Recital w SCC w Katowicach - 8.10.2010

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Recital w SCC w Katowicach - 8.10.2010

Post autor: Concha »

O tym koncercie wśród moich znajomych krążą już legendy i wszyscy potwierdzają jak wyjątkowo tego dnia Edyta dała się obsłudze we znaki. Nie polemizowałam z nimi gdyż nie było mnie na miejscu ale każdy miał te samą wersję więc uwierzyć muszę, że Edi wyjątkowo kaprysiła, pozostaje mi się cieszyć że nie miałam tej przyjemności pracować wtedy i doznać tego bo pewnie gdybym doznała i tak musiałabym to jej wybaczyć :ha:
Moja koleżanka która do tej pory bardzo Edytę szanowała i uwielbiała za talent po tym wieczorze stwierdziła że nigdy więcej bo poznała swoja idolkę z samych złych stron. Poznałam w szczególe przebieg wieczoru zza kulis z ciekawostek utkwiło mi w pamięci, że wszystkie osoby pracujące wtedy podczas pokazu mody jaki odbywał się przed recitalem dostały informacje by nie zbliżać się nawet Edyty celem rozmowy, zdjęcia itp bo się rozłości i gotowa przerwać całą współpracę. Nie spodobał się jej podobno wynajęty apartament w hotelu i szukali zastępczego. Posiłki nie spasowały bo Edyta zażyczyła sobie kanapek z gotowanym jajkiem i akurat dwie moje znajome miały tę przyjemność na szybko lecieć do tesco kupować jajka a potem je gotować choć ich jedynym obowiązkiem tego wieczoru miał być tylko występ w roli modelek. Podobno woda mineralna również Edycie nie odpowiadała i zażyczyła sobie jakiejś specjalnej której w tesco już nie było i ktoś na szybko po katosach jeździł żeby kupić tę odpowiednią. Koleżanki które występowały podczas pokazu też na szybko były proszone o wyciskanie soku z cytryny do wody b:lol3: Co jakiś czas przychodził ktoś z organizacji Edyty i przekazywał informacje że modelki są za głośno i hałas dobiega do namiotu Edyty a ona sobie życzy ciszy wiec mają nie hałasować w sąsiednim namiocie.
atlanka
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Recital w SCC w Katowicach - 8.10.2010

Post autor: atlanka »

Co za głupie modelki :lol3:
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Recital w SCC w Katowicach - 8.10.2010

Post autor: rafal22 »

No rzeczywiście, cisza przed koncertem aby Eda mogła się skupić, woda mineralna i jajka gotowane to są wymagania przez które Twoja znajoma szanująca Edytę stwierdziła, że już jej nie lubi buahahaha.

Chciałem jako menadżer firmy zorganizować koncert Edyty i dostałem spis wszystkich raiderów technicznych jakie musze spełnić jako organizator w tym również wymagań artysty i nie było tam nic co jest dziwne i nieosiagalne.

A te modeleczki to pewnie na sama myśl piszczały jak widziały Ede :-)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Recital w SCC w Katowicach - 8.10.2010

Post autor: Robik »

rafal22 pisze:(...)Chciałem jako menadżer firmy zorganizować koncert Edyty i dostałem spis wszystkich raiderów technicznych jakie musze spełnić jako organizator w tym również wymagań artysty i nie było tam nic co jest dziwne i nieosiagalne.(...)
Możemy poznać ten cały spis :?:
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Recital w SCC w Katowicach - 8.10.2010

Post autor: Concha »

rafal22 pisze:A te modeleczki to pewnie na sama myśl piszczały jak widziały Ede
być może ale przede wszystkim były tam zatrudnione do tego by wystąpić na pokazie i do niego się przygotować a nie biegać po tesco za jajkami cytrynami i wodą mineralną za 3dychy której i tak nie było o takie szczegóły to organizacja powinna trząść tyłek a nie bogu ducha winne dziewczyny. Przedstawiłam tylko sytuację na podstawie opisów osób tam pracujących zazwyczaj widzimy to co jest na scenie nie poza nią, ot co. Mnie do Edyty i tak nic nie zrazi :PP
atlanka pisze:Co za głupie modelki :lol3:
tego komentować nie będę..
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Recital w SCC w Katowicach - 8.10.2010

Post autor: ja30 »

glupie dziewczyny ja bym na ich miejscu nigdzie nie poszedl,ma po to isc osoba do tego zatrudniona. a ze jej nie ma to niech idzie organizator tej imprezy po wode , moja praca jako modelka a nie sluba.
nie wolno sobie dac pojechac po beda jechac cale zycie po tobie jak na roli. trzeba uczyc sie zyc
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Recital w SCC w Katowicach - 8.10.2010

Post autor: ANETA »

Czy Edyta bezpośrednio wyznaczyła, wskazała osoby które maja iść po tę wodę ? Tym miał sie zajać organizator a nie modelki.
A to, że chciała ciszy to akurat zrozumiałe. Ja też nie znoszę chałasu.
ODPOWIEDZ