Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

23.02.2012, Warszawa

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: pijej1 »

Meg pisze: ...od czasu gdy Edyta wykonywała T-T w worku na ziemniaki (...) Dla mnie to właśnie teraz dopiero mamy taką czystą, krystaliczną, szczęśliwą Edytę i naprawdę pozwólmy po prostu Jej być sobą...
Edyta jednak powinna była skończyć technikum ogrodniczo-pszczelarskie :beczy: a Salony zostawić sobie w sferze marzeń :beczy:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: ja30 »

pijej1 pisze:Edyta jednak powinna była skończyć technikum ogrodniczo-pszczelarskie a Salony zostawić sobie w sferze marzeń
nie badz taki jak dziadek mego dziadka wredny rusak:)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: pijej1 »

Ja tylko interpretuję słowa MEG :PP Poza tym wyjąłeś moje słowa z kontekstu :P
Awatar użytkownika
adamk_1990
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 07 wrz 2011, 11:54
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Teraz tu
Lokalizacja: Polska

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: adamk_1990 »

Dzisiaj o 15 powtórka Viva Comet 2012 :)
Nie wiem jak Wy, ale ja oglądam jeszcze raz Edi :lol3:
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: adiX »

Dobi pisze:aftershave nie sugeruj się wynikami na stronie Vivy, bo to użytkownicy forum
A fani innych Artystów nie nabili? To czemu Edyta dzięki forum nie dostała wszystkich comet?
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: max28 »

adiX pisze:
Dobi pisze:aftershave nie sugeruj się wynikami na stronie Vivy, bo to użytkownicy forum
co niektórzy użytkownicy forum ponownie siebie przeceniają :P
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Dobi »

Z bardzo prostego powodu - aby oddać głos na Cometę trzeba było poświęcić na to trochę czasu, wpisać kod. Poza tym był limit głosów. W ankiecie natomiast za każdym razem gdy wejdziesz na stronę możesz głosować.

Nie twierdzę, że fani innych Artystów nie nabijali głosów. Zwracam jedynie uwagę aby się ślepo nie kierować wynikami bo są one tak samo wiarygodne jak "Fakt" czy inna bulwarówka.

Oczywiście nikomu nie zabraniam wierzyć w to, że występ Edyty wywołał ogólnopolską euforię i zdobyła tyle głosów 8)
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: adiX »

A ja oczywiście nikomu nie zabraniam wierzyć w to, że tylko forum głosuję na Edi 8)
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Pawel »

Fani wszystkich innych wykonawców też mogą sobie głosować, nabijać itd, nikt tego nie zabrania :)

Obejrzałem sobie jeszcze raz, wybaczam już ten playback. Mam nadzieje ze CONSEQUENCES bedzie singlem
Pamiętam jak dobrze było przyjęte impossible, nawet do tego stopnia, że można było to usłyszeć bawiąc się w klubach i wszyscy wtedy tańczyli, parkiet pełny, to był imprezowy HIT gdzie nikt źle o Górniak nie mówił, tylko że nagrała fajny kawałek. Bo był fajny. Może podobnie stanie się w przypadku CQ
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Charlie »

Pawel pisze: Obejrzałem sobie jeszcze raz, wybaczam już ten playback. Mam nadzieje ze CONSEQUENCES bedzie singlem
Pamiętam jak dobrze było przyjęte impossible, nawet do tego stopnia, że można było to usłyszeć bawiąc się w klubach i wszyscy wtedy tańczyli, parkiet pełny, to był imprezowy HIT gdzie nikt źle o Górniak nie mówił, tylko że nagrała fajny kawałek. Bo był fajny. Może podobnie stanie się w przypadku CQ
tak przeczytałem sobie co napisałes i zdałem sobie sprawę że nie słyszałem Impossible w wykonaniu live - jorze tylko występy z playbacku :| no może poza jubileuszem i BHF'10 ... chociaż i tam podejrzanie dobrze zaśpiewała... Tak czy inaczej mam nadzieje że to ostatnia taka wpadka naszej Divy
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: DAAMI »

Pawel pisze:Mam nadzieje ze CONSEQUENCES bedzie singlem

Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń
gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz
:gwizd:

w końcu ED> zaśpiewała tą piosenkę dlatego, że MY bardzo tego chcieliśmy więc nie wykluczone, że może być to singiel w niedalekiej przyszłości :D
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Flux »

caroolek26 pisze:tak przeczytałem sobie co napisałes i zdałem sobie sprawę że nie słyszałem Impossible w wykonaniu live - jorze tylko występy z playbacku :| no może poza jubileuszem i BHF'10 ... chociaż i tam podejrzanie dobrze zaśpiewała... Tak czy inaczej mam nadzieje że to ostatnia taka wpadka naszej Divy
Podejrzanie dobrze? Bardzo ciężko jej to szło, mało płynnie. Zapewniam, że oba przytoczone wykonania były na żywo i były dalekie od nagrania studyjnego. Nie bez powodu nie śpiewała wcześniej tego kawałka live. Edyta ma problem z bardzo szybkim wyśpiewywaniem słów w języku angielskim w dynamicznych piosenkach. Nie bez przyczyny nie usłyszeliśmy również "Gone" w wersji zbliżonej do tej z albumu. Bo to utwór nie tylko wymagający wokalnie, ale również językowo. Podwójne wyzwanie.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Michael »

Flux pisze:Edyta ma problem z bardzo szybkim wyśpiewywaniem słów w języku angielskim w dynamicznych piosenkach.
Niczego takiego nie zauważyłem osobiście :lol:.
Pawel pisze:Pamiętam jak dobrze było przyjęte impossible, nawet do tego stopnia, że można było to usłyszeć bawiąc się w klubach
Pierwsze słyszę, aby Impossible puszczali w polskich klubach. Ale być może mało po klubach chodzę, więc nie słyszałem. Co do samego utworu (Impossible), to zawsze miałem mieszane uczucia - zwrotki z pazurem, ale refreny dosyć miałkie.
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Fan17 »

Ja również nie widzę żadnych problemów w śpiewaniu impossible.. przecież to wcale nie jest takie szybkie.. Nie wierzę żeby przez to musiała śpiewać z playbacku szybkie piosenki :)
Awatar użytkownika
adamk_1990
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 07 wrz 2011, 11:54
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Teraz tu
Lokalizacja: Polska

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: adamk_1990 »

Rozszyfrowałem mniej więcej co Edi powiedziała na Viva Comet 2012 :)
O to, to co wyłapałem :ha:
„Kochani bardzo się cieszę, że jestem z wami tutaj kocham was moi fani (…) dziękuję, dziękuję” :D
Kochana Edi :wub:
ODPOWIEDZ