części sama na to zapracowała.
Bzdura, nigdy nie uwierzę, że Natalia Szroeder(trzecie miejsce na liści RFM :ha: ) ma większe poparcie niż Edyta. We wszystkich notowania przed i na eliminacjach Edyta miała dwa razy więcej głosów. Były głosowania na Afterparty Szroedrer miała zawsze miejsce na końcu. Na Yuotube też niesamowita oglądalność ponad półtora miliona. To są przekręty wytwórni muzycznych, menadżerów i może pracowników radia.
Piszesz, że Edyta zapracowała, chyba dlatego bo nie manipuluje głosami, wyświetleniami. Widocznie trzeba oszukiwać, cóż taki chory kraj
Ostatnio zmieniony 11 mar 2016, 19:49 przez alicjaanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: KrzysiekF »

:lol3: pisałem o Trójce...daleko mi do oceny polityki RMF i ZET.

W LP3 głosuje widocznie grupa kilkudziesięciu Fanów , to jest za mało...
alicjaanna
Make it happen
Make it happen
Posty: 118
Rejestracja: 18 mar 2014, 8:34
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Kielce

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: alicjaanna »

KrzysiekF pisze::lol3: pisałem o Trójce...daleko mi do oceny polityki RMF i ZET.

W LP3 głosuje widocznie grupa kilkudziesięciu Fanów , to jest za mało...
Myślisz, że fani innych artystów głosują w trójce, tylko Edyty nie :ha: Listy są ustawione, tak jak wielkiej loterii ministerstwa skarbu rządu PO, okazało się że główną nagrodę samochód, wygrała koleżanka osoby która organizowała konkurs :ha: :ha:
Trójka, RFM ZET to dla mnie nic wiarygodnego
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: KrzysiekF »

Cała Polska jest ustawiona, ale PIS nas Wybawi.
alicjaanna
Make it happen
Make it happen
Posty: 118
Rejestracja: 18 mar 2014, 8:34
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Kielce

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: alicjaanna »

KrzysiekF pisze:Cała Polska jest ustawiona, ale PIS nas Wybawi.
Chyba nawet PIS nie pomoże, niestety
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: MacLean »

A które tym razem zajęła miejsce?

Trudno oprzeć się wrażeniu, że ktoś te głosowań kreatywnie interpretuje ;( Jakże to możliwe, że na praktycznie anonimów oddano by więcej głosów niż na Edzia? :(
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: Wojtuś »

Dziś jedno miejsce wyżej niż w zeszłym tygodniu czyli 52.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: endeven »

Bo Trójka to lista kultowa, o to, żeby się tam znaleźć pewni artyści się zabijają i dopingują swoich własnych fanów do głosowania. Zachęcają, przypominają. Wiedzą, że warto się mobilizować właśnie tam. Nie mówię o artystach z głównego nurtu broń boże, tu jest inny target odbiorców. Ważny dla nieco ambitniejszych wykonawców. Stąd mało znani, przy dużej mobilizacji i świadomowości wagi tej listy, potrafią się spiąć. Mnóstwo "trójkowych" artystów, często wypływającyhc na ich liście, nieźle się potem sprzedaje na Olisie.

Moim zdaniem nie ma tu żadnego oszustwa i manipulacji. Tydzien temu #53 miejce (wyżej niż Your High doszło). Duża była w tym zasługa linku, któy Edyta umieściła na fb. W tym tygodniu tego nie zrobiła (więc z pewnością przypadkowi głosujący z zeszłego tygodnia) nie powtórzyli głosowania. Mimo tego dziś jest awans na #52 miejsce. Trochę się jednak bardziej spięliśmy i jesteśmy jeszcze bliżej. Nie ma co załamywac rąk, tylko głosować i namówić parę osób z rodziny i przyjaciół :)

Na pewno Edyta zapracowała sobie bytnością w plotkarskim i celebryckim świecie. Wiemy, jaki to ma odbiór dla słuchacza trójki... Nie pomaga też system głosowania, gdzie można oddać 10 głosów. Wątpię, by był duży procent osób poza fanami Edyty, którzy wcisneliby do 10tki Edytę... Gdyby liczył się tylko 1 głos, nie byłoby takiego problemu.

Pamiętajmy też, że obecnie w trójce na liście nie ma podwójnych pozycji, wiele lat temu tak było, ż e w poczekalni kilka miejsc okupowały 2 utwory, więc miezy 31 a 50 miejscem bhyło więcej niż 20 piosenek. W czasach LOving You (49 miejsce) to jeszcze obowiązywało. aktualnie nie ma remisów.

W tym tygodniu jest też słabszy zestaw nowości, potencjalnie wyprzedzających Edytę, więc idealny tydzień by się udało :)

Inna sprawa, młode pokolenie fanusiów nie do końca zdaje sobie sprawę z wagi Trójki i zwyczajnie nie chce im sie zakładac konta..

krążą na fb takie wypoowiedzi, że "za dużo roboty"...

ja się nie poddam :)

-- Dodano: 12 mar 2016, o 00:56 --

tzn na pewno nie poddam się w momencie, gdy jesteśmy aż tak blisko. Nie wiem, czy kiedyś taka sytuacja sie powtórzy, wiec spinamy dupki :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: MacLean »

Wojtuś pisze:Dziś jedno miejsce wyżej niż w zeszłym tygodniu czyli 52.
Jest progres, :censored: :lol3:
endeven pisze:Inna sprawa, młode pokolenie fanusiów nie do końca zdaje sobie sprawę z wagi Trójki i zwyczajnie nie chce im sie zakładac konta..

krążą na fb takie wypoowiedzi, że "za dużo roboty"...
To rzeczywiście dziwne, że nie wzięli się do roboty, widząc jakim tyranem pracy jest nasza bogini 8P
Nie minął tydzień od preselekcji, a Edytka już zdązyła wstawić filmik z Somerhalderem. O teledysku ni słowa, a przecież coś do TVP wysłać musiała (tak zrozumiałem Wasze słowa). Co to za problem przedstawić goo fanom? :roll: Zaczynam się bać, że ona do 22 kwietnia zamierza nic nie robić, a później ogłosi zasłużone wakacje. Jeśli ona nie ma motywacji, to jakim cudem mają ją mieć "fanusie" :?
Awatar użytkownika
Seba0305
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 754
Rejestracja: 31 maja 2008, 15:01
Ulubiony album: Wszystkie:)
Ulubiona piosenka: Wszystkie:)
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: Seba0305 »

Ja założyłem konto, ale jakoś przy tej liście nie mogę znaleźć możliwości oddania głosu (shame) :oops:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: endeven »

?? wchodzisz tu: http://lp3.polskieradio.pl/ klikasz różowe pole "głosuj" pojawia się okno z logowaniem/rejestracją, gdy to prejdziesz masz zestaw piosenek do głosowania, pod literą E jest Edyta i Grateful. Zjeżdżasz wtedy na koniec listy i klikasz pole "Głosuj" co potwierdza oddanie głosu. :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: MacLean »

To znowu można głosować? Ile będzie tych podejść? :shock:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: endeven »

Przecież jest tuż za listą, w tzw. nieszczęśliwej trzynastce. Nowy tydzień, nowe głosowanie. Nowe szanse :P
Chyba 5 osób na krzyż cokolwiek kuma z Trójką. Co to sie porobiło. :beczy:
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Grateful - głosujemy!

Post autor: alternatywna »

Glosujemy , glosujemy. ja co prawda tego radia nie słucham , ale sb tak myślę fajnie to potem na wikipedii wygląda więc czemu nie. Musimy się jeszcze zmobilizować na POPlistę. Bo co jak co , ale RMF daje dużą popularność - dużo większą niż Radio Zet. A wlaśnie myślalam że na Zetce w propozycjach też będzie , a jak sprawdzałam po premierze to raczej nie bylo . Czy bylo , a ja przegapiłam.... ?
ODPOWIEDZ