Kielce 2012

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kielce 2012

Post autor: Concha »

Kilka słów ode mnie.
Edyta wspaniała, śpiewała mega a wyglądała jeszcze lepiej. Aż szkoda, że tylko 2 utwory.
Co do samego Sabatu organizacyjnie dużo niedociągnięć, nie wiem jak oni wyliczyli, że do amfiteatru wchodzi 5tyś.obstawiam wersję, że miejsc może jest 5tyś ale wpuścili z jakieś 5500. Bardzo dużo ludzi utkwiło na schodach w tym ja. Ani na dół ani do góry ani w bok a ochrona niemiła i źle zorganizowana...dobrze, że widok chociaż na scenę był dobry i nikt nie zasłaniał niemniej jednak publika wyjątkowo była nastawiona na zabawę przy wszystkim ale nie przy Edycie.
Wszyscy się świetnie bawili przy Piasku, Rodowicz, Lady Pank, Urszuli (nie śpiewała całości z playbacku jak ktoś tu wspomniał) ale nie przy Edycie. Pomijając fakt, że ma coraz mniej zwolenników to zawiniła tu kiepska pora na Show Must... to powinno być pod koniec gdy ciemno a nie na początku:( Conseq. poza fanami nikt nie zna więc trudno by porwało publikę. Podczas II części Sabatu wszystkie osoby ze schodów postanowiły na nich usiąść i miały w poważaniu czy ktoś ma na to ochotę, czy nie pobrudzi białych gaci etc mnie również "posadzono" bo zasłaniałam nawet gdy chciałam siedzieć na kolanach chłopaka a nie betonie.. oczywiście gdy już klapnęłam na tych schodach wyszła Edyta.. zła byłam, że akurat przy Conseq. gdy nogi się ruszają musiałam kulić głowę i ledwo udało się nagrywać.
Kamil23 pisze:Liczę że jak zwykle ktoś nagrał i wrzuci na youtuba;))))
Nagrane 2utwory z czasem wrzucę.
Gdy po Edycie wyszła na scenę Ira wszyscy automatycznie wstali i skakali. I tak do końca koncertu. Myślałam, że szlak mnie trafi i ostentacyjnie siedziałam na schodach do końca wśród wszystkich stojących. Marzyłam, że Edyta wyjdzie z 3piosenką i wtedy ja sama stanę i gdy ktoś spróbuje za plecami wołać siadać to mu pokażę serdeczny palec.
Duży plus dla Paranienormalnych, którzy rozbujali tę imprezę świetnymi skeczami i za scenografię, amfiteatr robi na prawdę wrażenie. Lokalizacja nieziemska jak na miasto.. i całe szczęście, że wzięłam buty na zmianę trochę trzeba się nachodzić wśród skałek:)
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Kielce 2012

Post autor: Wojtuś »

Ja napisze krótko:było pięknie!!! Nie moge się uwolnić od SMGO ! CQ wypadło naprawdę super! Szkoda,że ludzie się nie bawili ale myślę, że to dlatego,że każdy wykonawca śpiewał właściwie swoje największe przepoje, które ludzie znają i kochają a Edyta zaśpiewała nowy singiel, jeszcze nieznany.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kielce 2012

Post autor: Emila555 »

Wojtuś pisze:Nie moge się uwolnić od SMGO !
Ja tak samo!! :5:
W każdej wolnej chwili słucham i wciąż mi mało <3
Niesamowite, ponadczasowe wykonanie!
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: Kielce 2012

Post autor: piotrfujarewicz »

Himcio pisze:Klikając 2 i 9 możemy usłyszeć oktawę. :d
http://www.youtube.com/watch?v=XchU_yiq9L8
F4 -F5? :D
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Kielce 2012

Post autor: Matiz99 »

Jakie 2 i 9??

Pod koniec jest F5. Zaaajebiste - ShoooOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooooooOOOOOOOOOOOOOOOw :!: :D :wub:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kielce 2012

Post autor: Grzegorz »

Występ i look Edyty spoko, bardzo mi się podobało. Zabrakło mi tylko jednej rzeczy - wersja The Show Must Go On była krótka i nie ma ostatnich wersów z oryginalnego wykonania:

"I'll top the bill I'll overkill
I Have to find the will to carry on
On with the (2x) show
the show must go on..."

Czekałem na to najbardziej i teraz mam niedosyt...
Szkoda ale i tak końcówka covera była świetna!!
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: Kielce 2012

Post autor: piotrfujarewicz »

Matiz99 pisze:Jakie 2 i 9??
Na klawiaturze :D Górne liczby ;)
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Kielce 2012

Post autor: Himcio »

Tak, Piotrze :D
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Kielce 2012

Post autor: Matiz99 »

piotrfujarewicz pisze:
Matiz99 pisze:Jakie 2 i 9??
Na klawiaturze :D Górne liczby ;)
I co to niby ma dać??
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Kielce 2012

Post autor: audarya »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:czy team Edyty sprzedaje te stringi do naklejania miedzy oczy??? już ze 3 kobiety na widowni widziałem z tym czymś...

Gratulacje Dyziu za skojarzenia znaku malowanego na trzecim oku ze stringami-w życiu bym na to nie wpadła...
;-)
Ten makijaż raczej nie jest przypadkowy i chyba nie miał być reklamą majtek :roll:
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Kielce 2012

Post autor: DAAMI »

ah... zapomniałem dodać, że widziałem Pana od "kosmyków włosów" a wtedy również musiał być na służbie.
Miał blond włosy , a z daleka (moim zdaniem) wyglądał jak ............... kobieta !! :shock:

oczywiście po posturze i fryzurze.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Kielce 2012

Post autor: Meg »

Nie wiem jak Wy ale ja nie mogę się nasłuchać The Show Must Go On... non stop je katuje :d
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kielce 2012

Post autor: sexuality »

Początkowo obawiałam się wykonania "Show Must Go On" zwłaszcza, gdy usłyszałam sam początek, ale im bliżej było do końca utworu tym Edyta coraz bardziej przekonywała mnie do Jej interpretacji. Przy ostatnich dźwiękach wymiękłam. Forma wokalna jakby z lat 90 czy magicznych wystąpień z "JOŚia".

"CQ" mi się podobało we zwrotkach. W refrenie Edyta wciąż ściagała się sama ze sobą, czasami miała problem,aby trafić w melodię, ale było dobrze. Z pewnością potrzeba jeszcze więcej czasu oraz wykonań, żeby Edyta mogła w pełni bawić się tym utworem. Podrasowałabym odrobinę na Jej miejscu linię melodyczną, bo bez chórku trochę nudzi, choć naprawdę Edyta dała dobre show.

A i kreacje też mi się podobały. Odpowiednie do piosenek, z klasą i na poziomie. Jak widać lepiej postawić na normalny ubiór niż robić z siebie nie wiadomo kogo jak to pokazała na tym samym koncercie znacznie starsza koleżanka Edyty, Maryla Rodowicz... Jednym słowem Marylka na starość samą siebie przechodzi :lol3:
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Kielce 2012

Post autor: DAAMI »

Zapytałem moją kuzynkę która już od wielu lat jest fanką zespołu Queen o ocenę tego wykonania :
Co do wykonania piosenki powiem tak widziałam juz i lepsze i gorsze covery ale ten nie był zły.
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Kielce 2012

Post autor: edikate »

ten wizerunek jak przy SMGO bardzo mi sie PODOBAL ,Edyta taka KOBIECA ,taka Edyte chce ...(sorry za powielanie) nie Edyte ,probojaca cofnac czas i mlodosc...
Szkoda ze Edyta czasy swietnosci ma juz za soba...
Dla mnie zawsze bedzie wielka bo wiem co w niej drzemie... po tylu latach ciezko o wszystkim zapomniec...
i wciaz wierze i czekam na powrot Edyty Divy...
mam taka cicha nadzieje ,ze (jak nastolatki) sie wyszaleje ,wyprobuje i odnajdzie siebie...
i to nie musi byc Dumka :d :D
ODPOWIEDZ