Koncert w Warszawie!!!

Sala Kongresowa - 08.05.2009

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: caterina78 »

WSzystko zalezy od punktu widzenia....
Powiem jasno, jesli Edycie zalezaloby na koncercie i jego sluchaczach, czyli fanach, pewnie zrobilaby wszystko, aby koncert nie byl zamkniety...
Widocznie tak nie jest, zreszta to sie wszystko okaze, ale dla danej ilosci koncertow zamknietych powinna byc ta sama liczba koncertow otwartych- blietowanych, nie wspominajac juz o koncercie tylko i wylacznie dla Nas czyli wiernych sluchaczy, bo skoro tzw. klasa bogata moze sie wkupic w laski, dlaczego my mamy byc tak traktowani i prawie zebrac o koncert, wierze po prostu, ze to wszystko zalezy od Edyty, ot taka jej "milosc" do nas, bo ktoz jak nie my kupimy jej kolejna plyte....

[ Dodano: 06-04-2009, 15:42 ]
To jest proste, bo jesli taka agencja podaje mi tzw. preventivo( sorrk iza wtyk z innego jezyka) czyli oferte handlowa, ktora stawia najwierniejszych fanow w takiej sytuacji, to po prostu odrzucam i szukam innej agencji z lepsza oferta, ktora doprowadzilaby do kompromisu, widocznie latwiej jest sie sprzedac bogatej klasie i isc na latwizne......
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: Estratos »

Edyta spiewa dla tego kto placi. Skoro znalazla sie firma, ktore chce miec koncert Górniak to ona się martwi o miejsce, nagłośnienie, agencje, itd.

Gdyby Edyta chciała zrobić koncert to już by musiała sama się wszystkim zająć. A raczej Darek. Za dużo roboty, a pieniądz niepewny, bo bez reklamy będzie ciężko zapełnić kongresową.

Nieprofesjonalne było ze strony agencji/miasta rozrywki, że umożliwiła kupno biletów a później się z tego wycofała.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: caterina78 »

No to wracamy do punktu wyjscia, sprzedaje sie mdiom, o Nas albo nie myslac lub zapominajc, zreszta my nie przynosimy takich dochodow....
Jacenty
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 23 mar 2009, 18:14
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: Jacenty »

Ale cos w tym jest .organizator koncertu mógł pomyśleć o fanach ;którzy z pewnością
kupiliby bilety na Edytę .
Z tego co pamiętam byłem na takim koncercie Edyty właśnie w Kongresowej .Bilety dla fanów były do nabycia przed koncertem (zamówione przez telefon)po40zł.
Koncert był super
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2009, 22:09 przez Jacenty, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: caterina78 »

Tylko,ze jest maly problem spiewajac dla takiej firmy doskonale wie, ze tacy ludzie ( affari-uciekaja slowa) nie beda chieli, aby jacys tam fani paletali sie na koncercie, bez zbednych piskow, itp., to jest proste, zanim zgodzi sie na taki koncert powinna przemyslec czy nie postawic odpowiednich warunkow, negocjowac z firma, czyli zakladam ze tak kochajaca Nas Edyta powinna powiedziec na negocjacjach, ze owszem, ale postawic problem takowemu klientowi co z fanami, ona doskonale wiedziala, jaka bedzie nasz reakcja....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: vanity »

Jacenty pisze:Ale cos w tym jest .organizator koncertu mógł pomyśleć o fanach ;którzy z pewnością
kupiliby bilety na Edytę .
Organizator jak coś takiego wymyśla to po to wydaje taką kasę by się samemu zabawić w swoim gronie. I on ma gdzieś fanów. Ty jak organizujesz urodziny to zapraszasz całą ulicę, czy tylko najbliższych? Twoje urodziny, Twoje pieniądze, Twoja sprawa, a nie fanów, czy sąsiadki ze 125 klatki w 125 bloku.
Jacenty
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 23 mar 2009, 18:14
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: Jacenty »

Pozdrawiam Vanity.
Niestety nie znam Ciebie .Ale wnioskuję .ze bardzo negatywne nastawienie masz do ludzi
To pewnie przed pełnią ,,,,,,,,,
Ja nikogo nie zapraszam na urodziny --to nie w moim stylu.Spędzam je na rozmyślaniu.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: vanity »

Jacenty pisze:Pozdrawiam Vanity.
Niestety nie znam Ciebie .Ale wnioskuję .ze bardzo negatywne nastawienie masz do ludzi
To pewnie przed pełnią ,,,,,,,,,
Ja nikogo nie zapraszam na urodziny --to nie w moim stylu.Spędzam je na rozmyślaniu.
Za bardzo nie wiem o co Ci chodzi...
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: magda s »

żeby uciąć głupoty co poniektórych-Edyta NIE wiedziała,że organizator imprezy chciał sobie dorobić Edyty i Naszym przy okazji kosztem.Na szczęście w porę się zreflektowali bo zapewne koncert by sie nie odbył przez złamanie warunków umowy, nawet jeśli byśmy mieli bilety w ręku !a tak...luzikkk
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: caterina78 »

Mi nie chodzi o to ze Edyta nie wiedziala, ja po prostu wciaz wnioskuje, ze skoro koncert zamkniety, to mimo wszystko, zanim podejdzie sie do jakichkolwiek rozmow z ewntualnym klientem warto sobie moze zadac pytanie, czy ma to byc koncert dla kasty czy ewentualnie dla szerszego grona, chyba wczesniejsze moje posty byly jasne, jesli nie to oswiec mnie :? , a tak to dodalas latke poprzednim rozmowcom- glupcy( parafrazuje), to nieladnie, moze jednak bez emocji....

[ Dodano: 08-04-2009, 00:20 ]
Nie wiem, jak powiedziec jasniej firma, ktora chce, aby E. dla nich spiewala, sklada oferte, ta w tym wypadku, wie o jaki koncert chodzi i zanim firma wynajmie agencje do organizacji koncertu, powinna przemyslec jakie bede tego skutki, bo normalne, ze bogata firma chce koncert zamkniety i tu juz pole do poisu dal managera E. czy tez jej samej, bo mimo wszystko, jesli koncert jest zamkniety, powinna byla przewidziec....
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: magda s »

no właśnie nie mówisz jasno ,tylko od kilku postów masło maślane w koło macieju to samo... :? co Edyta powinna przewidzieć-że Ktoś będzie chciał sprzedawać bilety na lewo??????? :ha:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: caterina78 »

Nie tylko zanim sie zdecyduje spiewac dla takiej firmy, powinna przemyslec( ewentulanie jej manager) wszystkie za i przeciw, aby potem nie bylo polemiki, to jest chyba wystarczajaco jasne, ze zanim podpiszesz kontrakt, wymagasz najpierw oferty handlowej i sposrod wielu wybierasz najlepsza.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: Estratos »

caterina78 pisze:Nie tylko zanim sie zdecyduje spiewac dla takiej firmy, powinna przemyslec( ewentulanie jej manager) wszystkie za i przeciw, aby potem nie bylo polemiki, to jest chyba wystarczajaco jasne, ze zanim podpiszesz kontrakt, wymagasz najpierw oferty handlowej i sposrod wielu wybierasz najlepsza.
Za jest jedno: krótki koncert i dużo pieniędzy.

Przeciw: nie widzę.

To normalne, że artyści grają koncerty zamknięte dla firm i biletowane/otwarte dla fanów/zwykłych ludzi.

Co innego, że proporcje u Edyty są bardzo zaburzone na niekorzyść nas fanów. To jej talent i może robić z nim co chce, nie możemy jej mówić jak ma zarabiać pieniądze. Ale serce i tak pęka :(
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: caterina78 »

Dokladnie, zgadzam sie ze wszystkim Estratos, tylko pytanie co z jej deklaracjami milosci i szacunku do fanow, to najbardziej drazni...???
Paulka.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 201
Rejestracja: 12 kwie 2008, 17:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!!!

Post autor: Paulka. »

Słowa to jedno, a czyny to drugie, Edyta już tak ma..
ODPOWIEDZ