Edyta w Gdańsku

14.08.2008 - Widowisko muzyczne

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Joan »

Dzięki za relacje :D
Edyta dodała, że jak coś to dowiem-y się z...forum.
:szok:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: grzechoo »

joasia55 pisze:
Edyta dodała, że jak coś to dowiem-y się z...forum.
:szok:
Czemu szok? Już od dawna forum zastepuje oficjalną stronę, najświeższe newsy to tylko tu
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Aro »

To prawda, ale wiemy jaki jest stosunek Edyty do tego forum więc te słowa dziwią.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Anu$$ia »

Aro pisze:To prawda, ale wiemy jaki jest stosunek Edyty do tego forum więc te słowa dziwią.
Mam dziwne wrażenie,że jej stosunek się zmienił :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Aro »

Wątpię. Nie wiemy jeszcze w jaki sposób Edyta to powiedziała. DS pewnie powie więcej. :)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Joan »

Aro pisze:To prawda, ale wiemy jaki jest stosunek Edyty do tego forum więc te słowa dziwią.
Tak własnie o to mi chodzi, nadal jestem w szkoku :szok:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Michael »

diuk69 pisze:DS,dzięki za superrelacje!! rozwijaj swój talent literacki, naprawde ,serio...
DS, dobrze się czyta tę Twoją relację, stanąłeś na wysokości zadania :) ;
diuk69 (cokolwiek znaczy "69" :D :P ) ma rację - rozwijaj swój talent literacki, ale w międzyczasie popracuj nad ortografią ;) :P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Matiz99 »

Michael pisze:ale w międzyczasie popracuj nad ortografią ;) :P
Michael, Jak na maturze z j.obcych - liczy się treść (przekaz informacji) niż poprawność językowa :d :d
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Robik »

DS dzięki za wyczerpującą relację z koncertu i zazdroszczę takiego pierwszego razu :twisted:
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: diuk69 »

Michael pisze:DS, dobrze się czyta tę Twoją relację, stanąłeś na wysokości zadania ;
diuk69 (cokolwiek znaczy "69" ) ma rację - rozwijaj swój talent literacki, ale w międzyczasie popracuj nad ortografią
12.09.1969 jakieś pytania? :wink2: .Co do błędów-racja,ale jest to z tej mojej chęci szybkiego pisania(obiecuję poprawę :wink2: ) :d :P brak uwagi oraz"lapsus manus" :lol: A by to było na temat-ze wszystkich relacji, które dotychczas czytałem na forum o koncertach, ta opowieść DS o koncercie w Gdańsku byla najlepsza!( Wyczerpująca, w ładnym i lekkim stylu ) :)
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Karolcia »

Dziękuję wszystkim za relację, a szczególnie DS za maga relację :) Nieźle się namachałeś :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: DeathlySilence »

Wydaje mi się, że Edyta zdaje sobie sprawę jaki kawał dobrej roboty odwala to forum - pomimo Jej niechęci do takich miejsc - skupisku różnych opini, nie zawsze pochlebnych, wyważonych itd.

Nie twierdzę, że sama zainteresowana zagląda - od tego ma swoich ludzi.

Przecież znamy Jej stosunek do Internetu - YT i moda na Sukces <joke> - powtarzam to co powiedziała na spotkaniu - Internet to nie jest sympatyczne miejsce - nie dziwię się, gdybym sam o sobie przeczytał tyle niepochlebnych opini, to sam bym do takiego miejsca nie wchodził, pomimo wiedzy, że są tu też moi sympatycy, dobre dusze. I nawet nie chodzi o dystans wobec różnych spraw itp. po prostu dla własnego świętego spokoju i zdrowia psychicznego - im mniej wiesz i masz na głowie, mniej się zadręczasz, tym lepiej śpisz, funkcjonujesz. Jak powiedziała Agnieszka Chylińska - Edzia jest otoczona ludźmi, którzy pilnują Jej spokoju - jest pod kloszem - nie twierdze, że to źle, ale wszystko powinno mieć swoje proporcje.

Dzięki za miłe słowa - spisywałem reklacje 'na czas' bo wiedziałem, że zrzera Was ciekawść, więc nie przywiązywałem większego znaczenia do stylistyki. Co mi się przypomniało to pisałem - starałem się tylko trzymać się chronologii zdarzeń. A błędy, którz ich nie popełnia, od czego są korektorzy. :wink2:

Co do atmosfery na koncercie - staliśmy w miejscu dość sympatycznym - nie docierały do Nas jakieś głupie uwagi - sami je w żartach tworzyliśmy, umilając sobie czekanie na Edytę - śmialiśmy się z pudelkowych rewelacji - z tyłu co jakiś czas podczas koncertu padały jakieś okrzyki - trudno ocenić czy pozytywne - raczej ironiczne, trochę chamskie, ale z biegiem czasu ucichły.

Gdy zbierała się publika pod sceną dużo miejsca zajęła jakaś wycieszka szkolna/wakacyjna, dzieci w żółtych czapeczkach - skandowali imię gwiazdy najgłośniej, robiąc nam konkurencję - fajnie to brzmiało. No i jakieś dziecko koło nas też skandowało, ale było chyba tak zmęczone, że nie wypływał z jego okrzyku żaden entuzjazm.

W czasie koncertu ktoś z tyłu jeszcze w trakcie koncertu się z nami przywitał - Maja i wcześniej bądź później jakiś chłopak, ale to pewnie znajomi Grzecha. Pozdrawiam z tego miejsca, kimkolwiek jesteście.

Na TNJ wydawało mi się, że wszyscy wokół znają tekst - mi siadał głos - nie ta tonacja - i jaka prawda we mnie brzmiała - na prawdę nie byłem Ewą. :lol3:

Już na samych próbach uznałem ten wypad za udany, a z biegiem czsu było coraz to lepiej i lepiej. Po prostu Simply The Best. Trudno będzie przebić nie tyle sam koncert, ale ogólne wrażenia. Taki pierwszy raz długo się wspomina - data 14 sierpnia 2008 utkwi w mej pamięci na długo, jak nie na zawsze - chyba, że dopadnie mnie amnezja, lub inne licho.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: max28 »

edyta jak zwykle fenomenalna, mi się marzyło, by usłyszeć CAN'T SAY NO, nawet monitowałem, krzycząc tytuł tej piosenki, no ale cóż, nie wszystko można mieć :-) to był mój pierwszy koncert edyty, ale mam nadzieję iż nie ostatni :)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, 23:01 przez max28, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Joan »

max28 pisze:to był mój pierwszy koncert edyty,
Gratulacje :)
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Gdańsku 14.08.2008

Post autor: Pawel »

Też bylem na koncercie :)
Dołączam się do poprzednich wypowiedzi. Koncert byl bardzo udany :)
Denerwowal mnie tylko 1 chlopak gej (nie zebym mial cos do gejów), ktory wykrzykiwal caly czas: Edyta, zajebiśćie, Edyta, zajebista kreacja, Edyta, dawaj, itp 8P

Reszta byla ok :)
ODPOWIEDZ