Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

23.02.2012, Warszawa

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: addar »

Meg pisze:Ps. tak oglądam te zdjęcia z Alanem... Matko Święta jaki on jest do niej podobny. Czysta Edyta
własnie nie, to czysty krupa, z edyty ma mało, układ nosa i trochę oczy, górna czesc twarzy i ogólnie owal twarzzy i sylwetka to darczysław w czystej formie
ancy
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 09 gru 2004, 16:55
Lokalizacja: Londyn

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: ancy »

jestem cichą fanka Edyty od 20 lat.. cichą bo nie napisalam na temat edyty na tym forum chyba jeszcze ani slowa jak dobrze pamietam.. po prostu obserwuje ja, jej kariere i ciesze sie z tego kim jest a jest mi naprawde szczegolnie bliska.. nigdy nie przyszloby mi do glowy skrytykowac ja chyba ze bylabym jakas pseudofanka.. ale to tez nie moj poziom.. zal mi tych wszystkich wpisow ktorych dokonujecie wiedzac ze edyta moze to przeczytac.. wstyd mi za was.. drodzy fani edyty
Awatar użytkownika
madryptok
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 15 mar 2008, 22:36
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: madryptok »

Rowniez bylem na gali, wiec moja krotka recenzja.

Poziom tegorocznych Comet chyba nizszy niz zeszloroczny. Gwiazda zagraniczna - no comments. Z wystepow dobra byla Farna (wokalnie), Marina (dziewczyna fajnie sie rusza), Pezet (aczkolwiek wole starsze kawalki). Do konca mialem nadzieje, ze info o playbacku Edyty jest plotka. Niestety... rozumiem, ze jest chora, ale nie rozumiem tlumaczenia niektorych - wiemy, ze spiewa fenmenalnie,ale co z tego? A tekst, ze nie musi niczegi udowadniac totalnie mnie zabil - to co, mose na koncertach tez powinna z tasmy leciec,skoro nie musi niczego udowadniac?
Gdyby nie ten zgrzyt, wystep bylby swietny - dobre wejscie, no i figura Edyty nieziemska. Nie podobala mi sie ta biala... firanka? Dziwne to bylo...
Troche zaskoczyly mnie wyniki. Zwlaszcza Video. Jakim cudem oni wygrali tyle nagrod? Szkoda Sylwi, mimo ze nie lubie jej muzyki, to jednak zaslugiwala na wiecej statuetek niz Ewa. Doda wygladala na twarzy swietnie.
A, i mam nadzieje, ze ci z Was, ktorzy byli na gali, zorientowali sie, ze jest roznica miedzy fanami Dody a Farnej ;)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Meg »

addar pisze:własnie nie, to czysty krupa, z edyty ma mało, układ nosa i trochę oczy, górna czesc twarzy i ogólnie owal twarzzy i sylwetka to darczysław w czystej formie
Ty to ja mam chyba rozbiegane oczy... xP Mi bardzo przypomina Edysława :D

Układ nosa :lol3: Moim zdaniem kość żuchwy u Alana jest 2mm niżej usadowiona niż u Edyty :hahaha:
Fajny dzieciak z niego
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: addar »

sorks , chodziło mi o dolną czesc ciała ,a sczegolnie usmiech krupowy
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Michael »

addar pisze:
Meg pisze:Ps. tak oglądam te zdjęcia z Alanem... Matko Święta jaki on jest do niej podobny. Czysta Edyta
własnie nie, to czysty krupa, z edyty ma mało, układ nosa i trochę oczy, górna czesc twarzy i ogólnie owal twarzzy i sylwetka to darczysław w czystej formie
Zgadzam się z Meg. Allan jest w jakichś 80-90% podobny do Edyty.
Z Darka ma niewiele.
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: perła6 »

I do Edyty podony i do Darka. :D
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Meg »

Ale mi się wkręcił remix do Teraz-tu :shock: :nutki: :beben: :jeest:
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Charlie »

Nie chce mi się czytać tych wszystkich stron od momentu występu Edyty - rzuciłem oko na kilka i mi starczy. Po tych wszystkich głosach i czekającą mnie wizytą u okulisty czuje się... dziwnie.

Edyta dostała nagrodę za IMAGE - ok. Ale w kategoriach muzycznej działalności nic... też przetrawiłem bo Farna i Doda mają swoją rzeszę fanów, trochę bardziej eeee.... ślepo poddanych swoim idolką. Kometa dla Grzeszczak i jej występ najbardziej mnie rozśmieszył, bo czymże miało być te darcie japy do mikrofonu? nie zrozumiałem przesłania.

Wybuczenie Edyty przy odbieraniu komety - tak mi się zdaje przynajmniej bo nagrałem sobie i przy odtwarzaniu słychać, gdy podczas zejścia ze sceny fani Edyty zagłuszają oklaskami buczenie. No ale tego się spodziewać było można...

Doda mnie zaskoczyła i to bardzo pozytywnie :) dziękuje za te słowa.

Występ Edytki.. Myślałem że to Natalia Lesz :| te sam styl... co do playbacku wiedziałem że tak będzie, Edyta nie potrafi śpiewać takich piosenek. Remix TT zaskakujący (prosimy o ten remix wśród BONUSów) aczkolwiek dlaczego także pb? Edyto... :beczy:

Mam nadzieje, że Allan nie musiał patrzeć na występ Edi - swoją drogą podobny jest do Darka w 80%, reszta to czysta Edi
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: milencia1992-mk »

Meg pisze: zdjęcia z Alanem... Matko Święta jaki on jest do niej podobny. Czysta Edyta
Allan to ED>!! To on pisze na FB :D
Ja w nim Krupy nie widzę, już szybciej Schramma :-D
madryptok pisze:A, i mam nadzieje, ze ci z Was, ktorzy byli na gali, zorientowali sie, ze jest roznica miedzy fanami Dody a Farnej
Oni mieli czerwone głowy :P Wiekowo tak samo :lol3:
Buczenie po występie Edki.... no niestety fani Farny.
Anu$$ia pisze:Dzięki braku uprzejmości i zorientowania mieszkańców Wawy, czekałyśmy do 5.30 na pierwszy pociąg do Łodzi.
Parking przy Pałacu, no nie? Tylko nikt mnie nie chciał słuchać ;-)
Ja bym napisała "Dzięki braku mojej organizacji..." No ale każdy pisze jak czuje :ha:

http://www.plejada.pl/336344,4,tylko_u_ ... .html#play
to komentarze do ED>
Ostatnio zmieniony 24 lut 2012, 17:11 przez milencia1992-mk, łącznie zmieniany 2 razy.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Robik »

Jak się ma zapalenie krtani, to się siedzi w domu i kuruje, a nie lata po scenie w kusych spódniczkach. No ale jakieś wytłumaczenie tego playbacku musiało być :?.
Edyta komicznie wygląda kiedy "śpiewa" z playbacku. A do tego te wysuszone i natapirowane włosy :facepalm:. Nie podobało mi się :(.
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: casica »

caroolek26 pisze:Nie chce mi się czytać tych wszystkich stron od momentu występu Edyty - rzuciłem oko na kilka i mi starczy.
Chyba będziesz musiał, patrząc na dalszą część Twojej wypowiedzi. :roll:
caroolek26 pisze:co do playbacku wiedziałem że tak będzie, Edyta nie potrafi śpiewać takich piosenek. Remix TT zaskakujący (prosimy o ten remix wśród BONUSów) aczkolwiek dlaczego także pb? Edyto... :beczy:
Gdybyś czytał uważnie, wiedziałbyś, skąd pb. Tak to jest jak się nie jest w temacie, a zabiera głos. :wink:
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Meg »

caroolek26 pisze:Doda mnie zaskoczyła i to bardzo pozytywnie dziękuje za te słowa.
A co takiego Dorotka powiedziała :>
milencia1992-mk pisze:a w nim Krupy nie widzę, już szybciej Schramm
No na bank :buahaha: :lol3:
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Charlie »

casica pisze:
caroolek26 pisze:co do playbacku wiedziałem że tak będzie, Edyta nie potrafi śpiewać takich piosenek. Remix TT zaskakujący (prosimy o ten remix wśród BONUSów) aczkolwiek dlaczego także pb? Edyto... :beczy:
Gdybyś czytał uważnie, wiedziałbyś, skąd pb. Tak to jest jak się nie jest w temacie, a zabiera głos. :wink:
Pb przez zapalenie krtani? To mogłoby być wytłumaczenie dla Candy Girl i innych miernot.

Cytując prawie dosłownie słowa Edyty " Jeśli artysta jest chory to nie może się poddać, bierze zastrzyk w tyłek, wychodzi na scenę i ŚPIEWA!!!!"
Poza tym Edyta tyle razy się wypowiadała co myśli o oszukiwaniu fanów/słuchaczy.
Meg pisze:
caroolek26 pisze:Doda mnie zaskoczyła i to bardzo pozytywnie dziękuje za te słowa.
A co takiego Dorotka powiedziała :>
http://www.youtube.com/watch?v=XCFCNaTXOJ8
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: pilsner »

heh ładnie wyglądała!
resztę chyba warto przemilczeć, wpasowała się w poziom imprezy to pewne!
Ruchy, choreo zżynka z Beyonce, oryginalnie!
Smutne, że nagrodę dostała za wizerunek, a może nie, to uchonorwanie tego, na czym od kilku lat się jedynie skupia na robieniu szumu wokół siebie, nie na muzyce.
ODPOWIEDZ