Lato ZET i Dwójki: Zielona Góra

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Kamil0020
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2011, 20:44
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Kamil0020 »

to już mamy tego co buczał -.-

http://www.youtube.com/wa...feature=related
był kilka metrów za mną, ale w tym tłumie ciężko było go dostrzec a z resztą wolałem uwagę skupić na Edycie...
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Rose »

adik_borowski pisze: i jednak to fan Dody ;/
że ludzie wstydu nie mają -.-
Fani Dosi są żałośni :lol3: :lol3: :lol3: żal.pl
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Lato ZET i Dwójki: Zielona Góra

Post autor: aftershave »

Kopaneek pisze: Otrzymała propozycję zaśpiewania na otwarciu Stadionu Narodowego. Nie wie czy z niej skorzysta - obawia się, że nie podoła tak dużemu show.

Edyto nie zastanawiaj się!! Zrób to dla fanów!!
Awatar użytkownika
Mercury
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:52
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Jak Najdalej
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Mercury »

Nie wsadzajmy wszystkich fanów Doroty do jednego worka. Niektórzy jej fani to naprawdę bardzo fajni, pomysłowi i mili ludzie, ale zdarzają się też takie odłamy psychiczne jak ten rafciu00...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Michael »

vanity pisze:Wizualnie ciężko mi się na Edytę patrzy, nadmierna opalenizna, plastikowe włosy, twarz jak z okładki pisma dla panów po fotoszopie
Włosy faktycznie wyglądają dosyć nieszczęśliwie, ale nie rozumiem co Ci nie odpowiada w Jej twarzy? Skoro Ją stać na odjęcie sobie kilku lat w gabinetach kosmetycznych, to co w tym złego? :lol: Myślisz, że amerykańskie gwiazdy po 40-tce (chociażby Jennifer Lopez, czy Mariah Carey) zawdzięczają swój wygląd dobrym genom? :lol:
xxpatrickxx pisze:Cieszę się bardzo z tego, że ludzie się do Edyty zaczynają przekonywać
Ludzie nigdy nie odwróciliby się od Edyty, gdyby ta regularnie wydawała płyty i koncertowała zamiast zajmować się działalnością celebrytki. Cieszę się, że wreszcie zaczęło coś się dziać u Edyty w sferze muzyki :) .
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Niekonwencjonalny »

No to w końcu ja się wypowiem na temat ostatniego występu. Pomimo tego, że miałem okazję obejrzeć go jedynie przed telewizorem, przez cały czas trwania towarzyszyły mi ogromne emocje wywołane tym, co się działo na scenie. Ogólnie widzę same plus. Edyta zatrudniła tancerzy - przez to nie jest pusto na scenie. O ile inni ludzie są zbędni przy takich wykonaniach jak "To nie ja" z zeszłorocznego Sabatu, w tym wypadku uzupełnili całość. Poza tym, artystka sama zaczęła się poruszać - wydaje mi się, że do tej pory jedynie przechadzała się po scenie. "ON the RUN" na żywo wypadło całkiem dobrze, no może pierwsze dźwięki nie były takie jak być powinny, ale pomińmy ;). Remix "Teraz - tu" wyszedł dosyć ciekawie. Do tego artystyczny występ (jak najbardziej na plus). Jestem niesamowicie zszokowany tym, co Edyta wydobyła z siebie będąc w rękach mężczyzny. Ze mnie jedynie wydobyłoby się przeraźliwe: AAAAAAAAAA!
Bardzo się cieszę, że wszystko idzie w zawrotnym tempie - co chwila ukazują nam się nowe niespodzianki. Oby tak dalej. Nie chcę już muzycznego zastoju ze strony E.G. :)
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: aftershave »

Kamil0020 pisze:
to już mamy tego co buczał -.-

http://www.youtube.com/wa...feature=related
był kilka metrów za mną, ale w tym tłumie ciężko było go dostrzec a z resztą wolałem uwagę skupić na Edycie...
co za oszołom...
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: stinger »

Trzeba tam było zająć się nim odpowiednio. :hellobaby: :hellobaby:
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Lato ZET i Dwójki: Zielona Góra

Post autor: stinger »

Otrzymała propozycję zaśpiewania na otwarciu Stadionu Narodowego. Nie wie czy z niej skorzysta - obawia się, że nie podoła tak dużemu show.
Edi,skoro podołałaś Jubileuszowi,to teraz się boisz?
Nie ma czego.Scena to Twój dom. :)

Co do samego występu:"..wśród tandety lśniąc jak diament.."

Edyta strojem i obuwiem,a raczej jego brakiem przebiła wszystkie pięknisie w cekinach i szpileczkach. :ha:
Wersja "na indiankę "u Edyty się sprawdza.

OTR-wyszło świetnie.
Bardzo podobał mi się taniec Edi w rytm taktów. 8)
TT-na początku nie zachwyciło,ale wraz z kolejnymi odsłuchaniami jest mi coraz bliższe. :-)
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Anu$$ia »

stinger pisze:Trzeba tam było zająć się nim odpowiednio. :hellobaby: :hellobaby:
Też chciałam mu przyłożyć, ale nie mogłam go znaleźć :/ Nie rozumiem takich ludzi... 8P
Awatar użytkownika
Mercury
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:52
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Jak Najdalej
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Mercury »

Takiego człowieka to bym zabił... przynajmniej wzrokiem :ha:. Sam pewnie jest jakimś zakompleksionym dupkiem...
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Anu$$ia »

Haha fani Edyty są agresywni z tego co czytam! :-D Musimy się wyciszyć ... proponuję na koncercie naszej idolki :-)
Awatar użytkownika
Kamil0020
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2011, 20:44
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Kamil0020 »

Haha fani Edyty są agresywni z tego co czytam! Musimy się wyciszyć ... proponuję na koncercie naszej idolki
_________________
albo wyszaleć... wtedy nie będzie siły na agresję :D
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Paulik24 »

adik_borowski pisze:to już mamy tego co buczał -.-

http://www.youtube.com/wa...feature=related
Przywaliłabym kolesiowi tak, że by go w domu nie poznali! Nie wiem co to za oszołom, z jakiego buszu się wyrwal, ale totalnie to niewychowane i niekulturalne! Chyba chciał pokazać ludziom jak robi krowa... :? Mój 2-latni kuzyn właśnie tak "muuuuuczy" jak udaje krówkę... No cóż- widocznie kolega buczek zatrzymał się intelektualnie na poziomie 2-latka. Nic nie poradzimy :)

[ Dodano: |29 Cze 2011|, o 22:54 ]
Co do występu- dawno nie byłam tak zaskoczona... Po premierze ON THE RUN byłam średnio zadowolona, ale teraz, kiedy Edyta zaśpiewała to na żywo uważam, że jest to jedna z lepszych piosenek, jakie można posłuchać w radio! Nadała temu utworowi tyle energii, emocji, serca, że coś niesamowitego... Jednym zdaniem, kiedy wracam do tego wykonu MY HEART IS BURNING!!! <3

Co do TERAZ TU, nigdy nie przepadałam za tą piosenką, ale stwierdzam, że wykonanie na żywo jest o wiele lepsze od wersji studyjnej! Edyta potrafi zaczarować śpiewając każdy utwór, nawet taki, który z założenia jest do bani.

Ubiór- GENIALNY!!!!! uwielbiam jak ktoś ma na sobie coś workopodobnego, a jesli jest to worek z napisem "ziemniaki" to już nie mogę się temu oprzeć!

Jedyne, co mi się nie podobało, to make up i włosy... Wolę Edytę w starej fryzurze i nie lubię, kiedy ma te niebieskie akcenty nad oczami.
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: angela2311 »

Dokładnie... Żałosny człowiek.
Jak się nie umie docenić docenić występu i pracy artystów to się na koncerty nie chodzi w ogóle.
A z takim muczeniem to do obory a nie do ludzi...
ODPOWIEDZ