Edyta w Gdańsku

14.08.2008 - Widowisko muzyczne

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Edyta w Gdańsku

Post autor: efka »

Elektrownie Wybrzeże SA - Mecenas Kultury
14/08 Czwartek, 20.00 Scena Letnia nad Motławą

„Nasza Misja to Energia - Energia Możliwości”
Widowisko Muzyczne

Wykonawcy:
Edyta Górniak, Monika Dryl, Tomasz Karolak, Mariusz Kiljan,
Janusz Radek, Margita Ślizowska, Alicja Węgorzewska;
Zespół Kameleon, chór, Orkiestra PFB

źródło: http://www.filharmonia.gda.pl/index.php?pid=211&wod=10

Jak to dobrze, że na stronie Janusza Radka widnieje informacja, że weźmie udział w takim przedsięwzięciu. Szukałam gdzie wystapi Edyta i nie mogłam znaleźć, przejrzałam stronę mojego ulubionego polskiego wokalisty i proszę- jakims cudem dwa piękne głosy na tej samej scenie jednego wieczoru... Zrobię wszystko, żeby tam być! Tylko może ktoś się orientuje jak dojechac na miejsce występu, gdzie to będzie dokładnie?
Ostatnio zmieniony 01 sie 2008, 9:32 przez efka, łącznie zmieniany 1 raz.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Chill-out »

Koncert odbędzie sie na scenie na Wyspie Ołowianka. Niestety scena jest po jednej stronie Motławy a publiczność po drugiej... Do tego przepływające statki... W zeszłym roku na czas tego koncertu zbudowali "wybieg" dla artystów do połowy rzeki.
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: efka »

Chill-out pisze:Koncert odbędzie sie na scenie na Wyspie Ołowianka. Niestety scena jest po jednej stronie Motławy a publiczność po drugiej... Do tego przepływające statki... W zeszłym roku na czas tego koncertu zbudowali "wybieg" dla artystów do połowy rzeki.
czyli nie warto jechać?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: vanity »

efka pisze:Jak to dobrze, że na stronie Janusza Radka widnieje informacja, że weźmie udział w takim przedsięwzięciu. Szukałam gdzie wystapi Edyta i nie mogłam znaleźć, przejrzałam stronę mojego ulubionego polskiego wokalisty i proszę- jakims cudem dwa piękne głosy na tej samej scenie jednego wieczoru...
No to Edycie nie trzeba własnej www. wystarczy poprzeglądać www innych artystów. :? zawsze parę groszy w kieszeni, a "kochani fani" i tak się dowiedzą.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Chill-out »

efka pisze:
Chill-out pisze:Koncert odbędzie sie na scenie na Wyspie Ołowianka. Niestety scena jest po jednej stronie Motławy a publiczność po drugiej... Do tego przepływające statki... W zeszłym roku na czas tego koncertu zbudowali "wybieg" dla artystów do połowy rzeki.
czyli nie warto jechać?
Tego nie powiedziałem. Edyta wystąpi z jedną lub ewentualnie dwoma piosenkami. Uprzedzam jak to będzie wyglądało tylko dlatego,żeby ktoś kto się na ten koncert wybierze,nie był rozczarowany. Edyta na scenie będzie chwilę,a bliskiego kontaktu( w sensie sceny) też z nią nie będzie.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: max28 »

jeżeli ktoś będzie wiedział o której godzinie w przybliżeniu edyta bedzie śpiewała to proszę o info
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: efka »

Chill-out pisze:
efka pisze: czyli nie warto jechać?
Tego nie powiedziałem. Edyta wystąpi z jedną lub ewentualnie dwoma piosenkami. Uprzedzam jak to będzie wyglądało tylko dlatego,żeby ktoś kto się na ten koncert wybierze,nie był rozczarowany. Edyta na scenie będzie chwilę,a bliskiego kontaktu( w sensie sceny) też z nią nie będzie.
To chyba jednak się wybiorę, skoro od 14 do 17 sierpnia planuję pobyt we Władysławowie :-) Moze po prostu cały 14.08. spędzimy w Gdańsku :-)

Koncert jest biletowany czy darmowy?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Chill-out »

Okazuje się,że Edyta nie weźmie udziału w widowisku "Energia Możliwości".Edyta wystąpi w finale imprezy i zagra normalny koncert!
Recital Edyty planowany jest na godzinę 22:00.
Wstęp wolny.

Program imprezy:
20:00 Lary Ok' Ugwu i Ikenga Drummers
20:30 Energia Możliwości - spektakl plenerowy - wystąpią m.in.: Janusz Radek, Mariusz Kiljan, Alicja Węgorzewska - Whiskerd, Monika Dryll, Margita Ślizowska, Art Color Balet, Orkiestra Polskiej Filharmonii Bałtyckiej z towarzyszeniem Chóru
22.00 Recital Edyty Górniak z zespołem
23.45 Pokazy pirotechniczne
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: efka »

Chill-out pisze:Okazuje się,że Edyta nie weźmie udziału w widowisku "Energia Możliwości".Edyta wystąpi w finale imprezy i zagra normalny koncert!
Recital Edyty planowany jest na godzinę 22:00.
Wstęp wolny.

Program imprezy:
20:00 Lary Ok' Ugwu i Ikenga Drummers
20:30 Energia Możliwości - spektakl plenerowy - wystąpią m.in.: Janusz Radek, Mariusz Kiljan, Alicja Węgorzewska - Whiskerd, Monika Dryll, Margita Ślizowska, Art Color Balet, Orkiestra Polskiej Filharmonii Bałtyckiej z towarzyszeniem Chóru
22.00 Recital Edyty Górniak z zespołem
23.45 Pokazy pirotechniczne
cudnie :-) czyli co najmniej na godzinkę muzyki Edyty mozna liczyć - doliczjąc ewentualne opóźnienia i zamiłowanie Edi do opowieści wszelakich między piosenkami ;-)
Chill-out wielkie dzięki za info! Pisząc pierwszego posta liczyłam na to, że się odezwiesz, bo pamiętałam, że jesteś z Trójmiasta ;-) pozdrawiam!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: grzechoo »

EXTRA :hellobaby: Zmartwiło mnie te info o jednej, ewentulanie dwóch piosenkach a tu niespodzianka
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Magda M »

normalny koncert ale nadal "za rzeką" ? czy recitale może na jakimś promie się odbywają? :d :d
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: rafal22 »

BARDZO FAJNIE !!!!!!!!!!!! NAPEWNO POJEDZIEMY NAKONCERCIK NA 100 %, PROSZĘ ZAJĄĆ MIEJSCA :-)))))))
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Chill-out »

Magda M pisze:normalny koncert ale nadal "za rzeką" ? czy recitale może na jakimś promie się odbywają? :d :d
Za rzeką i żeby nie było rozczarowania to od razu mówię,że ta rzeka jest szeroka... 8P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Matiz99 »

Chill-out pisze:od razu mówię,że ta rzeka jest szeroka... 8P
Chill-out, nie ma problemu.Jest ciepło ja zabieram kąpielówki, dziewczyny toples i zawsze można podczmychnąć bliżej :d 8P
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Chris »

świetnie prawie DWU!! :shock: godzinny występ o ile się nie spóźni Edka 8P liczę na podobne relacje jak w przypadku koncertu w Słubicach gdzie dziewczynki się pięknie spisały
ODPOWIEDZ