Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Łukasz »

Tom pisze:Она выглядит прекрасной! :d
Конечно, да! Красивые волосы и платье! :D

Posty (temat) - poczynając od homerowej zostały przeniesione z działu 'News'.
Drugi temat o tym wydarzeniu jest zbędny.
Proszę o wypowiadanie się w języku polskim.
DS
Ostatnio zmieniony 10 cze 2008, 14:49 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Blur »

Według onet.pl koncert był relacjonowany w lokalnej tv.
Może ktoś kto tam mieszka to nagrał...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: kinga »

Nie wiem, czy był relacjonowany, bo szczerze mówiąc ostatnio w ogóle nie oglądam tv ze względu na sesję... Nie mam też niestety nagrywarki, więc z nagraniem go, jeśli będzie puszczany będzie krucho...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Magda M »

barrrrdzo proszę:
http://muzyka.wp.pl/id,64958,size,2,galeria.html

jeszcze 2 inne zdjęcia z Edi tam są :)
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

Edyta Górniak ma chore gardło. Ale dziś zaśpiewa.

Post autor: cruise.tom »

Obrazek

Gwiazdą dzisiejszego koncertu Festiwalu Piosenki Rosyjskiej będzie Edyta Górniak. Artystka da półtora godzinny koncert.

Nie znajdzie się w nim żadna piosenka z kraju znad Newy i Wołgi. Wcześniej na scenie amfiteatru zaśpiewa Żanna Biczewska i 20 artystów z Polski, Rosji, Łotwy, Ukrainy. Wykonawcy polscy ubiegać będą się o samowary w konkursie na interpretację piosenki rosyjskiej. Zagraniczni wystąpią w konkursie na przebój festiwalu.

Przed godz. 15.00 biegniemy z fotoreporterem do amfiteatru, żeby złapać Edytę Górniak i przepytać odnoście rosyjskich klimatów. O rozmowę z artystką ubiegam się od wczoraj rana. Najpierw Sylwia jej menagerka, która jak się potem okazało jest tylko asystentką menadżera, (a menadżerem gwiazdy jest jej mąż Darek Krupa) mówi przez telefon, żeby maila wysłać. Wysłałam. Potem przychodzi informacja, że zdzwonimy się dziś rano. Rano o 10.00 mówi, że o 14.00 da mi odpowiedź czy spotkanie z Edytą będzie możliwe i o której godzinie. Punkt 14.00 dzwonię. Pani Sylwia oznajmia, żebym zadzwoniła 16.00. A chwilę potem przysłała sms, żebym pytania do Edyty Górniak wysłała mailem. No to ja na to, że bardzo dziękuję, ale nie rozmawiam przez maile, tylko osobiście. "To nam przykro-odpisuje pani Sylwia. - Następnym razem proszę o kontakt z większym wyprzedzeniem”.

Cóż, myślę sobie, gwiazda ma swoje chimery. Niby ma do nich prawo. I jeszcze sobie pomyślałam, że przecież dobrze znam jej męża Darka Krupę, który nieraz (nim został mężem swojej żony) gościł w moim domu, jeszcze za naszych wspólnych łomżyńskich czasów. Więc byłam pewna, że po starej znajomości na pewno uda się z Edytą porozmawiać.

Pakujemy się z fotoreporterem Mariuszem Kapałą w samochód i czym prędzej do amfiteatru. O godz. 14.00 gwiazda ma rozpocząć próbę. - Są już muzycy, asystentki, fryzjerka pani Edyty, ale jej samej jeszcze nie widziałam - słyszę w biurze organizacyjnym od pani Wandy. - Jest mały poślizg, próba pani Górniak ma się rozpocząć o 15.00.

Jest!!! Kilka minut przed 15.00 artystka w asyście czterech ochroniarzy, z czego dwóch wygląda jakby byli z brygady antyterrorystycznej, zjawia się na zapleczu. Głowę ma opatuloną w chustkę, biały płaszczyk zapięty prawie pod szyję, dżinsy i coś w rodzaju tenisówek na nogach. Podąża właśnie w kierunku garderoby nr 212. Rosły facet natychmiast zakrywa gwiazdę swoimi plecami i pokazuje nam gdzie nasze miejsce. Czyli z dala od artystki. - Żadnych zdjęć robić nie wolno! - oznajmia dobitnie.

- Pani Edyto, Gazeta Lubuska, można prosić na krótką rozmowę? - rzucam zza pleców ochroniarza. .
Artystka odwraca się (stoi do nas plecami i czeka na klucz do garderoby) i cichym głosem mówi, żeby męża o pozwolenie spytać. - Jest teraz na scenie - dodaje.

Na scenie Darek Krupa rozstawia zespół, coś tam pogrywa na gitarze. Macha w naszą stronę ręką, podchodzi i wita się czule. - To teraz tutaj pracujesz?! - pyta zdziwiony.

- Ano pracuję i z twoją żoną krótki wywiad chcę zrobić.
- Nie ma mowy. Edytka jest bardzo chora, ma zapalenia gardła, jest na lekach. Nie może rozmawiać, bo potem głos straci i nie zaśpiewa. A to jest dla nas najważniejsze, żeby dała koncert. Musi mieć siłę, bo występ trwa półtorej godziny. Ona nigdy w dniu koncertu wywiadów nie udziela. Z nami trzeba umawiać się wcześniej, przecież od miesiąca było wiadomo, że będzie w Zielonej Górze. To już nie te czasy, że dziennikarze łapią artystów pod sceną i robią wywiady. Zresztą, myśmy tu już wczoraj przyjechali, więc mogłaś do mnie zadzwonić i byśmy wszyscy poszli na kolację i byłby czas na rozmowę. Jankiel zadzwonił i nas zaprosił.

W końcu Darek proponuje, że ewentualnie po próbie, jeśli Edyta głosu nie straci, to
możemy porozmawiać. I w tym momencie zjawia się Edyta Górniak i na stronie mówi mężowi, że rozmawiać z nami nie może, bo głos jednak ma słaby.

Mamy za to pozwolenie, żeby zrobić gwieździe zdjęcie. Ale wyłącznie z daleka, najlepiej z korony amfiteatru. Więc idziemy, ale ochroniarz zagradza nam drogę. Na to Darek kiwa głową, żeby nas puścił, i że z daleka możemy cyknąć kilka fotek. Siadamy gdzieś w piątym, może szóstym rzędzie, pośrodku. Mariusz cyka jak może, ale pani Edyta zwykle stoi do nas plecami. Próba jeszcze się nie zaczyna, bo ktoś wyłączył prąd i poszedł sobie na obiad.

Podchodzi do nas Sylwia, asystentka Darka Krupy. - Mam wielką prośbę - prosi z uśmiechem. - Przenieście się jeszcze wyżej i na tamtą stronę (pokazuje ręką na którą stronę). Bo Edycie nie można robić zdjęć z tak bliska, spod sceny. Edycie robi się zdjęcia tylko tej części twarzy (Sylwia pokazuje prawą stronę twarzy).
- Okey, zaraz pójdziemy.

Ale nie mamy zamiaru nigdzie się przenosić. Mariusz pstryka jeszcze kilka zdjęć. Jest po 16.00. Wychodzimy z amfiteatru. Próba jeszcze się nie zaczęła.

źródło: Gazeta Lubuska
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Marrcino »

ups :D alez ja obsmarowali 8) :diva: :difa:
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: edikate »

marrcino pisze:ups :D alez ja obsmarowali 8) :diva: :difa:
co prawda to prawda...
podobne wrazenia mial znajomy dziennikarz mojej ciotki ,ktory w95 r przed jej koncertem takze w ZG probowal z nia wywiad przeprowadzic...pytanie mial wtedy faxem przeslac... ;(
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: vanity »

mnie naszły teraz myśli, że jeśli tak działa impresariat Edyty to nic dziwnego że nic nie działa i ciągle coś jest odwoływane.....
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: grzechoo »

Masakra i potem się dziwić, że gości w plotklarskich portalach i w obecnym numerze TI. Ma coś na sumieniu że aż tak się boi???
marrcino pisze:alez ja obsmarowali
Po prostu opisali krok po kroku "spotkanie" z Edytką
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Matiz99 »

Celen rozszyfrowania Toma :ha:
Tom pisze:Я даже не знаю об этом случае.

Она выглядит прекрасной!
Po polskiemu: ,,Nawet nie wiem o tym zdarzeniu
Ona wygląda pięknie.''
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: kinga »

Fotki, ale małe na http://www.akpa.pl/
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: ANETA »

Beznadziejni są, to chyba logiczne że przed koncertem nie powinna mowić za dużo. Dla pustaków to jednak niezrozumiałe.

Darek bardzo szczupło wyszedł na tym zdjeciu. Chyba schudł :hellobaby:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Blur »

ANETA pisze:Chyba schudł

Edce oddał
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Magda M »

ANETA pisze:arek bardzo szczupło wyszedł na tym zdjeciu. Chyba schudł
no, no. To samo zauważyłam... :hellobaby: :hellobaby: 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: vanity »

ANETA pisze:Beznadziejni są, to chyba logiczne że przed koncertem nie powinna mowić za dużo. Dla pustaków to jednak niezrozumiałe.
to czego zamiast powiedzieć pustakom od razu to bawią się w:
cruise.tom pisze:O rozmowę z artystką ubiegam się od wczoraj rana. Najpierw Sylwia jej menagerka, która jak się potem okazało jest tylko asystentką menadżera, (a menadżerem gwiazdy jest jej mąż Darek Krupa) mówi przez telefon, żeby maila wysłać. Wysłałam. Potem przychodzi informacja, że zdzwonimy się dziś rano. Rano o 10.00 mówi, że o 14.00 da mi odpowiedź czy spotkanie z Edytą będzie możliwe i o której godzinie. Punkt 14.00 dzwonię. Pani Sylwia oznajmia, żebym zadzwoniła 16.00. A chwilę potem przysłała sms, żebym pytania do Edyty Górniak wysłała mailem. No to ja na to, że bardzo dziękuję, ale nie rozmawiam przez maile, tylko osobiście. "To nam przykro-odpisuje pani Sylwia. - Następnym razem proszę o kontakt z większym wyprzedzeniem”.
?

a potem wszyscy się dziwią z istnienia Pustaków i Chimerycznych Gwiazd.

wygląda na to że obie strony są siebie warte.
ODPOWIEDZ