Edyta w Krakowie

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M_K
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2011, 9:48
Lokalizacja: Ełk/Warszawa

Edyta w Krakowie

Post autor: M_K »

W weekend Edi była w Krakowie. W sobotę nagrywała "Tak to leciało", a w niedzielne popołudnie spacerowała po krakowskim rynku.

Nagle spontanicznie pojawiła się na scenie wśród gospodarzy powiatu nowotarskiego - zaśpiewała i zatańczyła góralską nutę, a zwycięzcy konkursu zostali przez nią obdarowani nagrodami :) Szalooona kobieta!

http://podhale24.pl/gallery/e2b62ec1451 ... 11a698.jpg
Ostatnio zmieniony 31 sie 2011, 11:57 przez M_K, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Krakowie

Post autor: Meg »

:lol3: tak mi się powoli wczytywało to zdjęcie że już myślałam że Edyta jest w tym czerwonym bereciku :buahaha:

Macie jeszcze więcej zdjęć z tego dnia?
Awatar użytkownika
M_K
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2011, 9:48
Lokalizacja: Ełk/Warszawa

Re: Edyta w Krakowie

Post autor: M_K »

Na razie nie ma więcej fotek :/

Ale niebawem będą jak spaceruje po krakowskim rynku... Tyle, że to bardziej w prasie.

Mówiłam kilku osobom, że Eda będzie w niedzielę na krakowskim rynku i że mogą ją złapać, ale nie spróbowali :P
Awatar użytkownika
mateusz.m
Make it happen
Make it happen
Posty: 117
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:56

Re: Edyta w Krakowie

Post autor: mateusz.m »

Kurdeee! Ja całą sobotę spędziłem na spacerach po centrum Krakowa w poszukiwaniu Edyty i się nie udało:(!
a tu taka niespodzianka:D Nie mogę się doczekać jakiegoś koncertu w Krakowie:)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w Krakowie

Post autor: Matiz99 »

M_K pisze:Na razie nie ma więcej fotek :/

Ale niebawem będą jak spaceruje po krakowskim rynku... Tyle, że to bardziej w prasie.
Ale następnym razem wstaw link miniaturki zdjęcia aby Meg nie dostała zawału :P

Ostatnio Edyta coraz częściej zaskakuje a tendencja zwyżkowa :shock:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Krakowie

Post autor: addar »

hehhe dziadki w rybackich kamizelkach najlepsi(swoja drogą jak to się stało ze ta kamizelka stała się nierozłącznym atrybutem panów po 60??, czy słonce czy deszcz kamizelke trzeba mieć), a góralka po prawej na dole przypomina mi Loveedyte
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w Krakowie

Post autor: monia80 »

M_K pisze:Na razie nie ma więcej fotek :/

Ale niebawem będą jak spaceruje po krakowskim rynku... Tyle, że to bardziej w prasie.

Mówiłam kilku osobom, że Eda będzie w niedzielę na krakowskim rynku i że mogą ją złapać, ale nie spróbowali :P
No niech mnie lwy zezrom ,weze udusza ja juz nie chce zyc kurde jak teraz czytam to :( to ja kurde w dzien w dzien jestem w krakowie, bo pracuje i to akurat w hotelu roza pokojoweczka jestem - ten hotel jest zaraz na rynku i akurat ta niedzile i wekend mialam wolny :beczy: :beczy: :beczy: jezus kochany taka okazja normalnie beczec sie mi tak strasznie chce no kurde Edyta Gorniak na rynku w Krakowie to ja tam codziennie jestem i u takiej babki kolo empiku na przeciw precle kupuje ,bo ona zawsze ma az takie cieplutkie.


Kochana moglas mi dac znac ja bym od 4 rano czaila na Edzie jak sobie teraz wyobrazam jak bym zobaczyla Edi i nie wiedzila wogle o tym ze ma byc to bym normalnie szczena opadla calkowicie kurcze tyle bym Jej powiedziala.dlugo nie odzaluje tej okazji -strsznie dlugo -taka OKAZJA:( :( :(
a nawet bo czesto spaceruje sobie po galerii krakowskiej i dosc sporo tam znanych tawrzy kiedys Ewe drzyzga widzilam,piotra kupiche ale nie chcialo mi sie nawet po autograf podchodzici tak sobie czesto myslam co by to bylo jakbym Edytke spotkala ale to tak w marzeniach a tu -masz ci los.
ale ze Dalas ludziom znac i nie poszli :shock: :shock: :shock: .ja jakbym dowiedzila sie ze po sopockim rynku bedzie spacerowac to bym przyjechala z myslenic a tuz pod nosem nie umiem ubrac w slowa zalu az gula w gardle sciska eee :( ;(
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Edyta w Krakowie

Post autor: Emila555 »

monia80 nie przejmuj się tak. Rozumiem, że takie spotkanie byłoby dla Ciebie bardzo ważne, ale świat się na tym nie kończy :) Warto marzyć dalej, a marzenia te na pewno wkrótce się spełnią :)
ODPOWIEDZ