Dni Opola 2009

26.04.2009

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Dni Opola 2009

Post autor: magda s »

http://www.mmopole.pl/zdjecie/oczekiwanie-3636.html
o chłopaki sławni jesteście!!! :D :d

[ Dodano: 27-04-2009, 23:23 ]
http://www.24opole.pl/?id...e_Edyty_Górniak
uppppppppsssssssssssssss
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dni Opola 2009

Post autor: DeathlySilence »

Chyba Wy chcecie wpierdziel dostać. 8)

Co to za relacje :?: Pytam się :!:

Podaliście same suche fakty - zaśpiewała to, to i to, spytaliśmy o to, tamto i siamto, odpowiedziała tak i siak.

Cholernie przykre. ;(
__________

Nie wiem, czy dostaliście amnezji, czy upośledzenia, więc nakieruje Was na pewne momenty i proszę o odpowiedzi.
__________

Podaliście informację, że już po próbie - skąd takie info? - o której się odbyła? - byliście? - co wykonywała?

Padły wzruszające słowa adresowane do Darka (przez te dwa dni) - jakie :?: Już ktoś tu wspomniał, że podczas koncertu Edyta lubi pogadać (więc pobudźcie swoje szare komórki i odtwórzcie te wypowiedzi).

Jak doszło do Waszego spotkania z Edytą po koncercie? - gdzie się spotkaliście? - ilke Wam czasu poświęciła? - był w pobliżu Darek? ochroniarz? pani Sylwia? nie wierzę, że Wasze spotkanie oparło się o pytania artystyczne - jakaś luźną pogawędka na pewno była - więc o jakich pierdołach?

Mieliście ze sobą jakiś sprzęt (aparaty, telefony z aparatami, kamery)?

Gdzie nocowaliście - ponoć Magda miała pod gołym niebem?

Jak to było na koncercie? - co z tymi fotoreporterami? - zabroniła przez cały koncert? - wydawało mi się zawsze, że pozwala podczas jednej piosenki.

Aleja Gwiazd - jaki poślizg miała Edyta? - jakie piosenki śpiewał chór opolski z repertuaru Edyty? (wiemy, że To nie ja).

W plikach na YT dostrzegłem chyba Kingę - orientujecie się więc kto był jeszcze na koncercie z forum, na spotkaniu z Edytą oprócz Was?

I proszę mi się nie obrażać na mnie - robicie świństwo takim cedzeniem informacji, własnych odczuć, przemyśleń. Ktoś musiał Wam o tym powiedzieć, padło na mnie. 8)
http://www.mmopole.pl/zdj...wanie-3636.html
o chłopaki sławni jesteście!!!
Kto jest na zdjęciu :?:
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Dni Opola 2009

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Dni Opola 2009

Post autor: magda s »

napiszę troszkę wieczorem jeszcze teraz do pracy jade!
p.s. umieściałam link co z fotoreporterami,gzie znajdziesz odoweidz czy była Sylwia,ochroniarz był ten sam co też widać w moim linku :P
nie spałam pod gołym niebem :P
GosiaMachynia
Make it happen
Make it happen
Posty: 103
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:17
Lokalizacja: Wrocław

"bojkot"

Post autor: GosiaMachynia »

Witam Was serdecznie.

Chciałbym się odnieść do tego "bojkotu dziennikarzy" , to trochę za dużo powiedziane, bo z około nie wiem 10 dziennikarzy aparaty odłożyło 5-ciu (szczególnie jeden z nich nie może zostać nazwany dziennikarzem) co można zobaczyć na zdjęciach. Niestety tak skutecznie stanęli, że ciężko było zrobić zdjęcie jak Edi podnosi materiał odsłaniającą gwiazdę, ale Edytka też sprytnie stanęła do nich tyłem więc nic takiego się nie stało. Rozdmuchali to bo tak naprawdę nie udało się im jej zaskoczyć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

oczywiście proszę nigdzie nie umieszczać tych zdjęć bez mojej zgody
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Marrcino »

Hej. Koncert był świetny. Wolałbym tylko żeby Edyta śpiewała więcej swoich piosenek a mniej coverów. Ciągle na koncertach słyszymy to samo :P Na koniec, jako bis, Edyta zaśpiewała "To, co najlepsze" i to był czad :!: Dopiero wtedy wszyscy zaczęli się rozkręcać. Pięknie jej tro wyszło. Edyta była w bardzo dobrej formie wokalnej :)

Fotoreporterów nie było na koncercie, nie wiem dlaczego. Nikt przed koncertem nie informował, że nie można robić zdjęć. Jedynie ochroniarze sprawdzali czy nie wnosi się aparatów. :PP Bojot, rzeczywiście się odbył przy odsłonięciu gwiazdy.

Co do relacji do Darka Edyta powiedziała o nim "mąż i przyjaciel", "anioł" i że jest osobą ktora wytrzymuje wszystko za co jest mu wdzięczna. Oprócz tego Edyta dużo mówiła na koncercie ale były to jej przemyślenia których nie powtórzę.

Co do spotkania, było, chyba wszyscy napisali już co Edi mówiła. Był ochroniarz, była Sylwia, był Darek. :-) Edyta to spoko babka :D Dla mnie nawet zdjęła buty :lol:

Bardzo, bardzo dziękuje mojej ekipie :D

DS, oprócz nas byli jeszcze: magda:), Kinga, Aguss, Auli, pp, GosiaMachynia.

To jest ta odsłonięta gwiazda:

Obrazek

To dłonie Edyty (odsłonięte już dawno ale wrzucam dla ciekawskich):

Obrazek

Foty które mi wyszły z koncertu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Foty z odsłonięcia gwiazdy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 15:48 przez Marrcino, łącznie zmieniany 3 razy.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Titter »

dzieki za fotki :P
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2009, 11:23 przez Titter, łącznie zmieniany 1 raz.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Dni Opola 2009

Post autor: loveedyta »

Dzięki za fotki :D Edi ślicznie wyglądała, bardzo ładna sukienka :D
Marrcino pisze:To dłonie Edyty (odsłonięte już dawno ale wrzucam dla ciekawskich):
fajne łapki, ciekawe czy pasują do moich hehehe :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Estratos »

DeathlySilence pisze:Cholernie przykre. ;(
Cholernie przykre to jest to, ze nie potrafisz docenic tego, ze pomyslelismy o Was i 2 minuty po koncercie zamiescilismy liste piosenek, wchodzac na forum przez przegladarke w telefonie komorkowym.
Awatar użytkownika
soul
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 21 mar 2009, 15:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie
Lokalizacja: śląsk

Re: Dni Opola 2009

Post autor: soul »

http://www.youtube.com/watch?v=zliGsgKlQCo :D piknie :-) Edyta Górniak - Somebody Loves You Baby (You Know Who It Is)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dni Opola 2009

Post autor: DeathlySilence »

Marrcino, Bradzo dziękuję za częściowe odpowiedzi - piękne zdjecia, no i gwiazda z AG - podobał mi się moment, kiedy Edyta wspomniała o deptaniu jej (któryś z zapisów na YT). :hellobaby: :lol3: Zabrzmiało dwuznacznie. :wink2: I aktualnie - co do tego bojkotu.
Marrcino pisze:DS, oprócz nas byli jeszcze: magda:), Kinga, Aguss, Auli, pp, GosiaMachynia.
Już sie bałem, że zaczynam wszędzie dostrzegać Kingę - tym razem miałem ku temu powody. :-D
Marrcino pisze:Co do relacji do Darka Edyta powiedziała o nim "mąż i przyjaciel", "anioł" i że jest osobą ktora wytrzymuje wszystko za co jest mu wdzięczna. Oprócz tego Edyta dużo mówiła na koncercie ale były to jej przemyślenia których nie powtórzę.
:)
Estratos pisze:Cholernie przykre to jest to, ze nie potrafisz docenic tego, ze pomyslelismy o Was i 2 minuty po koncercie zamiescilismy liste piosenek, wchodzac na forum przez przegladarke w telefonie komorkowym.
Cholernie przykre to jest jeszcze to, że nie dostrzegłeś mojego podziękowania po tym zdarzeniu i wnosisz, że go nie było.
Nie ważne - nie mam stołu tortur, żeby z Was informacje wyciągać.
Napisałem posta tuż przed północą (wtorkiem) - natenczas spodziewałem się już większej "dostępności" z Waszej strony - a tu tekst "wszystko zostało już powiedziane".

Marrcino, dzięki jeszcze raz - jako jedyny się chyba przygotował do tego wydarzenia - reszta je (te wydarzenie) najwyraźniej zbojkotowała mentalnie. Nie nasiąkali Edytą jak gąbka wodą, choć się w niej taplali, stad taka posucha - szkoda.

Dziękuję jeszcze raz - także za te informacje wcześniejsze - i za brak późniejszych.
Już nie będę wprowadzał złej atmosfery, świetujmy ambasadorstwo Edyty. :-D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Estratos »

Dziękuję wszystkim za zdjęcia i pliczki z koncertu :)

DS, nie wiem czego Ty się czepiasz. Wyglada na to, że jak bym nic nie napisal to bylbys bardziej zadowolony. Przykro mi, ze nie spełniam Twoich oczekiwań. Na szczęście nie zależy mi na tym w ogóle.

A propos bojkotu przez fotopstryków to - o ironio! - Edyta dzien przed tym mówiła nam, że już jej się układa z nimi i że jest zadowolona, że wszystko wróciło do normy w jej relacjach z fotoreporterami :(

Dzięki jeszcze raz wszystkim, których poznałem. Musimy to powtórzyć :)
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Pawel »

Dzieki za relacje i filmiki !
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Madlen »

Wow kochani ile fotek i relacji, porządna z was grupa :D
Dziekuję Edyta, wręcz bajkowo, o głosie nie wspominajc :*
Niebieska sukieneczka oj... <3
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Natu$ »

Nie wiem, czy ktoś już to dawał, ale wydaje mi się, że nie!

Odsłonięcie gwiazdy Edyty Górniak w Opolskiej Aleji Gwiazd
http://www.youtube.com/watch?v=xj3E3VouBh0
ODPOWIEDZ