Dni Lublińca 2010

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Lublińca 2010

Post autor: Madlen »

A dobra tam, szkoda, ale jak nie ten koncert to następny :d I tak się nie mogę doczekać już Jubileuszu i nowej płyty ;D Tylko tata będzie zawiedziony, bo chciał jechać :PP
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Dni Lublińca 2010

Post autor: caterina78 »

Przepraszam, ze sie wtracam to nie p. Abramowicz, tylko p. Amanowicz, tak dla scislosci...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Dni Lublińca 2010

Post autor: addar »

Nat. pisze:szkoda bo zamierzałam się wybrać a tak nawiasem nie Na lastfm.pl pisze, tylko jest napisane

tym bardziej że jest to już forma dozwolona:P:P, denerwuje mnie to, ludzie mówią całkowicie niepoprawnie z błędami znacznie poważniejszymi bo używają słów semantycznie błędnych , a uparli się poprawiać jeden zwrot, który z resztą większość polonistów i najnowszych słowników uwzględnia jako formę która weszła do poprawnej polszczyzny przez użycie(jak wiele innych słów,które dziś są uznane za "poprawne")

Nat. nie złość się, to nie było do ciebie personalnie , po prostu wiele osób chciało ostatnio tak zabłysnąć elokwencją a twój post mi o tym przypomniał.


co do koncertu to bardzo dobrze że najprawdopodobniej odwołają(no chyba że edyta potraktowałby go jako "rozśpiewke") oby znów się nie rozpisywali że tylko ona umie łamać kontrakty
ODPOWIEDZ