Koncert w Bydgoszczy

29.08.2010

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
EkscentrycznaDiva
Make it happen
Make it happen
Posty: 170
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:53
Ulubiona piosenka: Nie wierzyć Nie mam si
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: EkscentrycznaDiva »

jakie macie typy na Polski i Zagraniczny hit lata?:>
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: milencia1992-mk »

Meg pisze:Monia napisał/a:
W zamian pewnie jakieś przywileje, bo jak wiadomo nie ma dziś nic za darmo


Czyżbym odczuwała nutkę zazdrości?
Jaka zazdrość? szukasz dziury w całym ;| z resztą jak zawsze.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: Rose »

EkscentrycznaDiva pisze:jakie macie typy na Polski i Zagraniczny hit lata?:>
Zapewne chcesz żeby wygrał Volver :D
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: Monia »

adiX pisze:W życiu nie pomyślałem , że ktoś dojdzie do tak pisząc eufemistycznie absurdalnych wniosków! joannaee została wybrana, żeby wszystko fajnie zgrać a nie jak twierdzi monia, żeby wszystko było ustawione i mieć z tego przywileje Chyba lepiej jak zrobimy coś wspólnie razem przemyślanego. Nikt tu nikogo do niczego nie namawia !
Koleżanki wyżej potwierdziły moje wnioski a jedynie uznały że taka sytuacja im nie przeszkadza, więc chyba jednak nie były one aż tak absurdalne.


Nie, w ogóle mi to nie przeszkadza, trzymam za was kciuki. A zazdroszczę Wam jak nie wiem co - to już nie nutka zazdrości - to cała gama :-D
Tak, jestem fanka Edyty od początku i zaobserwowałam że choćby na Julii do wiwatu unosiły się całe tłumy. I nikt im nie dyrygował, no chyba, ze Edyty muzyka. Dla większości tu zgromadzonych zawsze pasowało hasło "dobre, bo edytowe" więc wymiana naszych racji nie ma tu i tak sensu.
Tak czy siak miłej zabawy i mocnych wrażeń. Jestem/będę z Wami.

Tym miłym akcentem życzę spokojnej nocy.
Dobranoc.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: Meg »

milencia1992-mk pisze:Jaka zazdrość? szukasz dziury w całym ;| z resztą jak zawsze.
Dziewczyno o Ci chodzi? Masz jakieś ale do mojej osoby?
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: sexuality »

Ciekawe jakie utwory zaprezentuje Edyta w Bydgoszczy prócz nowego singla :hellobaby: . TWedług mnie pewniakami są Jestem Kobietą, To nie tak jak myślisz, Dotyk. Marzę, aby usłyszeć : Nie Proszę o Więcej, To nie ja (wersja 94), Jak Najdalej, To Co Najlepsze, One&One i Never Will I :)))
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

sexuality pisze:Never Will I
O tej piosence to chyba każdy marzy . :wieza:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: caterina78 »

Monia jasne, ze absurdalne, drazni mnie fakt, iz jako fan tzw. starszej generacji doszukujesz sie drugiego dna, nie wiesz jak bylo na Jubileuszu, widzialas tylko efekty i chce Ci powiedziec , ze wszystko co zostalo zrobione bylo spontaniczne, choc zaprogramowane, w zadnym wypadku nikt nie pomyslal, by miec jakies konkretne korzysci( wszyscy razem czekalismy na spotkanie na zewnatrz, nikt nagle nie stal sie prawa reka Auli czy Kingi, czy Mai) , jesli juz tak insynuujesz to wywoluje do tablicy loveedyte, kopanek, niech oni sami Ci powiedza, ze nie bylo zadanego podtekstu, a to co nas tam polaczylo to wspolna akcja, chec bycia razem dla Edyty i zaanagazowania innych osob z publicznosci, co byli nam sprzyjajacy, tym samym absurdalne jest stawianie zarzutow tym osobom co koordynuja bydgoska ekipa, powinnas sie cieszyc, ze ktos tam jedzie i jest reprezantacja tzw. forumowa, ze pokazujemy sie z dobrej strony, owszem lat temu 10 , np. 'live 99 bylo inaczej, ale wtedy tez i inni ludzie byli, nawet neutralni sprzyjali Edycie, tak jak teraz maja inna opinie i trzeba im pokazac, ze nie jest tak, poprzez nasza postawe na forum, na koncertach, pokazac, ze to wszystko jest robione dla Naszej Edi, ktora mimo wewnetrznych niuansow wsrod fanow jest wciaz kochana i taki sygnal ludziom z poza ma byc pokazany, to ma do nich dotrzec, nieliczni ale wierni i bedacy z Nia zawsze! :wink2:
Nikt doprawdy jadac na Jubileusz, ani na inne koncerty nie szukal korzysci dla siebie i powiem tylko jedno, ze dzieki Auli zostalismy naprawde potraktowani super , bez wydzielania czasu, koordynowala tym i byla perfekcyjna, owszem na koniec wylaczyli ogrzewanie i bylo mniej czasu, ale nikt sie nikomu nie podlizywal, co zalosne i glupie myslec w taki sposob, zadnych korzysci oprocz wspanialego spotkania na odpowiedzialnosc ekipy Edyty i Mai i emocji z tym zwiazanych...
Monia ochlon i nie doszukuj sie drugiego dna, ciesz sie, ze beda fani, bedzie czastka forum, Twoja, moja, nasza, tyle....
Wez na luz i spojrz pozytywnie :)
Ostatnio zmieniony 26 sie 2010, 23:18 przez caterina78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: Himcio »

[ Dodano: 26-08-2010, 23:16 ]
sexuality pisze:Nie Proszę o Więcej, To nie ja (wersja 94), Jak Najdalej, To Co Najlepsze, One&One i Never Will I
Nie ma szans na tyle utworów. Myślę, że zaśpiewa max 4 piosenki(w tym np. NWI i nowy singiel :D) poza tym JK i TNJ? :ha: :d
Awatar użytkownika
EkscentrycznaDiva
Make it happen
Make it happen
Posty: 170
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:53
Ulubiona piosenka: Nie wierzyć Nie mam si
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: EkscentrycznaDiva »

Rose pisze:
EkscentrycznaDiva pisze:jakie macie typy na Polski i Zagraniczny hit lata?:>
Zapewne chcesz żeby wygrał Volver :D
a skąd wiesz?:):)
Awatar użytkownika
ilonka77
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:18
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: can't say no
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: ilonka77 »

caterina78 pisze:Monia jasne, ze absurdalne, drazni mnie fak
nie wiem co to za dyskusja..jak zwykle caterine78 robi :offtopic:
Monia wyraziła swoje zdanie a później życzyła miłej zabawy...Idę na koncert mam sie zamiar dobrze bawić,,śpiewać z innymii to mi wystarczy.. więc już za dwa dni sie widzimy i razem szalejemy z wszystkimi z forum do zobaczenia:)):
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: joannaee »

Nie namawiam nikogo do niczego. Chcemy po prostu, żeby wszystko wyszło super. Myślę, że prawdziwych fanów Edyty do niczego nie trzeba namawiać. Pisząc, że mamy dać czadu chciałam tylko utrzymac wszystkich w przekonaniu, że to będzie niezapomniany i świetny koncert i, że pokażemy publicznie (w tv) jak bardzo kochamy Edytę. JAk damy czadu to kamerzyści chętniej nas będa pokazywac i swiat (przynajmniej Polska= dowie si kot ma najlepsyzch fanw na đwiecie! Wszyscy i tak sami doskonale wiedzą co maja robić i mogę zapewnic wsystkich, że nasze emocje na tym koncercie będą wypływać z serca i nie będą w żaden sposób przez nikogo wymuszane!

[ Dodano: 27-08-2010, 14:20 ]
Monia pisze:
. W zamian pewnie jakieś przywileje, bo jak wiadomo nie ma dziś nic za darmo :D :D :D
8P

A to pozostawię, bez komentarza, bo jeżeli ktoś (np. loveedyta, czy kopaneek na jubileuszu) podjął się kiedyś organizacji kładu fanów z forum w koncert to wie, że to totalna bzdura!

[ Dodano: 27-08-2010, 16:01 ]
Wszyscy jadący do Bydgoszczy:
Bardzo was prosze o nie spóźnienie sie na spotkanie o godz 17. Jeżeli ktoś już będzie musiał sie spóźnic to prosze jak najszybciej mnie o tym poinformowac. Mój nr tel 784419584. i czy wie ktoś o której zaczynaja wpuszczac do tej hali?
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: Monia »

caterina78 pisze:...wszystko co zostalo zrobione bylo spontaniczne, choc zaprogramowane...
Aha. Czyli było tak białe, że aż trochę czarne. Hehe, dobre:)
Caterina, nie wiem po co Ci te całe poematy o Jubileuszu, skoro temat jest zupełnie inny i jakkolwiek nie byłby on widowiskowy - nie ma tu nic do rzeczy.

Joannaee - nawet w 1 słowie nie miałam na myśli Ciebie. I w żaden sposób nie krytykuję zachowania forumowiczów, którzy jadą do BdG. Wiem, że to wypływa u Was z serca i nie twierdzę, że musi Was ktoś namawiać do tego. Nie zwróciłabym na to uwagi w ogóle, gdyby
pomysł zrodził się wyłącznie wśród Was.
Mnie nie spodobało się tylko to, że inicjatywa wypłynęła od Maja& CO co świadczy o tym, że niektórym bardzo zależy na promocji i pokazaniu w TV sugestii, że to na występ EG właśnie zjechał się cały świat. Nie podoba mi się czerpanie korzyści z młodych, szczerych serc.

Jeśli chodzi o przywileje to też nadinterpretujecie - nie mówię,że w zamian za jakąś fizyczną rzecz godzicie się robić to czy tamto. Możliwość spotkania z gwiazdą, kontakt z osobami z Jej otoczenia, jakieś vipowskie wejściówki, dostęp do świeżych newsów - to są
przywileje, którymi obdarzani i zachęcani są fani za "zasługi". I tak jest od lat i
każdy dobrze o tym wie, zmieniają się tylko władający.
Bawcie się dobrze i wracajcie bezpiecznie !
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: Kamille.g »

joannaee pisze:i czy wie ktoś o której zaczynaja wpuszczac do tej hali?

Podobno wpuszczają na halę godzinę albo półtorej godziny przed rozpoczęciem całego Festiwalu :)
szymonek111
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 324
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:08
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka okolice

Re: Koncert w Bydgoszczy

Post autor: szymonek111 »

sexuality pisze:Jestem Kobietą, To nie tak jak myślisz, Dotyk.
no nie :( to było juz w Lodzi ostatnio,l Edyty wystarczy daj cos z płyty EG, masz tyle hitow,ktore niekoniecznie sa kojarzone z Twoim dorobkiem artystycznym,ale porywaja publicznosc

My chcemy Never Will I, i One & One :P

sluchaj sie nas! :lol3: :lol3:
ODPOWIEDZ