Pajęczno 4 lipca 2010

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Martynkaa »

Anu$$ia pisze:Ważniejsze jest to,że dla Edyty zjechali się Fani z całej Polski Wg mnie Na początku jak było jeszcze jasno to może nie było tłumów wielkich, ale później było dużo ludzi.
Zgadzam się z Anią. Nie było jak sie ruszyć.

Dziękuję wszystkim, którzy byli. Szkoda, źe nie udało Nam się spotakć. Mam nadzieję, że nadrobimy to następnym razem :)
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Fan25 »

Obejrzałem koncert na YT. Znakomita kondycja wokalna i kilka ciekawych momentów odległych od muzyki. :wink2:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Kopaneek »

Edyta12 pisze:Zarówno w Pajęcznie jak i w Drawnie nie było porażającej frekwencji. I nie oszukujcie innych użytkowników, którzy nie byli na koncercie pisząc, żę ludzi była masa..
Drawno i Pajęczno to nie Warszawa czy festiwal o ogromnym rozmachu. W Pajęcznie było bardzo tłoczno. I to tylko podczas występu Edyty...

Obrazek
www.pajeczno.pl
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Matiz99 »

DeathlySilence pisze:Koszmar - począwszy od kadrowania, kończywszy na stłoczeniu masy ludzi (zapomnieliście jak się robi zdjęcie "klasowe" - lepszy efekt byłby jakbyście stanęli za Edytą i wystawili kończyny - każdą w innym kierunku - fajny indyjskoboliłudzki efekt byłby), przez co niektórzy mają "fajną" pamiątkę (pół twarzy lub głowa wyszczubiona w idiotyczny sposób - jednakże to nie najgorsze - jak się dopatrzyłem, ktoś się nie zmieścił w kadr).
Osoba robiąca zdjęcie chyba miała w głębokim poważaniu efekt finałowy lub jest kompletnym/kompletną...
Zamilcz człowieku. Wszystko trwało dosłownie kilka sekund. Nie było czasu na mizdźenie się do zdjęcia. Foty cykał ochroniarz więc trudno by zależało mu na efekcie.

Więc jeszcze raz: nie było cie tam - zamilcz.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Kamille.g »

DeathlySilence, Czy Ty musisz wtrąca swoje marne i niepotrzebne trzy grosze?
Cholerka jesteś żałosny.
Wszystko Ci nie pasuje. Kurna. Powinieneś chyba urodzić się kobietą bo wszystkiego się czepiasz jak kobiety w czasie okresu. :ha:
Ach zapomniałam, jesteś starszy i wiesz o wiele więcej niż niektórzy?!Guzik prawda.
Jeśli coś Ci nie pasi to nikt Cię na siłę to nie trzyma.
Jestem pewna że denerwujesz wszystkich swoimi głupimi docinkami.
8P
Sorry władzo !
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Gosia1423 »

Kurcze jak wam super, po prostu jak się czyta wasze relacje to brzmi jak jakaś bajka albo doskonały sen... szkoda, że te koncerty były tak daleko. Jeszcze nigdy nie byłam na żadnym koncercie Edi i nigdy jej nie miałam okazji zobaczyć na żywo. Mam nadzieje, że kiedyś się uda...
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: tonya2 »

Paulik24 pisze:Madzia... tak się teraz przypatrzyłam temu zdjęciu... I ta dłoń co cie obejmuje nie ma niebieskich pazurków... To był chyba kolega moderator
na tym zdjęciu w ogóle nie widać paznokci :D a tak w ogóle chyba wiem kogo rękę czułam na ramieniu :P Prawda Matiz99, ??
Edyta12
Make it happen
Make it happen
Posty: 159
Rejestracja: 29 cze 2010, 17:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Edyta12 »

A ciekawe, że taka Doda również gra koncerty w małych miejscowościach, a ludzi przychodzi na nie maaaaasaaaa. Może to też wynikać z tego, że ludzie troche zapomnieli o Edycie przez ten ostatni okres. A jakby nie patrzeć Rabczewska jest cały czas obecna.
izabelka83
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:14
Ulubiony album: Dotyk,EdytaGórn
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: izabelka83 »

Przyszła kolej na opis moich wrażen :D
Jestem fanką Edyty od 16 lat. Na koncert wybrałam się z mężem:) Bylismy tam o 20:30. Chwile pozniej podeszlismy pod scene i tak oczekiwalismy wyjscie gwiazdy!!! Z boku przyglądałam sie grupce fanów, ale kurcze nie miałam smiałości podejsc do nich :PP póżniej jednak zaczepiłam jedną dziewczyne, by spytac czy bedzie spotkanie z Edyta...no i tyle. Przez cały koncert oczywiście jak kazdy spiewałam, płakałam itd BYŁO CUDNIE!!! jak zwykle ZJAWISKOWO!!! Edyta ślicznie wyglądała, śpiewała rewelacyjnie, wszystko bylo super!!! Po koncercie pobiegłam za innymi aby spotkac sie z Edyta, o maly wlos a juz by mnie ta pani nie zabrała do Edi, bo niby za duzo osób było :( no ale sie udało, żal mi tych osób, które chciały podejsc do Edyty a nie mogły, szkoda!!! No i sie zaczęło, w domu naszykowałam sobie piękne zdjecie Edyty no i pech chciał ze zapomniałam je zabrac, a to wszystko przez to, ze byłam zmuszona pozostawic syncia pod czyjąś opieka, no i byłam tak tym przejęta, czy nie bedzie płakał itd ze zapomniałam o wielu rzeczach, m.in własnie o zdieciu :beczy: Więc gdy czekalismy na Edyte to ja stałam taka zestresowana ze nie mam zadnego zdjecia, zadnej kartki do podpisu, ze o niczym innym nie myślałam....byłam gotowa uciec z tamtąd, co to za fan, który idzie po autograf a nie ma na czym go zapisać....masakra!!! Kazda z tych osób miała albo płyte albo zdjecie!!! Prosiłam sie aby ktos mi dał kawałek kartki!!! lub czegokolwiek, ale z przykrościa musze stwierdzić, ze mieli mnie gdzieś i moje problemy!!! dlatego właśnie ten wieczór był troszke przykry. Z jednej strony spelniało sie moje marzenie a tu kurcze, mam możliwosc otrzymać autograf, a nie jestem przygotowana, wielki mentlik w głowie, rozczarowanie innymi ludżmi!!! tak sobie tego nie wyobrazałam!!! myslałam ze jestesmy jednoscią, ze łączymy sie wszyscy!!! a tu widze, ze jeśli dochodzi do takich sytuacji to kazdy mysli wyłącznie o sobie!!! Przykro mi, jesli kogos uraziłam, ale taka jest prawda!!! Uwierzcie, że jesli komus przydarzyła by sie taka sytuacja, napewno nie zostawiłabym takiej osoby.....no ale ludzie są różni!!! Na szczescie jakis dobry chłopaczek wyrwał mi maleńką karteczke z notesu i Edi złozyła mi maleńki autograf z którego jestem równie zadowolona:) No i tyle. Ogólnie to było bardzo miło:) Mam nadzieję, ze spotkam sie z Edytą raz jeszcze i bedę mogła z nią chwilke porozmawiac:D Zdjęcie grupowe wyszło fajnie!!! Pozdrawiam Wszystkich!!!! ach, jeszcze jedno...wracając z koncertu zerwałam sobie trzy plakaty :lol3:
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Fan25 »

izabelka83, chłopcy bali się Twojego męża. :wink2:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 9:12 przez Fan25, łącznie zmieniany 3 razy.
izabelka83
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:14
Ulubiony album: Dotyk,EdytaGórn
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: izabelka83 »

Fan25 pisze:izabelka83, chłopcy bali się Twojego męża. :wink2:


JASNE!!!
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Fan25 »

izabelka83, pomógł Ci najsilniejszy fan Edyty, który nikogo się nie bał.
Niezamężnym kobietom łatwiej się pomaga.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 11:11 przez Fan25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: homerowa »

Martynkaa pisze:Anu$$ia napisał/a:
Ważniejsze jest to,że dla Edyty zjechali się Fani z całej Polski Wg mnie Na początku jak było jeszcze jasno to może nie było tłumów wielkich, ale później było dużo ludzi.


Zgadzam się z Anią. Nie było jak sie ruszyć.
Na pewno to jest dla Edyty wazniejsze.
No coz jesli bedzie koncert duzym miescie takim jak Warszawa to na pewno nie bedzie takiej mozliwosci po koncercie podejsc do Edyty i porozmawiac, bo jednak mle miejscowosci daja taki komfort, a duze juz gorzej. Bo wtedy sa tlumy i nawet nie ma takiego zaplecza. Kurcze, ciekawa jestem kiedy bedzie premiera plyty i podpisy bo mysle ze wtedy przejedzie po wiekszych miastach tez z trasa. Wtedy postaram sie byc. A teraz dzieki za wszystkie relacje.
Awatar użytkownika
lila14
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 28 lip 2009, 9:36
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: wszystkie kocham
Lokalizacja: Pietrowice Wlk./Racibórz

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: lila14 »

izabelka83 pisze:Po koncercie pobiegłam za innymi aby spotkac sie z Edyta, o maly wlos a juz by mnie ta pani nie zabrała do Edi, bo niby za duzo osób było no ale sie udało, żal mi tych osób, które chciały podejsc do Edyty a nie mogły, szkoda!!!
Miałam taką samą sytuacje-mi też p. Justyna gadała,że jest już za dużo osób... prosiłam żeby mnie jednak wpuściła,ale się nie zgodziła i nie udało mi się wejść do Edyty... :( :( :beczy:
izabelka83 pisze:dlatego właśnie ten wieczór był troszke przykry.
Zgadza się... ja jechałam specjalnie 180km na mój pierwszy koncert Edyty... było cudownie do momentu,gdy Justyna nie dała się uprosić żebym jednak weszła do Edyty... :( I tak autografu nie dostałam... Edyta jedynie wchodząc do samochodu puściła mi buziaka i pomachała-i zdałam sobie sprawę,że pewnie chciałaby żeby wszyscy jej fani dostali jej autograf z tego koncertu,ale ona też było zmęczona... i ja to rozumiem i nie poddam się tylko pojadę na następny koncert,ale już wtedy bez autografu nie odjade... :( :)
Więc z szczerością mogę powiedzieć,że moje marzenie jest w większości spełnione... :)
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Paulik24 »

izabelka83 pisze:byłam gotowa uciec z tamtąd, co to za fan, który idzie po autograf a nie ma na czym go zapisać....masakra!!!
Aaaa to jeszcze nic! Uwaga- miałam płytkę i zdjęcie ale... Z wrażenia zapomniałam dać do podpisu i nie mam autografu!!!!!!!!!!!! :lol3: :lol3: :beczy:

[ Dodano: 07-07-2010, 10:08 ]
Edyta12 pisze:A ciekawe, że taka Doda również gra koncerty w małych miejscowościach, a ludzi przychodzi na nie maaaaasaaaa
:lol3: :lol3: o lol... Sorry... u mnie w Krośnie koncert Dody został odwołany, bo na 3000 bitelów do sprzedania zostało zakupionych 117 :lol3: Potem rozdawali za darmo, ale doszło do 200 i musieli odwołać koncert :shock:
Poza tym, jeśli Ci coś nie pasuje, to się wybierz na koncert dody a nie Edyty... Na jej koncertach liczy się atmosfera a nie jak u dody- skandal... A jak wiesz, w dzisiejszych czasach, jeśli ludzie mają do wybory skandal czy ciepłą atmoaferę- wybiorą skandal :hellobaby:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 10:28 przez Paulik24, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ