Dni Opola 2009

26.04.2009

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Dni Opola 2009

Post autor: tonya2 »

dzięki :* i czekam na resztę :D
Mam prośbę: czy pliki video możecie zamieścić w formacie: AVI Video Format bądź MPEG File
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Dni Opola 2009

Post autor: magda s »

Obrazek
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Dni Opola 2009

Post autor: KrzysiekF »

O koncercie zostało już wszystko napisane. :) Dziękuje wszystkim Forumowiczom za tworzenie klimatu podczas koncertu :)

Pozdrawiam

esti :D nastepnym razem przypomnij o żelu :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dni Opola 2009

Post autor: DeathlySilence »

Ewa_P pisze:A odnośnie powyższej dyskusji, to niektórzy forumowicze mogliby przystopować z tą postawą roszczeniową. Zrozumcie - oni tam byli tak naprawdę dla własnej przyjemności, a nie po to by cały czas myśleć tylko o tym, jak tu jeszcze można by zadowolić tych forumowiczów, których na koncercie nie było. Potraktujmy to jako miły gest z ich strony, podziękujmy za to co jest i finał. Bo dopominanie się o więcej i krzyczenie, że tak mało, jest niezbyt eleganckie. Aż strach się przyznawać następnym razem, że człowiek się na koncert wybiera.
:lol3:

Leć Ty bezpiecznie na tą Krete. :hellobaby:

Przy okzaji - Michał, czy mógłbym rościć sobie drugą połowę tego zdjęcia z Edytą.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Estratos »

DeathlySilence pisze: Przy okzaji - Michał, czy mógłbym rościć sobie drugą połowę tego zdjęcia z Edytą.
Lepsza połowa tylko dla znajomych :P
Awatar użytkownika
azille
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 282
Rejestracja: 28 sie 2007, 20:54
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Polssskaa

Re: Dni Opola 2009

Post autor: azille »

DeathlySilence pisze:Chyba Wy chcecie wpierdziel dostać. 8)

Co to za relacje :?: Pytam się :!:

Podaliście same suche fakty - zaśpiewała to, to i to, spytaliśmy o to, tamto i siamto, odpowiedziała tak i siak.

Cholernie przykre. ;(
__________

Nie wiem, czy dostaliście amnezji, czy upośledzenia, więc nakieruje Was na pewne momenty i proszę o odpowiedzi.
__________

Podaliście informację, że już po próbie - skąd takie info? - o której się odbyła? - byliście? - co wykonywała?

Padły wzruszające słowa adresowane do Darka (przez te dwa dni) - jakie :?: Już ktoś tu wspomniał, że podczas koncertu Edyta lubi pogadać (więc pobudźcie swoje szare komórki i odtwórzcie te wypowiedzi).

Jak doszło do Waszego spotkania z Edytą po koncercie? - gdzie się spotkaliście? - ilke Wam czasu poświęciła? - był w pobliżu Darek? ochroniarz? pani Sylwia? nie wierzę, że Wasze spotkanie oparło się o pytania artystyczne - jakaś luźną pogawędka na pewno była - więc o jakich pierdołach?

Mieliście ze sobą jakiś sprzęt (aparaty, telefony z aparatami, kamery)?

Gdzie nocowaliście - ponoć Magda miała pod gołym niebem?

Jak to było na koncercie? - co z tymi fotoreporterami? - zabroniła przez cały koncert? - wydawało mi się zawsze, że pozwala podczas jednej piosenki.

Aleja Gwiazd - jaki poślizg miała Edyta? - jakie piosenki śpiewał chór opolski z repertuaru Edyty? (wiemy, że To nie ja).

W plikach na YT dostrzegłem chyba Kingę - orientujecie się więc kto był jeszcze na koncercie z forum, na spotkaniu z Edytą oprócz Was?

I proszę mi się nie obrażać na mnie - robicie świństwo takim cedzeniem informacji, własnych odczuć, przemyśleń. Ktoś musiał Wam o tym powiedzieć, padło na mnie. 8)
http://www.mmopole.pl/zdj...wanie-3636.html
o chłopaki sławni jesteście!!!
Kto jest na zdjęciu :?:
DS widzie ze jak zwykle gadasz swoje smuty ktore zabardzo nikogo nie ruszaja i nikogo to nie obchodzi. Trzabylo jechac z ekipa na koncert zgrac sie itd to bys wiedzial co i jak. Nie byles na koncercie to niie wiesz. Bo co chcesz jeszcze wiedzec? czy w dziewczyny mialy okres w trakcie koncertu czy co? Nikt Ci chyba nie bedzie pisal opowiadania no chyba ze zwrocisz sie do Borata on Ci tak opowie jeszcze dorzuci od siebie o jasnym poranku o łzach w oczach itd8P Czemu nie masz pretensji do Paczusia ktory tam byl albo do Agaty czy jak jej tam Agusski w kazdym razie tej od tlustych wlosow tylkko do ludzi z forum? Powiedzieli to co chcieli i tyle a Tobie przykro phi nam nie jest. phi
Awatar użytkownika
duckling
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2008, 12:35
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: To, co najlepsze
Lokalizacja: wrocław

Re: Dni Opola 2009

Post autor: duckling »

Estratos pisze:
tonya2 pisze:Też się dołączam do podziękowań. Mam takie małe pytańko; Czy Wy w ogóle robiliście jakieś zdjęcia na spotkaniu :D bo nie uwierze, że nie...
ja w ogole nie mialem aparatu, ale dzieki uprzejmosci jednego z fanów mam zdjęcie z Edytą, którego fragment zamieszczam:

[url=http://images48.fotosik.pl/114/b80844c8988ef1e0m.jpg]Obrazek[/URL]
A ten sweteruszek szaro-srebrny to już chyba skądś znamy..:)
poproszę o drugą połowę zdjątka:)
ja mam lekkie opóźnienie
praca na dyżurach wykańcza... ale serdecznie dziękuję za wszystko co mogłam dzięki Wam Mili zobaczyć i przeczytać.
Pozdrawiam
stanley92
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2010, 16:56
Lokalizacja: Opole

Re: Dni Opola 2009

Post autor: stanley92 »

Kiedy Edytka zagra jakiś koncert w Opolu? jest tutaj ktoś zaznajomiony i poinformowany? :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Matiz99 »

stanley92, Raczej już nie w tym roku. O wszystkich koncertach można przeczytać na forum. Jeżeli będzie takowy planowany na pewno pojawi się informacja. :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Aro »

Może na festiwal ją zaproszą. W tym roku 10-12 września.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Madlen »

stanley92 pisze:Kiedy Edytka zagra jakiś koncert w Opolu? jest tutaj ktoś zaznajomiony i poinformowany?
Dzwoniłam do Mai kilka tygodni przed koncertem w Pajęcznie, podpytać o jakieś następne koncerty i zapytałam ją właśnie o Opole, powiedziała, że niewykluczone, że Edyta wystąpi na tegorocznym festiwalu :wink2:
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Mona. »

No, no, Edi powoli rozkręca się z tymi koncertami. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś na którymś być... :)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Matiz99 »

Wydawało mi się że festiwal w opolu już był :lol3:
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Dni Opola 2009

Post autor: princess_edyta »

Festiwal Opole 2010 odbędzie się w dniach 10 -12 września :lol:
stanley92
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2010, 16:56
Lokalizacja: Opole

Festiwal

Post autor: stanley92 »

Festiwal dopiero się odbędzie, ponieważ niedawno przeprowadzono wybory i tvp - nie miało by kiedy "niby" transmitować to wydarzenie...

[ Dodano: 16-09-2010, 11:05 ]
No i jednak nie wystąpiła... pewnie zajęcia do TzG ją zajęły i nie znalazła czasu, a szkoda.. Bo wiele fanów wyczekiwało by w rodzinnym mieście - Opolu (tak nazywa miasto) wystąpiła. Pozostaje nam czekać na występ w Opolu.. ale kiedy to nastąpi? :beczy: :d ;(
ODPOWIEDZ