Samochód Playboya

12 czerwca 2006

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samochod Playboya

Post autor: B@r »

Aro pisze:
Piter pisze:Wyglądała ładnie, a noszenie żałoby to jej prywatna sprawa.
Własnie i powiem szczerze, ze wkurza mnie to jeśli ktoś zwraca uwagę komuś, ze ten nie ubiera się na czarno i nie pokazuje publicznie swojej żałoby. Jeśli ktoś nie chce sie ubierać na czarno to niech tego nie robi. Nie to musi być oznaką żałoby. To się nosi chyba w sobie w środku, a nie noszac ciemne, stonowane stroje. Z Agnieszką Fitkau-Perepeczko było podobnie. Ludzie wypominali jej, ze nie chodziła na czarno ubrana i pojawiała sie na róznych imprezach. Kurcze to jej prywatna sprawa. Ma sama siedzieć w domu przez rok i nigdzie nie wychodzić? Ehh :?

Alku no nie obrazaj sie. Czekamy na pliki. :)
Piter i Aro - zgadzam sie. Ja pare dni po pogrzebie mojej babci, z ktora mialam znacznie lepsze stosunki niz Eda z ojcem, poszlam na impreze, od ktorej jestem z moim obecnym mezem. Gdybym sie przejmowala tym, co mowi spoleczenstwo, kto wie jakby sie sprawy ulozyly. A babcie czesto wspominam i dzis, po kilku latach. Gdy sie zdejmuje obraczke, nie przestaje sie nagle byc malzonkiem, podobnie jak noszenie kolorowych strojow nie oznacza, ze nie jest sie w zalobie. To jest indywidualna sprawa kazdego. Eda mogla byc bardzo szczera na pogrzebie - w takich momentach latwo sie rozkleic i latwo o rowne gesty (np. pocalunek zlozony na trumnie). Ale Eda jest artystka i po pogrzebie trzeba wrocic do pracy - publicznosc czegos oczekuje.

Alku - milo Cie znow widziec na forum.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Samochod Playboya

Post autor: DeathlySilence »

Szkoda tylko, że z pierwszym postem, od dłuższego czasu, psuje atmosfere :( I po co te 'mam, ale nie dam'. Złudne nadzieje. Zwracając komuś uwage, stosuje te same zagrywki (ataki) - tym razem usadził się na Homerową i 'jej' idolke Dode - zmienił cel - ostatnim razem miał coś do mnie i 'mojej' idolki 8)

Na zdjęciu Edzia dziwnie wygląda, jakby w kombinezonie. Zielony lubie, ale nie na ubraniach. :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Samochod Playboya

Post autor: Estratos »

Alek2 pisze:Michale, cytując coś, miło byłoby, żebyś podawał źródło, prawda?
a ja myslalem, ze Twoj blog to cos prywatnego. No, ale juz sie poprawiam:

http://heliogabal.blog.pl

A co do plikow wideo to sie zgadzam z DS.
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Samochod Playboya

Post autor: cruise.tom »

pepe
Sit down
Sit down
Posty: 68
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:23
Lokalizacja: Zabrze

Re: Samochod Playboya

Post autor: pepe »

Michal pisze: A co do plikow wideo to sie zgadzam z DS.
hahahaha... i kto to mówi... nic się tutaj nie zmienia, wszystko ładnie i pięknie na pokaz...


jeśli chodzi o poniedziałkowy występ, Edyta w rewelacyjnej formie, na luzie, jak wyglądała, już widzieliście, osoby zainteresowane głosem Edyty, dały jej odczuć, że chcą słuchać i nagradzały ją gromkimi brawami:)zaprezentowała mini recital:
1.get here
2.to nie ja
3.no more drama
4.jestem kobietą
5.somebody loves you
6.nie proszę o więcej
7.fever
8.i feel good
na bis
9.do grającej szafy grosik...

Wczorajszy występ, będzie można zobaczyć w piątek w telewizji Polsat, były trzy utwory
1.Sexuality
2.Lunatique
3.Impossible
W stroju nie było nic nowego, ale nie będę zdradzał, wyglądała świetnie:)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Samochod Playboya

Post autor: homerowa »

Alek2 pisze:Poza tym miałem ochotę wrzucić wam pliki video, które mam dzięki uprzejmości osób, które cały występ uwieczniały, ale po przeczytaniu ostatnich postów (ze szczególnym uwzględnieniem Homerowej) myślę, że nikt na to nie czeka.
Wow nawet udalo mi sie szczegolnie wyroznic w oczach Alka. No coz rozni sa ludzie, ja nie chce rozstrzasac sprawy zaloby Edyty, rozumiem ze jest ona w swietnej wokalnej formie i ciesze sie, ale moje slowa byly odwzorowaniem tego co napisali na stronie www.vipnews.pl A jesli kogos zranilam to nie chcialam. No i oczywiscie przepraszam wszystkich ze przeze mnie nie obejrzycie nagran ktore moglby jakby zechcial udostepnic Alek. Trudno sie mowi, moj swiat sie nie zawali, a jesli Wasz sie zawali to nie obwinaiajcie mnie.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Samochod Playboya

Post autor: Bob »

znając zycie i obyczaje na Forum to oficjalnie nie zamieszczałbym plików , bo mozna popasc w niełaski i czeluście niebytu naszej obrażalskiej idolki, były juz takie przykłady, bezpieczniej komus podrzucić od tak, zawsze po jakimś czasie wypłyna i bedą przekazywane przez PW lub innej formie. Hmmm osobiście chęętnie obejrzałbym
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Samochod Playboya

Post autor: Estratos »

pepe pisze:hahahaha... i kto to mówi... nic się tutaj nie zmienia, wszystko ładnie i pięknie na pokaz...
moze ja nie jestem na tyle inteligentny, ale nie wiem o co Ci chodzi? Mozna jasniej?
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Samochod Playboya

Post autor: DeathlySilence »

Spęd starych forumowiczów, którzy mieli zawsze jakieś mało sprecyzowane 'ale' 8)
Bob, jak każdy :) Teraz jesteśmy na łasce Alka :wink: chyba musze sie przypomnieć Marlenie (dotyczy ostatniego koncertu w Reducie) :)
Homerowa, no co Ty...jeśli nie twój post, to inny byłby na celowniku - tzn. posłużono się postem w celu wyrażenia z góry określonego stanowiska. :?

Ciekawe, czy Sexuality, Lunatique i Impossible wykonała na żywo, czy poszło z playbacku :o Zapewne to drugie - choć kto wie :-D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Samochod Playboya

Post autor: Estratos »

DeathlySilence pisze:Ciekawe, czy Sexuality, Lunatique i Impossible wykonała na żywo, czy poszło z playbacku
Impossible jedynie chyba wykonywala na zywo i nie robilo to piorunujacego wrazenia. W ogole Edyta miesza repertuar, albo odcina sie od klubowego grania i spiewa na modle "Cyganskiego serca" albo w TV wystepuje z Sexuality. Nie zrozumiem tej kobiety :d
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Samochod Playboya

Post autor: Bob »

Myślę , że nie jest z kamienia i w koncu sie podzieli z nami.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, 15:13 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samochod Playboya

Post autor: B@r »

A ja mysle ze my łaski nie potrzebujemy.Jesli ktos nie chce sie podzielic to sie go nie prosi bo to sie moze stac żałosne.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Samochod Playboya

Post autor: Titter »

Aguss pisze:A ja mysle ze my łaski nie potrzebujemy.Jesli ktos nie chce sie podzielic to sie go nie prosi bo to sie moze stac żałosne.
Mam takie samo zdanie.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Samochod Playboya

Post autor: Piter »

Michal pisze:
DeathlySilence pisze:Ciekawe, czy Sexuality, Lunatique i Impossible wykonała na żywo, czy poszło z playbacku
Impossible jedynie chyba wykonywala na zywo i nie robilo to piorunujacego wrazenia. W ogole Edyta miesza repertuar, albo odcina sie od klubowego grania i spiewa na modle "Cyganskiego serca" albo w TV wystepuje z Sexuality. Nie zrozumiem tej kobiety :d
Może wszystko zależy od jej nastroju danego dnia?
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Samochod Playboya

Post autor: monia80 »

Monika23 pisze:
Alek2 pisze:Poza tym miałem ochotę wrzucić wam pliki video, które mam dzięki uprzejmości osób, które cały występ uwieczniały, ale po przeczytaniu ostatnich postów (ze szczególnym uwzględnieniem Homerowej) myślę, że nikt na to nie czeka.
Szkoda, bo ktokolwiek jest gdzies na koncercie Edyty stara sie, aby inni mogli to tez zobaczyc. Poza tym takie obrazanie od razu na caly swiat to dziecinada.
Dokladnie w stu procentach monie 23 popieram-Alek dobrze jest ogladac sobie rozne klipy co ludzie sciagaj :?: :!: :!: i koncerty ,ktore tu zamieszczaja inni fani tak :evil: a ty wimigujesz sie w soposob nawet bardzo niegrzeczny,smarkaty przy okazji ublizasz naszej kolezance Homerowej-nie wiem nie powinienes tak o niej pisac :evil: a moze to byl zamierzony cel - mysales ze wszyscy sie od edyty naszej homerowej odwroca tera:evil: dajac do zrozumienia, ze to niby przez nia nie chcesz nam pokazac tego wystepu. :!:
wiesz co to ze jestes jakis tam znany albo mniej znany nie wiem nie znaczy ,ze masz prawo tu obrazac kogos i nastawiac kogos przeciwko nam-strasznie przykre to bylo na pewno dla homerowej.
schowaj sobie ten filmik gdzies i zamknij sie w pokoju i ogdaj sobie go i jesli nie masz zamiaru go pokazywac to prostu nie opisuj jaki on byl cudowny jak edzia pieknie wystapila bo jest to bardzo prostackie i smarkate zachowanie -to wszystko.

Edytko nie przyejmuj sie ja jestem z toba :-)

[ Dodano: 2006-06-15, 15:32 ]
Aguss pisze:A ja mysle ze my łaski nie potrzebujemy.Jesli ktos nie chce sie podzielic to sie go nie prosi bo to sie moze stac żałosne.
Mysle Aguss ,ze masz duzo racjii :!:

[ Dodano: 2006-06-15, 15:41 ]
Pawel pisze:Coż, cieżko żeby rozpaczać po kimś kogo nie widziało się dwadziescia-pare lat... I kogo zobaczyć sie nie chciało.
przepraszam bardzo a czy Ty bys mial ochote zobaczyc kogos kto wieku 5 czy tam 6 lat zamyka poprostu drzwi i mowi miedzy inymi radzcie sobie sami ja sie ulatniam.

Edytka widocznie miala powody i dobrze o tym wiemy jakie!!!

[ Dodano: 2006-06-15, 16:20 ]
Piter pisze:wszystko zależy od jej nastroju danego dnia?
tak to prawda eda kiedys nawet wspominala o tym w wyidzie,ze to jak tworzy muzyke duzo zalezy od tego ja sie czuje ,ze zycie sie zmina u niej tez i dlatego jej muzka tez sie zmienia-to w sumie logiczne.
apropos wypowiedzi DS na temat alka -wyglada na to Kamilu i Homerowa ,ze nie byliscie jedynymi hmhm ,ze tak powiem ofiarami kapryskow tego pana alka -ja pamietam jak mnie odsylal do psychiatry(co naprawde nie bylo smieszne i bardzo smutno mi sie wtedy zrobilo)to byly Swieta Wielkanocne tutaj je spedzlam poraz pierwszy sama i mialm chwile zalamania i alek tak napisal :monika czy ty aby jakis lekarstw sie nie nacpalas -to bylo bardzo bardzo niegrzeczne i smarkate ii bardzo nie na miejscu- dzieci w przedszkolach wiesz czegos takiego sie lapia ,bo nie zdaja sobie sprawy o czym mowi.a ty w tym wieku chyba dobrze powinienes wiedziec ,ze z takich rzeczy sie nie zartuje to nie jest smieszne -w ten spob obrazasz ludzi chorych.To jest za powazny probelm ,zeby sobie tak glupio docinki puszczac.dla mnie wiesz co jestes-rozkapryszonym smarkaczem porostu.
Trudno bylo jak bylo nie wracam juz do tego .
ODPOWIEDZ