Top Music Wembley 2015

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Matiz99 »

Ja myśle że stadion spokojnie pomieści całe forum i dwie osoby z FB :-D
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: spot_me »

theshape pisze:Watpie, by jakiemus pijaczkowi chcialo sie wydawac ok. 300 zeta na najtanszy bilet tylko po to, by wygwizdac Edyte.
Tak jak napisalem powyzej, taka wlasnie sytuacja miala juz miejsce. Rzeczywiscie bilety kosztuja od 300zl do 400zl ale dla Polaka na emigracji to jest czesto mniej niz dniowka, a powyzsza impreza jest okazja by wypic (przy kazdym z wejsc na arene czy stadion jest bar piwny). Pamietam jak bylem w Londynie u znajomej w wakacje jakies trzy lata temu i zaciagnela mnie na biletowany koncert Bajmu w 02 Indigo (tez duza sala koncertowa) - pod scena lezalo dwoch naprutych Polakow. Tak wiec kwestia ceny biletu nie zmienia faktu ze to zwykly festyn jakich w Polsce w wakacje wiele. I to nie jest krytyka tylko fakt. Ale rzeczywiscie dobrze, ze choc na takich imprezach wystepuje - zawsze to jakies cwiczenie dla jej glosu.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Michael »

dorota pisze:uważam, że tym razem czepiacie się bezpodstawnie 8P

Edi zechciała zagrać coś dla plebsu, cieszmy się :)
:lol3:

No, no, ale Ci się Doris dowcip wyostrzył big:D.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: theshape »

spot_me pisze:Tak wiec kwestia ceny biletu nie zmienia faktu ze to zwykly festyn jakich w Polsce w wakacje wiele.
Ciekawe jest to, ze gdy Edyta wystepuje na biletowanym koncercie, to jest to festyn.
Jesli robia to inni wykonawcy, to wtedy sa to koncerty. Ech...

Mam rowniez nadzieje, ze ktos, kto kiedys zobaczy Edyte obrzucona pomidorami przez jakiegos pijaczka z powodu spiewu, chociaz nagra to kamerka, a nie bedzie jedynie rozpowszechnial plotki.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Pawel »

Niech gra, śpiewa, marudzicie jak małe dzieci, przynajmniej niektórzy, czepiacie się każdego detalu, analiza na czynniki pierwsze idiotycznych spraw.

Skład podobny do lato zet, czy eska latem, a nawet ostatnie festivale typu Sopot, Bracia, Piasek, Lemon, Markowska, Kwiatkowski itd a przecież Edyta chce być młodzieżowa, komercyjna, na czasie, nagrywa taneczne kawałki, sama mówiła, że koniec z divą itd. Po co się czepiacie, zaproponowali to jedzie. Chyba zauważyliście, że od lat wszystkie koncerty i występy są na zaproszenie i wynikają z pomysłu innych a sama nie zorganizowała niczego. Dlatego jedzie. Zapłacą ? Tak, wiadomo, nic nie jest za darmo, więc po co czepiać się kwot skoro każdy artysta za występ dostanie kasę a koncert jest biletowany.

A komentarze z tym piciem... naprawdę piją wszędzie, nawet jak płacą po 2000 zł za bilet, jeszcze openbary mają. Na taki koncert przyjdą fani gwiazd które tam wystąpią. Niektórzy przyjdą dla Piaska, inni dla Edyty, niektórzy z ciekawości bo nie często jest tam koncert z tak dużą ilością polskich wykonawców. To dopiero w kwietniu a wy już wiecie jak będzie ;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Flux »

Pawel pisze:To dopiero w kwietniu a wy już wiecie jak będzie ;)
Ja na przykład nie wiem jak będzie, ale wiem za to jak jest. Wspomniani przez Ciebie artyści czy ludzie aspirujący do tego miana, występują regularnie, dają koncerty dla ludzi, czy to w klubach, arenach, teatrach, filharmoniach, salach domów kultury. Szanują publikę, jest szansa zobaczyć ich na żywo w normalnych warunkach dlatego też takie występy jak ten na Wembley nikogo specjalnie nie rażą. Natomiast Edzia-Gwiazda-Wieczoru-Miss-Obiektywu-Finansowa-Czarna-Dziura występuje tylko i wyłącznie dla szmalu, to jej cel nadrzędny. Gdyby miała do wyboru dobrze płatną chałturę na lotnisku LOTu lub bezpłatny benefis powiedzmy Jacka Cygana, zawsze wybrałaby pierwszą opcję. Nie widać w Edycie żadnej chęci niesienia ludziom emocji poprzez muzykę, liczą się tylko interesy. Mając tak wielki talent rozmienia się na drobne, choć jej gaże opiewają na astronomiczne sumy. Jak na „prawdziwą” gwiazdę przystało. I po wszystkich takich wątpliwych galach wciąż ten sam argument: zaśpiewała najlepiej ze wszystkich. Pytanie tylko z kim ją zestawiamy i czy powinna ścigać się ze smarkaczami. Ja pomimo wszystko wciąż ją widzę w innej lidze. Powinna szanować swoją publiczność i przede wszystkim siebie samą jako artystkę.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: theshape »

Oj, Fluksik, Fluksik, nie dajesz Edycie zadnych szans na rehabilitacje...
Przeciez od czegos biedulka musi zaczac powrot na scene.
Ale przyznasz, ze jako bizneswoman spelnia sie doskonale. :PP
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: edikate »

Jesdzie ktos czy nie ja bym sie chetnie wybrala i przy okazji Londyn znowu odwiedzila :D Lubie to miasto i jego sklepy :)
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: rafal22 »

Do Flux. Odpowiedź mi mądralo na jedno pytanie. Ty pracujesz za darmo czy dostajesz wynagrodzenie. Jeżeli dostajesz to dla zasady i tego jak bardzo lubisz swoją pracę oddaj mi kilka pensji.

Jak można być takim idiota i pisać że Edyta to taka zła i masakra bo jakby miała wybrać koncert za free a koncert za kasę to wybierze za kasę. Tylko idiota takie głupoty mówi. Po drugie przypominam Ci ze Edyta również udziela koncertów charytatywnych ale widocznie masz tak słaba pamięć, że nie pamiętasz.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Mist »

Fajnie ze Edyta wystapi.... Jechac nie jechac oto jest pytanie....!! Ja mam tylko ponad godzinke pociagiem...
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: witcher »

Mist pisze:Fajnie ze Edyta wystapi.... Jechac nie jechac oto jest pytanie....!! Ja mam tylko ponad godzinke pociagiem...
Jechać, jechać. :) Im więcej przychylnych Edycie widzów tym lepiej. ;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Flux »

rafal22 pisze:Ty pracujesz za darmo czy dostajesz wynagrodzenie. Jeżeli dostajesz to dla zasady i tego jak bardzo lubisz swoją pracę oddaj mi kilka pensji.
Może Cię to zdziwi, ale dostaję pieniądze za pracę, którą wykonałem w danym miesiącu, a nie tą, którą wykonałem 10-20 lat temu :wink:

Inni artyści ciężko pracują na swój sukces, dając pełne koncerty, zarabiają uczciwie. Powiesz, że Edyta przecież nie kradnie. Ale jak jej 3 minuty na jakiejś gali mają się do długich godzin spędzonych na scenie przez innych? Zapłata oczywiście się Edycie należy, ale zważywszy na to, że się zupełnie nie przykłada i nie szanuje publiczności (która poniekąd jest jej pracodawcą), gaża nie powinna być tak duża za odcinanie kuponów od sławy. Nie bez powodu wspomniałem Jacka Cygana, bez którego Edyta nie byłaby w tym samym, uprzywilejowanym miejscu, w którym stoi dziś. Mówi, że kocha muzykę i kocha fanów, że idzie pod prąd a najczęściej wybiera po prostu skok na łatwą kasę. To pokazuje, jakie ma priorytety. Powinna się bardziej angażować albo przynajmniej nie opowiadać o wielkim poświęceniu dla sztuki, bo to bzdura. Udziela koncertów charytatywnych? Udziela to zazwyczaj łaski w ogóle pojawiając się na scenie. Ostatni raz wystąpiła w Konstancinie, gdzie - jak sama stwierdziła - ma 5 minut drogi rowerem. Wyjątkowo było po drodze, nie trzeba było się jakoś strasznie przemęczać.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Mist »

Flux - slonce histeryzujesz!!! Edyta to gwiazda pierwszego formatu a nie wyrobnica. Pracuje bardzo malo a zobacz jak zyje. Ciagle jest goraca i na topie w tabloidach. Koncerty podobnie jak plyty pewnie kiepsko by sie sprzedawaly :P
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Flux »

Ufff... już. Ciśnienie zeszło :P
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: theshape »

Kiepsko by sie sprzedawaly? Jakos inne kosza na koncertach gruba kase i nie narzekaja. :P
Prawda jest taka, ze Edycie albo sie nie chce, albo nie jest zachlanna.
Ale moze wiatr jej w oczy zawieje, i bedzie musiala skrzyknac ekipe i odkurzyc mikrofon.
ODPOWIEDZ