Koncert w Toruniu - kto chętny?

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: B@r »

Grzechu pisze:Hehee, a powiedzcie mi jeszcze jedno - jak się bawiła 'gmina' na koncercie ? :lol:
hmm no chyba nie byli w swoium zywiole ale mieli ubaw z naszego zachowania...pod koniec niektorych emerytow zesmy rozruszali,wstawali i klaskali z nami , czasem tanczyli...no ale takich osob nie bylo za wiele :wink:
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: russmaxfan »

Slyszalalam,ze Edi spiewala Get Here? Boze, jak bym chciala zeby dzis w Trojce tez zaprezentowala ten utwor "there are hills and mountains between us..."
Marius
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 10 gru 2004, 22:04
Lokalizacja: ni stąd ni zowąd

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Marius »

Karol: nie wiem, czemu Ci sie kreacje Edyty nie podoibaly? Bardzo bardzo fajnie byla ubrana, a figure ma vcoraz lepsza znowu ( i tak trzymac - zeby bylo coooraz lepiej), a biala kiecka mnie rozwalila - suuper:) Choc zestaiwnie czarnego topu z zółta spodniczka tez bardzo udane!
Zazdroszcze Wam wrazen:))) A najbardziej zaluje, ze nie moglem uslyszec No more drama w wykonaniu Edyty:)))
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Alka »

Dzięki WIELKIE za relacje i piękne zdjęcia. Szkoda, że zdjęcia nie odzwierciedlają tego co było na koncercie, ale i tak są śliczne. Co do strojów to jakoś też Edytka mnie nie powaliła, bywały koncerty, na których wyglądała piękniej. Ale nie narzekam cieszę się z tego co mogę zobaczyć / usłyszeć / przeczytać :grin:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Monika23 »

ja tez dziekuje za relacje of kors :588: biala i czerwona suknia-jak widze na fotkach-po prostu rewelacja g:D moze dzis No more drama poleci oj jak ja bym chciala :599:
ornitier
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: ornitier »

Własnie wlecialy ostatnie foty autorstwa mojego i Mycia :) Sa tam rowniez zdjecia ze spotkania po koncercie :)
Dla przypomnienia adres - www.icpnet.pl/~macz/torun

pozdrowki!
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Alka »

a jaki byl sklad muzykow ? (procz Darka, rzecz jasna :) )
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Monika23 »

łaaa ale po koncercie rewelka wygladala !! to jest po prostu najpiekniejsza Polka :)
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Alka »

Monika23 pisze:łaaa ale po koncercie rewelka wygladala !! to jest po prostu najpiekniejsza Polka :)
zgadzam się :) Te zdjęcia ze spotkania po koncercie są po prostu genialne !
A ten zespół to wcale mi sie nie podoba :)
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: alicja »

Dzieki Kochani za super relacje!:)

ja tez zaluje ze mnie tam nie bylo i nie widzialam tego na zywo ale dzieki Wam wiem przynajmniej co mnie ominelo:))) Mam nadzieje ze Edytka da niebawem jakis koncercik w Wawie:) No i moze wtedy zdobede sie na odwage i poznamy sie osobiscie drodzy forumowicze:) Jeszcze raz wielki buziak za relacje i foty! No i czekam na wiecej :D
kina
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2004, 14:26
Lokalizacja: polska

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: kina »

tak, Edyta spiewala Get here- cudnie...
Chyba jescze nikt nie napisal, ze Edyta zasiewala jak to okreslila "piosenke premierowa w jej wykonaniu. Piosenke, ktora zawsze byla dla niej bliska ale dopiero teraz odwazyla sie ja spiewac publicznie" i zaspiewala "Kissing a fool" Georga Michael'a - piekne to bylo!
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Marcin A. »

Kochani.Właśnie wróciłem do domu i od razu do Was piszę.Co tu dużo kryć-Edytka od 1szego momentu prezentowała najwyższą formę.Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie doborem repertuaru.Kiedy wykonywała"Don't You know You",odwróciłem sie do tyłu (siedziałem w 1szym rzędzie) i zobaczyłem,jak wiele oczu pokrytych jest łzami... Eddie wyglądała na bardzo szczęśliwą,bardzo wyszczuplała,a poczuciem humoru rozbawiła całą widownię.Nigdy nie zapomnę tego koncertu,ani spotkania po nim.W końcu mam z Nią fotkę (tylko Ona i ja) oraz wymarzony autograf.Ludzie-nie załujcie czasu i pieniedzy na kolejne koncerty-GWIAZDA jest w swietnej formie.Aha-nowy zespół swietny,bardzo profesjonalni i sympatyczni chłopacy.
Na koniec chciałbym bardzo podziĘkować kilku osobom,które miałem okazję poznać osobiscie.Kingo,Aguss,Magdo,Marku,Estratosie,Trzypionie,...-to był dla mnie wielki zaszczyt móc Was POZNAĆ.Pozdrawiam.
P.S.Fotki wkrótce.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Grzechu »

marcinuch pisze:a poczuciem humoru rozbawiła całą widownię..
Jakieś przykłady ? Kto pamięta ? :wink:
myciu
Hope for us
Hope for us
Posty: 49
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: myciu »

No smieszne było jak chłopaki z zespołu prezentowali swoje talenty na zyeczenie Edyty... Był wierszyk, było pokazywaniełysiny i taniec na scenie... Wspominała tez Edyta jak 10 lat temu powiedziała na końcu swojego koncertu, że jeszcze na pewno wróci do Tarnowa (będąc w Toruniu).

Myślę, że niedługo uda się opublikować - udostepnić jakoś filmik 2 minutowy zrobiony aparatem... Bądźcie cierpliwi.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: B@r »

Myślę, że niedługo uda się opublikować - udostepnić jakoś filmik 2 minutowy zrobiony aparatem... Bądźcie cierpliwi.
Tak, jak facet na pierwszej randce z dziewicą. :P

:wink: :lol:
ODPOWIEDZ