XII PIKNIK NAD DRAWĄ

02-04 lipca 2010

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: Anu$$ia »

Fan17 pisze:jestem bardzo ciekawy która to forumowiczka rozmawiała posczas próby z panią od avonu? :PP (podobno bardzon ładna :hellobaby: )
haha to ja razem z Joannaee :D To była Twoja mama? Opowiadała nam właśnie o Tobie :D I krzyczała na próbie do Edyty :lol3:

W ogóle byłyśmy z Joannaee na obydwóch próbach i tam widać, jaka Edyta jest ciepła, ma taką więź ze swoim zespołem, naprawdę super.. :)
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: joannaee »

NA próbach i obu koncertach było genialnie. Edyta nas poznała i machała do nas na próbach. Koncerty magiczne i chodź tak podobne do siebie to każdy miał w sobie coś innego. Edytka jest kochana! ŻADNEJ NOWEJ PIOSENKI NIE BYŁO!!! Ja jeszcze nie ochłonęłam, ale juz chcę następny koncert. Po Drawnie spotkania nie było, bo Edi jechała prosto do Pajęczna. Po Drawnie było i powiedziała nam że nas widziała w Drawnie :) Czad!
Było Genialnie.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: weroniuka »

joannaee, to Edyta pewnie się zdziwiła, jak Was zobaczyła na drugi dzień w Pajęcznie. :D Rozmawiałyście z Nią na próbach?
Jak ludzie przyjęli Edytę?
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: Fan25 »

joannaee, Edyta ma doskonałą pamięć. Zapamiętała Twoją twarz już w Sopocie.
Ciekawe, czy pamięta moje życzenia i kilka ważnych słów z Sopotu? :hmmm:
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: joannaee »

Wie, że byłam w Sopocie bo dawała mi wczoraj autograf na naszym wspólnym zdjęciu z Sopotu ale nie wiem czy z tamtąd mnie kojarzy ale na spotkaniu bardzo się cieszyła, że byłysmy na dwóch koncertach. na póbach nie możnabyło podchodzic do sceny tylko trzebabyło stac za barierką. Więc z nią nie rozmawiałyśmy wtedy. Aloe nam pomachała i się uśmiechnęła:) Ludzie niektórzy byli trochę pijani, ale ogólnie to bardzo dobrze. Ktoś tylko krzyknął Edyta zaśpiewaj hymn! Ale ona oczywiście obróciła to w żart i powiedziała że jak nie będa śpiewac z nią piosenek to za kare zaśpiewa hymn :) :D Było niesamowicie. Boże, JAk ja ją KOCHAM!!!
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: Anu$$ia »

joannaee pisze:ale na spotkaniu bardzo się cieszyła, że byłysmy na dwóch koncertach.
i nazwała nas głupolkami, bo jechałyśmy autostopem :D Ale warto... teraz kasy na nic nie mam, ale co tam, ważniejsze są wspomnienia :)) Mam nadzieję,że niedługo znowu będzie jakiś koncert :D
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: joannaee »

w wakacje już chyba nie będzie. a szkoda;/ juz nie mogę się doczekac następnego koncertu. co tam kasa ja prawie bez kasy pojechałam na dwa koncety . dla chcącego nc trudnego. brak kasy to nie problem!
boski13
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2010, 10:41
Lokalizacja: polska

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: boski13 »

mam prośbę ja weszłem na scenę do Edyty Górniak jak ktoś by miał z tego fotkę to bardzo proszę o kontakt 1926265 lub [email protected]
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: Paulik24 »

boski13 pisze:mam prośbę ja weszłem na scenę do Edyty Górniak
Wszedłem chyba...?
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: beniu »

ludzie piszą ze Edyta byla w slabej formie? to ja sobei nie wyobrazam jakie to musza byc emocje kiedy Edi jest w formie. Dla mnie koncert genialny. moze dlatego ze pierwszy. z forum nie spotkalem nikogo. Tzn na koniec ogarnalem ze stalem niedaleko 4 forumowiczow no ale bylo za pozno. mimo ze na poczatek sam, a pozniej (kiedy to Edi porwala moich znajomych) wymiatalo nas juz czworo. Bylem bardzo dumny kiedy raczej sceptyczni (co do Edyty) znajomi po koncercie mowili ze mieli dreszcze i sami siebie nie podejrzewali ze beda tanczyc. a jednak. Edi czyni cuda. Po takim koncercie stwierdzam ze jestem spelnionym czlowiekiem i teraz bez zalu moge umrzec :)
aa nie podobalo mi sie tylko zachowanie jednego z forumowiczow... kiedy male dziecko-pulpecik o wzroscie 150cm chcialo stanac przed nim on w bardzo wulgarny sposob olal i stwierdzil iz nie po to tlukl sie cala polske zeby puszczac dziecko przed siebie. drogi kolego stalbys 50 cm dalej a uwierz ze dziecko by Ci sceny nie zaslonilo
poza tym niemilym incydentem koncert byl kapitalny... dopiero po tylu dniach od konceru jestem w stanie napisac cokolwiek. mam jeden filmik (jak najdalej) i mase zdjec... mimo ze stalem zaraz pod scena :hellobaby:
a Drawno to bardzo piekne miasto i polecam wszystkim wizyte :)

ps - aaa zapomnialbym! poplakalem sie ze smichu... kiedy to Edyta w koncowce piosenki to nie ja krzyczy: to nie ja, nie jaaa nie jaaa... a taki pijaczek stojacy za mna... ze łzami wzruszenia w oczach:
''ja wiem Edytko... ja wiem ze to nie Ty...'' ;(
8P
Awatar użytkownika
BolecDC
Make it happen
Make it happen
Posty: 176
Rejestracja: 04 wrz 2008, 15:29
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Piastów/Warszawa

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: BolecDC »

Byłem na obu koncertach i rzeczywiście muszę stwierdzić, że w Drawnie Edyta była nie w formie. Widać (a raczej słychać) to na video z "Jestem kobietą" (Proponuję porównać z wykonaniem tego utworu z dnia następnego). Co więcej, ostatni dźwięk w "Dziwny jest ten świat" autentycznie mnie zabolał, Edyta nieprzyjemnie zaskrzeczała.
Na szczęście koncert w Pajęcznie to zupełnie inna historia. Bajeczna forma wokalna, świetny humor. Wybawiłem się jak dziki.
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: joannaee »

Jeżeli chodzi o ten jak powiedziałeś "incydencik" to ta dziewczynka miała chyba z 13 lat. My staliśmy całą grupką fanów z przodu i czekaliśmy za tym miejscem od godziny 13. Byliśmy jako pierwsi w ogóle pod sceną. Matka tej dziewczynki powiedziała że ona chce wejś na chwilę żeby zrobić zdjęcie, wpuścilismy ją, po czym się sama wycofała z resztą słusznie, a jej matka zaczęła nam cisnąć. Prawda że nie chcieliśmy wpuścić tej dziewczynki przed nas, ale pomiędzy owszem, ale niestety jej matka zaczęł na nas się wydzierać jacy to my nie jestesmy... obraziła się i zawoła ł dziewczynę. A kolega stojący z nami ( nie pamiętam jego nicku z forum ani imienia) kulturalnie jej powiedział że długo czekaliśmy, barzo nam zależy i dziewczyna może wejśc obok. Ale niestety kobietazareagowała tak, że później to już była inna sprawa.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: Anu$$ia »

joannaee pisze:a jej matka zaczęła nam cisnąć.
Nazwała nas pokemonami! :lol3:
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: milencia1992-mk »

Anu$$ia, Trzeba było jej powiedzieć że jesteś Pikachu i razisz prądem... :P Szkoda że mnie przy tej sytuacji nie było ;)
lucky_charm
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2010, 9:08
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby, NPOW
Lokalizacja: Poznań

Re: XII PIKNIK NAD DRAWĄ

Post autor: lucky_charm »

Drogi Beniu!

Jeśli z moich ust padło wulgarne słowo, to chyba masz kolego problem ze słuchem lub kodeksem moralnym. Wyrazie nie słyszałeś wszystkiego co do nas mówiła ta Pani i w jaki sposób to mówiła albo też filtrowałeś fakty w niekorzystny tylko dla mnie sposób. Na zdrowie Tobie. Właśnie przez jej ton i niesmaczne komentarze powiedziałem, że nie będę zwalniał miejsca, które tyle czasu okupowałem. Trzeba było patrzeć dalej niż tylko na czubek swego nosa to może zauważyłbyś, że później parokrotnie wpuszczałem tę dziewczynkę (bo ona nie była niczemu winna) w celu zrobienia zdjęcia a później przez połowę koncertu wpuściłem przed siebie inną dziewczynkę, która próbowała coś zobaczyć zza moich pleców. Ale tego już nie zauważyłeś bo i po co! Zresztą inni forumowicze bawiący się ze mną mogą to potwierdzić, bo słyszeli i widzieli wszystko z mojej perspektywy. W myśl powiedzenia, że tylko winny się tłumaczy ... kończę swoje sprostowanie :)
P.S. joannaee- to ja jestem tym domniemanym sprawcom "incydentu" :) Anusia-pokazaliśmy klasę i nie odpowiedzieliśmy pani na te pokemony :D
ODPOWIEDZ