Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

23.02.2012, Warszawa

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Dobi »

aftershave nie sugeruj się wynikami na stronie Vivy, bo to użytkownicy forum nabili ich ponad 18 tysięcy.
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: mike »

aftershave pisze:co więcej, internauci uznali występ Edyty za najlepszy wczorajszego wieczoru...

http://www.viva-tv.pl/news/wystepy-na-cometach/
hahahahaha hahahaha bo pekne zaraz ze smiechu , 8P
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: optymista »

Meg pisze:Po prostu to co pisał 'optymista' jest nie do przyjęcia, tak uważam. Są pewne granice i tyle!
Czyste stwierdzenie faktów nt. występu, jej kondycji skóry (wory pod oczami) oraz makijażu i jeszcze, że sukienka jest jak firanka. To co pisałem nie było nic obraźliwego. Na szczęście nie muszę się Tobie podporządkowywać i ku Twojej rozpaczy nie będę.
casica pisze:Po drugie, chciałabym, żebyś był tak odważny i powiedział jej to prosto w twarz przy najbliższym spotkaniu. Chociaż nie, lepiej fałszywie się uśmiechać.
Nigdy się fałszywie nie uśmiecham. Na spotkaniu w empiku Edyta nie ujrzała z mojej strony jakiś szczególnych objawów radości. Nie utożsamiam sympatii z krytyką danego artysty. Zresztą prosto z mostu jej powiedziałem co myślę nt. braku płyty na iTunes w dniu premiery. Nie obraziła się, za to Ty wielka obrończyni obrażasz się o wszystko na zapas dla Edzi, mimo, że nie masz zielonego pojęcia co ona myśli.
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: perła6 »

Powiem wam, że oglądam występ Edki już któryś raz z kolei i coarz bardziej mi sie podoba. :d Te kocie ruchy... Mrrr :D
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Paulik24 »

Oglądnęłam jeszcze raz, na spokojnie... Mimo, że wczoraj występ wzbudził moją niechęć, byłam zła za playback i dresy na zielonym dywanie, dziś mogę przyznać, że Edyta dała przedstawienie godne tego typu imprezy. Przemyślałam i jakby wyskoczyła z Taflą to zostałaby obsmarowana. Więc może nie cofam, ale koryguję moją wypowiedź wczorajszą :)
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: aftershave »

Dobi pisze:aftershave nie sugeruj się wynikami na stronie Vivy, bo to użytkownicy forum nabili ich ponad 18 tysięcy.
a tego to juz nie sledze :) hehehehe
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: DAAMI »

Jeżeli chodzi o występ.

Moje zdanie.

Ja u ED> ie słyszałem aby miała chore gardło jak dziękowała za nagrodę. Więc ED> i Marcin świetnie to wymyślili.

Ponieważ ED> wybrała trudne piosenki w inych aranżacjach i to naa dodatek mix, wiedziała, że może nie podołać temu a nie chciała NAS zawieść i chciała zrobić ciekawy show.
Więc postanowili kilka dni przed występem wymyśleć chorobę dla ED> gdyż wiedzieli, że plotka szybko się rozejdzie.

A ja już każdy będzie wiedział to nikt nie będzie będzie miał żalu do Niej, że zaśpiewała z playbacku ponieważ każdy będzie Jej współczuł.

"Consekwencje" są trudne do zaśpiewania na żywo + do tego remix TT. dlatego postawiła n playback a kiedy media będą Jej zarzucały , że zaśpiewała z playbacku ma idealną wymówkę, że choroba przeszkodziła Jej plany. i zaśpiewać live nie mogła.
Ale dobrze pomylcie.

Od kiedy ED> jest chora?

Ten podkład musiała mieć przygotowany już wcześniej i ED> wiedziała od początku, że nie zaśpiewa na żywo.

Ale i tak wypadła znakomicie i dziękuję Jej za to : *
Oraz wielkie brava że nie zrezygnowała z występu i zaśpiewała specjalnie dla NAS

Jednak to było moje zdanie zanim poznałem wszystkie informacje na temat choroby. Oceniłem od razu po występie więc też emocje wzięły górę ponieważ Ja tak jak na pewno każdy z nas przeżywał ponieważ były to dal nas wielkie emocje.
Teraz po poznaniu kilku dodatkowych faktów wiem, że była to jednak prawdziwa choroba więc Przepraszam Cię Edi i proszę o wybaczenie :guru: :guru: :guru:
Moja ocena nie była dobra w Twoim stosunku.
Przepraszam :*
Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 7:59 przez DAAMI, łącznie zmieniany 1 raz.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Michel »

zarejestrowałem się na forum (przed chwilą) właśnie przez wczorajszy wieczór ! jestem z Edyta od 93 r. Uważam, że w ogóle nie powinna była brać udziału w tego typu imprezach. Ja nie mogę słuchać, oglądać takich tworów jak doda, grzeszczak( mogłem pomylić nazwisko) itp, itd.... Nie rozumiem w co Edyta brnie, co chce osiągnąć. Chce mieć fanów w wieku swojego synka? bo po wczorajszym, ja chyba już odpadam, źle się z tym czuję i ujmą jest dla mnie oglądanie takich "koncertów".
Awatar użytkownika
madryptok
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 15 mar 2008, 22:36
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: madryptok »

Jasne, niech chodzi tylko na Grammy i Oscary. Kurcze, to jest Polaka, tu z takich duzych imprez muzycznych nie dzieje sie tak duzo jak w USA, dlaczego ktokolwiek mialby wybrzydzac? Zajebisty wystep mozna dac i w remizie. Wazne, ze mogla w jakis sposob promowac swoj nowy material.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Michel »

Mogła być gwiazdą każdej ceremonii wręczania Oscarów czy grammy oraz europejskich gal, ale zaprzepaściła to bezpowrotnie, przez lenistwo!!! Teraz VIVA, gratuluję.....
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: piotrfujarewicz »

Fajnie, że wystąpiła. SHOW!
Nie obstawiałem, że będzie Con.... a jednak :hellobaby:
Remix do TT extra! Edi, może taki bonus? :D
Playback był, chore gardło. Usprawiedliwone. (Chore było na pewno, przesłuchajcie wywiady po VC! :P )

ED> Dziękuję :*


P.S. Nie pierwszy raz, nie ostatni... Każdemu się zdarza! :PP
Awatar użytkownika
Lady_M.M
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 08 kwie 2011, 16:16
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Lady_M.M »

mike pisze:
aftershave pisze:co więcej, internauci uznali występ Edyty za najlepszy wczorajszego wieczoru...

http://www.viva-tv.pl/news/wystepy-na-cometach/
hahahahaha hahahaha bo pekne zaraz ze smiechu , 8P
Internauci..... kilkanaście osób z forum między godz. 14 a 16.... Edka z 5% skoczyła na 43% :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: aftershave »

i dobrze, moze edyta ma mniej fanow (wsrod widzow vivy) niz taka farna, ale jakich zdeterminowanych hahaha
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: Meg »

Michel pisze:zarejestrowałem się na forum (przed chwilą) właśnie przez wczorajszy wieczór ! jestem z Edyta od 93 r. Uważam, że w ogóle nie powinna była brać udziału w tego typu imprezach. Ja nie mogę słuchać, oglądać takich tworów jak doda, grzeszczak( mogłem pomylić nazwisko) itp, itd.... Nie rozumiem w co Edyta brnie, co chce osiągnąć. Chce mieć fanów w wieku swojego synka? bo po wczorajszym, ja chyba już odpadam, źle się z tym czuję i ujmą jest dla mnie oglądanie takich "koncertów".
Wiesz po części Cię nawet rozumiem, miałam taki okres chyba od czasu gdy Edyta wykonywała T-T w worku na ziemniaki, że też nie mieściło mi się w głowie co Ona ze sobą robi i w jakim kierunku idzie... Tak mi się wydaje że każdy z Nas tutaj to przeżywał... jedni prędzej drudzy później.

Jednak po pewnym czasie zrozumiałam że nie mogę być taka samolubna i myśleć tylko o sobie o tym co ja bym chciała usłyszeć i jaką bym chciała widzieć Edytę.
Często tak mi się wydaje że Edyta ma być marionetką i dopasowywać się do gustu, potrzeb i zachcianek swoich fanów czy wielbicieli...
Ona w końcu postawiła na siebie i na to co lubi. Nagrała płytę taką jak chciała, piosenki napisane był specjalnie dla niej, aranże również niektóre również współtworzyła :D

Edyta to człowiek mocno stąpający po ziemi to czterdziestoletnia kobieta, matka, która zna swoją wartość i niczego nie musi udowadniać.

Dla mnie to właśnie teraz dopiero mamy taką czystą, krystaliczną, szczęśliwą Edytę i naprawdę pozwólmy po prostu Jej być sobą...

Ps. ale mnie wzięło z samego sobotniego rana na monolog :lol3:
atlanka
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala VIVA COMET 2012 - występ Edyty

Post autor: atlanka »

Jestem pod wielkim wrażeniem czwartkowego występu Edyty. Zaprezentowała wspaniały show, patrzę i nie chcę żeby się skończyło. Rozpiera mnie duma, że jestem fanem Edyty i że Ona tak pięknie wystąpiła. Mnie się podobało i wciąż jestem pod wrażeniem.
ODPOWIEDZ